Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επίσης ξέχασα :redface:

thx xanp που τα μάζεψες όλα πολύ βοηθητικό!!!!

επειδή βλέπω την ζυγαριά να γέρνει προς τους 2 που έδωσε η Ηρώ, κι εγώ έναν από τους 2 θα ψηφίσω αύριο ως τη 1, αυτόν στον οποίο θα έχει γύρει η πλάστιγγα ως εκείνη την ώρα...
Εφόσον ο ένας είναι ιερόδουλη και ο άλλος δολοφόνος, εγώ τουλ δεν μπορώ να καταλάβω ποιός είναι ποιός, ούτε από τα λεγόμενα του ενός ούτε από τα λεγόμενα του άλλου, οπότε μιας και το ρεύμα δείχνει να τα πηγαίνει καλά... θα το ακολουθήσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
αν η Vkey είχε ξαναμπεί από χθες

Ειδικά σήμερα ήμουν από το μεσημέρι και μετά...
Και η αλήθεια ήταν ότι έπαιξες ολίγον χάλια...
Και μου καρφώθηκες αμέσως :P( το πως θα στο πω όταν τελειώσει το παιχνίδι ή αλλιώς μσν)

Έχοντας στο μυαλό ότι η Ηρώ ήταν η ρουφιάνα πλέον...
Ψηφίζω Niyia από τώρα γιατί αύριο δεν παίζει να μπω λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων...
Συν ότι με μιμείται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos:Niyia
  3. jrot6: Niyia
  4. Κακή Επιρροή:
  5. Lorelai:
  6. Neraida:jrot6
  7. Niyia: jrot6
  8. pitg21:
  9. Resident Evil:
  10. vendetta:
  11. Vkey: Niyia
  12. xanp: Niyia

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Niyia--->4
jrot6--->2


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος

Απουσίες
vendetta: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονημένου

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μάλιστα...fandago και Ηρώ εκπληκτικό το σχέδιο...Δεν μπορώ να πω...:D
Συνεπώς Niyia και jrot6 είναι οι επόμενοι;;; Ίσως και όχι...
Θεωρώ σίγουρο ότι η Ηρώ ήταν δολοφόνα...Δεν υπάρχει περίπτωση ο fandago να έκανε το λάθος να δολοφονήσει την Ηρώ - πολίτη τη στιγμή που τον κατηγορεί...Ωστόσο δε μου κολλάει να δίνει η Ηρώ όλους τους δολοφόνους...Δεν μπορεί να μην είχανε στο μυαλό τους τέτοια τροπή...

το ότι βγήκε η Ηρώ, σχεδόν με πείθει ότι ο Φαντάγκο είναι αθώος (?)
δεν είναι δυνατόν να είναι δολοφόνος και να έβγαλαν την Ηρώ που τον κατηγορεί, κάνει ΜΠΑΜ!
δεν τους νοιάζει να φανεί η ιδιότητα του Φαντάγκο, περίμενα ότι θα έβγαζαν τον Φανταγκο!

ο Φαντάγκο λοιπόν θα φανεί πολίτης το βράδυ

το θέμα τώρα είναι αν ο ένας είναι ιερόδουλος κι ο άλλος ρουφιάνος και ποιος είναι ποιος

συμφωνώ...
το θέμα πάντως για μένα είναι ένα
είναι -σχεδόν- σίγουρο ότι ο Φαν ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ δολοφόνος
είναι δυνατόν να είναι τόσο χαζοί οι δολοφόνοι που να έβγαλαν την Ηρώ, να άφησαν να φανεί το βράδυ ο Φαν ως δολοφόνος? Τότε αυτόματα το παιχνίδι έχει λήξει! Θα θεωρήσουμε δεδομένο ότι η Ηρώ είναι η ρουφιάνα και!

Ο Φαν, δεν τους ένοιαζε αν θα βγει... πράγμα που σημαίνει ότι δεν τους νοιάζει να φανεί η ιδιότητα του....
Κι αν είναι η ιερόδουλη... πως τον "καίνε" έτσι?
Θα μπορούσαν να βγάλουν ένα άσχετο άτομο, να βγει ο Φαν απ τις ψήφους έτσι κι αλλιώς, να φανεί "πολίτης" και μετά να αναρωτιόμαστε αν η Ηρώ είναι ιερόδουλη ή ρουφιάνα!
Τα λεγόμενα της θα είχαν λιγότερη ισχύ και θα ήταν υπό σκέψη

Φοβάμαι ότι η Ηρώ είχε κάνει λάθος και το εκμεταλλεύθηκαν αυτό οι δολοφόνοι
ή... ότι ισχύει η συνωμοσία της ΡΕ

δεν το πιστεύω ότι έκαναν οι δολοφόνοι ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΑΓΙΚΟ λάθος!
εκτός κι αν πίστευαν ακριβώς αυτό... ότι θα παρασυρθούμε!
ήταν όμως πολύ μεγάλο αυτό το ρίσκο ρε παιδιά... Φαντάγκο σε είχα για πολύ καλύτερο παίχτη :P

Νομίζω είναι πολύ ενδιαφέρον αν δεις τα τρία παραπάνω ποστς στη σειρά σε συνδυασμό με το γεγονός ότι η Ηρώ στις αρχικές υποψίες της είχε αφήσει την ΚουΕ απέξω...
Επειδή λοιπόν ΚουΕ κάτι δεν μου πάει καλά εδώ (αν και μπορεί να κάνω και λάθος) θα έχεις προς το παρόν την ψήφο μου...ΚουΕ από μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos:Niyia
  3. jrot6: Niyia
  4. Κακή Επιρροή:
  5. Lorelai:
  6. Neraida:jrot6
  7. Niyia: jrot6
  8. pitg21:
  9. Resident Evil:
  10. vendetta: Κακή Επιρροή
  11. Vkey: Niyia
  12. xanp: Niyia

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Niyia--->4
jrot6--->2
Κακή Επιρροή---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος

Απουσίες
vendetta: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονημένου

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θεωρώ ότι όσα έγραψα ήταν αυτά που θα είχε στο μυαλό του ο οποιοσδήποτε είτε τα εξέφραζε είτε όχι
δεν ξέρω κατά πόσο φαίνομαι ένοχη αλλά εγώ δεν θα με είχα για ένοχη επειδή είπα αυτό που θεωρούσα οφθαλμοφανές

χωρίς να σε θεωρώ κάτι κακό Vendetta, μου δημιουργεί εύλογα ερωτήματα το γιατί ενώ δεν είμαι στους αρχικούς υπόπτους με ψηφίζεις σήμερα που δε θα φανεί η ιδιότητα και δεν περιμένεις αύριο που θα φανεί?

in any case....
ψηφίζω Niyia έχοντας στο μυαλό μου ότι η Ηρώ ήταν όντως ρουφιάνα κι ότι ο jort είναι ιερόδουλη
δε με νοιάζει να βγει η ιερόδουλη αλλά οι δολοφόνοι

Vendetta... ψήφισε με αύριο να σιγουρευτείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos:Niyia
  3. jrot6: Niyia
  4. Κακή Επιρροή: Niyia
  5. Lorelai:
  6. Neraida:jrot6
  7. Niyia: jrot6
  8. pitg21:
  9. Resident Evil:
  10. vendetta: Κακή Επιρροή
  11. Vkey: Niyia
  12. xanp: Niyia

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Niyia--->5
jrot6--->2
Κακή Επιρροή---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονημένου

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
θεωρώ ότι όσα έγραψα ήταν αυτά που θα είχε στο μυαλό του ο οποιοσδήποτε είτε τα εξέφραζε είτε όχι
δεν ξέρω κατά πόσο φαίνομαι ένοχη αλλά εγώ δεν θα με είχα για ένοχη επειδή είπα αυτό που θεωρούσα οφθαλμοφανές

χωρίς να σε θεωρώ κάτι κακό Vendetta, μου δημιουργεί εύλογα ερωτήματα το γιατί ενώ δεν είμαι στους αρχικούς υπόπτους με ψηφίζεις σήμερα που δε θα φανεί η ιδιότητα και δεν περιμένεις αύριο που θα φανεί?

in any case....
ψηφίζω Niyia έχοντας στο μυαλό μου ότι η Ηρώ ήταν όντως ρουφιάνα κι ότι ο jort είναι ιερόδουλη
δε με νοιάζει να βγει η ιερόδουλη αλλά οι δολοφόνοι

Vendetta... ψήφισε με αύριο να σιγουρευτείς

Για ποιο λόγο να περιμένω αύριο ενώ μπορώ να σε ψηφίσω σήμερα;;;Οκ δε θα δω την ιδιότητά σου αλλά αυτό δεν παύει να ακυρώνει το γεγονός ότι μπορεί να είσαι δολοφόνος...Με το ίδιο σκεπτικό θα μπορούσανε και όλοι αυτοί που έχουνε ψηφίσει τη Niyia να περιμένουνε μέχρι τον επόμενο γύρο...Και να σου θυμίσω ότι το ίδιο έλεγες και στον προηγούμενο γύρο όταν και ήσουνα δολοφόνος...Το ποστ σου αυτό πάντως ενισχύει όσο να'ναι λιγάκι τις υποψίες μου... ;)

Όσον αφορά τους αρχικούς υπόπτους που αναφέρεις...
Εάν εννοείς τους δικούς μου, δε νομίζω ότι είναι ποτέ δυνατόν να βρει κανείς τους δολοφόνους από τον πρώτο γύρο...Οι ύποπτοί μου αλλάζουνε συνεχώς καθώς προκύπτουνε νέα δεδομένα...:)
Εάν εννοείς τους αρχικούς υπόπτους του παιχνιδιού για αυτόν το γύρο, δηλαδή το ρεύμα, απλά δε συμφωνώ με τους υπόπτους αυτούς...Άλλωστε και ο Vendetta ήταν κατά του ρεύματος στην ταινία :D :P ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όπως είπα και χθες [και από ότι βλέπω δεν έχει γίνει κάτι που να με κάνει να αλλάξω γνώμη], σήμερα θα ακολουθήσω το ρεύμα. Ψηφίζω Niyia




edit: KoυΕ, ΔΕΝ λέω ότι είσαι δολοφόνος, ΟΥΤΕ λέω ότι ο vendetta είναι, αλλά κι εμένα μου φαίνεται λίγο "χαζό" το επιχείρημα 'βγάλτε με σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα μου'. Με τη λογική αυτή να βγάλουμε σήμερα έναν "σίγουρο" αθώο, αύριο πχ. τη Niyia, μεθαύριο έναν "σίγουρο" αθώο πάλι και αντιμεθαύριο πχ.τον jrot6. Aφού αυτούς θεωρούμε "σίγουρους" κακούς ας τους βγάλουμε σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα τους... Δεν πάει έτσι Imo... όπως είπε και ο vendetta, ψηφίζεις πάντα όποιον θεωρείς ύποπτο. Αν είναι και ευτυχής συγκυρία να είναι σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα του (όπως έγινε με fand) έχει καλώς, αλλιώς... τι να κάνουμε τώρα.... imo :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κι εγώ Niya θα ψηφίσω διότι μάλλον ο εναλλακτικός τρόπος σκέψης απέβη μάταιος και έγινα ολίγον τι ρεζίλι... Ίσως αυτό το παιχνίδι τελειώσει πρόωρα.

Απορία: Αν η dooo ήταν δολοφόνος και ο σημερινός παίχτης που θα βγει είναι δολοφόνος, θα ανακοινωθεί ότι βγήκαν όλοι οι δολοφόνοι και τελειώνει το παιχνίδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos:Niyia
  3. jrot6: Niyia
  4. Κακή Επιρροή: Niyia
  5. Lorelai:
  6. Neraida:jrot6
  7. Niyia: jrot6
  8. pitg21: Niyia
  9. Resident Evil: Niyia
  10. vendetta: Κακή Επιρροή
  11. Vkey: Niyia
  12. xanp: Niyia

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Niyia--->7
jrot6--->2
Κακή Επιρροή---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονημένου

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Aπορία: Αν η dooo ήταν δολοφόνος και ο σημερινός παίχτης που θα βγει είναι δολοφόνος, θα ανακοινωθεί ότι βγήκαν όλοι οι δολοφόνοι και τελειώνει το παιχνίδι;

Nαι. Μόλις ξεμείνουμε από δολοφόνους η ΣΕ θα ανακοινώσει ότι κέρδισαν οι πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Vendetta μου,
Με δεδομένα ότι:
1. η Ηρώ ήταν ρουφ και
2. ο ρουφιάνος ξέρει ένα δολοφόνο και την ιερόδουλη
3. τον fantago δεν τον ήξερε η Ηρώ, τον ξετρύπωσε μετά απ τη στάση του

έχουμε τα εξής αποτελέσματα

η Ηρώ έδωσε αρχής αρχής 4 ονόματα και σε αυτά δεν ήμουν ούτε εγώ ούτε ο Fandago, τον έβγαλε μετά λαβράκι...
άρα μέσα στα 4 ονόματα ο ένας είναι δολοφόνος κι ο άλλος ιερόδουλη
με δεδομένο επίσης αυτό, έχουμε Νιγια η μία δολοφόνος, jort η ιερόδουλη (ο οποίος μου πήγαινε και κόντρα αλλά οκ ας το προσπεράσουμε ήταν στο κόλπο μας εμας των δολοφόνων αυτό) και ο Φαντ ο οποίος προέκυψε...

σου μοιάζω να είμαι το 4ο άτομο που ψάχνεις?
αν ναι.. πάσσο


edit
σορρυ, τώρα ξαναείδα τα πρωτα ποστ της Ηρούς και αναφέρει και τον Φαντ οπότε.. ναι θα μπορούσε να ξέρει απ την αρχή τον Φαντ κι όχι εμένα
άρα ναι, με βάση τα όσα έχω πει, κατ εσένα είμαι ύποπτη
κατ εμένα, είπα τα αυτονόητα
ΕΓΩ σαν δολοφόνος δε θα έβγαζα ΠΟΤΕ την Ηρω αλλά τον Φανταγκο
τώρα αν αυτή μου η δήλωση και πεπίθηση με κάνει δολοφόνα σε αυτό το παιχνίδι... δεν έχω άλλο επιχείρημα
shoot me
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι από μένα Niyia.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill_Slayer:Niyia
  2. fantasmenos:Niyia
  3. jrot6: Niyia
  4. Κακή Επιρροή: Niyia
  5. Lorelai:
  6. Neraida:jrot6
  7. Niyia: jrot6
  8. pitg21: Niyia
  9. Resident Evil: Niyia
  10. vendetta: Κακή Επιρροή
  11. Vkey: Niyia
  12. xanp: Niyia

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Niyia--->8
jrot6--->2
Κακή Επιρροή---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονημένου

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Η ώρα πήγε 1... Πολίτη Vkey δεν ξαναμιλάς

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμ....ωραια κινηση, βγαλανε καποιον που γραφει ελαχιστα...για να μην καρφωθουν....τς τς τς....
Εμενα 3 ειναι οι υποπτοι μου.....jrot, Niyia & Pitg21
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill_Slayer:Niyia
  2. fantasmenos:Niyia
  3. jrot6: Niyia
  4. Κακή Επιρροή: Niyia
  5. Lorelai:
  6. Neraida:jrot6
  7. Niyia: jrot6
  8. pitg21: Niyia
  9. Resident Evil: Niyia
  10. vendetta: Κακή Επιρροή
  11. Vkey: Niyia
  12. xanp: Niyia

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Niyia--->8
jrot6--->2
Κακή Επιρροή---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος
  4. Vkey # 266 (δολοφονία) > πολίτης

Απουσίες
vendetta: 1
Resident Evil: 1


Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα μάθατε την ταυτότητα του δολοφονημένου

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εγω εξακολουθω να εχω αμφιβολιες για το αν η Ηρω ηταν ρουφιανος. Δηλαδη εαν οπως καποιοι λενε δεν ηξερε τον fandago ετσι κιαλλιως, απλα τον βρηκε στην πορεια, αυτο γιατι την κανει αυτοματα ρουφιανο; Κραταω τις επιφυλαξεις μου και θα ηθελα αυτοι που η Ηρω κατηγορουσε να βγουν σε μερα που η ιδιοτητα τους να φαινεται, γιατι μπορουσε πολυ χαλαρα να ειναι η ιεροδουλη και να περασε τον fandago για πολιτη(γιατι οχι;)) ή ακομα κια να μπλοφαρε. Αυτο βεβαια δεν γινεται γιατι παλι ελειπα και δεν προλαβα να πω καν τη σκεψη μου :Ρ Με την επιφυλαξη αυτη λοιπον στο μυαλο μου γυριζουν 2 ονοματα. RE και ΚΕ. Η πρωτη μεν εδωσε τη θεωρια που ελεγε οτι η Ηρω ισως ειναι δολοφονος και προσπαθει να μας στειλει προς τη λαθος κατευθυνση. Ετσι ισως να εσωζε τον fandago. Η δε δευτερη οπως εδειξε και στο ποστ του ο vendetta τονιζει το ΠΟΣΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ λαθος θα ηταν να κανουν κατι τετοιο οι δολοφονοι αν ο fandago ηταν και αυτος δολοφονος, εν ολιγοις οτι ο fandago ειναι αθωος. Δεν κοβω και το κεφαλι μου αλλα πιστευω οτι με μια απο τις 2 κατι παιζει. Για την Niyia δεν εχω αντιρρηση οτι δεν δικαιολογει τπτ και οτι δεν προσπαθει να αμυνθει καν. Ομως ουτε και σε αλλα παιχνιδια το εκανε :Ρ Θα δουμε :/ Μπορω να ψηφισω τον εαυτο μου; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καλα επειδη δεν μου λεει κανεις, ψηφιζω vendetta :P (ξες εσυ γιατι, και δεν ειναι γιατι σε υποπτευομαι (ακομα) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top