Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βγάλε το Μπιλλ ΚουΕ από πιο πάνω...Τον έχω εδώ δίπλα μου και οι ποδάρες του βρωμάνε... :P:D

Λίγα με τα πόδια μου Κύριος..με γαργαλάνε οι τρίχες σου.:mad:







:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχ με συγκινήσατε βρε παλιόπαιδα :redface:
έβαλα αγγελία και στο ίδιο λεπτό μου στείλατε οι 3 που ήσασταν μέσα πμ
Ρεζουλίνι, Μπιλούνι και Ξανπ μου σας χιλιοευχαριστώ!!!!

Τη θέση θα την αναλάβει η Ρεζουλίνα που παρόλο που μου στείλατε και οι 3 ακριβώς την ίδια ώρα πμ, ήταν πρώτη σε ταχύτητα :P
Σένκιουυυυυυυυυυυυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
LOL....


Eπανήλθα :P..Νομίζατε ότι επειδή με ψηφίσατε θα γλυτώνατε από μένα???

Αμ δε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λοιπόν αποφάσισα να αλλάξω γνώμη! Ψηφίζω Resident και ας μην μάθω την ιδιότητά της πριν φύγω από το παιχνίδι!

Μαιστα...αλλάζεις ψήφο αρχικά και ψηφίζεις vkey γιατί...καίγεσαι να μάθεις τι είναι η Ρεζ και άρα θες να φύγει τη Δευτέρα που θα μάθουμε ιδιότητα αυτού που αποχωρεί με ψηφοφορία. Μάλιστα, το ποστ σου έγινε αμέσως μόλις η Ρεζ ψηφίσε vkey για να σωθεί. Και τελικά, όταν όλες οι ελπίδες εξανεμίζονται ξανααλλάζεις την ψήφο σου και ψηφίζεις τελικά τη Ρεζ (λες και είχε καμμία σημασία σε εκείνη τη χρονική στιγμή). Αλλά τελικά είχε σημασία...να φαίνεται στα πινακάκια ότι ψήφισες τη ΡΕ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos:
Δεν βγαίνω με δολοφόνους (χωρίς παρεξήγηση :redface:)
Εγω λεω να το ρισκαρεις, και θα δεις ζωντανος θα βγεις.

Ποια πινακακια μωρ Γιουκ, εδω βαριομαστε που ζουμε, απεχει ο χελωνας και κανεις δεν εχει αξιωθει να κανει ενα πινακακι τση προκοπης :X

Ειμαι αναμεσα σε Βικυ λογω Μπιλ, και πιτ λογω Ρεζ.. Αλλα δεν κανετε παιχνιδι να φανει τιποτα παραπανω :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν pitg21 για Δευτέρα. Η στάση του στο παιχνίδι μόνο αθώα δεν είναι. Αναμένω όμως την αγαπητή Corpse να αιτιολογήσει αυτό

Ειμαι αναμεσα σε Βικυ λογω Μπιλ, και πιτ λογω Ρεζ.. Αλλα δεν κανετε παιχνιδι να φανει τιποτα παραπανω :X
Που βασίζεσαι αγαπητή Corpse Bride? Αιτιολόγησε λιγουλάκι τι σχέση έχει ο πιτ και η ρεζ και η βικυ με τον μπιλ. Πετάς κατηγορίες και μας αφήνεις να ψάχνουμε! Η ψήφος μου μπορεί να μετακινηθεί προς την κορπς. Προς το παρόν pitg21
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Corpse Bride
  2. dooo
  3. fantasmenos - > pitg21
  4. Phoebe
  5. pitg21
  6. Vkey
  7. Youki

Υποψήφιοι
1 - > pitg21





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης
  5. Resident Evil #204 (ψηφοφορία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την Δευτέρα
μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα ψηφισθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ρε παιδιά, κάνω κάτι λάθος και τραβώ συνέχεια τις υποψίες σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ρε παιδιά, κάνω κάτι λάθος και τραβώ συνέχεια τις υποψίες σας;

Αρχικά η επιμονή σου στην RE ήταν πολύ ύποπτη my friend

Επίσης, ο διάλογος με την xanp με έκανε να σε υποπτευθώ εγώ προσωπικά. Τεσπά, ποιον θεωρείς ύποπτο για δολοφόνο τώρα πια;

edit: Αναμένω ποστ και από άλλους παίχτες (Vkey, doo) μιας και έπεσε μούγκα στη στρούγγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos:
Που βασίζεσαι αγαπητή Corpse Bride? Αιτιολόγησε λιγουλάκι τι σχέση έχει ο πιτ και η ρεζ και η βικυ με τον μπιλ. Πετάς κατηγορίες και μας αφήνεις να ψάχνουμε! Η ψήφος μου μπορεί να μετακινηθεί προς την κορπς.

Αληθεια διαβαζεις τιποτα για να βγαλεις συμπερασματα?..

Το χω γραψει 80 φορες, η κοντρα της ρεζ με τον πιτ δε μου κανει σε κοντρα δυο δολοφονων για τα ματια του κοσμου, αλλα σε κοντρα πολιτη-δολοφονου. Αφου θεωρω τη ρεζ αθωα, μαντεψε ποια θεση μενει για ποιον.
Οσο για τον Μπιλ, εχω υποψιες πως ηταν ρουφ..παραηταν επιμονος και αμετακινητος με τη Βικυ για να ηταν απλα χαζες ψηφοι..

Για τωρα ψηφιζω πιτ κι εγω, μπας και δουμε ιδιοτητα και βγαλουμε κανενα συμπερασμα. Μπορει να μετακινηθω στη Βικυ. Εσενα φαντασμενε προς το παρον δε σε ψηφιζω γιατι περισσοτερο μου κανεις για πολιτης που δεν καταλαβαινει το χριθτο του, παρα για τον 3ο ακυρο δολοφονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ποια πινακακια μωρ Γιουκ, εδω βαριομαστε που ζουμε, απεχει ο χελωνας και κανεις δεν εχει αξιωθει να κανει ενα πινακακι τση προκοπης :X

Εγώ κάνω πινακάκια. Και είναι και της προκοπής :pfff:

Αλλά τέτοια που είσαι δεν θα στα δείξω ποτέ! :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ένα ταξίδι έφυγα και αμέσως να με φάτε :P

Τέσπα... Σε ποια κατηγορία να απαντήσω;
Σόρρυ αλλά δεν θα μπω στο να δικαιολογηθώ και αυτό είναι αυτονόητο νομίζω ;)

Δεν ξέρω για το κόλλημα του Billάκου αλλά κολλήματα είναι αυτά :P

Αν το ρεύμα πάει προς pitg θα το ακουλουθήσω αλλιώς κορπς...

Οπότε μέχρι στιγμής pitg21 for me :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Corpse Bride - > pitg21
  2. dooo
  3. fantasmenos - > pitg21
  4. Phoebe
  5. pitg21
  6. Vkey - > pitg21
  7. Youki

Υποψήφιοι
3 - > pitg21





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης
  5. Resident Evil #204 (ψηφοφορία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την Δευτέρα
μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα ψηφισθεί[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μαιστα...αλλάζεις ψήφο αρχικά και ψηφίζεις vkey γιατί...καίγεσαι να μάθεις τι είναι η Ρεζ και άρα θες να φύγει τη Δευτέρα που θα μάθουμε ιδιότητα αυτού που αποχωρεί με ψηφοφορία. Μάλιστα, το ποστ σου έγινε αμέσως μόλις η Ρεζ ψηφίσε vkey για να σωθεί. Και τελικά, όταν όλες οι ελπίδες εξανεμίζονται ξανααλλάζεις την ψήφο σου και ψηφίζεις τελικά τη Ρεζ (λες και είχε καμμία σημασία σε εκείνη τη χρονική στιγμή). Αλλά τελικά είχε σημασία...να φαίνεται στα πινακάκια ότι ψήφισες τη ΡΕ. :hmm:

Χαχαχα!!! Μην μου πεις οτι με θεωρείς ύποπτη! Θα πεθάνω από τα γέλια!

Εντάξει, το παραδέχομαι οτι η αλλαγές των ψήφων μου μόνο λογική δεν βγάζουν (καλά μην περιμένεις λογική από μια χαζή ξανθιά :P)και μπορούν να μπερδέψουν! Αν, όμως ήμουν δολοφόνος, αρχικά δεν θα καρφωνόμουν τόσο πολύ, θα προσπαθούσα δηλαδή να έχω πιο ήσυχο τρόπο παιξίματος και φυσικά δεν θα αρνιόμουν τον ρόλο του ρουφιάνο που μου έδινε στην αρχή η Resident! Θα με συνέφερε να με θεωρούν οι πολίτες ρουφιάνο! ;)

Εγώ είμαι ανάμεσα σε Corpse και pitg21! Η Corpse όσο πιο πολύ περνάει ο καιρός, τόσο πιο πολύ μου καρφώνεται η ιδέα για το ύποπτο ρολάκι της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ναι Φοιβάκι μου, έχω αρχίσει να σε θεωρώ ύποπτη...και γέλα όσο θες.
Θα ψηφίσω όμως pitg21 για να δούμε τι στο καλό είναι και να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Corpse Bride - > pitg21
  2. dooo
  3. fantasmenos - > pitg21
  4. Phoebe
  5. pitg21
  6. Vkey - > pitg21
  7. Youki- > pitg21

Υποψήφιοι
4 - > pitg21





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης
  5. Resident Evil #204 (ψηφοφορία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την Δευτέρα
μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα ψηφισθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Corpse Bride - > pitg21
  2. dooo
  3. fantasmenos - > pitg21
  4. Phoebe
  5. pitg21
  6. Vkey - > pitg21
  7. Youki- > pitg21

Υποψήφιοι
4- > pitg21





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης
  5. Resident Evil #204 (ψηφοφορία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα
μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα ψηφισθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αυτή είναι ΣΕ... Και οι δύο δουλεύουν στο μάξιμουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ουχ :P τώρα το πρόσεξα τι παίζει :P
μπράβο μας Ρεζουλινι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα πρωτοτυπήσω και δε θα ψηφίσω pitg21 :P:P
δεν έχω και δικαιολογία άλλωστε.

Αλλάζω πορεία και ψηφίζω Youki. Νομίζω ότι έχει περάσει απαρατήρητο το γεγονός ότι έχει ψηφίσει ουκ ολίγους πολίτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top