Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos:
  3. Ηρώ:
  4. jrot6:
  5. Κακή Επιρροή:
  6. Lorelai:
  7. Neraida:jrot6
  8. Niyia: jrot6
  9. pitg21:
  10. Resident Evil:
  11. vendetta:
  12. Vkey:
  13. xanp:

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
jrot6--->2


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος

Απουσίες
vendetta: 1


Υπενθυμίζουμε ότι αύριο θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονημένου

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Σήμερα θα ...αύριο την ταυτότητα του δολοφονημένου;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ προτείνω niyia. Η τελευταία έγραψε ένα ποστ στην πρώτη μέρα 19:59 ένα λεπτό δλδ πριν λήξει η ψηφοφορία. Είχε όμως μεγάλο μέγεθος και μάλλον θεωρώ ότι ήταν στημένο να γράψει αυτά. Ελπίζω να είναι έτσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κανε το και εσυ μια παραθεση να μην το ψαχνουμε!! Εχω και 12 σελιδες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Σήμερα θα ...αύριο την ταυτότητα του δολοφονημένου;:confused:

Τhanx! Άλλο ήθελα να σβήσω και άλλο έσβησα :redface:

Εγώ προτείνω niyia.
Αυτό είναι ψήφος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δηλαδή την ταυτότητα της dooo δε θα τη μάθουμε μέχρι το τέλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ωστε δολοφονος ο fandago..Επαιξε παντως πολυ καλα το θεατρο του και αυτος..
Αρα ή η Ηρω ειχε τρομερο ενστικτο ή ηταν ο ρουφιάνος..Αν ηταν ο ρουφιανος ηξερε ενα δολοφονο (τον fand) και μια ιεροδουλη..
Παρακατω βλεπουμε ποιους κατηγορησε κατα καιρους η Ηρω..
Και συνοψίζοντας πιο ύποπτους θεωρώ με σειρά επικινδυνότητας τους:

  1. jrot6
  2. fandago
  3. Resident Evil
  4. Niyia
  5. Lorelai

Τέλος θα πω.. ότι οι παρακάτω συνδυασμοί μέχρι στιγμής μου φαίνονται οι πιο πιθανοί:

  • jrot6
  • fandago
  • Lorelai
και

  • Niyia
  • fandago
  • Lorelai

Είχα πει πως η επόμενη για μένα θα είναι η Niyia και θα το κάνω πράξη.
Ο jrot6 είναι μια απλή ιερόδουλη.

Ξερωντας οτι ειμαι αθωος ψηφιζω Niyia..Μου κινει τις υποψιες και το γεγονος οτι δεν συμετεχει πολυ, αλλα μπανει και απλα ψηφιζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οχι δε θα τη δουμε Πετρο, εαν δεν τελειωσει το παιχνιδι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ουπς λάθος δεν έχει μεγάλο μέγεθος μπερδεύτηκα. Νάτο το ποστ πάντως και ναι, ψηφίζω niyia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos:Niyia
  3. Ηρώ:
  4. jrot6: Niyia
  5. Κακή Επιρροή:
  6. Lorelai:
  7. Neraida:jrot6
  8. Niyia: jrot6
  9. pitg21:
  10. Resident Evil:
  11. vendetta:
  12. Vkey:
  13. xanp:

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
jrot6--->2
Niyia--->2


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος

Απουσίες
vendetta: 1


Υπενθυμίζουμε ότι αύριο θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονημένου

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ωωωωω...τι μας λετε?!
Δολοφονος???? Και προφανως εσενα δε σε ηξερε η Ηρω...χαιρομαι...ειχε μιλησει για Jrot kai Niyia..οποτε ο ενας ειναι δολοφονος και ο αλλος ιεροδουλη...
Σαΐνι είσαι! :lol:
δεν το πιστεύω ότι έκαναν οι δολοφόνοι ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΑΓΙΚΟ λάθος!
εκτός κι αν πίστευαν ακριβώς αυτό... ότι θα παρασυρθούμε!
ήταν όμως πολύ μεγάλο αυτό το ρίσκο ρε παιδιά... Φαντάγκο σε είχα για πολύ καλύτερο παίχτη :P
:lol:
Είναι αστείο να ακούω "σε είχα για καλύτερο παίκτη", "τραγικό λάθος" κτλ κτλ από άτομα που δεν ξέρουν όλο το background από πίσω. Δείχνει πόσο αφελής μπορεί να είμαστε κάποιες φορές ;)

Δεν θα πω όσα ήθελα προς το παρόν, μάλλον θα σχολιάσω εκτενέστερα στο τέλος. Με φάγαν τα κυκλώματα :P

Ομολογώ ότι η αντίσταση σε κατηγορίες όπως της Ηρούς, ειδικά όταν έχεις ένα κοινό που δεν παρακολουθεί όσο χρειάζεται/που δεν καταλαβαίνει τι γράφεις/που είναι κολλημένο/που απουσιάζει, είναι μάλλον ανώφελη.
Βέβαια όταν πρέπει να αντικρούσω και επιχειρήματα του στυλ "αν έχω άδικο θα βγω στο Σύνταγμα με string", "είμαι πολίτης και δεν με νοιάζει και να φύγω", δεν μπορώ παρά να σηκώσω τα χέρια ψηλά. :)

Είμαι σίγουρος, ότι αν ο vendetta δεν έλειπε όλη μέρα σήμερα, αν η Resident δεν είχε εξαφανιστεί από το μεσημέρι, αν η ΚουΕ δεν έμπαινε μόνο μια φορά την μέρα στο θέμα, αν η Vkey είχε ξαναμπεί από χθες, αν ο fantasmenos δεν έδειχνε τόση εμπιστοσύνη στην Ηρώ, αν ο Bill_Slayer δεν ψήφιζε άκυρα, αν το φεγγάρι ήταν κόκκινο και αν ο Καρυωτάκης δεν είχε αυτοκτονήσει... θα είχα κερδίσει! Σίγουρα πράγματα δηλαδή :P

Και τώρα είναι η παράγραφος που θα ζητήσω συγνώμη από την Neraida...NOT :P

Κλείνοντας να πω στους πολίτες του Gotham... εεε Παλέρμο, ότι δεν έχει νόημα να προσπαθείτε άλλο, η νίκη είναι δική σας :P

Τέλος, ναι, η προκήρυξη ήταν δική μου :redface:
Είναι απαράδεκτο όμως να το χρησιμοποιείτε σαν επιχείρημα. Θα με κάνετε άλλη φορά να κάνω χάλια προκηρύξεις! Το θέλετε; Όχι, δεν το θέλετε... είδατε που εγώ για εσάς το κάνω; :redface::P
Το βαθύτερο νόημα ήταν ότι αφού δεν θα βλέπαμε την Ηρώ με string στο Σύνταγμα, ας δούμε ένα άλλο ξανθό :D

Κακή συνέχεια σας εύχομαι και να παρακαλάτε μην σας κάνω εγώ προκηρύξεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
καλημέέέέέρες!!! [γμτ... αυτό το παιχνίδι παίζεται πάντα τις ώρες που κοιμάμαι!! :P]...

βλέπω η κόντρα fand-Ηρώ καλά κρατεί ... πολύ θα ήθελα να ήμουν ΣΕ και αν ήμουν να μείνετε και οι 2 μέσα μόνο και μόνο για να σας παρακολουθώ :popcorn::popcorn: :P.

Παρόλαυτα, νομίζω ότι με "κερδίζει" η Ηρώ κομματάκι... Θα περιμένω βέβαια λίγο πριν τη 1 για να ψηφίσω ούτως ή άλλως (είτε κάποιον από τους 2 σας, είτε, αν μου κάνει κλικ κανάς άλλος), απλά το είχα πει κι από χτες, ότι δεν με πείσατε ιδιαίτερα χθες και σας ... αφήνω άλλη μια μέρα να ... αναπτυχθείτε πριν βγάλω τα συμπεράσματά μου :P.

Και η Niyia μου κάνει κάπως βέβαια... Είπε χθες στο chat ότι έτρεχε βέβαια όλη μέρα για αυτό δεν είπε τπτ και μπήκε τελευταία στιγμή, αλλά από την άλλη και δολοφόνος να είναι υπήρχε περίπτωση να μπει και να πει "αχ ρε γμτ φοβόμουν μην καρφωθώ και για αυτό όλη μέρα δεν έγραψα και μπήκα απλώς να δώσω ψήφο" ?:fool::laugh:

Εξακολουθώ να κρατάω πισινές και για xanp/fantasmeno. Δεν κατάφερα να τους ψυχολογήσω ακόμα. Για τον fantasmeno ισχύει, ότι και πολίτης να είναι παίζει κάπως περίεργα οπότε "αναγκαστικά" μπαίνει στις υποψίες μου. Για την xanp δεν έχω βγάλει ακόμα ψυχολογικό προφίλ :P

και μετά έχω vendetta, Lorelai, jrot6 κ Pitg21...

H Lorelai με έπεισε ότι μπήκε "επιθετικά" επειδή αμυνόταν.. don't ask me why, απλά με έπεισε..
Είναι το ίδιο που σκέφτομαι και κρατάω μια πισινή και στην κόντρα Ηρώ-fand... Μήπως και ο fand "επιτέθηκε"... αμυντικά? Η αλήθεια είναι ότι η Ηρώ του την έπεσε με το καλημέρα σας, οπότε μήπως έκανε το ίδιο? Αλλά από την άλλη...:hmm:

Ο vendetta ξεκαθάρισε αρκετά τη σκέψη του με το ποστ του [και η αλήθεια είναι ότι είχε πει πως θα λείπει χθες] οπότε για την ώρα δεν μου δίνει πατήματα να τον υποψιαστώ... Αν είναι δολοφόνος, λογικά κάπου πιο κάτω θα την κάνει την πατατιά και θα αποκαλυφθεί [όλοι την κάνουν χιχιχιχιχιχιχι :devil:]

jrot6 και pitg21 με μπερδεψαν κομματάκι, ιδιαίτερα ο τελευταίος... I'll be watching both of them :P. Θεωρώ ότι θα ξεμπερδευτεί ο ρόλος τους σύντομα, όποιος κι αν είναι αυτός...

χμμμμ.... έτσι όπως το σκέφτομαι η γέφυρα κλείνει προς τον fand η αλήθεια είναι. Δεν ψηφίζω ακόμα, θα ψηφίσω ως τη 1 κάποια στιγμή λογικά, αλλά αν δεν γίνει καμία ανατροπή μέσα μου μάάάάλλον θα εμπιστευτώ εν τέλει την Ηρώ... :hmm::hmm:

Η Ρες παντως εμενα μου κανει για υποπτη....εσεις τι λετε?

Επειδή αύριο με βλέπω να δολοφονούμαι, ας κάνω μια περίληψη.:)

Όπως είπα και λίγο πιο πάνω, έχω κάπως μπερδευτεί με το ποιος τελικά από τους 2 (jrot6-Niyia) είναι ο δολοφόνος. Θα χρειαστεί λίγος περισσότερος χρόνος για να γίνει ξεκάθαρο. Όπως και να 'χει και οι 2 έχουν κακό ρόλο, για αυτό φροντίστε να τους βγάλετε!;)


Ο Θοδωρής αν δεν είχε ρόλο, δε θα μου είχε κάνει τέτοιου είδους επίθεση από την αρχή. Η ιερόδουλη δεν μπορεί να είναι.
Για αυτό το λόγο είμαι ακριβώς σίγουρη για την ενοχή του.
Για τον 3ο δολοφόνο, θα έλεγα Lorelai, αλλά μετά τα τελευταία ποστ του pitg21 τον φοβήθηκε το μάτι μου.:worry:

Πιστεύω πως αν αύριο φανεί η ιδιότητα του fandago θα καταλάβετε πολλά :)

Μόνο και μόνο επειδή δε θέλω να πέσουμε αύριο στην ιερόδουλη και να μην εκμεταλλευτούμε τη δυνατότητα να δούμε ιδιότητα, θα ψηφίσω fandago.

:)

Οσον αφορα σε αυτο το ποστ της Ηρως....θελει σκεψη...
Επιμενει οτι Νιγια και Τζειροτ εχουν κακο ρολο....αρα ο ενας δολοφονος και ο αλλος ιεροδουλη...μμ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γμτ... μια φορά δεν πρόλαβα να ψηφίσω και ήταν η μοναδική που θα κατάφερνα να πετύχω δολοφόνο :mad:.

Neraida, είμαι πολύ πτώμα και πολύ "σαλεμένη" από το άγχος να τρέχω σαν την τρελή να μαζέψω την παλαβή τη φιλενάδα μου που "σκοτώθηκε" με το κωλομηχανάκι της στα καλά του καθουμένου για να απαντήσω αυτή τη στιγμή. Μόλις μπήκα σπίτι κ δεν είμαι και στην καλύτερη μου...:/:, ούτε καν έχω διαβάσει τι έγινε, απλώς είδα στο διαγώνιο ανάγνωσμα ότι ο φαντ ήταν δολοφόνος και ότι εσύ κάτι λες για μένα...

Θα ηρεμήσω λίγο και θα ξαναδιαβάσω για να καταλάβω τι έχει γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ουπς....ελπιζω να ειναι ολα καλα με τη φιλη σου....
Εμεις εδω θα ειμαστε ....νοου γουορις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλά είναι... απλώς ώρες-ώρες ανεγκέφαλη...

Δεδομένου ότι την "γλύτωσε" με γδαρσίματα και μολωπες μόνο (το μηχανάκι πάλι ζωή σε μάς να 'χουμε να λέμε) ελπίζω τουλάχιστον να της γίνει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μάθημα και να μην μας ξανακόψει τη αίμα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σαΐνι είσαι! :lol:

:lol:
Είναι αστείο να ακούω "σε είχα για καλύτερο παίκτη", "τραγικό λάθος" κτλ κτλ από άτομα που δεν ξέρουν όλο το background από πίσω. Δείχνει πόσο αφελής μπορεί να είμαστε κάποιες φορές ;)

Δεν θα πω όσα ήθελα προς το παρόν, μάλλον θα σχολιάσω εκτενέστερα στο τέλος. Με φάγαν τα κυκλώματα :P

Ομολογώ ότι η αντίσταση σε κατηγορίες όπως της Ηρούς, ειδικά όταν έχεις ένα κοινό που δεν παρακολουθεί όσο χρειάζεται/που δεν καταλαβαίνει τι γράφεις/που είναι κολλημένο/που απουσιάζει, είναι μάλλον ανώφελη.
Βέβαια όταν πρέπει να αντικρούσω και επιχειρήματα του στυλ "αν έχω άδικο θα βγω στο Σύνταγμα με string", "είμαι πολίτης και δεν με νοιάζει και να φύγω", δεν μπορώ παρά να σηκώσω τα χέρια ψηλά. :)

Είμαι σίγουρος, ότι αν ο vendetta δεν έλειπε όλη μέρα σήμερα, αν η Resident δεν είχε εξαφανιστεί από το μεσημέρι, αν η ΚουΕ δεν έμπαινε μόνο μια φορά την μέρα στο θέμα, αν η Vkey είχε ξαναμπεί από χθες, αν ο fantasmenos δεν έδειχνε τόση εμπιστοσύνη στην Ηρώ, αν ο Bill_Slayer δεν ψήφιζε άκυρα, αν το φεγγάρι ήταν κόκκινο και αν ο Καρυωτάκης δεν είχε αυτοκτονήσει... θα είχα κερδίσει! Σίγουρα πράγματα δηλαδή
Αν δεν ψήφισα pitg21 θα ψήφιζα εσένα.Οπότε άκυρο αυτό που λες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Το σχέδιο που ακολούθησε ο Θοδωρής ήταν ειπωμένο πριν δύο γύρους όταν μας εξηγούσε γιατί δεν παίξαμε καλά σαν δολοφόνοι, με το σκεπτικό ότι θα έπρεπε να πάμε κόντρα ένας από τους δολοφόνους στον ρουφιάνο για να σώσουμε αυτούς που ο ρουφιάνος έδινε, μπερδεύοντας τον κόσμο ποίος είναι ποιος, όπως ακριβώς έγινε αυτές τις μέρες..Οπότε η Ηρώ είναι με σιγουριά πλέον ο ρουφιάνος.

Μάζεψα όλα τα ποστ από τους 2 που η Ηρώ προτείνει jrot6 και niyia συν το αρχικό με τις προτάσεις του δολοφόνου Θοδωρή για να δουν όλοι ότι η Niyia είναι ο δολοφόνος και ο jrot6 είναι η ιερόδουλη

  1. Bill_Slayer: Συνηθίζεται να έχει ενεργό ρόλο, δεν θυμάμαι όμως πότε είχε τελευταία φορά οπότε θα μπορούσε
  2. dooo: "Για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι δικό της" (όπως είπε η Ηρώ) μόνο που επειδή δεν παίζει και τόσο συχνά (η προηγούμενη ήταν η πρώτη μετά από καιρό) θα μπορούσε κάλλιστα να είναι η δεύτερη συνεχόμενη φορά που κανείς δεν περιμένει. :worry:
  3. fandago: dah! :P
  4. fantasmenos: Νομίζω ότι μετά το πρώτο παιχνίδι, είναι προβλέψιμος, οπότε θα φανεί σε λίγους γύρους :D
  5. Ηρώ: Ξαφνικά από εκεί που ήμουν ο παίκτης που ήθελε να κρατάει μέσα, με κατηγορεί με την πρώτη. Μάλλον έχει ρόλο και απλά με φοβάται ;)
  6. jrot6: δεν διαφωνώ ότι θα μπορούσε να είναι μια επιλογή της ΣΕ για ρόλο μιας και δεν έχει πάρει ποτέ, απλά δεν κατάλαβα πως κατέληξαν οι κυρίες ότι το πιθανότερο να είναι δολοφόνος
  7. Κακή Επιρροή: "Η αγαπημένη μου Αναστασία" είπε πάλι η Ηρώ. Αν αυτό δεν είναι καλόπιασμα τι είναι; Το γεγονός ότι την καλοπιάνει η Ηρώ μάλλον την αποκλείει από τους υπόπτους μου
  8. Lorelai: Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω, εκτός του ότι θα δείξει στους επόμενους γύρους.
  9. Neraida: Δεν θα σχολιάσω κάτι, θα προδοθεί στους πρώτους γύρους λογικά :P
  10. Νiyia: Αν καταφέρει και μιλήσει αρκετά θα την καταλάβουμε και αυτήν αν και δεν θεωρώ ότι μπορεί να την επέλεξε η ΣΕ γιατί ξέρουν ότι δεν είναι τόσο συχνή τελευταία
  11. pitg21: πρωτάρης που δεν ξέρει καλά καλά τους κανόνες και να πάρει ρόλο; Μπαααα...
  12. Resident Evil: Και αυτή έχει καιρό νομίζω να πάρει ρόλο, θα την παρακολουθώ
  13. vendetta: σε αυτόν θα συμφωνήσω απόλυτα με την Ηρώ. Αν πάρει πάλι ρόλο το καλό που του θέλω να εξαφανιστεί από προσώπου γης. :P
  14. Vkey: Η Vkey μπαίνει πολύ συχνά, όχι όπως είπε η Ηρώ, απλά δεν postάρει αρκετά. Αν θέλει να μας δείξει ότι είναι πολίτης, καλό θα ήταν να μας διαψεύσει
  15. xanp: σίγουρα θα μπορούσε να είναι δολοφόνα, αν θυμάμαι καλά δεν είχε μείνει πολύ τότε που ήταν και γενικά δεν προκαλεί
ΟΙ αρχικοί ύποπτοι του Θοδωρή ήταν η dooo(που έφυγε τζάμπα), η Ηρώ(που αποδεδειγμένα είναι ρουφιάνος πλέον), ο jrot6(ιερόδουλη) και xanp(δηλαδή εγώ)

Προσέχτε τι λέει για την Niyia, προσφέρει αμέσως κάλυψη ...και είναι και η τακτική που ακολουθεί...

Καλημερα και απο μενα..
Πολυ μπερδεμενα μου φαινονται τα πραγματα..Μολις μπηκα και βλεπω οτι πολλες κατηγοριες δεχτηκα απο χθες το βραδυ..:D
Ξερωντας οτι εγω για ακομα μια φορα δεν εχω ρολο μου φαινεται πολυ υποπτο το γεγονος οτι η Ηρω και ο fandago βιαστηκαν να με κατηγορησουν.Τωρα η στηριζονται στο καλο τους ενστικτο ή εχουν καποιο ρολο (πολυ πιθανο μιας και ειναι παικτες καλοι που συνηθως παιρνουν καποιο ρολο) και προσπαθουν να θολωσουν τα νερα..
Βασικα εχω μπερδευτει τελειως μιας και δεν ξερω καθολου πως γινεται η επιλογη απο την ΣΕ.
Περιμενω και αλλα ποστ για να αποφασισω για την ψηφο μου..:)

Καλησπερες..
Πολυ μπερδεμενα τα βλεπω τα πραγματα και πολυ σιγουρια απο καποιους ενω ειναι ο πρωτος γυρος και δεν υπαρχουν πολλα στοιχεια..
Απο την μια σκεφτομουν να ψηφισω την Ηρω λογο του οτι με εκνευρισε με την επιμονη της να με κατηγορει χωρις στοιχεια.Η αιτιολογηση της ηταν οτι δεν εχω παρει ρολο στο ενα και μοναδικο παιχνιδι που εχω παιξει ως τωρα.Το οτι η ΣΕ ειπε οτι οι ρολοι βγηκαν τυχαια δεν φαινεται να της λεει τιποτα..
Απο την αλλη μερια δεν πιστευω οτι η Ηρω ειναι δολοφονα..Απλα πιστευω οτι το ενστικτο της ειναι λαθος αυτη τη φορα.Και επειδη ειναι καλη παικτρια και πιστευω οτι θα βοηθησει στο ξεσκεπασμα των δολοφονων δεν την ψηφιζω..
Απο εκει και περα κανεις να πω την αληθεια μου δεν εχει τραβηξει τις υποψιες μου..Και επειδη δεν θελω να βγω απο το παιχνιδι θα ψηφισω τον μοναδικο που εχει ισες ψηφους με εμενα..Δλδ την dooo..

Aν τελικα ο fandago δεν ειναι δολοφονος μπορεις εκτος απο το Συνταγμα να κανεις και μια εμφανιση στο Λευκο Πυργο για εμας τους βορειοελλαδίτες???:D

Ο φίλος jrot6 πήγε να ακυρώσει την Ηρώ αρχικά

Ουφ, με αγχώσατε ρε παιδιά, τώρα πήρα πρέφα ότι αρχίσαμε ρε...πρόλαβα?
Λοιπόν, ψηφίζω jrot6, μην με ρωτάτε γιατί...εδώ ίσα ίσα που πρόλαβα να διαβάσω 2 πράγματα... (σόρρυ καλέ μου jrot6, no reason u know)

Κλασική τακτική δολοφόνου επονομαζόμενη και παίξιμο VKey:P:P Εμφανίζεται σφήνα τελευταία στιγμή, ψηφίζει αλλά μη τη ρωτήσουμε γιατί και εξαφανίζεται απλά...

Από την αρχή έλεγα για jrot6, Niyia και ήταν οι τελευταίοι που ψήφισαν.;)
Οι επιλογές τους με έκαναν να καταλάβω επιτέλους τι συμβαίνει με αυτούς τους 2.Και θα σας εξηγήσω παρακάτω.

Είχα δώσει λοιπόν αυτούς τους πιθανούς συνδυασμούς δολοφόνων:

[1]

  • jrot6
  • fandago
  • Lorelai
και

[2]

  • Niyia
  • fandago
  • Lorelai

Το γεγονός ότι η Niyia μπήκε πραγματικά τελευταία στιγμή και ψήφισε jrot6, ενώ δεν αλλάζε το αποτέλεσμα και ότι ήταν ένας παίκτης που εγώ είχα κατηγορήσει, με κάνει πλέον να είμαι σίγουρη πως αυτή είναι η δολοφόνα και ο jtor6 η ιερόδουλη.

Όπως βλέπουμε ο fandago ψήφισε Ηρώ
η Niyia: jrot6
και η Lorelai τελείως άκυρα Neraida


Επίσης ενώ αρχικά κατηγορούσε jrot6, γιατί φυσικά δε γνώριζε ότι είναι η ιερόδουλη.. και είδε στην πορεία το κόλλημά μου με αυτόν, πήρε πίσω τις υποψίες του γιατί προφανώς σκέφτηκε:
" Κάτσε μη φάω την πουτ@να"

Είχα πει πως η επόμενη για μένα θα είναι η Niyia και θα το κάνω πράξη.
Ο jrot6 είναι μια απλή ιερόδουλη.

:)

Η Ηρώ τα είπε όλα με αυτό το ποστ της...:clapup::clapup::clapup:

Βασικα τα πραγματα εξακολουθουν να ειναι πολυ θολα μιας και δεν φανηκε η ιδιοτητα της dooo..Μακαρι ο ενας απο τους τρεις δολοφονους να ειναι ηδη εκτος..
Απο εκει και περα δεν μπορω να πω οτι καποιος με κανει για υποπτο..Θα ψηφισω Niyia μόνο και μόνο για να δω αν οι συλλογισμοι της Ηρως ειναι σωστοι..

Σε αυτή την φάση πάει με την Ηρώ για να δείξει ότι μπερδεύτηκε προφανώς ότι αναθεώρησε ίσως :confused::confused:

Oταν λεω δεν με κανει κανεις για υποπτο δεν εννοω οτι δεν υποπτευονται εμενα (αλλωστε η Ηρω το εχει δειξει σαφεστατα) αλλα οτι εγω δεν εχω υποψιες για καποιον συγκεκριμενο..

Τις καλησπερες μου..
Εγω να πω την αληθεια ειμαι αναμεσα σε δυο σεναρια..
Το ενα ειναι να ηταν η Ηρω πολιτης,οποτε λογικα και ο fandago δεν ειναι δολοφονος.Γιατι αν ειναι δολοφονος δεν εχει νοημα η δολοφονια της Ηρως..
Το αλλο σεναριο ειναι αυτο που ειπε η Resident.Δλδ να ηταν δολοφονα η Ηρω και να την θυσιασαν με στοχο να στρεψουν τις υποψιες σε 3-4 ατομα(αναμεσα και εγω)..Θεωρω την Ηρω πολυ καλη παικτρια και την θεωρω ικανη να επαιξε ετσι.Και αυτο το κολημα της απο την αρχη να δειχνει καποια ατομα με σιγουρια(εμενα και τη Νiyia) χωρις να το αιτιολογει με κανει καπως.Εδω δεν ειχαμε καν μιλησει και μιλουσε με σιγουρια για εμας.Δεν μπορω να το καταλαβω αυτο.Και επισης για αλλους μιλουσε και τελικα ψηφιζε τον fand..

Πολυ μπερδεμενο αυτο το παιχνιδι αφου οι περισσοτερες σελιδες αναλωθηκαν σε ενα καυγα Ηρως-fand και σε ατελιωτες αστηριχτες κατηγοριες της Ηρως προς συγκεκριμενα ατομα..

Αλλαζω την ψηφο μου καιθ ψηφιζω fand για να δουμε τελικα τι ισχυει απο ολα αυτα..

Τα συμπεράσματα δικά σας μπολτάρισα τα σημεία που δείχνουν σε μένα σίγουρα ότι είναι η ιερόδουλη.

Ψηφίζω jrot6 για την ώρα... κάτι μου "βρωμάει" στη συμπεριφορά του :hmm:

Πάλι ασχολίαστη ψήφος απλά κάτι της βρωμάει :whistle::whistle::whistle:

Aν μπορουσες να μας πεις και τι σου βρωμαει ακριβως θα σου ημουν ευγνωμων..Γιατι σε αυτο το παιχνιδι ακουω ολο κατηγοριες χωρις αιτιολογια..

Κ εγώ λοιπόν, επιμένω στην επιλογή μου για Jrot κ μη μου πείτε ύστερα από αυτό για αιτιολογίες κτλ γιατί ε... (σοζ J :redface:)

:whistle::whistle::whistle::whistle: τα λόγια είναι περιττά νομίζω....

Ωστε δολοφονος ο fandago..Επαιξε παντως πολυ καλα το θεατρο του και αυτος..
Αρα ή η Ηρω ειχε τρομερο ενστικτο ή ηταν ο ρουφιάνος..Αν ηταν ο ρουφιανος ηξερε ενα δολοφονο (τον fand) και μια ιεροδουλη..

Ξερωντας οτι ειμαι αθωος ψηφιζω Niyia..Μου κινει τις υποψιες και το γεγονος οτι δεν συμετεχει πολυ, αλλα μπανει και απλα ψηφιζει..

Με βάση όλα τα παραπάνω ψηφίζω Niyia διότι φωνάζει ότι είναι η δεύτερη δολοφόνος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ελπίζω Neraida να μη μου κακιώσεις:sorry: Δεν είσαι εσύ δολοφόνος. Ίσως εμπιστεύτηκα τη διαίσθησή μου περισσότερο απ' ό,τι έπρεπε! Τώρα θα είμαι πιο προσεκτικός στο ποιούς κατηγορώ και θα εμπιστεύομαι περισσότερο τους πιο έμπειρους. Εμένα πάντως η niya μου κινεί τις υποψίες. Η στάση της είναι μυστήρια. Από την άλλη για τον jrot6 έχω πια πολλές υποψίες, δρα αλλοπρόσαλλα. Για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
:popcorn:


Λίστα για Πέμπτη:


  1. Bill_Slayer:
  2. fantasmenos:Niyia
  3. jrot6: Niyia
  4. Κακή Επιρροή:
  5. Lorelai:
  6. Neraida:jrot6
  7. Niyia: jrot6
  8. pitg21:
  9. Resident Evil:
  10. vendetta:
  11. Vkey:
  12. xanp: Niyia

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Niyia--->3
jrot6--->2


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)> ??
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία) >??
  3. fandago # 221 (ψηφοφορία)> δολοφόνος

Απουσίες
vendetta: 1


Υπενθυμίζουμε ότι αύριο θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονημένου

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχικό σχόλιο:
γμτ σου fand με ξέρεις πολύ καλά τελκά! Κόντεψες να με πείσεις :worry:...

Τέσπα... ένας εκτός, κάτι είναι κι αυτό...

Για να δούμε τώρα τι βρήκα ενδιαφέρον και έκανα quote...

Καταλήγω ότι οι μεγαλύτεροι ύποπτοι μου είναι Neraida, vendetta και jrot6 με Ηρώ ιερόδουλη.

Δεδομένου ότι την Neraida ακόμα τουλ, την έχω για πολίτη, και μιας και η Ηρώ ήταν - λογικά - η ρουφιάνα, η λογική που, υποθέτω προσπάθησε να ακολουθήσει ο fand ήταν "λέω άσχετα ονόματα μπας και τσιμπησει κανείς. Βάση αυτού neraida, vendetta, jrot6 και Ηρώ απαλλάσονται. Αλλά προσωπικά απαλλάσω (ως τώρα) μόνο Neraida και Hρώ, oπότε κρατάω
α) vendetta και β) jrot6 που θα μπορούσαν να είναι ο ένας ή και οι 2 συνδολοφόνοι του.



Ψηφίζω pitg21.Υπερασπίζεται πολύ το jrot Και γενικότερα η στάση του είναι ύποπτη.

:clapup::clapup:
H Hρώ μου φαίνεται έκανε καλή δουλειά...
χμμμ... ψηφίζει άκυρα (φαινομενικά), αφού αποκαλυφθεί η ιδιότητα του φαντ "Βιάζεται" να πανηγυρίσει και στο τέλος πετάει και ένα "αν δεν ψήφιζα τον pitg21 θα ψήφιζα εσένα" εκ του ασφαλούς μιλώντας όμως μιας και ούτε τον ψήφισε και φυσικά εκ των υστέρων ο καθένας που δεν ψήφισε fandago θα μπορούσε να πει "αχ κι εγώ θα σε ψήφιζα" (me included για να μην μου πείτε ότι πάω να κατηγορήσω μόνο τους άλλους).

Θα μπορούσε να είναι κάτι ή ίσως και όχι, σίγουρα δεν είναι στην "πρώτη λίστα" με τις υποψίες μου πάντως...

Ψηφίζω jrot6 για την ώρα... κάτι μου "βρωμάει" στη συμπεριφορά του :hmm:

niyia... πολύς λόγος για τη niyia... έχει κάνει 2 ποστ, δεν μιλάει, χθες ψήφισε τελευταία στιγμή... definately περίεργη συμπεριφορά... όμως από την άλλη... η Niyia πάντα έτσι είναι... θεωρητικά αν δεν είχε επιμείνει η Ηρώ τόσο σε αυτήν δεν νομίζω να ... ασχολιόταν κανείς μαζί της :P

niyia
neraida
κακή επιρροή

Το τρίδυμο της πονηρίας και της δολιότητας... Προσέξτε, είναι πανέξυπνες και κυρίως ...γυναίκες.

Ουπς... πώς φαίνεται ο πρωτάρης...!!! Μάλλον είμαι εκτός κλίματος... ας συνεχίσουμε να βρούμε την αλήθεια.

Για την dooo δε θα μάθουμε;
Λέει λίγα, σπέρνει κατηγορίες, πάει να το ρίξει στο ότι είναι πρωτάρης... ενώ έχει όλα τα .. προσόντα για να είναι πολίτης, δεν μπορώ να ξεχάσω τη συμπεριφορά της -πρωτάρας kalypsoς στον προηγούμενο γύρο, οπότε δεν μπορώ να τον απαλλάξω 100% ακόμα...

Παιδια ειχα μιση ωρα να διαβασω 5 σελιδες και τα περασα λιγο γρηγορα. Η Ηρω επιμενει για τον Jrot το οποιο ειναι αντελως ακυρο, με τη δικαιολογια οτι θα τον επελεγε η ΣΕ επειδη ειναι καινουριος παιχτης ενω (ελεος) ειπαμε 1000 φορες οτι η επιλογη ειναι τυχαια. Εμενα αυτο μου ξυνιζει πολυ. Επισης με εχει για δολοφονο επειδη ψηφισα ακυρα Νεραιδα? Δεν μπορει να ειναι τοσο απροσεχτη ωστε να μην ειδε οτι με κατηγορησε για βλακειες και οτι μετα με ψηφισε κιαπο πανω. Αρα ηταν πασιφανες οτι η ψηφος μου μονο ακυρη δεν ηταν. Επισης καμια δεν υποπτευθηκε την αλλη. Τελος μου ξυνισε και η ΚουΕ που πηγε να τονισει το ΠΟΣΟ περιεργο θα ηταν να δολοφονησουν την Ηρω ενω κατηγορουσε τον fandago σα να θελε να το τονισει :Ρ Ψηφιζω κατι ακυρο μιας και δεν παιζει να αλλαξει το αποτελεσμα, απλα δεν θελω να παρω απουσια και δεν εχω χρονο να το σκεφτω. Μην το παρεις προσωπικα. Niyia

τούτη δω με έχει μπερδεψει πάντως! Σε κάθε της ποστ αλλάζω γνώμη! No further comments :P



Fandago να πας να παίξεις τον Κρέοντα στην Επίδαυρο :P

Το έχεις στο αίμα πάντως να μας μπερδεύεις... Περιμένουμε τα τελευταία λόγια σου Γιάγκο Δράκο για την κορύφωση του δράματος

Λύθηκα στο γέλιο όταν το διάβασα αυτό... :P

--------------------------
Ας επανέλθω...

Neraida.... θέλεις να μου αναλύσεις λίγο γιατί είμαι ύποπτη? Επειδή μιλάω και λέω τις σκέψεις μου? Επειδή ο fandago με έχει ... ψυχολογήσει και λέει πράγματα που ξέρει ότι θα πιάσουν σε μένα? Κατηγόρησέ με για ευκολόπιστη από αυτά που λέει ο fand και θα το δεχτώ, αλλά όχι το να είμαι ευκολόπιστη να με κάνει και ύποπτη! too much :/:

Eπίσης, δεχόμενοι ότι η Ηρώ ήταν η ρουφιάνα, έδωσε με έμφαση 2 ονόματα, Niyia και jrot6 σωστά? οκ και ο fand 3... ε 4 είναι οι "κακοί"... δεν κάνει να λέω τις σκέψεις μου για το ποιός θα μπορούσε να είναι ο 4ος? :confused: Είναι ύποπτο αυτό? :confused:

Δλδ, παιχνίδι είναι να λέμε
"άμα ο ... δεν είναι δολοφόνος εγώ θα κρεμαστώ από από τη σημαία στη Βουλή"
"κάντε ότι θέτε εγώ είμαι αθώος"
"ψηφίζω τον μπάμπη"
?

Σε όλα τα παιχνιδια που έπαιξα ως παίκτης συνήθιζα να ξεδιπλώνω τη σκέψη μου για όλους όσους μου περνούσαν από το μυαλό, τι κακό κάνω? Η... μοναδική φορά που δεν το έκανα, ή μάλλον που πήγα να το κάνω και με αναγκάσατε να ... μαζευτώ ήταν όταν ήμουν ρουφιάνα! Τότε ξεκίνησα, μαζί με αυτούς που ήξερα σίγουρα, να ξεδιπλώνω τις υποψίες μου και επειδή κοντέψατε να με βγάλετε δολοφόνο και ήθελα να σας βοηθήσω ... μαζεύτηκα και "κόλλησα" στα 3 ονόματα που ήξερα τότε... ΟΛΕΣ μα όλες τις άλλες φορές οτιδήποτε κι αν σκεφτόμουν το έγραφα...

Τι να σας πω... εσείς ξέρετε...

[πάω να βρω τι θα βάλω στο "πόσο καλά ξέρετε τους στεκίτες" τώρα :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top