Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
ακριβως xanp... ακριβώς... μια χαρά σε βόλεψα ε? ;):P

Ακριβώς RE ακριβώς μια χαρά σε βόλεψες το ίδιο λέμε:P:P....Όσο για την ψήφο αν τελικά επιζήσω σήμερα αύριο θα είναι όλη δική σου από μένα...!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
[ακούς doooo????? Και για σένα χτυπάει η καμπάνα! ;)]
ακούω, ακούω! είναι η ώρα που σχολάω, γι'αυτό :hehe:

τι σκιάζεσαι καλέ, την xanp είπα θα ψηφίσω τουμόροου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ακριβώς RE ακριβώς μια χαρά σε βόλεψες το ίδιο λέμε:P:P....Όσο για την ψήφο αν τελικά επιζήσω σήμερα αύριο θα είναι όλη δική σου από μένα...!:D

ναι ναι συμφωνούμε... μια χαρά βολεύτηκες να ρίξεις βέλη πάνω μου :). Επίσης...clever... αύριο που θα μου ρίξεις την ψήφο σου δεν θα φαίνεται η ιδιότητα μου και θα συνεχίσεις να υποστήριζεις ότι είμαι δολοφόνος που έφυγε. clever... i like it :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
@xanp: βρε πουλάκι μου αν με θεωρείς τόσο ύποπτη... ψήφισέ με, βγάλτε με! Σήμερα κιόλας! that simple! :):P
RE σε έχω για καλύτερη παίχτρια, αλλά έλεος πια με αυτή την ατάκα. Αναρωτιέμαι αν υπαρχει έστω κι ενας δολοφόνος που να μην την έχει χρησιμοποιήσει.
Δεν σε ψηφίζω σήμερα γιατί δεν έχει νόημα μιας και δεν σε ψηφίζει κανένας άλλος. Αν όμως βγει η xanp και δεν είναι δολοφόνα...μαύρο φίδι που σε έφαγε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride-> xanp
  3. dooo - > Corpse Bride
  4. fantasmenos - > Corpse Bride
  5. Phoebe -> xanp
  6. pitg21
  7. Resident Evil -> xanp
  8. Vkey
  9. vendetta - > Corpse Bride
  10. xanp - > Corpse Bride
  11. Youki -> xanp
Yποψήφιοι
4- > Corpse Bride
4 - > xanp
1 - > Vkey



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα ΠΕΜΠΤΗ μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που αποχωρεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν ειπα οτι θα ψηφισεις εσυ πρωτος, ειπα οτι με την Φοιμπη αλληλοψηφιζεστε στανταρ στον πρωτο γυρο..
Vkey?? Αληθεια, πως σου ρθε?!
Έκανε 2 απανωτά ποστ.Και είναι από τους πιο χαμηλών τόνων παίχτρια,οπότε είναι ύποπτο.

Πολύ καλή παρατήρηση Φοίβη!!! Αλλά ξέρεις ποιόν ψήφισε ο Bill;; Για να δούμε... Ωπ... ΕΣΕΝΑ!!! :hmm:
Αυτό το επιχείρημα είναι καλύτερο κι από τα δικά μου.:whistle:


καλημέρα σας και συγνώμη για χτες.. έλεγα ότι θα έμπαινα το απόγευμα από το σπίτι, αλλά προέκυψαν δουλειές :(
λοιπόν.
Από όλα όσα διάβασα, η ψήφος του Bill στη vkey, μου φάνηκε εντελώς άκυρη. Οι επισημάνσεις της xanp από την άλλη μεριά, μου φάνηκαν ως οι πιο ορθές (εκτός από το κομμάτι που επισημαίνει η Ρεζ, που νταξ, μπορεί να οφείλεται σε ολίσθημα..).
Για τους υπόλοιπους κρατώ τις επιφυλάξεις μου, εξάλλου είναι νωρίς ακόμα.
Θα μείνω στα δυο άκρα της σκέψης μου επομένως, και θα ψηφίσω Bill για σήμερα.
Αν όντως ο Βεντέτας ήταν πολιτάκι τότε τα δολοφόνια τον έφαγαν για στραφούν οι υποψίες στην Κορπς.
Μιας κι έχουν στραφεί όλοι σε Κορπς και xanp από την αρχή, σε παραξενεύει πραγματικά η ψφος μου dooo ή απλά μιας και ψήφισα διαφορετικό άτομο γίνομαι εύκολη ψήφο για κάποιο δολοφόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
RE σε έχω για καλύτερη παίχτρια, αλλά έλεος πια με αυτή την ατάκα. Αναρωτιέμαι αν υπαρχει έστω κι ενας δολοφόνος που να μην την έχει χρησιμοποιήσει.
Δεν σε ψηφίζω σήμερα γιατί δεν έχει νόημα μιας και δεν σε ψηφίζει κανένας άλλος. Αν όμως βγει η xanp και δεν είναι δολοφόνα...μαύρο φίδι που σε έφαγε!!!

σου δίνω το λόγο της παλερμικής μου τιμής [:P] ότι ως δολοφόνα δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ

[ναι ήμουν αρκετά "κότα" ώστε να τρέμω ότι θα το πραγματοποιήσει κάποιος :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
ναι ναι συμφωνούμε... μια χαρά βολεύτηκες να ρίξεις βέλη πάνω μου :). Επίσης...clever... αύριο που θα μου ρίξεις την ψήφο σου δεν θα φαίνεται η ιδιότητα μου και θα συνεχίσεις να υποστήριζεις ότι είμαι δολοφόνος που έφυγε. clever... i like it :)

Από ότι είδες είπα σήμερα θα βγω και θα φανεί τι είμαι γιατί φαίνεται...
Επίσης το ότι θα σε ψηφίσω αύριο εγώ δεν σημαίνει ότι θα σε ψηφίσουν και όλοι ώστε να βγεις σε μέρα που δεν φαίνεσαι...Από την άποψη αυτή προτιμώ να βγω σήμερα για να καταλάβουν όλοι το ποιόν σου...
Και ναι είμαι σε θέση να με βγάλω αλλάζοντας την ψήφο μου σε σένα, εσύ μετά είσαι σε θέση να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα;;;
Αλλά όπως και να χει θα είναι αρχή και σαν αθώος πολίτης τον οποίο και θα παριστάνεις θα έχεις πέσει έξω, ε καλά ένα λάθος έκανες κτλ. , ξέρω από τώρα την δικαιολογία σου...
Αν πάλι δεν βγω σήμερα θα είμαι η εύκολη λεία για αύριο μέρα που δεν φαινόμαστε τι είμαστε και θα σε βολέψει να συνεχίσεις ότι θεωρητικά ήμουν δολοφόνος...

RE σε έχω για καλύτερη παίχτρια, αλλά έλεος πια με αυτή την ατάκα. Αναρωτιέμαι αν υπαρχει έστω κι ενας δολοφόνος που να μην την έχει χρησιμοποιήσει.
Δεν σε ψηφίζω σήμερα γιατί δεν έχει νόημα μιας και δεν σε ψηφίζει κανένας άλλος. Αν όμως βγει η xanp και δεν είναι δολοφόνα...μαύρο φίδι που σε έφαγε!!!

Ελπίζω μόνο να το θυμηθείς και αύριο αυτό Youki μόλις δεις τι είμαι.

Αλλάζω ψήφο και ψηφίζω Resident Evil (ετοίμασε την δικαιολογία σου από τώρα ίσως τους πείσεις τελικά...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μ'αρέσει το παιχνίδι σου xanp... very well...

dooo από εμένα.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Τι προσπαθείς να κάνεις;;;Αφού είμαι δολοφόνος για σένα γιατί αλλάζεις ψήφο έτσι; Γιατί δεν θέλεις να βγω σήμερα;;; Γιατί;

Υ.Γ. κανόνισε να μην είσαι δολοφόνος και να τρωγόμαστε άδικα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride-> xanp
  3. dooo - > Corpse Bride
  4. fantasmenos - > Corpse Bride
  5. Phoebe -> xanp
  6. pitg21
  7. Resident Evil -> dooo
  8. Vkey
  9. vendetta - > Corpse Bride
  10. xanp -> Resident Evil
  11. Youki -> xanp
Yποψήφιοι
3- > Corpse Bride
3 - > xanp
1 - > Vkey
1 -> dooo
1 -> Resident Evil






Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα ΠΕΜΠΤΗ μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που αποχωρεί


Κάντε δουλειά σας!:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
[offtopic]Ηρώ ακόμα δεν το μετάνιωσες που δεν παίζεις καλή μου;;;; :P:P:P[/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ΡΕ και xanp το μελόδραμα δεν σας πάει και πολύ. Τι είναι αυτά τώρα? Αλλαζει η χαnp ψήφο σε μια κίνηση "αυτοκτονίας" και καπάκια αλλάζεις κι εσύ ΡΕ? Γιατί? Μήπως τελικά όλο αυτό είναι ένα παιχνιδάκι μεταξύ 2 δολοφόνων για να "σωθεί" τελικά η xanp?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θα ψηφίσω corpse bride
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά δεν θέλω να σωθώ .... άλλαξα ψήφο ακριβώς για να βγω...
Μπορούσα να περιμένω μέχρι τις 8 παρά 1 βέβαια αλλά δεν θα είμαι σπίτι για να το κάνω και το κάνω από τώρα...
Δεν περίμενα η RE να την αλλάξει στα καπάκια τι να πω...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ρε παιδία, στο Παλέρμο παίζουμε, όχι σε μελόδραμα του Ξανθόπουλου!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αντί να μας την λες θα μπορούσες να είσαι και εσύ πιο ενεργός στο παιχνίδι δεν νομίζεις pitg21;;;Η ακόμα περνάς φάση προσαρμογής;;
Αλήθεια εσύ γιατί ψήφισες Corpse; Δεν μας λες την άποψή σου να δούμε πως σκέφτεσαι;

Η μήπως σε συμφέρει αυτή η διαφωνία μας με την ΡΕ για να "κρυφτείς" και να επιβιώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κανένα μελόδραμα.
Πιστεύω κάτι, η xanp θέλει να με πείσει για το αντίθετο και αλλάζω στρατηγική.

Ανάμεσα στο "Δράμα του Ξανθόπουλου" και στην...τακτική υπάρχουν πολλά σκαλιά...

Γιατί τα σκαλοπάτια έχουν φτάσει να είναι 1. Ξανθόπουλος 2. αδιαφορία

δεν έχω καταλάβει...

whateva.... ούτως ή άλλως ο Pitg21 έβγαλε τον κόσμο του παλέρμο από το δίλημμα που τον είχαν βάλει οι μελοδραματισμοί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οι ψήφοι λοιπόν που στερήσανε τη συνέχεια στο παιχνίδι από τη fielda ήταν των Corpse, xanp, youki...Ενδιαφέρον ε;;;Νομίζω μόνο η Φοίβη το επεσήμανε...Δεν μπορεί να μην έχουμε μία δολοφόνο εδώ μέσα...Μπορεί ίσως να έχουμε δύο δολοφόνους εδώ μέσα και το δεύτερο όνομα που είχε η fielda στο πμ της εκτός του fantasmenou σε περίπτωση που ήταν ρουφιάνα...

Η Corpse φαίνεται να κάνει ένα νευρικό παιχνίδι...Στον πρόσφατο γύρο που συμμετείχε το παιχνίδι της από άποψης ψυχολογίας ήταν εντελώς διαφορετικό...Τότε ήταν πολίτης και είχε εκνευριστεί εντονότατα που έπεσε θύμα...Τώρα βλέπω μία χαλαρότητα...

Κατ'αρχην για την αποχωρηση του βεντετα, νομιζω οτι συμφερει μια χαρα οσους θελουν να με βγαλουν, το θεμα ειναι να αναρωτηθειτε γιατι. Οπως κι αν παρεις τη δολοφονια δε με συμφερει αν ειμαι δολοφονα. Η' θα σκεφτοσασταν οτι το κανα επιτηδες γιατι θα ηταν πολυ καρφωτο, η θα λεγατε οτι επειδη ειναι πολυ καρφωτο παει να γινει ξεκαρφωμα. Μια η αλλη ειναι, παλι χαμενη βγαινω, ωραια το πετυχαν.

Η κορπσ το ιδιο νευρικα παιζει παντα, κι αυτη ειναι ΜΟΝΙΜΗ δικαιολογια οπως κι αν παιζω!


Για ρίξε μία δεύτερη ματιά ΚΕ!!! Θα σε πιάσει η Corpse και προβλέπω πανικό!!! :D

Τι εγινε? :X

σκοτώνεται κάποιος που έχει ψηφίσει 2 φορές την corpse.
Ας το σκεφτώ λίγο αναλυτικά:
αν η corpse ήτο δολοφόνα δε θα συνομοτούσε με τους υπόλοιπους να σκοτώσουν τον vendetta, μιας που όλοι θα σκέφτονταν ότι "σκότωσαν αυτόν που τους ανακάλυψε" (πολύ προφανές).
Από την άλλη, την βολεύει πολύ ο θάνατος του vendetta, γιατί οι υποψίες φεύγουν από πάνω της (όλοι θα πουν "σιγά μην ισχύει το προφανές") και ίσως σωθεί.

Αλλάζω τη ψήφο μου σε corpse.
Αν έχω λάθος, θα το διορθώσω με την xanp στη συνέχεια του παιχνιδιού:P

Οπως το γραψα παραπανω..τους βολευω για να φυγουν με τη μια δυο πολιτες, και βεντετας και εγω. Φαιιιιν :mad:

Έκανε 2 απανωτά ποστ.Και είναι από τους πιο χαμηλών τόνων παίχτρια,οπότε είναι ύποπτο.


Αν όντως ο Βεντέτας ήταν πολιτάκι τότε τα δολοφόνια τον έφαγαν για στραφούν οι υποψίες στην Κορπς.
Μιας κι έχουν στραφεί όλοι σε Κορπς και xanp από την αρχή, σε παραξενεύει πραγματικά η ψφος μου dooo ή απλά μιας και ψήφισα διαφορετικό άτομο γίνομαι εύκολη ψήφο για κάποιο δολοφόνο;

Τι χαμηλων τονων παικτρια, απ'την εντατικη σου μιιλουσα την αλλη φορα :mad:
Μου φαινεται η πιο μουφα δικαιολογια εβερ. Αλλα πιο πολυ μου φαινεται χαζο που ενω με θεωρεις εστω και λιγο υποπτη δεν επιλεγεις εμενα τη συγκεκριμενη μερα, αλλα ψηφιζεις κουκουρουκου την Βικυ που αναθεμα κι αν εχει λαβει πμ με ρολο εστω πολιτη:P


Γενικα βρισκω υπουλο το παιχνιδι του Μπιλ και του φαντασμενου.
Τη ρεζιντεντ την βρισκω αθωα ωσαν περιστερα.. Ακομα κι αν δε με συνεφερε το μπερδεμα της με την Φοιμπη, ειχε λογικη.
Γιουκι, πιτ, Βικυ, ντου, Φοιμπς δεν εχω καταλαβει τι ρολο βαρανε, αλλα νομιζω σ'αυτους βρισκεται τουλαχιστον ενας δολοφονος που κραταει πιο χαμηλο προφιλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θα μιλάω όποτε θέλω να μιλάω και δε θα μου ζητήσει κανείς το λόγο γιατί δε μιλάω συχνά γιατί απλούστατα δεν υπάρχει κάποιος κανονισμός που να το επιβάλλει. Τέλος πάντων αφού η xanp θέλει να φύγει, ας μην την εμποδίσουμε. Αλλάζω την ψήφο μου και φηφίζω xanp.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top