Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εννοώ να το ρισκάρουν τόσο ώστε να αμφιβάλλουμε αν ο φαν έχει ρόλο και να στραφούμε αλλού μιας και είναι χαζό να κάνουν οι δολοφόνοι τέτοιο μεγάλο λάθος....
Τι να πω... Τελικά το σύστημα έπιασε... :/:
ώπα και στάκα!
και πως είσαι τόσο σίγουρος ότι η dooo ήταν αθώα? :confused:
και πως είσαι τόσο σίγουρος ότι η πρώτη αποχώρηση ήταν δάκτυλος των δολοφόνων? :confused:
δλδ... με λες δολοφόνα? για να καταλάβω δλδ και να ξέρω πως θα απαντήσω
γιατί νοιώθω ότι έμμεσα (και ύπουλα) σπρώχνεις τα φώτα της δημοσιότητας πάνω μου
όποιος πάει να δει ποιοι ψήφισαν dooo θα δει ότι ξεκίνησα εγώ και ακολούθησε η RE
είμαστε δολοφόνες? :confused:
Έχετε μια μανία να βάζετε λόγια στο στόμα μου;
Η doo για μένα ήταν αθώα από τη στιγμή που δεν κινήθηκε κανείς να την σώσει. Σιγά μην αφήνανε οι δολοφόνοι έτσι να φύγει από τον πρώτο γύρο δικιά τους, από τη στιγμή που είναι 3 ΜΟΝΟ!
Επίσης ποτέ δεν είπα ότι όσοι την ψήφισαν είναι δολοφόνοι, απλά ότι ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ οι δολοφόνοι έφυγάν 4 ΜΗ δολοφόνοι. Ξυπνάτε γιατί χανόμαστε! :worry:
Επίσης δεν είδα κανέναν να κατηγορεί αυτούς που ψήφισαν dooo, ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.

Φυσικά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι αθώοι όσοι το έκαναν, απλά αυτό από μόνο του ΔΕΝ αποτελεί στοιχείο.

Αν με εκνευρίζει κάτι ακόμα είναι ότι η Ηρώ ακολούθησε κάτι που είχα προτείνει εγώ σε άλλα παιχνίδια (να το παίζεις ρουφιάνος) και δικαιώθηκε! :mad:

Anyway, βαθιές ανάσες, ένα παιχνίδι είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για Φανταγκο:
Τι λες ρε ατια?!
Για αρχη εγω σε ειχα υποδειξει οταν η Ηρω ψηφιζε και υποδεικνυε Τζειροτ και Νιγια...ποιος πατησε που δλδ?!
Και ναι με το σκεπτικο της συμφωνω...αλλα ο,τι θες λες...
Δεν πας να με ψηφισεις?! Και συ και οι υπολοιποι, ειμαι πολιτης και δε με νοιαζει να μεινω κιολας....οπως νοιαζει εσενα που εχεις ρολακι...
αιντε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν με εκνευρίζει κάτι ακόμα είναι ότι η Ηρώ ακολούθησε κάτι που είχα προτείνει εγώ σε άλλα παιχνίδια (να το παίζεις ρουφιάνος) και δικαιώθηκε! :mad:

Anyway, βαθιές ανάσες, ένα παιχνίδι είναι :P

Γιατί να το παίξει κάποιος ρουφιάνος; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το μόνο που φοβάμαι πια fandago είναι να είσαι ιερόδουλη και όχι killer, γιατί καλό ρόλο είναι πολύ δύσκολο να έχεις :P

Αν με εκνευρίζει κάτι ακόμα είναι ότι η Ηρώ ακολούθησε κάτι που είχα προτείνει εγώ σε άλλα παιχνίδια (να το παίζεις ρουφιάνος) και δικαιώθηκε! :mad:

Ουφφφφφ... Είσαι πειστικός ρε φίλε τελικά, εκεί που πίστευα ότι είναι ρουφιάνα η Ηρώ έρχεσαι και τα τινάζεις όλα στον αέρα. Πάντως αν στο τέλος του παιχνιδιού φανεί ότι είχες κακό ρόλο θα σε φωνάζω Γιάγκο Δράκο (ηθοποιός σαπουνόπερας) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Υ.Γ. Η προκήρυξη ήταν πολύ καλή και για να χρησιμοποιήσω δόλια και άνομα μέσα, ο fandago παραδοσιακά φτιάχνει τις καλύτερες προκηρύξεις.

Δε θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο με το φίλο μου το fantasmeno...Άλλωστε ήμασταν μαζί δολοφόνοι όταν ο fandago ήταν ΣΕ και μας έφτιαχνε τις προκηρύξεις γνωρίζοντας να χειρίζεται άψογα το photoshop...Ένα αυτό...

Δεύτερον το σκεπτικό της re με καλύπτει απόλυτα καθώς υπήρχε στο πίσω μέρος του μυαλού μου...Δε θα με εξέπληττε καθόλου να δω και την Ηρώ και το fandago δολοφόνους...Άλλωστε είναι και οι δύο τους αρκετά έξυπνοι και ικανοί να έχουνε καταστρώσει ένα τέτοιο σχέδιο στο λεπτό...

Θα επιμείνω στην απόφασή μου για το fandago...Πρέπει οπωσδήποτε να δούμε την ιδιότητά του...Και σε περίπτωση που είναι δολοφόνος δε νομίζω να έχετε αντίρρηση να θεωρηθεί και η Ηρώ μία από τα ίδια...Ωστόσο κάτι τέτοιο σε καμία περίπτωση δεν αθωώνει τους jrot6 και Niyia...;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για Φανταγκο:
Τι λες ρε ατια?!
Κυρία Neraida χαρακτηρισμοί "ατια" αλλού!
Και ναι με το σκεπτικο της συμφωνω...αλλα ο,τι θες λες...
Δεν πας να με ψηφισεις?! Και συ και οι υπολοιποι, ειμαι πολιτης και δε με νοιαζει να μεινω κιολας....οπως νοιαζει εσενα που εχεις ρολακι...
αιντε
Συμφωνείς με το σκεπτικό αλλά ότι θέλω λέω; :confused:
Δεν τα λες καθόλου καλά. Τουλάχιστον εγώ έχω σκεπτικό (με το οποίο συμφωνείς κιόλας). Να πω επίσης ότι εκφράσεις του στυλ "είμαι πολίτης και δεν με νοιάζει αν θα μείνω" ΔΕΝ είναι επιχειρήματα.
Γιατί να το παίξει κάποιος ρουφιάνος; :hmm:
Γιατί τώρα έχει καταφέρει όλοι να την πιστεύετε και να σας αποπροσανατολίσει. Ιδανικό δηλαδή για ιερόδουλη! :worry:
Ουφφφφφ... Είσαι πειστικός ρε φίλε τελικά, εκεί που πίστευα ότι είναι ρουφιάνα η Ηρώ έρχεσαι και τα τινάζεις όλα στον αέρα. Πάντως αν στο τέλος του παιχνιδιού φανεί ότι είχες κακό ρόλο θα σε φωνάζω Γιάγκο Δράκο (ηθοποιός σαπουνόπερας) :P
Μα τα τινάζω όλα στον αέρα (sic) γιατί απλά δεν με παρακολουθούσατε από την αρχή. Ως τώρα νομίζατε ότι πίστευα την Ηρώ για ρουφιάνα και παρόλα αυτά την ψήφιζα, ενώ δεν ισχύει κάτι τέτοιο! Οπότε λογικό είναι τώρα που το καταλαβαίνετε να νομίζετε ότι άλλαξα άρδην :confused:
Και εκτός αυτού, άτομα όπως την Neraida ήταν που το στήριζαν από την αρχή αυτό.
Δε θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο με το φίλο μου το fantasmeno...Άλλωστε ήμασταν μαζί δολοφόνοι όταν ο fandago ήταν ΣΕ και μας έφτιαχνε τις προκηρύξεις γνωρίζοντας να χειρίζεται άψογα το photoshop...Ένα αυτό...
Ρε συ vendetta λες και μόνο εγώ ξέρω photoshop στον κόσμο. :confused:
Ένας λόγος παραπάνω πάντως να κάνουν μια καλή προκήρυξη. Όλοι μα όλοι θα νομίζουν ότι την έκανα εγώ! :worry:
Δεύτερον το σκεπτικό της re με καλύπτει απόλυτα καθώς υπήρχε στο πίσω μέρος του μυαλού μου...Δε θα με εξέπληττε καθόλου να δω και την Ηρώ και το fandago δολοφόνους...Άλλωστε είναι και οι δύο τους αρκετά έξυπνοι και ικανοί να έχουνε καταστρώσει ένα τέτοιο σχέδιο στο λεπτό...
Μα τώρα αυτό είναι σοβαρό; Δολοφονείται η Ηρώ ΠΡΩΤΗ και κινδυνεύει ο fandago να φύγει και αυτό είναι τακτική δολοφόνων; :confused:
Δεν μας τα λες καθόλου καλά vendetta. Καθόλου καλά...
Θα επιμείνω στην απόφασή μου για το fandago...Πρέπει οπωσδήποτε να δούμε την ιδιότητά του...Και σε περίπτωση που είναι δολοφόνος δε νομίζω να έχετε αντίρρηση να θεωρηθεί και η Ηρώ μία από τα ίδια...Ωστόσο κάτι τέτοιο σε καμία περίπτωση δεν αθωώνει τους jrot6 και Niyia...;););)
Και με αυτά τα αφοπλιστικά επιχειρήματα καταλήγεις που αλλού, στον fandago. Νομίζω ότι έχουμε και δεύτερο ύποπτο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κυρία Neraida χαρακτηρισμοί "ατια" αλλού!

Συμφωνείς με το σκεπτικό αλλά ότι θέλω λέω; :confused:
Δεν τα λες καθόλου καλά. Τουλάχιστον εγώ έχω σκεπτικό (με το οποίο συμφωνείς κιόλας). Να πω επίσης ότι εκφράσεις του στυλ "είμαι πολίτης και δεν με νοιάζει αν θα μείνω" ΔΕΝ είναι επιχειρήματα.

Κανε μου μηνυση!;)
Αντε που παρεξηγηθηκες κιολας..
Αυτα εχω να πω, ειναι δεν ειναι....νταξ?!
Ψηφισε με ντε και κοιμησου εσυ ησυχος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Τις καλησπερες μου..
Εγω να πω την αληθεια ειμαι αναμεσα σε δυο σεναρια..
Το ενα ειναι να ηταν η Ηρω πολιτης,οποτε λογικα και ο fandago δεν ειναι δολοφονος.Γιατι αν ειναι δολοφονος δεν εχει νοημα η δολοφονια της Ηρως..
Το αλλο σεναριο ειναι αυτο που ειπε η Resident.Δλδ να ηταν δολοφονα η Ηρω και να την θυσιασαν με στοχο να στρεψουν τις υποψιες σε 3-4 ατομα(αναμεσα και εγω)..Θεωρω την Ηρω πολυ καλη παικτρια και την θεωρω ικανη να επαιξε ετσι.Και αυτο το κολημα της απο την αρχη να δειχνει καποια ατομα με σιγουρια(εμενα και τη Νiyia) χωρις να το αιτιολογει με κανει καπως.Εδω δεν ειχαμε καν μιλησει και μιλουσε με σιγουρια για εμας.Δεν μπορω να το καταλαβω αυτο.Και επισης για αλλους μιλουσε και τελικα ψηφιζε τον fand..

Πολυ μπερδεμενο αυτο το παιχνιδι αφου οι περισσοτερες σελιδες αναλωθηκαν σε ενα καυγα Ηρως-fand και σε ατελιωτες αστηριχτες κατηγοριες της Ηρως προς συγκεκριμενα ατομα..

Αλλαζω την ψηφο μου καιθ ψηφιζω fand για να δουμε τελικα τι ισχυει απο ολα αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fandago: neraida
  3. fantasmenos:fandago
  4. Ηρώ: fandago
  5. jrot6:fandago
  6. Κακή Επιρροή: pitg21
  7. Lorelai:
  8. Neraida:fandago
  9. Niyia:
  10. pitg21:Neraida
  11. Resident Evil:
  12. vendetta:fandago
  13. Vkey: fandago
  14. xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fandago---->6
neraida---->2
pitg21---->1
jrto6---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τις καλησπερες μου..
Εγω να πω την αληθεια ειμαι αναμεσα σε δυο σεναρια..
Το ενα ειναι να ηταν η Ηρω πολιτης,οποτε λογικα και ο fandago δεν ειναι δολοφονος.Γιατι αν ειναι δολοφονος δεν εχει νοημα η δολοφονια της Ηρως..
Το αλλο σεναριο ειναι αυτο που ειπε η Resident.Δλδ να ηταν δολοφονα η Ηρω και να την θυσιασαν με στοχο να στρεψουν τις υποψιες σε 3-4 ατομα(αναμεσα και εγω)

Αλλαζω την ψηφο μου καιθ ψηφιζω fand για να δουμε τελικα τι ισχυει απο ολα αυτα..
Καλά εσύ και αν είσαι άκυρος αυτή τη στιγμή :confused:

Λες ότι έχεις δύο σενάρια πιθανά:

  1. η Ηρώ πολίτης, άρα ο fandago ΔΕΝ είναι δολοφόνος
  2. το σενάριο της Resident, άρα η Ηρώ δολοφόνα και πάλι ο fandago ΔΕΝ είναι δολοφόνος
Και έρχεσαι μετά και ψηφίζεις fandago; :confused:

Λοιπόν μόνο εγώ μου φαίνεται προσπαθώ εδώ. :mad:

Καταλήγω ότι οι μεγαλύτεροι ύποπτοι μου είναι Neraida, vendetta και jrot6 με Ηρώ ιερόδουλη. Πραγματικά είναι ενοχλητικό που τους πιστεύετε ενώ γράφουν τέτοια άκυρα posts :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!
Ε ρε οτι θα με ειχαν αυτη τη φορα στους υποπτους, δεν το περιμενα...χαιρομαι ομως...γιατι αυτο σημαινει οτι δε σας αρεσουν αυτα που λεω!!!χαχαχαχα!!!
Ακου εκει βασικη υποπτη!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλό είναι να γελάς, αλλά αν έπαιζες κιόλας ακόμα καλύτερο θα ήταν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι να παιξω μωρε? Με αυτα που γραφεις? Και οσο επιμενεις σε αυτα, τοσο με πειθεις οτι εισαι ιεροδουλη τλχ....
Προτιμω να το διασκεδασω.....παρα να προβληματιστω....κριμα που εφυγε η Ηρω, γιατι εκεινη εχει ορεξη για αναλυσεις, κατι που εγω βαριεμαι, και δε θα χορευες λαμπαντα τωρα..και το κανεις και αγαρμπα αυτη τη φορα...τς τς τς...δεν το επαιξες καλα ντιαρ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλά, άσε να κάνει την κριτική κάποιος που ξέρει... ντίαρ.

Ακόμα και ιερόδουλη να νομίζεις ότι είμαι απορώ τι θα καταλάβεις αν δεις ότι είμαι πολίτης. Γιατί είπαμε όταν βγαίνει ρουφιάνος ή ιερόδουλη, η ιδιότητα που ανακοινώνεται, πολίτης είναι. Θα μπορείς να αποδείξεις κάτι με αυτό; Όχι... Απλά μάλλον δεν το σκέφτηκες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ψηφίζω pitg21.Υπερασπίζεται πολύ το jrot Και γενικότερα η στάση του είναι ύποπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νομιζω οτι μπορω να κρινω για το αν αυτη τη φορα ησουν πειστικος, απο το ποις σε ακολουθει, αλλα και απο μενα...αρκετες φορες με επειθες...αυτη τη φορα δεν το επαιξες καλα απο την αρχη...Η Ηρω μπηκε δυναμικα και προετοιμασμενη..ηταν πολυ καλη και κριμα που τη δολοφονησαν, αλλα ηταν κατι που επρεπε να κανουν..ειχε πει ηδη πολλα και ηξεραν οτι ηταν ατομο που θα ελεγε ακομα περισσοτερα...και οσες φορες δε βγαζανε το ρουφιανο και την ιεροδουλη αυτοι εκαναν καλη δουλεια....Μπραβο παντως, καλη η κινηση να τη βγαλουν....διαφορετικα θα ηταν χαμενοι απο χερι!
Και ναι το εμαθα οτι θα φανει οτι απλα εισαι πολιτης, απλα ειμαι πεπεισμενη οτι εχεις ασχημο ρολακι....
Τωρα εαν εχω κανει τοσο μεγαλο λαθος και ισχυει το σεναριο της Ρες, δε θα ντραπω να ζητησω συγγνωμη...Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κοίτα που πάω να βγώ και θύτης... Σε μια ώρα όμως θα δείτε τί πραγματικά συνέβη αυτές τις δύο μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:pitg21
  2. fandago: neraida
  3. fantasmenos:fandago
  4. Ηρώ: fandago
  5. jrot6: fandago
  6. Κακή Επιρροή: pitg21
  7. Lorelai:
  8. Neraida:fandago
  9. Niyia:
  10. pitg21:Neraida
  11. Resident Evil:
  12. vendetta:fandago
  13. Vkey: fandago
  14. xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fandago---->6
neraida---->2
pitg21---->2
jrto6---->1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μου φαίνεται ότι είμαι ευνοημένος εδώ μέσα. Η δεύτερη ψήφος μου δεν έχει περαστεί. Κάποιος από τη συντονιστική επιτροπή δρα υπέρ μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ειδες...και μετα μιλας για θυτες!!!!
Προστατευομενος παιχτης εισαι Pitg21:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top