Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η ψηφοφορία έληξε.


Πολίτη xanp αποχωρείς από το παιχνίδι και μας λες τα τελευταία σου λόγια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Με πρόλαβε η Ηρώ.

Ρεζουλιν...η ψήφος μου είναι όλη δική σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. fantasmenos
  5. Phoebe
  6. pitg21
  7. Resident Evil
  8. Vkey
  9. Youki



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Παρασκευή μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν πρόλαβα να ποστάρω νωρίτερα και βγήκε πολίτης. Με βάση τα δεδομένα μάλλον η resident και η corpse είναι οι No1 ύποπτοι και ακολουθεί κατα πόδας ο pitg21 ο οποίος (ξανα)παίζει περίεργα.

Επιφυλάσσομαι για τη ψήφο μου. Αν δολοφονηθώ παρακαλώ να δοθεί η ψήφος μου στην Corpse Bride. Αλλιώς θα ψηφίσω το απόγευμα. Πρέπει να βγει αύριο killer οπωσδήποτε. Ακολουθεί σαββατοκύριακο οπότε θα αποκαλυφθούν πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
merci youki :).


εγώ επιμένω Pitg21 για 3η (κ πιθανόν τελευταία (?)) φορά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Με φάγατε ε;;;; Καλύτερα για να μη μπαίνετε σε υποθέσεις τι, ποιος, γιατί.....
Δεν είναι τυχαίο ότι η Corpse την γλύτωσε για δεύτερη συνεχόμενη φορά, εσείς τι λέτε;;; Επίσης ο pitg21 αρπάχτηκε αμέσως μόλις του είπα αντί να μας κρίνει ως Ξανθόπουλους καλύτερα να αναλύσει λίγο την σκέψη του...
Τέλος για την RE προτείνω να μην την φάτε αύριο γιατί θέλω να πιστεύω ότι ίσως και να είναι πολίτης τελικά και απλά έπεσε στο τρυπάκι....:eek:
Φάτε την καλύτερα την Δευτέρα :P:P την βρωμοδολοφόνα....έχει το ίδιο στυλάκι με την προηγούμενη φορά.....:P
RE τελικά δεν είδα να είπες κάτι για το ότι ήμουν πολίτης....Και αφού έστω και με απέλπιδα προσπάθεια σε έπεισα δεν είδα να ψήφιζεις την Corpse κάτι αντίστοιχο γινόταν και με τον jrot6 στο προηγούμενο όλοι καιγόταν και εσύ τον χαβά σου με τον Bill_slayer ... πολύ καρμπόν έπεσε τελικά...
Καλή συνέχεια και ας νικήσουν οι καλύτεροι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. fantasmenos
  5. Phoebe
  6. pitg21
  7. Resident Evil - > pitg21
  8. Vkey
  9. Youki - > Resident Evil

Υποψήφιοι
1 - > Resident Evil
1 - > pitg21



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Παρασκευή μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν πρόλαβα να ποστάρω νωρίτερα και βγήκε πολίτης. Με βάση τα δεδομένα μάλλον η resident και η corpse είναι οι No1 ύποπτοι και ακολουθεί κατα πόδας ο pitg21 ο οποίος (ξανα)παίζει περίεργα.

Επιφυλάσσομαι για τη ψήφο μου. Αν δολοφονηθώ παρακαλώ να δοθεί η ψήφος μου στην Corpse Bride. Αλλιώς θα ψηφίσω το απόγευμα. Πρέπει να βγει αύριο killer οπωσδήποτε. Ακολουθεί σαββατοκύριακο οπότε θα αποκαλυφθούν πράγματα

αυτό δεν γίνεται
ή ψηφίζεις ή δεν ψηφίζεις
η ψήφος σου δεν μπορεί να μπει εφόσον θα έχεις δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
<...>
Δεν είναι τυχαίο ότι η Corpse την γλύτωσε για δεύτερη συνεχόμενη φορά, εσείς τι λέτε;;; Επίσης ο pitg21 αρπάχτηκε αμέσως μόλις του είπα αντί να μας κρίνει ως Ξανθόπουλους καλύτερα να αναλύσει λίγο την σκέψη του...
<...>
RE τελικά δεν είδα να είπες κάτι για το ότι ήμουν πολίτης....Και αφού έστω και με απέλπιδα προσπάθεια σε έπεισα δεν είδα να ψήφιζεις την Corpse κάτι αντίστοιχο γινόταν και με τον jrot6 στο προηγούμενο όλοι καιγόταν και εσύ τον χαβά σου με τον Bill_slayer ... πολύ καρμπόν έπεσε τελικά...
Kοίτα να δεις πως έχει τώρα η κατάσταση. [χτες δεν σχολίασα γιατί... έβλεπα "grey's anatomy" Και το έκοψα σε κρίσιμο σημείο για να δω ποιός έφυγε τελικά και ήθελα να ... επιστρέψω γρήγορα γρήγορα :redface:]

Για κάποιο λόγο που δεν έχω προσδιορίσει [κ πιθανόν να είναι λάθος] δεν θεωρώ ότι η corpse είναι δολοφόνα. Κι αυτός έιναι ο λόγος που δεν την ψηφίζω/ψήφισα. Μετά το... κουλό "πέσιμο" του Pitg21 προς εσένα ήμουν σχεδόν βέβαιη ότι επίσης δεν είσαι δολοφόνος (δεν θα έλεγα το ίδιο και για κείνον βέβαια ;))

Αυτά όσον αφορά την xanp :)

more to come later [σήμερα που φαίνεται η ιδιότητα του δολοφονημένου ξέρω ότι δεν θα δολοφονηθώ και με αυτό εννοώ ότι δεν πρόκειται να σκοτώσουν σήμερα κάποιον που να έχει μπει στο μικροσκόπιο γιατί δεν υπάρχει λόγος να σκοτώσουν τέτοιο πολίτη σήμερα! Σήμερα λογικά θα φύγει κάποιος που δεν έχει απασχολήσει κανέναν μας με το ... ποιόν του οπότε... δεν αγχώνομαι :)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα ψηφίσω vkey και σήμερα.

Για τη Ρέζιντεντ είμαι επιφυλακτικός,και μιας και δε φαίνεται η ιδιότητα σήμερα θα την αφήσω για αύριο μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γουέλ γουέλ γουέλ....καινούρια δεδομένα για μένα:
η xanp αποδεικνύεται πολίτης, η Res και ο Bill βαρούν στο γάμο του καραγκιόζη με τις ψήφους τους, γιατί αν το ρεύμα συνεχιστεί, η corpse πάει για φούντο, χωρίς να κάνουν απολύτως τίποτα.
Νομίζω ότι η τριάδα των δολοφόνων είναι Res, vkey και fantasmenos. Η πρώτη ως γνήσια σόουγούμαν του παλέρμο, "ξεμπροστιάζεται" σε postική διαμάχη με την xanp, οι άλλοι δύο σιγοντάρουν το φευγιό της corpse, με εντελώς διαφορετικό τρόπο ο καθένας τους, για να μην τους πάρουμε χαμπάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
dooo... άλλος βαράει στο γάμο του καραγκιόζη μου φαίνεται!!!!:whistle:


σόουγούμαν??? το άκουσα κι αυτό!!!:crazy:

και τέσπα αφού δεν υποψιάζομαι την corpse πρέπει σώνει και ντε να την ψηφίσω?!?!?! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και τέσπα αφού δεν υποψιάζομαι την corpse πρέπει σώνει και ντε να την ψηφίσω?!?!?! :eek:
όχι. το κάνουν άλλοι για σένα αυτό:P

κατς παιδάκι μου να δούμε τι θα δούμε σήμερις.
Κατς είπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride
  3. dooo
  4. fantasmenos
  5. Phoebe - > Resident Evil
  6. pitg21
  7. Resident Evil - > pitg21
  8. Vkey
  9. Youki - > Resident Evil

Υποψήφιοι
2 - > Resident Evil
1 - > pitg21
1 - > Vkey



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το παιχνίδι όσο παέι με μπερδεύει περισσότερο! Χθες νόμιζα οτι θα ξεκαθαριστεί λιγάκι το τοπίο αλλά τελικά έγινε ξανά ένα κουβάρι!

Η Resident, ενώ στην αρχή ήμουν σίγουρη για την αθωώτητά της, με τον περίεργο, για εμένα, τρόπο παιχνιδιού της, μου κινεί περισσότερο τις υποψίες! Δεν θα την ψηφίσω μάλλον σήμερα γιατί θα σκάσω αν δεν μάθω την ιδιότητά της! Βέβαια αν μείνει στο παιχνίδι και είναι δολοφόνος δεν ξέρω πόσο θα ωφελήσει τους πολίτες!

Ο Bill ξαναψηφίζει Vkey! Περίεργο...

Ο ρουφιάνος που είναι; Τόσο τυφλή είμαι εγώ που δεν τον βλέπω;

Δεν θα ψηφίσω ακόμα! Θέλω να δω πως θα κυλήσει το πράγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αφου ξαναδάβασα όλο το θέμα από την αρχή και με δεδομένο ότι μέχρι στιγμης από τους 3 που αποχώρησαν μόνο για τη fielda δεν ξέρουμε την ταυτότητά της, θα κάνω κι εγώ πινακάκι, με στοιχεία πλέον και όχι απλά αρχικές προβλέψεις...

  1. Bil: Δεν μιλάει και πολύ, ψηφίζει στην αρχη κλασικα τη φοιβη και μετά το ρίχνει σε ...ας πούμε άκυρες ψήφους. Δεν διαφέρει και πολύ το παίξιμό του από τους προηγούμενους γύρους, οπότε προς το παρών δεν τον θεωρώ ιδιαίτερα ύποπτο.
  2. Corpse Bride: Δεν έχω δει κάποιο δείγμα ενοχής της, το παίξιμό της είναι ίδιο όπως και στους προηγούμενους γύρους. Ωστόσο το ποιοι την κατηγορούν και με τι δικαιολογίες μάλλον θέλει λίγο ψάξιμο ακόμα.
  3. dooo: Η χτεσινοβραδυνή της στιχομυθία με τη Ρες με προβλημάτισε...Είναι μέσα στους υπόπτους μου, αν και όχι στις πρώτες θέσεις.
  4. fantasmenos: Πολύ κόλημα με την κορπς...τον παρακολουθώ χωρίς να μπορώ να καταλάβω αν είναι για μια ακομα φορά αποπροσανατολισμένος πολίτης ή κάτι άλλο...
  5. Phoebe: Μάλλον αθώα μου κάνει προς το παρών.
  6. pitg21 & Resident Evil : η αναλυση γι' αυτούς τους 2 πάει πακετάκι, μιας και τους θεωρω το βασικό δίδυμο των δολοφόνων. Η Ρεζ έχει αρκετή εμπειρία στο παιχνίδι ώστε να δασκαλέψει το νεούδι πως να παίξει. Η μεταξύ τους ανταλλαγή ψήφων και αλληλοκατηγοριών είναι νο1 τακτική δολοφόνων προκειμένου να καταστρέψουν τα πινακάκια των υπολοίπων.
  7. Vkey: Παραέχει κάνει πολλά και μεγάλα ποστ σε σχέση με τους προηγούμενους γύρους. Πολύ διαφορετική συμπεριφορά με τους προηγούενους γύρους, ακόμα και με τους γύρους όπου ήταν δολοφόνα. Μου κανει για 3η δολοφόνα.
Κλίνω προς 3άδα δολοφόνων Ρεζ-Πιτ-Βίκυ. (αν θεωρήσουμε ότι δεν ήταν η fielda).

Η ψήφος μου παραμένει στη Ρεζουλίν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Youki μπράβο, ένα τέτοιο ποστ σου περίμενα! :D

Το ένστικτό μου μού λέει να σε εμπιστευτώ, βέβαια είναι το ίδιο που μου έλεγε εμπιστεύσου την Resident και δεν του δίνω πολύ σημασία! :P

Επειδή θα φύγω τώρα και δεν ξέρω αν θα έχω επιστρέψει πριν τη 1 θα ψηφίσω και εγώ Resident!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
  1. pitg21 & Resident Evil : η αναλυση γι' αυτούς τους 2 πάει πακετάκι, μιας και τους θεωρω το βασικό δίδυμο των δολοφόνων. Η Ρεζ έχει αρκετή εμπειρία στο παιχνίδι ώστε να δασκαλέψει το νεούδι πως να παίξει. Η μεταξύ τους ανταλλαγή ψήφων και αλληλοκατηγοριών είναι νο1 τακτική δολοφόνων προκειμένου να καταστρέψουν τα πινακάκια των υπολοίπων.
it's ok αν θέλεις να με βγάλεις εσύ θα βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο [εκτός κι αν είσαι δολοφόνος και προφανώς θέλεις να βγάλεις πολίτες :P] αλλά μην με προσβάλλεις έτσι βρε πουλάκι μου!!! :P

Τη μια με λές μελόδραμα, την άλλη λες ότι στήνω αδαή παιχνίδια, την παράλλη μου λες ότι εγώ δασκάλεψα τον pitg21 να κάνει τέτοιο "Χαζό" και ... novice πέσιμο στην xanp... Προσβάλλομαι... :P. Αν είναι η όποια εμπειρία μου να ...χαραμίζεται σε τέτοια ποστ... :P:P:P

"Σμπάθα" με ... ήξερα από την αρχή ότι θα με ..."Βλέπατε με μισό μάτι" επειδή σας '''κορόιδεψα'''' στον προηγούμενο γύρο, αλλά τουλάχιστον μην ακούω χαζά! :P:P:P

Youki...u r in my thoughts και πάλι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ας ριξω κι εγω μια αναλυση..

Bill: Οι ψηφοι του συνεχιζουν να ειναι περιεργες τη στιγμη που ειναι ο μονος που επιμενει σε καποια ατομα που περνανε απαρατηρητα. Η' ειναι ο ρουφιανος κι εχει κολλησει με τη Vkey προσπαθωντας να μας πει κατι με την επιμονη του, η τι να πω, απλα βαριεται σ'αυτο το γυρο. Δεν μου κανει για δολοφονος, εκτος αν ειναι ο δολοφονος που προσπαθει να ξεκαρφωθει. Χμφ.

dooo: Διαφωνω για την τριαδα που ανεφερε. Προσωπικα πιο υποπτη θεωρω τη Βικυ, που βρισκω πιθανο να εχει παρει ρολο αλλα να μην προλαβαινει να τον αναδειξει, η να κρυβεται. Νομιζω ειχε ξανασυμβει στο παρελθον χωρις να ειμαι σιγουρη. Θα παω να κοιταξω περισσοτερο τα ποστς της για να βγαλω συμπερασμα για την ιδια. Για τον τριτο του τριο που υποπτευεται..:

fantasmenos: Δεν εχω καταλαβει τι ρολο βαραει. Μου την πεφτει χωρις ουσιαστικα πατηματα εδω και 80 γυρους. Θα τον παρακολουθησω στενοτερα :mad:

Phoebe: Για αθωο μου κανει το φοιμπουδι. Παιζει οπως αλλες φορες, εχει αποποιηθει τον τιτλο του ρουφιανου, δε μου φαινεται περιεργος ο τροπος που ψηφιζει. Θα δειξει.

pitg21: Εδω γιακαποιον λογο πιστευω πως κατι εχουμε. Δεν τον εχω ξανασυναντησει σε παιχνιδι, οποτε μπορει να παιζει ετσι, αλλα αυτα τα "φιλησυχος πολιτης κτλ" κατι ασχημο μου κανουν.

Resident Evil: Οπως ειπα, γνωριζοντας την ιδιοτητα μου και βλεποντας το παιξιμο της πιστευω οτι ειναι πολιτακι. Ο τροπος που απεσυρε την ψηφο της κι αποτην χανπ που αποδειχθηκε πολιτης μου το επιβεβαιωνουν.

Vkey: Εδω δεν ξερω τι να πω. Η εχουμε ησυχο δολοφονακι, η δηλωσε κατα λαθος συμμετοχη:P Δεν τη θεωρω 100% αθωα.

Youki: Συμφωνω σε γενικεεεεες γραμμες με την αναλυση της, αλλα οχι με την ψηφο της. Ισως κι εδω να παιζει ο ρολος του ρουφ.



Προς το παρον δεν ψηφιζω, θελω να δω περισσοτερα ποστς απο τα ατομα που μου φαινονται υποπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ψηφίζω Resident evil.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top