Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
επειδή η ώρα περνάει και μπορεί να δολοφονηθώ
προς το παρόν, ψηφίζω pitg21


αν δεν με σκοτώσουν, είναι πιθανό να αλλάξω και ψήφο το απόγευμα απ το σπίτι που θα δω και το πινακάκι μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εγώ πάω να βοηθήσω κι εσύ πας να με βγάλεις και δολοφόνο... Ή δεν έχεις καλή αίσθηση ή προσπαθείς να βρεις ένα εύκολο θύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fandago:
  3. fantasmenos:fandago
  4. Ηρώ: fandago
  5. jrot6:niyia
  6. Κακή Επιρροή: pitg21
  7. Lorelai:
  8. Neraida:fandago
  9. Niyia:
  10. pitg21:Neraida
  11. Resident Evil:fandago
  12. vendetta:fandago
  13. Vkey:
  14. xanp:

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fandago---->5
neraida---->1
niyia---->1
pitg21---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι αύριο θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ouf... προλαβα έτσι? [μα στα καλά του καθουμένου να πέσει δουλειά??? γκρρρρ!]

fandago για μένα... Δεν έγινε κάτι συγκλονιστικό για να με κάνει να υποψιαστώ κάποιον άλλο, οπότε ας δούμε τι θα γίνει... :hmm:

Ηρώ, αν μας έχεις παρασύρει εκτός από τις δεσμέυσεις σου θα υποστείς κινέζικα βασανιστήρια από μένα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
hrw.png


Και δεν ξαναμιλάς Ηρώ.

:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το ότι βγήκε η Ηρώ, σχεδόν με πείθει ότι ο Φαντάγκο είναι αθώος (?)
δεν είναι δυνατόν να είναι δολοφόνος και να έβγαλαν την Ηρώ που τον κατηγορεί, κάνει ΜΠΑΜ!
δεν τους νοιάζει να φανεί η ιδιότητα του Φαντάγκο, περίμενα ότι θα έβγαζαν τον Φανταγκο!

ο Φαντάγκο λοιπόν θα φανεί πολίτης το βράδυ

το θέμα τώρα είναι αν ο ένας είναι ιερόδουλος κι ο άλλος ρουφιάνος και ποιος είναι ποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Μετά την δολοφονία της Ηρούς νομίζω ότι είναι εμφανές ότι ο fandago είναι αθώος...ή μήπως το γεγονός ότι είδαμε την Ηρώ γυμνή στο σύνταγμα με στρινγκ ήταν λάθος;;;:D
ψήφος από μένα στον jrot6
( δεν την αλλάζω αλλά είδα ότι έτσι και αλλιώς δεν την είχατε περάσει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
παιδιά... τη γνώμη σας... μου ήρθε μια φλασιά ξεκούδουνη....
Βλέποντας την προκύρηξη σκέφτηκα το εξής...

Υπάρχει περίπτωση η Ηρώ να ήταν δολοφόνος και να είναι όλα ένα καλοστημένο κόλπο? Δλδ τα βάζει με fand, niyia, jrot6, Lorelai για να μας στείλει προς τα κει... μετά οργανώνουν τη δολοφονία της οπότε όλοι μας θα πιστέψουμε ότι τα λέει σωστά... έτσι για 1 δολοφόνο νεκρό οι πολίτες βγάζουν εκτός 4. είμαστε 15 οπότε μετά θα γινόταν 2 δολοφόνοι μέσα και 7 πολίτες... given ότι ίσως ο ένας να είναι η ιερόδουλη θα γινόταν 3 προς 6, που είναι καλή αναλογία...

μήπως όμως λέω μπούρδες και λέω πολλές θεωρίες συνομωσίας? :redface:

μήπως να κόψω τις πολλές ταινίες? :redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε νομιζω...απλα η Ηρω ειναι πολυ επικινδυνη και οσο μενει μεσα και γραφει, διοτι ειναι απο τους πλεον πολυ ενεργους παιχτες, γινεται ολο και περισσοτερο..
Δε νομιζω οτι ο φαν ειναι αθωος....Επειδη η Ηρω ειναι σιγουρα ρουφιανα, ο φαν εαν ηταν πολιτης, θα ειχε κανει κομμα μαζι της και δε θα πηγαινε κοντρα....ειναι πολυ εξυπνος για να μην το κανει, οντας βεβαια πολιτης...Οτιδηποτε αλλο θα τον συνεφερε μονο εαν δεν ηταν πολιτακι, αλλα ιεροδουλη....
Να σας πω...εαν ειναι ιεροδουλη, μας το λενε? Δε θυμαμαι....η απλα οτι ειναι πολιτης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
το ότι βγήκε η Ηρώ, σχεδόν με πείθει ότι ο Φαντάγκο είναι αθώος (?)
δεν είναι δυνατόν να είναι δολοφόνος και να έβγαλαν την Ηρώ που τον κατηγορεί, κάνει ΜΠΑΜ!
δεν τους νοιάζει να φανεί η ιδιότητα του Φαντάγκο, περίμενα ότι θα έβγαζαν τον Φανταγκο!

ο Φαντάγκο λοιπόν θα φανεί πολίτης το βράδυ

το θέμα τώρα είναι αν ο ένας είναι ιερόδουλος κι ο άλλος ρουφιάνος και ποιος είναι ποιος

Μήπως όμως είναι ιερόδουλη ο fandago;Το ίδιο σκεφτικό έχουμε αλλά θα τους βόλευε να φάνε την ρουφιάνα Ηρώ με το σκεπτικό να στρέψουν αλλού τις υποψίες μας.Υποθέσεις κάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Ρες....κοιτα...εαν η Ηρω δεν ειναι πολιτης, τοτε το σεναριο σου εχει μεγαλη βαση...
Αλλα σκεφτομαι οτι η Ηρω παιζει πολυ καλα οταν ειναι σε θεση πολιτη, αντε ρουφιανου....οταν ηταν δολοφονος, ειχε βγαλει ενα τελειως διαφορετικο προφιλ...δεν ξερω....εμενα παντως για την ωρα με εχει πεισει....
ιδωμεν, τι θα γραψει και ο φαν, αλλα εγω ακομα επιμενω πως ο φαν εχει ασχημο ρολακι...για ιεροδουλη τον κοβω δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μήπως όμως είναι ιερόδουλη ο fandago;Το ίδιο σκεφτικό έχουμε αλλά θα τους βόλευε να φάνε την ρουφιάνα Ηρώ με το σκεπτικό να στρέψουν αλλού τις υποψίες μας.Υποθέσεις κάνω..

συμφωνώ...
το θέμα πάντως για μένα είναι ένα
είναι -σχεδόν- σίγουρο ότι ο Φαν ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ δολοφόνος
είναι δυνατόν να είναι τόσο χαζοί οι δολοφόνοι που να έβγαλαν την Ηρώ, να άφησαν να φανεί το βράδυ ο Φαν ως δολοφόνος? Τότε αυτόματα το παιχνίδι έχει λήξει! Θα θεωρήσουμε δεδομένο ότι η Ηρώ είναι η ρουφιάνα και!

Ο Φαν, δεν τους ένοιαζε αν θα βγει... πράγμα που σημαίνει ότι δεν τους νοιάζει να φανεί η ιδιότητα του....
Κι αν είναι η ιερόδουλη... πως τον "καίνε" έτσι?
Θα μπορούσαν να βγάλουν ένα άσχετο άτομο, να βγει ο Φαν απ τις ψήφους έτσι κι αλλιώς, να φανεί "πολίτης" και μετά να αναρωτιόμαστε αν η Ηρώ είναι ιερόδουλη ή ρουφιάνα!
Τα λεγόμενα της θα είχαν λιγότερη ισχύ και θα ήταν υπό σκέψη

Φοβάμαι ότι η Ηρώ είχε κάνει λάθος και το εκμεταλλεύθηκαν αυτό οι δολοφόνοι
ή... ότι ισχύει η συνωμοσία της ΡΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΣΕ... μπορώ να αποσύρω την ψήφο μου?

σκάλωσα τώρα... θα αποφασίσω ως τις 20:00 κάποια στιγμή, για την ώρα σκάλωσα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fandago:
  3. fantasmenos:fandago
  4. Ηρώ: fandago
  5. jrot6:niyia
  6. Κακή Επιρροή: pitg21
  7. Lorelai:
  8. Neraida:fandago
  9. Niyia:
  10. pitg21:Neraida
  11. Resident Evil:
  12. vendetta:fandago
  13. Vkey:
  14. xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fandago---->4
neraida---->1
niyia---->1
pitg21---->1
jrto6---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
H Hρω ηταν πολυ σιγουρη γι αυτα που ελεγε..και επιμενω οτι ειναι η ρουφιανα.....και δεν πιστευω οτι μας κοροιδεψε....
Εγω παντως επιμενω σε Φαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλά τρέλα πουλάτε; Μόνο εγώ βλέπω ότι ο pitg21 ή δεν έχει καταλάβει το παιχνίδι ή παίζει σαν ιερόδουλη;

Η Ηρώ βγήκε γιατί μάλλον είχε κάποιες σωστές επιλογές. Παρακαλούνται τα νοήμονα αρσενικά να ψηφίσουν fandago :P

Ομολογώ ότι με συγκίνησε το χθεσινό ξέσπασμα του fandago αλλά ήταν χωρίς ουσία. Η Ηρώ έδωσε 3-4 άτομα και μένει να διασταυρωθεί ποιος είναι τι ενώ αντίθετα ο fandago συγκρούεται απλώς με άλλους χωρίς να λέει άτομα για υπόπτους και παίζει εντελώς διαφορετικά από άλλες φορές.

Υ.Γ. Η προκήρυξη ήταν πολύ καλή και για να χρησιμοποιήσω δόλια και άνομα μέσα, ο fandago παραδοσιακά φτιάχνει τις καλύτερες προκηρύξεις.

Τεσπά αν σήμερα ο fandago φανεί ότι είναι δολοφόνος (και όχι ιερόδουλη το οποίο είναι πιθανό) τότε είναι εξίσου ύποπτοι niyia και jrot6.

Τεσπα θα φανεί το βράδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καταρχήν να πω ότι η προκήρυξη ήταν πολύ καλή, έριξα πολύ γέλιο! :D
Ετοιμασου να το γραψεις στο τελος του παιχνιδιου:D
Αν βγεις αληθινος, τοτε θα παω εγω σε επισημο μιττινγκ του φορουμ!!!:D:P
:confused:
Μήπως να υποσχεθώ και εγώ ότι θα κεράσω καφέ όλους τους παίκτες; Σταματήστε πια με τις δωροδοκίες... :worry:
Επειδη η Ηρω ειναι σιγουρα ρουφιανα, ο φαν εαν ηταν πολιτης, θα ειχε κανει κομμα μαζι της και δε θα πηγαινε κοντρα....ειναι πολυ εξυπνος για να μην το κανει, οντας βεβαια πολιτης...
Κάνεις ένα πολύ μεγάλο λάθος ΚΑΙ εσύ. Εγώ σε όλο το παιχνίδι ως τώρα υποστηρίζω ότι η Ηρώ ΚΑΝΕΙ την ρουφιάνα, οπότε φυσικά και θα της πήγαινα κόντρα! :confused:

Και για να συνεχίσω λέγοντας τα τελευταία μου λόγια (όπως πάει). Δεν ξέρω γιατί κάποιοι δεν το βλέπουν, αλλά η Ηρώ ΔΕΝ ήταν ρουφιάνα. Σίγουρα η κόντρα μαζί της δεν ήταν κάτι που συνηθίζω, αλλά δε νομίζω ότι και άλλος στη θέση μου θα άφηνε αναπάντητα τα post της που με υποδείκνυαν. Η Ηρώ αποφάσισε (και όπως φαίνεται καλά έκανε) και είπε να το παίξει ρουφιάνα, οπότε και εγώ αρχικά πίστευα ότι είναι δολοφόνος από τη στιγμή που άρχισε να με κατηγορεί. Η (γ@μάτη) προκήρυξη ήρθε για να δείξει ότι οι δολοφόνοι φοβούνται την Ηρώ και άρα να την επιβεβαιώσει, ενώ παράλληλα χαντακώνει εμένα (όπως φαίνεται το πετυχαίνει δυστυχώς) και εμένα μου έδειξε ότι η Ηρώ τελικά ΔΕΝ είναι δολοφόνα (σιγά μην δολοφονούσαν δικό τους ενώ δεν έχει υποψίες πάνω του) αλλά ιερόδουλη! Δεν μπορώ να δεχτώ ότι ΔΕΝ είχε ρόλο και παρόλα αυτά επέλεξε να παίξει έτσι. Οπότε σκοτώνουν την Ηρώ και αφήνουν τον fandago να τον φάνε σε ψηφοφορία.

Καταλαβαίνω γιατί κάποιοι επιμένουν σε μένα, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν είναι γιατί έχουν προηγούμενα μαζί μου (Neraida) ή έχουν πιαστεί στο κόλπο (fantasmenos, vendetta) ή είναι οι ίδιοι δολοφόνοι.

Για να απαντήσω στον fantasmenos, δεν έχω δώσει ονόματα γιατί πραγματικά δεν υπάρχουν σίγουροι ύποπτοι! Επί τόσα post ασχολούμαι με την Ηρώ και εσείς μαζί μας με αποτέλεσμα οι δολοφόνοι χωρίς να κουνήσουν το δαχτυλάκι τους, να διώξουν 3 πολίτες (doo, fandago και αυριανή δολοφονία) και μία πιθανή ιερόδουλη (Ηρώ) σύνολο 4 παίκτες από τους 15 χωρίς να έχουν πληγωθεί καθόλου! Εκτός αυτού, το παιχνίδι θα ξεκινήσει από την αρχή, γιατί ΚΑΝΕΙΣ δεν θα έχει κάπου να πατήσει... :/:

Αλήθεια όταν βγω ότι είμαι πολίτης που θα στραφούν τα βέλη σας; :confused:

Αν είναι να θεωρήσω κάποιον από αυτούς που με ψηφίζουν ως δολοφόνο, θα θεωρήσω την Neraida και αυτήν θα ψηφίσω! Είναι αυτή που πάτησε από την αρχή στα λεγόμενα της Ηρούς χωρίς καμία αμφισβήτηση (τουλάχιστον vendetta και fantasmenos είχαν ενδοιασμούς), λογικά γιατί την βόλευε. Παράλληλα δεν βλέπει ότι η Ηρώ σαν "ρουφιάνα" δήλωνε 2 άτομα αλλά κατηγορούσε 3ο (εμένα) και παρόλα αυτά την θεωρεί σίγουρη για τα λεγόμενα της.

Κάνω κάποιες αλλαγές στην λίστα γιατί έχετε ξεχάσει όλους τους παίκτες με μαύρο χρώμα και εμένα με Niyia και vendetta μας έχετε με το χρώμα του post ;)
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fandago:
  3. fantasmenos: fandago
  4. Ηρώ: fandago
  5. jrot6: Νiyia
  6. Κακή Επιρροή: pitg21
  7. Lorelai:
  8. Neraida: fandago
  9. Niyia:
  10. pitg21: Neraida
  11. Resident Evil:
  12. vendetta: fandago
  13. Vkey:
  14. xanp: jrot

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fandago ----> 4
Νeraida ----> 1
Νiyia ----> 1
pitg21 ----> 1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ #175 (δολοφονία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
συμφωνώ...
το θέμα πάντως για μένα είναι ένα
είναι -σχεδόν- σίγουρο ότι ο Φαν ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ δολοφόνος
είναι δυνατόν να είναι τόσο χαζοί οι δολοφόνοι που να έβγαλαν την Ηρώ, να άφησαν να φανεί το βράδυ ο Φαν ως δολοφόνος? Τότε αυτόματα το παιχνίδι έχει λήξει! Θα θεωρήσουμε δεδομένο ότι η Ηρώ είναι η ρουφιάνα και!

Ο Φαν, δεν τους ένοιαζε αν θα βγει... πράγμα που σημαίνει ότι δεν τους νοιάζει να φανεί η ιδιότητα του....
Κι αν είναι η ιερόδουλη... πως τον "καίνε" έτσι?
Θα μπορούσαν να βγάλουν ένα άσχετο άτομο, να βγει ο Φαν απ τις ψήφους έτσι κι αλλιώς, να φανεί "πολίτης" και μετά να αναρωτιόμαστε αν η Ηρώ είναι ιερόδουλη ή ρουφιάνα!
Τα λεγόμενα της θα είχαν λιγότερη ισχύ και θα ήταν υπό σκέψη

Φοβάμαι ότι η Ηρώ είχε κάνει λάθος και το εκμεταλλεύθηκαν αυτό οι δολοφόνοι
ή... ότι ισχύει η συνωμοσία της ΡΕ

'H είναι πολύ έξυπνοι :P

Εννοώ να το ρισκάρουν τόσο ώστε να αμφιβάλλουμε αν ο φαν έχει ρόλο και να στραφούμε αλλού μιας και είναι χαζό να κάνουν οι δολοφόνοι τέτοιο μεγάλο λάθος....

Όπως και να έχει εγώ δεν αλλάζω...
Fandago for me
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Υ.Γ. Η προκήρυξη ήταν πολύ καλή και για να χρησιμοποιήσω δόλια και άνομα μέσα, ο fandago παραδοσιακά φτιάχνει τις καλύτερες προκηρύξεις.
η προηγούμενη για την Ηρώ ήταν καλύτερη :pfff:
το ξέρω γιατί την είχα φτιάξει εγώ :pfff:

Γμε αποτέλεσμα οι δολοφόνοι χωρίς να κουνήσουν το δαχτυλάκι τους, να διώξουν 3 πολίτες (doo, fandago και αυριανή δολοφονία) και μία πιθανή ιερόδουλη (Ηρώ) σύνολο 4 παίκτες από τους 15 χωρίς να έχουν πληγωθεί καθόλου!
ώπα και στάκα!
και πως είσαι τόσο σίγουρος ότι η dooo ήταν αθώα? :confused:
και πως είσαι τόσο σίγουρος ότι η πρώτη αποχώρηση ήταν δάκτυλος των δολοφόνων? :confused:
δλδ... με λες δολοφόνα? για να καταλάβω δλδ και να ξέρω πως θα απαντήσω
γιατί νοιώθω ότι έμμεσα (και ύπουλα) σπρώχνεις τα φώτα της δημοσιότητας πάνω μου
όποιος πάει να δει ποιοι ψήφισαν dooo θα δει ότι ξεκίνησα εγώ και ακολούθησε η RE
είμαστε δολοφόνες? :confused:





'H είναι πολύ έξυπνοι :P

Εννοώ να το ρισκάρουν τόσο ώστε να αμφιβάλλουμε αν ο φαν έχει ρόλο και να στραφούμε αλλού μιας και είναι χαζό να κάνουν οι δολοφόνοι τέτοιο μεγάλο λάθος....

Όπως και να έχει εγώ δεν αλλάζω...
Fandago for me
πολύ πιθανό Βίκυ... πολύ πιθανό
θα φανεί το βράδυ μιας που όλα δείχνουν ότι αυτός θα βγει...
αν αλλάξουν τα δεδομένα και κινδυνέψει άλλος που θα μου φαίνεται απίθανο, θα αλλάξω κι εγώ την ψήφο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fandago: neraida
  3. fantasmenos:fandago
  4. Ηρώ: fandago
  5. jrot6:niyia
  6. Κακή Επιρροή: pitg21
  7. Lorelai:
  8. Neraida:fandago
  9. Niyia:
  10. pitg21:Neraida
  11. Resident Evil:
  12. vendetta:fandago
  13. Vkey: fandago
  14. xanp: jrot6

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fandago---->5
neraida---->2
niyia---->1
pitg21---->1
jrto6---->1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ # 175 ( δολοφονία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι σήμερα θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top