Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Και μία ερώτηση στη ΣΕ...Μήπως μπορείτε να μας πείτε αν για νοσοκόμα είχε επιλεγεί μία εκ των Niyia Kakerlak;;;
Δεν μπορούμε να πούμε τίποτα, μέχρι να τελιώσει το παιχνίδι:)

Λίστα για Πέμπτη 6/11:

  1. Bill
  2. Corpse Bride -> Κακή Επιρροή
  3. jrot6
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso -> xanp
  6. Lorelai
  7. Neraida
  8. Phoebe -> kalypso
  9. pitg21
  10. Resident Evil-> vendetta
  11. vendetta -> Resident Evil
  12. Vkey
  13. xanp
  14. Youki -> kalypso

Υποψήφιοι
2 xanp
2 kalypso
1 vendetta
1 Resident Evil
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)


Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Αύριο μαθαίνετε αυτόν που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ο fantasmenos με είπε ρουφιάνα... Για μένα αυτό σημαίνει [αφού ως γνωστόν πλέον ΔΕΝ είμαι ρουφιάνα] ότι έχω πέσει μέσα...

RE ότι ο fantasmenos σε είπε ρουφιάνα τόσο νωρίς χωρίς πολλά πολλά στοιχεία μπορεί να σημαίνει δύο πράγματα.
Ή ότι όντως είσαι εύστοχη και σε υποπτεύθηκε για ρουφιάνα ή ότι είσαι δολοφόνος και αφού θα έβγαινε έτσι και αλλιώς σήμερα είπε να σε δώσει ως ρουφιάνα για να σε κρατήσει μέσα ως πολίτη μέχρι το τέλος του παιχνιδιού....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
αν και σίγουρα κάποιοι θα πουν ότι μπερδεύτηκε
την θεωρώ αρκετά καλή παίχτρια για να μπερδευτεί τόσο ώστε να πάρει στις πλάτες της όλο το παιχνίδι στο και 58
αυτό θέλει να ελπίζουμε, εκεί στηρίζεται, στο "μπερδεύτηκα"

Πρώτον δεν είπα μπερδεύτηκα σε κανένα ποστ μου έκανα συνειδητά ότι έκανα...ΑΥΤΟ ΕΚΡΙΝΑ ΣΩΣΤΟ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ..

Δεν νομίζω ότι πήρα όλο το παιχνίδι στις πλάτες μου Κουε στον δεύτερο μόλις γύρο...Δηλαδή βγήκε ο Θοδωρής έξω και τελείωσε το παιχνίδι; Οι άλλοι παίχτες δεν υπάρχουν;
Το είπα και χθες ότι όταν άλλαξα την ψήφο πήγαινε σε ψηφοφορία όχι σε έξοδο αυτό γιατί δεν το λαμβάνετε υπόψιν σας;Το ότι έγινε μπέρδεμα μήπως το έκανα και εγώ αυτό;

Άλλωστε είναι μόλις 3 οι δολοφόνοι και οι υπόλοιποι πολίτες.Δεν νομίζω να τελείωσε κιόλας το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
RE ότι ο fantasmenos σε είπε ρουφιάνα τόσο νωρίς χωρίς πολλά πολλά στοιχεία μπορεί να σημαίνει δύο πράγματα.
Ή ότι όντως είσαι εύστοχη και σε υποπτεύθηκε για ρουφιάνα ή ότι είσαι δολοφόνος και αφού θα έβγαινε έτσι και αλλιώς σήμερα είπε να σε δώσει ως ρουφιάνα για να σε κρατήσει μέσα ως πολίτη μέχρι το τέλος του παιχνιδιού....:confused:

το είπε και η ΚουΕ λίγο πιο πάνω. Και της απάντησα και αυτής... Ο καθένας κρίνει με βάση το pm που έλαβε. Και εγώ ξέρω τι pm έλαβα...:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παίδες αλλάζω την ψήφο μου σε Resident Evil

Τα ποστ της Ξανπ είναι πολύ κάρφωμα και κάνουν μπαμ, οπότε κατα πάσα πιθανότητα έγιναν για αποπροσανατολισμό.
Ψηφίζω τη Ρέζιντεντ γιατί πήρα τα ποστ από την αρχή και έχω την εντύπωση ότι την ανέφερε ο φαντασμένος ως ρουφιάνα για να την απενοχοποιήσει στα μάτια των πολιτών. Ποιος θα την υποπτευόταν μετά από αυτό; :eek:

Όταν γυρίσω θα τα ξαναπάρω από την αρχή...

Για την ώρα πιστεύω πως η Vkey έχει τις περισσότερες πιθανότητες να είναι ένοχη. (νεξτ ον δε λιστ)


Μπάιζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 6/11:

  1. Bill
  2. Corpse Bride -> Κακή Επιρροή
  3. jrot6
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso -> Resident Evil
  6. Lorelai
  7. Neraida
  8. Phoebe -> kalypso
  9. pitg21
  10. Resident Evil-> vendetta
  11. vendetta -> Resident Evil
  12. Vkey
  13. xanp
  14. Youki -> kalypso

Υποψήφιοι
2 kalypso
2 Resident Evil
1 xanp
1 vendetta
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)


Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε αυτόν που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 6/11:

  1. Bill
  2. Corpse Bride -> Κακή Επιρροή
  3. jrot6
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso -> Resident Evil
  6. Lorelai
  7. Neraida
  8. Phoebe -> kalypso
  9. pitg21
  10. Resident Evil-> vendetta
  11. vendetta -> Resident Evil
  12. Vkey
  13. xanp
  14. Youki -> kalypso

Υποψήφιοι
2 Resident Evil
1 xanp
2 kalypso
1 vendetta
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)


Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Αύριο μαθαίνετε αυτόν που θα δολοφονηθεί


Ουπς σορρυ dooo δεν ήξερα ότι είσαι αόρατη, δε σε είδα μέσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Resident Evil και από μένα δεν πιστεύω ότι τυχαία είπε εσένα ρουφιάνο τόσο νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
kalypsoyda (κατά το "πλεξούδα") u do realize ότι καρφώνεστε νι? :)

τι να πω... όπως αγαπάτε... ψηφίστε με... Ούτως ή άλλως από χθες το ήξερα ότι αφού ο fanta (άρα και οι συνδολοφόνοι του) με είχαν για ρουφιάνα είμαι πλέον "καμμένο χαρτί" στο παιχνίδι. Αν δεν τα καταφέρουν με την ψηφοφορία σήμερα, θα με βγάλουν με τη δολοφονία αύριο [σίγουρα σε στιγμή που δεν φαίνεται η ιδιότητα για να συνεχίσουν μαζί με το τσιράκι να ρίχνουν άσφαιρα περί "ψεύτικης" απενοχοποίησης μου από τον fanta].

vendetta, kalypso δεν τα λέτε καθόλου καλά, με προβληματίζει η "απουσία" της Lorelai αρκετά επίσης και έχει αρχίσει να παίζει το σενάριο "xanp για τσιράκι" πάρα πολύ, οπότε μαζί με τον fanta εκεί είναι οι βασικές μου υποψίες...


εδιτ: α.. επίσης είναι προφανές νομίζω ότι αφού το ρεύμα προς Vendetta δεν υπάρχει kalypso με πολλή αγάπη από μένα :) (έχουμε και ένα ...τομάρι να σώσουμε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 6/11:

  1. Bill
  2. Corpse Bride -> Κακή Επιρροή
  3. jrot6
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso -> Resident Evil
  6. Lorelai
  7. Neraida
  8. Phoebe -> kalypso
  9. pitg21
  10. Resident Evil-> kalypso
  11. vendetta -> Resident Evil
  12. Vkey
  13. xanp -> Resident Evil
  14. Youki -> kalypso

Υποψήφιοι
3
kalypso
3 Resident Evil
1 xanp
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)


Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε αυτόν που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πλησιάζει 1 και εγώ πιμί δεν έχω. Να ανησυχήσω, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μάλιστα, μόλις με ενημέρωσαν. Πολίτη Youki, μας λες τα τελευταία σου λόγια.

ακολουθεί και η φωτογραφία του εγκλήματος, μόλις μου τη στείλουν κι αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 6/11:

  1. Bill
  2. Corpse Bride -> Κακή Επιρροή
  3. jrot6
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso -> Resident Evil
  6. Lorelai
  7. Neraida
  8. Phoebe -> kalypso
  9. pitg21
  10. Resident Evil-> kalypso
  11. vendetta -> Resident Evil
  12. Vkey
  13. xanp -> Resident Evil
  14. Youki -> kalypso

Υποψήφιοι
3
kalypso
3 Resident Evil
1 xanp
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)


Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε αυτόν που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έβγαλαν την Youki τελικα ε; Τώρα αυτό είναι καλό ή κακό; Ήταν μέσα στις υποψίες μου! :worry:

Η δολοφονία της Youki για εμένα έχει 2 εκδοχές για την ψηφοφορία στις 8! Είτε η kalypso είναι αθώα και σκότωσαν την Youki για να κλειδώσουν την ψήφο της, είτε είναι δολοφόνος και προσπαθούν να την κάνουν να φανεί αθώα! Σε σκέψεις με βάζει βέβαια και το γεγονός οτι μέχρι τελευταία στιγμή δεν είχαν στείλει στην dooo την προκύρηξη! Απλά ξεχάστηκαν ή ήταν της τελευταίας στιγμής; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ντουλίνα, τελευταία λόγια λένε όσοι φεύγουν στις 20:00! :P


PS: για το ποστ του fantasmenou sorry, το πήρε η μπάλα μαζί με τα άλλα φαίνεται! =] Indeed έπρεπε να μείνει μέσα. =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλησπερες και απο μενα..
Μια μερα δεν μπηκα πρωι και γεμισατε ποστ..1 ωρα εκανα να τα διαβασω ολα και να πω την αληθεια μου ειμαι αρκετα μπερδεμενος..
Για μενα οι βασικοτεροι υποπτοι ειναι οι εξης:

Resident Evil (Παιζει το σεναριο να την εδειξε ως ρουφιανο ο fantasmenos ωστε να την σωσει και να μας αποπροσανατολισει..)
Vkey (Καλη για αθορυβη δολοφονος, αν και παντα ετσι παιζει..)
pitg21 (Μου εχει κατσει απο την αρχη οτι εχει ρολο)
xanp (Αν και παρακαρφωνεται αν ειναι δολοφονος.Εκτος και αν το κανει επιτηδες, ωστε να μην την φηφισουμε..)
Neraida (Μου φαινονται λιγο περιεργα τα ποστ της..)

Επειδη βλεπω να παιζεται μεταξυ καλυψως και RE, ψηφιζω Resident..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μαλιστα... εγώ καρφώνομαι και η Kalypso όχι...

όόόό,τι ναναι... αν δεν είσαι δολοφόνος έχω να πω ότι δίκιο είχε ο fand τελικά... έφυγε αυτός να δούμε ποιός θα είναι ο "γεναίος" που θα μείνει να βγάζει το φίδι από την τρύπα... I am obviously next to go!

Σας προκαλώ πάντως αύριο να βγάλετε την kalypso (ή αν φύγει τελικά η Kalypso σήμερα να διώξετε εμένα αύριο-αν και το πιθανότερο είναι ότι θα με φάνε οι δολοφόνοι στο μεσημεριανό) για να φανεί είτε η δικιά μου είτε η δικιά της ιδιότητα ΜΠΑΣ και ανοίξετε τα μάτια σας και σταματήσετε να "μπερδευεστε"... λες και δεν ξέρετε το "πονηρό" παιχνίδι που πάντα παίζει ο φαντασμένος ως δολοφόνος ... και.. ωωω και τώρα δολοφόνος είναι(!). Καταλαβαίνω ότι για αυτό ακριβώς πέφτετε να με φάτε (οι ΜΗ δολοφόνοι... οι δολοφόνοι προφανώς το κάνουν για να σώσουν την δικιά τους την Kalypso!) για αυτό σας προκαλώ να φροντίσετε να μας βγάλετε και τις 2. Οι πολίτες έχουμε προβάδισμα οπότε και να φύγει ένας πολίτης αν είναι να φύγει μαζί και ένας δολοφόνος διατηρούμε το προβάδισμα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top