Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. fantasmenos
  5. Phoebe - > Resident Evil
  6. pitg21 - > Resident Evil
  7. Resident Evil - > pitg21
  8. Vkey
  9. Youki - > Resident Evil

Υποψήφιοι
3 - > Resident Evil
1 - > pitg21
1 - > Vkey



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εκτος απροοπτου, καταχωρηστε την ψηφο μου στον pitg21.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν πάτε καλά :P

Είπα να πάρω το παιχνίδι λίγο πιο σοβαρά και βγήκα δολοφονάκι...
It's ok with me ;)

Η ψήφος μου στη Resident με αγάπη :*

ή ακόμα μια φορά έχει λάθος ένστικτό ή .....

Μπιλλάκι είσαι ο επόμενος να το ξες....
Και τώρα παώ να ετοιμάσω βαλίτσες :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride - > pitg21
  3. dooo
  4. fantasmenos
  5. Phoebe - > Resident Evil
  6. pitg21 - > Resident Evil
  7. Resident Evil - > pitg21
  8. Vkey - > Resident Evil
  9. Youki - > Resident Evil

Υποψήφιοι
4 - > Resident Evil
2 - > pitg21
1 - > Vkey



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αν και θα'θελα να δω τι είναι τελικά το Ρεζουλίν, δηλ να το ψήφιζα τη Δευτέρα, δυστυχώς θα πάω με το κύμα: Resident επομένως κι από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
δολοφονία εν έχουμε?? που'στε καλέ?????????
τρόπος του λέγειν το που'στε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Bill: Οι ψηφοι του συνεχιζουν να ειναι περιεργες τη στιγμη που ειναι ο μονος που επιμενει σε καποια ατομα που περνανε απαρατηρητα. Η' ειναι ο ρουφιανος κι εχει κολλησει με τη Vkey προσπαθωντας να μας πει κατι με την επιμονη του, η τι να πω, απλα βαριεται σ'αυτο το γυρο. Δεν μου κανει για δολοφονος, εκτος αν ειναι ο δολοφονος που προσπαθει να ξεκαρφωθει. Χμφ.

Συμφωνώ; Χμ, δεν ξέρω!

Γιατί Bill ψηφίζεις την Vkey; Δικαιολόγησε έστω και λίγο την ψήφο σου μπας και βρω μια άκρη!


Resident Evil: Οπως ειπα, γνωριζοντας την ιδιοτητα μου και βλεποντας το παιξιμο της πιστευω οτι ειναι πολιτακι. Ο τροπος που απεσυρε την ψηφο της κι απο την χανπ που αποδειχθηκε πολιτης μου το επιβεβαιωνουν.

Για την Resident πιστεύω οτι κάτι δεν είναι σωστό! Το παιχνιδάκι της με την xanp περισσότερο υποψίες μου κινεί! Ενώ πίστευε οτι ήταν δολοφόνος, προς το τέλος άλλαξε γνώμη! Χμ... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Dooo, αν δολοφονηθείς, να ξες, η ψήφος σου δε μετράει, δώθηκε μετά τη 1 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η δολοφονία δεν θα έπρεπε να έχει ανακοινωθει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Νι, αλλά ξεχάστηκε η μικρή Ηρώ :P
τη βάζει τώρα


σορρυ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι Bill, θα έπρεπε.. αλλά μην ξαναμιλήσεις!!



Ξέρεις ότι ήσουν πολίτης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα!!!! Πολύ ωραία η προκύρηξη! :D

Υποθέτω οτι ο Bill είναι πολίτης ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride - > pitg21
  3. dooo - > Resident Evil
  4. fantasmenos
  5. Phoebe - > Resident Evil
  6. pitg21 - > Resident Evil
  7. Resident Evil - > pitg21
  8. Vkey - > Resident Evil
  9. Youki - > Resident Evil

Υποψήφιοι
5 - > Resident Evil
2 - > pitg21
1 - > Vkey



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
"Ε, κυριος οχι γκρικλις" αχχααχαχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα!!!! Πολύ ωραία η προκύρηξη! :D

Υποθέτω οτι ο Bill είναι πολίτης ε;

Φοβερή είναι πραγματικά, και ενώ έλεγα πότε να περάσει η ώρα να τη βάλω να τη δείτε, στο τέλος ξεχάστηκα. Σορρυ:redface:

Έκανα επεξεργασία στο post μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Dooo, αν δολοφονηθείς, να ξες, η ψήφος σου δε μετράει, δώθηκε μετά τη 1 :P
πριτς. Να είσαστε κι εσείς συνεπείς στο ραντεβού σας, μανδάμ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πριτς. Να είσαστε κι εσείς συνεπείς στο ραντεβού σας, μανδάμ ;)

Μανδάμ το λέει στο πρώτο ποστ.:P


Ωραία η προκύρηξη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
[φωνή από τον άλλο κόσμο]
Φοβερή προκύρηξη!!! :D Αλλά δεν κατάλαβα...γιατί εγώ έχω τα μεγαλύτερα πόδια;;;; :mad::mad::mad: :P Φοράω νούμερο 37 παρακαλώ :pfff:

Εντάξει, σκάω :P
[/φωνή από τον άλλο κόσμο]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
okz...Vkey, dooo k pitg21.Θα τα επαναλάβω και κατά τις 8 βέβαια αλλά δεν περιμένω κανέναν να με πιστέψει [αλλά σε καμιά βδομάδα που θα μας ξεπαστρέψουν όλους θα πω "ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΓΑ!!!"]

οκ... το κλίμα δεν αλλάζει (είμαι ήδη στο 5 από 9 που πλέον είναι 8 ) αλλά έτσι για ψυχολογικούς λόγους

ψήφος στη Vkey.

Γ@μ@τη προκύρηξη Btw [το παίζω στοίχημα ότι είναι έμπνευση dooo]

Great game δολοφόνοι, well done :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top