Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλημέρα ....

ερχόμουνα "φουριόζα" να ψηφίσω jrot6 σήμερα αλλά κουλουβάχατα μου τα κάνατε πάλι :P.

Εμένα από χτες μου χει κάτσει λίγο στραβά ο bill_slayer ψέμματα να μην πω :redface:.

Από τους μεν ΚουΕ και Lorelai [που βλέπω να συγκεντρώνουν ψήφους σήμερα] εμένα ούτε η μία ούτε η άλλη μου έχουν κινήσει και τόσο την προσοχή... [βέβαια εγώ παραλίγο να παρασυρθώ από τον fand δεν είναι να με εμπιστεύεσαι :P]... Οπότε λέω να μην ψηφίσω κάποια από τις 2. Για το ενδεχόμενο να έχετε δίκιο περί jrot6 [και να είναι ιερόδουλος--αστείο μου ακούγεται αυτό btw :P] ή ακόμα ακόμα να έχουν κάποιο δίκιο στους συλλογισμούς τους οι vendetta, lorelai [το επεξεργάζομαι να πω την αλήθεια, αλλά πάλι φοβάμαι μήπως βλέπω πολλές ταινίες τελικά :redface:] λέω να μην τον ψηφίσω για την ώρα [άλλωστε και τα 2 σενάρια που έχουν πέσει στο τραπέζι συμφωνούν με αυτό... :hmm:]

Από τα υπόλοιπα ονόματα γυρνάνε, στην παρούσα φάση, στο μυαλό μου, αυτά των pitg21 (δεν μπορώ να καταλάβω το ρόλο του) και bill_slayer (ομοίως, αλλά για διαφορετικούς λόγους) οπότε για την ώρα ψηφίζω Bill_Slayer. Aν δεν δολοφονηθώ, και αν κάτι με κάνει να υποψιαστώ κάποιον άλλο, μετά τη 1 εδώ θα είμαστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
vendetta αρχίζεις και γίνεσαι ύποπτος με την εμμονή σου σε μένα μιας που ξαναείπα ότι η σκέψη μου ήταν ορθολογιστική και μου κάνει εντύπωση που κάποιος αρκετά έξυπνος όπως εσύ δεν βλέπεις τα αυτονόητα

in any case, επειδή σε συμπαθώ θα σε συγχωρήσω, αλλά αν με βγάλετε σήμερα, μόλις φανεί ότι είμαι πολίτης ελπίζω να ψηφίσεις στη συνέχεια τον σωστό

Για μένα οι ύποπτοι στην παρούσα φάση είναι οι

  • Lorelai η οποία έσπευσε να με ψηφίσει πατώντας πάνω στο ποστ του vendetta (αφορμή να βρίσκαμε δλδ) η οποία επίσης ήταν στις επιλογές της Ηρούς (ελπίζω να αρχίσεις να σκέφτεσαι vendetta)
  • o jort ο οποίος είμαι σίγουρη ότι είναι ιερόδουλη και συμφωνώ με την xanp ότι δεν υπάρχει ιδιαίτερο νόημα να βγει σήμερα που φαίνεται η ιδιότητα
  • ο pitg μην ξεχνιόμαστε ο οποίος με νυχια και με δόντια απ τις αρχές υποστήριζε με πάθος τον jort

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ έχουμε βγάλει έξω τους 2 δολοφόνους -fandago σίγουρος, Niyia με υψηλό ποσοστό-(δυστυχώς η dooo κατά τα φαινόμενα ήταν αθώα πολίτης αλλά την έφαγε η μαρμάγκα του πρώτου γύρου :()

ψάχνουμε για ένα δολοφόνο
αν τον βγάλουμε σήμερα, το παιχνίδι τελειώνει
για αυτό το λόγο δεν θα ψηφίσω τον jort τον ιερόδουλο αλλά την Lorelai

Η ψήφος μου στη Lorelai (ειδικά επειδή προσπαθεί να βγάλει με τόσο πάθος άκυρη την Ηρώ)


Αν δεν δολοφονηθώ στη μία, υπάρχει ενδεχόμενο να αλλάξω ψήφο, αν και εφόσον υπάρχει ρεύμα έστω και προς τον jort αλλά δεν βγαίνει κάποιος άλλος απ τους υπόπτους μου δλδ (Lorelai και pitg)

καλημέρα σας :)

Νταξει δεν παθιαστηκα κιολας, απλα κραταω και μια πισινη, αντιθετα μ'εσας που παιρνετε για μπουσουλα πραγματα μη δεδομενα. Το να ειναι παλι ο Pitg δολοφονος... σχεδον το αποκλειω.
Ενιγουει.
Το οτι παλι στηριχτηκα εκει δεν νομιζω οτι ισχυει. Με το που διαβασα το ποστ σου λεω νταξει τωρα ή δεν ειχε τι να πει και μας λεει τα αυτονοητα, η κατι βρωμαει. Γιατι εαν αυτο το ποστ ειχε αποτελεσμα, αυτο θα ηταν υπερ του φανταγκο.

για αυτό το λόγο δεν θα ψηφίσω τον jort τον ιερόδουλο

ΕΛΕΟΣ δηλαδη τετοια σιγουρια πια. Πως μπορει ενας πολιτης να στεκεται τοσο πολυ σε μια θεωρια και να μην ανοιγει τα ματια του. Τεσπα. Οι απομειναντες ας τα ανοιξουν.

ΑΛΛΑ... όταν σε κατηγορεί άστοχα και προσπαθεί να δημιουργήσει εντυπώσεις, τότε τον καθιστά ύποπτο
Συγνωμη, συγνωμη, μπορει εσενα να σου φαινεται αστοχο, εγω ομως το εχω καραδικαιολογησει αυτο που ψηφισα και ιδου για του λογου το αληθες:
RE και ΚΕ. Η πρωτη μεν εδωσε τη θεωρια που ελεγε οτι η Ηρω ισως ειναι δολοφονος και προσπαθει να μας στειλει προς τη λαθος κατευθυνση. Ετσι ισως να εσωζε τον fandago. Η δε δευτερη οπως εδειξε και στο ποστ του ο vendetta τονιζει το ΠΟΣΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ λαθος θα ηταν να κανουν κατι τετοιο οι δολοφονοι αν ο fandago ηταν και αυτος δολοφονος, εν ολιγοις οτι ο fandago ειναι αθωος.


Καλημερα σας ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω γιατί οι δολοφόνοι να θυσιάσουν 2 δολοφόνους με το καλημέρα σας και μάλιστα Ηρώ και fandago;

Δε νομίζω ότι ήταν αυτό το σχέδιό τους...Πιστεύω πως με τη δολοφονία της Ηρούς ο fandago ήθελε να στρέψει το παιχνίδι υπέρ του με την έννοια να αποπροσανατολίσει...Αλλά και έτσι να μην είναι...Για ποιόν λόγο να σκοτώσει ο fandago τη θεωρούμενη ρουφιάνα και να της την πέσει τόσο μα τόσο πολύ όταν ο ίδιος δεν είναι ένας από τους δύο πρώτους υπόπτους της;;;...Δηλάδή όταν δεν είναι ένα από τα ονόματα που πιθανότατα ξέρει η Ηρώ...

Το λοιπόν. Διαβάζω διάφορα ποστ και βλέπω ότι ύποπτοι θεωρούνται niyia και jrot6. H Ηρώ η οποία ή είναι ρουφιάνος ή πολύ καλή ιερόδουλη λέει ότι ψηφίζει fandago αλλά θεωρεί ότι o jrot6 ή η niyia είναι killers. Με αυτό και τα επιχειρήματα της xanp που ενώ κατηγορούσε jrot6 (με πολύ πειστικά επιχειρήματα) ψήφισε σχεδόν αψυχολόγητα Lorelai (xanp το να σε κατηγορεί κάποιος δεν τον κάνει αυτόματα ένοχο) καταλήγω ότι η ορθολογική επιλογή είναι να βγει ο jrot6.

Εδώ που φτάσαμε ή που θα βγει ο jrot6 και απλώς θα είμαστε υποψιασμένοι για άλλους ή θα βγει άλλος ο οποίος δεν κατηγορήθηκε πολύ με συνέπεια να μην βγάλουμε κάποιο λογικό συμπέρασμα και θα βγει ο jrot6 σε μέρα που δεν θα φαίνεται οπότε δεν θα ξέρουμε τι ήταν (μια τρύπα στο νερό δηλαδή).

Ψήφος στον jrot6

Η αλήθεια είναι πως έχεις ένα δίκιο...Με την ιδιότητα του jrot6 θα ξεκαθαρίσουνε πολλά νομίζω...Αυτό που φοβάμαι όμως είναι μήπως δω ότι είναι πολίτης...Οπότε πολιτάκι ή ιερόδουλη;;;:worry:

Να πω, επίσης, στην ΚουΕ ότι δεν έχω καμία επιμονή μαζί της αλλά μου κάνει εξαιρετική πραγματικά εντύπωση η επιμονή της στην αθωότητα του fandago...Πριν βέβαια δει ότι αυτός είναι δολοφόνος...Και η έκπληξή της για το παιχνίδι του όταν ο fandago αποκαλύφθηκε...Όπως είπε ήταν πολύ άσχημο το παιχνίδι του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos: jrot6
  3. jrot6:
  4. Κακή Επιρροή: Lorelai
  5. Lorelai:Κακή Επιρροή
  6. Neraida: jrot6
  7. pitg21:
  8. Resident Evil: Bill_Slayer
  9. vendetta: Κακή Επιρροή
  10. xanp: Lorelai

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Κακή Επιρροή---->2
jrot6---->2
Lorelai----->2
Bill_Slayer---->1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος
  4. Vkey # 266 (δολοφονία) > πολίτης
  5. niyia # 273(ψηφοφορία)> ??

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι ήταν αυτό το σχέδιό τους...Πιστεύω πως με τη δολοφονία της Ηρούς ο fandago ήθελε να στρέψει το παιχνίδι υπέρ του με την έννοια να αποπροσανατολίσει...Αλλά και έτσι να μην είναι...Για ποιόν λόγο να σκοτώσει ο fandago τη θεωρούμενη ρουφιάνα και να της την πέσει τόσο μα τόσο πολύ όταν ο ίδιος δεν είναι ένας από τους δύο πρώτους υπόπτους της;;;...Δηλάδή όταν δεν είναι ένα από τα ονόματα που πιθανότατα ξέρει η Ηρώ...

Και όπως το σκέφτεσαι δίκιο έχεις αλλά δεν παίζει να πήγε τόσο κόντρα και να την σκότωσε για να κερδίσει την εύνοια;;;όπως και να το δούμε γυρνάει μπούμερανγκ, θα δείξει αν ήταν καλοστημένο σχέδιο ... προς το παρόν εμμένω στην άποψη μου ότι η Ηρώ ήταν ρουφιάνος.Αν ήταν σύντομα θα τελειώσει το παιχνίδι...Άλλωστε ας δούμε και ποίος θα δολοφονηθεί και ποίος θα φύγει με τι ιδιότητα και βλέπουμε...:/:

Και επειδή ποτέ δεν ξέρεις πότε θα σταματήσεις να παίζεις ας κάνω και μια εκτίμηση

  1. Bill_Slayer: παίζει παράξενα αυτή την φορά δεν μιλάει μπαίνει ψηφίζει και φεύγει και είναι ύποπτο αλλά ακόμα δεν κατάλαβα και κάτι
  2. fantasmenos: για πολίτη τον κάνω αυτή την φορά
  3. jrot6: ιερόδουλη το πιθανότερο
  4. Κακή Επιρροή: ? δεν νομίζω ότι είναι δολοφόνος αλλά και ποτέ δεν ξέρεις
  5. Lorelai: για μένα η τελευταία δολοφόνος
  6. Neraida: μάλλον πολίτης
  7. pitg21: επίσης υποστήριζε με μένος τον jrot6 και για μένα είναι ύποπτος αν αποδειχθεί ότι η Lorelai τελικά είναι πολίτης
  8. Resident Evil: μάλλον πολίτης
  9. vendetta: πολίτης το πιθανότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν....






:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μετα απο οσα διαβασα και οταν πιστευω οτι η ΚΕ ειναι πολιτης οσο και εγω και εχει δημιουργηθει αστοχως ρευμα προς εκεινη, υποπτοι για μενα ειναι Jrot (ιεροδουλη), Λορελαι, και Pitg21....
Αλλαζω την ψηφο μου σε Λορελαι, αλλωστε μου ειχε φανει υποπτη απο τον πρωτο γυρο και οσο περναει ο καιρος και γραφει περισσοτερα μου φανταζει ακομα περισσοτερο...αφηστε που μου θυμιζει η συμπεριφορα της τον τροπο που επαιζε οταν ημασταν μαζι δολοφονοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και τώρα έρχομαι εγώ κι αναρωτιέμαι....

H δολοφονία του vedetta points to ΚουΕ. Σωστά? σωστά...

περίπτωση 1
Οι δολοφόνοι πάνε να ρίξουν το βάρος στην ΚουΕ. Άρα η ΚουΕ είναι αθώα. Άρα η Lorelai έχει πιθανότητες να είναι η "κακιά"

περίπτωση 2
reverse phychology. "Μα είναι δυνατόν η ΚουΕ/οι δολοφόνοι να κάναν τέτοια πατάτα? Δεν είναι η ΚουΕ δολοφόνος!" Να ελπίζουν δλδ οι δολοφόνοι ότι θα σκεφτούμε έτσι. Αλλά τα πράγματα να είναι ακριβώς έτσι, όπως δείχνει να ίσχυσε στην περίπτωση Ηρω-fand. Και να σου πει ο άλλος (όπου άλλος-->δολοφόνος).. "ε, δεν το "χάψανε" την πρώτη φορά, αυτήν εδώ θα το χάψουνε!"


Αλλά γμτ... κι εμένα, σαν τη Νεράιδα δεν μου κάνει η ΚουΕ για δολοφόνος :hmm:...

παραμένω στον bill_slayer για την ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πολύ λίγο μετά την αποκάλυψη του δολοφόνου fandago...;)

Με το ρεύμα την τελευταία στιγμή...;)

Κλασσικές και αξεπέραστες τακτικές δολοφόνου...

xanp, Bill_Slayer περιμένω να ακούσω τι έχετε να μου πείτε...
Στον προπροηγούμενο γύρο δεν πήγα με το ρεύμα και ψήφισα pit αντί για fandago.Τότε μου είπαν ότι ψηφίζω φαινομενικά άκυρα.Τώρα πήγα με το ρεύμα,ψήφισα Niyia και με κατηγορείς για δολοφόνο.Τελικά τι απ'τα δύο να κάνω?
Ναι δεν ποστάρω πολύ αλλά αρχίσαμε και σχολείο.Τέσπα φεύγω τώρα μπάι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos: jrot6
  3. jrot6:
  4. Κακή Επιρροή: Lorelai
  5. Lorelai:Κακή Επιρροή
  6. Neraida: lorelai
  7. pitg21:
  8. Resident Evil: Bill_Slayer
  9. vendetta: Κακή Επιρροή
  10. xanp: Lorelai

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorelai----->3
Κακή Επιρροή---->2
jrot6---->1
Bill_Slayer---->1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος
  4. Vkey # 266 (δολοφονία) > πολίτης
  5. niyia # 273(ψηφοφορία)> ??

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
περίπτωση 1
Οι δολοφόνοι πάνε να ρίξουν το βάρος στην ΚουΕ. Άρα η ΚουΕ είναι αθώα. Άρα η Lorelai έχει πιθανότητες να είναι η "κακιά"

παραμένω στον bill_slayer για την ώρα...

Η περιπτωση 1 ειναι και αυτη που ισχυει για μενα....
Τωρα αυτο για τον Σλειερ...δεν το καταλαβαινω, γιατι επιμενεις να τον ψηφιζεις, οταν καποιοι κανουν μπαμ για το οτι κατι δεν παει καλα, απο το κιολας πρωτο τους ποστ, οπως η Λορελαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γιατί ... δεν τον κόβω ότι κρύβεται η Λορελάι πίσω από όλα... Θα μπορούσε κάλλιστα να είναι ο fand από το υπερπέραν [:P] πίσω από το σχέδιο... Οπότε μιας και ούτε ο Bill με έχει πείσει για την αθωότητα του... :hmm:

Άσε, που το χω μερικές τύψεις στη συνείδηση μου που πήρα στο λαιμό μου την -κατά τα φαινόμενα- αθώα dooo, και φοβάμαι μην κάνω λάθος πάλι... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Η περιπτωση 1 ειναι και αυτη που ισχυει για μενα....
Τωρα αυτο για τον Σλειερ...δεν το καταλαβαινω, γιατι επιμενεις να τον ψηφιζεις, οταν καποιοι κανουν μπαμ για το οτι κατι δεν παει καλα, απο το κιολας πρωτο τους ποστ, οπως η Λορελαι...

Τι εχει το πρωτο κιολας ποστ μου δλδ; :Ρ
Σορρυ κιολας, αλλα λες οτι σου κατεβει.
Λοιπον καλη μου RE, στο υπογραφω οτι ειναι το reverse :Ρ δηλαδη παμε και στοιχημα αν θελεις.

Και επειδη δεν μπορει να ειστε και οι 3 δολοφονες, τουλαχιστον οσες ειστε πολιτες απο αυτες που με ψηφισατε ξανασκεφτειτε οτι:
Στηριζεστε στην θεωρια της Ηρως η οποια νομιζετε οτι ηξερε την Niyia και τον jrot, ή τον fandago και τον jrot, ή τον fandago και τη Niyia. Με κατηγορησε ναι. ΟΜΩΣ εδειξε αβεβαιοτητα.
Για τον 3ο δολοφόνο, θα έλεγα Lorelai, αλλά μετά τα τελευταία ποστ του pitg21 τον φοβήθηκε το μάτι μου.:worry:
Αναμεσα σε μενα και τον pitg?
Πραγμα που βρωμαει no1: Εαν ηταν ρουφιανα ΚΑΙ ηξερε οτι εχω τον κακο το ρολο ΔΕΝ "θα ελεγε" λορελαι, θα ηταν σιγουρη λορελαι!
Πραγμα που βρωμαει no2: Για ρουφιανα, σαν πολους δεν ξερει;

Απο την αλλη σκεφτομαι οτι, εαν φυγω το απογευμα τα βλεμματα θα στραφουν σε αυτους που με ψηφισαν. Αυτο βολευει τους δολοφονους απο την αποψη οτι αυτοι που με ψηφισαν ειναι πολιτες. Οποτε εκτος απο τη θεωρια που εχω περι ΚουΕ, μπορει απλα να ειναι πολιτης οπως και η xanp και να παρουν ποδι μετα απο μενα, ενω ενας τουλαχιστον δολοφονος θα ειναι καποιος που δεν μιλαει και πολυ και απλα τρωει ποπκορν βλεποντας εμας να τρωγομαστε.

Δεν ξερω βγαλτε τα συμπερασματα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ψηφίζω κακή επιρροή με χίλια. Κάνει συνεχώς σπασμωδικές κινήσεις αποπροσανατολίζοντας όπως και ο Fandago (εμένα τον άπειρο με έπεισε ομολογώ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Lorelai και από εμένα. Αρκεί βέβαια να καταλάβουμε ότι ο jrot6 έστω και αν είναι ιερόδουλη θα πρέπει να βγει κάποια στιγμή αν δεν τελειώνει το παιχνίδι :P

Υ.Γ. Lorelai έκανες πολλά λάθη και δεν σε έχω για τόσο κακό πολίτη. Μάλλον δολοφόνα κάνεις.

Ψήφος στη Lorelai
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Κακη επιρροη απο μενα..Πιστευω οτι με την δολοφονια του Vendetta πανε να ριξουν το βαρος αλλου..
Για τη Lorelai δεν καταλαβαινω καθολου πως και γιατι σας προξενει υποψιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αστο Λορελαι....εγω δε στηριζομαι στην Ηρω....εσενα ειχα ψηφισει πρωτη πρωτη...εαν θυμασαι...και ετρεξες να με ψηφισεις...
Και παει και ο Πιτ απο κατω και ψηφιζει ΚΕ...τς τς

Δεν ξερω οι πολιτες τι θα κανετε, αλλα φροντιστε να φαγωθουμε μεταξυ μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κακη επιρροη απο μενα..Πιστευω οτι με την δολοφονια του Vendetta πανε να ριξουν το βαρος αλλου..
Για τη Lorelai δεν καταλαβαινω καθολου πως και γιατι σας προξενει υποψιες..

εσυ ως ιεροδουλη τι αλλο θα εκανες?!
Ρες φροντισε να αλλαξεις ψηφο, γιατι θα σε δειρω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos: lorelai
  3. jrot6:
  4. Κακή Επιρροή: Lorelai
  5. Lorelai:Κακή Επιρροή
  6. Neraida: lorelai
  7. pitg21:
  8. Resident Evil: Bill_Slayer
  9. vendetta: Κακή Επιρροή
  10. xanp: Lorelai

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorelai----->4
Κακή Επιρροή---->2
jrot6---->1
Bill_Slayer---->1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος
  4. Vkey # 266 (δολοφονία) > πολίτης
  5. niyia # 273(ψηφοφορία)> ??

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Lorelai και από εμένα. Αρκεί βέβαια να καταλάβουμε ότι ο jrot6 έστω και αν είναι ιερόδουλη θα πρέπει να βγει κάποια στιγμή αν δεν τελειώνει το παιχνίδι :P

Υ.Γ. Lorelai έκανες πολλά λάθη και δεν σε έχω για τόσο κακό πολίτη. Μάλλον δολοφόνα κάνεις.

Ψήφος στη Lorelai

Για πεσμου ενα ρε μαγκα. Γιατι να ακολουθειτε σαν προβατακια ξερετε, να σκεφτεστε παλι οχι. Τεσπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top