Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γκουχ γκουχ θα με πνιξετε....
Εγω αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι εαν τελικα ο Φαν ηταν ο ρουφιανος....ειχε αναφερει την
Κορπς ως υποπτη..και με τη δεσποινιδα δεν εχει ασχοληθει κανεις και ψηφιζει ριχνοντας στο γαμο του καραγκιοζη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Το οτι ο φανταγκο ηταν ρουφιανος ειναι συμπερασμα το οποιο εχει βγει εντελως αυθαιρετα και δεν θα επρεπε να στηριζονται ολοι σε αυτο. Το παραληρημα με τη vkey συνεχιζεται. Ο,τι ναναι θα ελεγα. Ξαφνικα αποφασισε και η καλυψω οτι ΝΑΙ!!!! ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΠΩΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Η VKEY!! κατα τη διαρκεια της διαδικασιας τομαρι-σωσειν. Δεν ασχολουμαι αλλο για σημερα με αυτο το παραληρημα. Η ψηφος μου θα μεινει εκει που ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λορελαι, θα αναγκαστείς να ασχοληθείς με το θέμα κατά τις 8,05 που θα βγει η Βίκη δολοφόνος...
θέλω πολύ τότε να σε διαβάσω τι θα έχεις να πεις και πως θα προσπαθήσεις να μπαλώσεις τα αμπάλωτα

αυτό >>> :eek: δε θα περνάει... θα είσαι η επόμενη


όσο για την ψήφο σου, δεν περιμένουμε να την αλλάξεις εσύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Phoebe, σωπαίνεις για πάντα....

άντε γι'αυτό το γύρο μόνο:P



Οι δολοφόνοι λένε: "Μη ζητάτε τη βοήθεια της νοσοκόμας για να σωθείτε. Παπάδες χρειάζεστε αλλιώς θα πάτε αδιάβαστοι... :P"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Για να δουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ελα ρε συ ΚΕ...η Λορελαι ειναι αθωα...Παντα οταν ειναι πολιτης παιζει ετσι επιθετικα...Τη θυμαμαι ως συδολφονα μου που προσπαθουσε να ειναι ησυχη...καμμια σχεση με τωρα....και σε ενα αλλο παιχνιδι παλι ετσι ηταν επιθετικη και κακως την ειχαμε υποπτευθει, διοτι ειχε αποδειχτει περιτρανα πολιτακι....Οποτε μην κατευθυνεις ψηφους προς τη Λορελαι γιατι αυτοσε κανει ακομα πιο υποπτη....ειτε για δολοφονα ειτε για τσιρακι, με ρολο αποπροσανατολισμου οπως εχεις ηδη κατηγορηθει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 07/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill->kalypso
  2. Corpse Bride ->Κακή Επιρροή
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή -> vkey
  5. kalypso -> vkey
  6. Lorelai -> vendetta
  7. Neraida -> kalypso
  8. Phoebe -> vkey
  9. pitg21 ->
  10. vendetta -> vkey
  11. Vkey ->
  12. xanp -> vkey

Υποψήφιοι
5 vkey
2 kalypso
1 vendetta
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα Παρασκευή μαθαίνετε τον M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ευτυχώς με γλιτώσατε από το άγχος! Δεν ξαναμιλάω! :χ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ελα ρε συ ΚΕ...η Λορελαι ειναι αθωα...Παντα οταν ειναι πολιτης παιζει ετσι επιθετικα...Τη θυμαμαι ως συδολφονα μου που προσπαθουσε να ειναι ησυχη...καμμια σχεση με τωρα....και σε ενα αλλο παιχνιδι παλι ετσι ηταν επιθετικη και κακως την ειχαμε υποπτευθει, διοτι ειχε αποδειχτει περιτρανα πολιτακι....Οποτε μην κατευθυνεις ψηφους προς τη Λορελαι γιατι αυτοσε κανει ακομα πιο υποπτη....ειτε για δολοφονα ειτε για τσιρακι, με ρολο αποπροσανατολισμου οπως εχεις ηδη κατηγορηθει....

Νεράιδα δεν χρειάζεται να σου πω ότι σε θεωρώ αθώα έτσι? το έχω πει απ την αρχή του παιχνιδιού
Θεωρώ όμως ότι έχεις αποπροσανατολιστεί εντελώς απ την ΡΕ που έκανε για άλλη μια φορά πολύ καλή δουλειά
Δεν έχω κανένα πρόβλημα να με θεωρείτε ύποπτη, το βρίσκω λογικό
Αν όμως βγει σήμερα η Βίκη, και αποδειχτεί το σκεπτικό μου, τότε ειλικρινά θα περιμένω να σας διαβάσω όλους τι έχετε να πείτε
Επίσης αν έχω πέσει τόσο έξω με τη Βίκη, ευχαρίστως να με φάτε μετά :)
Δε θα ξαναμιλήσω καν, θα υποστώ τα πάντα!

Επίσης, θα περιμένω να μιλήσετε κι όταν θα τελειώσει κάποια στιγμή το παιχνίδι και θα εχουν φανει οι ρόλοι όλων

Ξανθά και μελαχρινα Κοτσίδια, παπούτσια, γλώσσες κλπ να είναι εύκαιρα πλς προς κατάποση :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μωρε εγω να τις φαω τις κοτσιδες μου....αλλα εαν αποδειχθει οτι η Βικυ ειναι αθωα, θελω να δω τι θα κανεις μετα..ειμαι πολυ περιεργη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μη φας για μεσημερι, γιατι το βραδυ εχει τσιμπουσι :Ρ (to ΚουΕ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μωρε εγω να τις φαω τις κοτσιδες μου....αλλα εαν αποδειχθει οτι η Βικυ ειναι αθωα, θελω να δω τι θα κανεις μετα..ειμαι πολυ περιεργη....


δε θα ξαναμιλήσω, θα κάτσω να με βγάλετε στον επόμενο γύρο
θα δεχτώ ότι και να μου πείτε και να με ψηφίσετε ως τον χειρότερο πολίτη της χρονιάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΚΕ εαν εισαι τσιρακι και βγεις, ειδικα και σε αυτο το σημειο που εχουν μεινει λιγοι παιχτες, το χρεος σου το εχεις κανει και με το παραπανω, οποτε λογικο να "θυσιαζεσαι" και καλα....Αληθεια παντως, ειναι απο τις φορες που δε με πειθεις καθολου...και ας ειμαι απο τα ατομα που πειθονται ευκολα και αυτος ειναι και ενας λογος που με αφηνουν μεσα οι δολοφονοι..μπερδευω κοσμο με αυτα που γραφω και με καταδειχνουν υποπτη χωρις να ειμαι ενοχη και αυτο συμφερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ουφ οκ...
θα δείξει
δεν είναι σωστό να λέω τα ίδια και τα ίδια... θα φανεί τελικά ποιος είναι τι


πάντως επειδή και μόνη σου λες ότι επειδή μπερδεύεσαι σε αφήνουν μέσα οι δολοφόνοι... κι επειδή είσαι ακόμα μέσα... σκέψου το ενδεχόμενο να είσαι και τώρα μπερδεμένη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ρε συ κουε ΠΟΛΥ μιλας ρε παιδι μου.. Δεν ξερω τι στα δγιαλα εισαι, κι ειμαι στ'αληθεια πολυ περιεργη να δω, αλλα το οτι λες συνεχεια να σε βγαλουμε και να δουμε την αθωοτητα σου κλπ κλπ με κανει να σκεφτομαι οτι εισαι τσιρακι κι επειδη ξερεις οτι θα φανεις πολιτης, βασιζεσαι εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Παιδιά μονο εγω βλεπω τον pitg21 σαν υποπτο?? Ειναι τελειως εξαφανισμενος και μπαινει τελευταια στιγμη και φηφιζει ακυρα..Εγω αλλιως τον θυμαμαι σε αλλους γυρους.Να κανει αναλυσεις και να ψαχνει να δει τι γινεται.. Σκεφτειτε το λιγακι..

Το να ψηφισω τωρα pitg21 ειναι ακυρο μιας και δεν εχει κανενα ψηφο. Μεταξυ Kalypso και Vkey μου κανει πιο πολυ η δευτερη προς το παρον για δολοφονα. Οποτε ψηφιζω VKey..

Εαν αποδειχτει πολιτης Καλυψω και Κου-ε μπαινουν στους υποπτους.. Αν και κ Κου-ε το αποκλειω να ειναι δολοφονος και να παιζει τοσο επιθετικα..Αν εχει κακο ρολο θα ειναι το τσιρακι..

Υ.Γ. Γιατι ολοι ειναι τοσο σιγουροι οτι ο fandago ηταν ρουφιανος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σου κανει εσενα κανενας αλλος για ρουφιανος εδω που φτασαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 07/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill->kalypso
  2. Corpse Bride ->Κακή Επιρροή
  3. jrot6 -> vkey
  4. Κακή Επιρροή -> vkey
  5. kalypso -> vkey
  6. Lorelai -> vendetta
  7. Neraida -> kalypso
  8. Phoebe -> vkey
  9. pitg21 ->
  10. vendetta -> vkey
  11. Vkey ->
  12. xanp -> vkey

Υποψήφιοι
6 vkey
2 kalypso
1 vendetta
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα Παρασκευή μαθαίνετε τον M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αν όμως βγει σήμερα η Βίκη, και αποδειχτεί το σκεπτικό μου, τότε ειλικρινά θα περιμένω να σας διαβάσω όλους τι έχετε να πείτε

Μπορούμε ευχαρίστως να πούμε ότι είσαι τσιράκι και για να μη σε πάρουμε είδηση δίνεις και ένα δολοφόνο (σε περίπτωση που είναι) για να σε απενοχοποιήσουμε και να σε αφήσουμε μετά μέσα να ευνοείς με τις ψήφους σου τους δολοφόνους....:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σπουδαίο τσιράκι θα είμαι... θα έχω ήδη βγάλει δύο δολοφόνους :P

ας μην ξεχνάμε ότι ανεξάρτητα με το πως εξελίχθηκε το θέμα με τον Φαντασμένο, εγώ ΕΠΕΜΕΝΑ Φαντασμένο ο οποίος ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ δολοφόνος ;)
Τώρα ΕΠΙΜΕΝΩ Βικη... αν βγει δολοφόνος μπορεί να είμαι τσιράκι???
Αυτό είναι το σκεπτικό σου? Κι εσύ που στο παρα πέντε έβγαλες εκτός τον Ρουφιάνο τι είσαι δλδ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top