Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αν είσαι δολοφόνος και και σου πω γιατί σε υποπτεύομαι, σημαίνει ότι έχω καταλάβει τη στρατηγική σου, πράγμα το οποίο σημαίνει ότι θα μπορέσεις να την αλλάξεις... Οποτε δε σου λέω:P Όσον αφορά τον jrot6 απλώς λέω την άποψή μου γιατί έχω την αίσθηση ότι του έστησαν πλεκτάνη λόγω του ότι είναι καινούριος και εκφράζεται περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αν είσαι δολοφόνος και και σου πω γιατί σε υποπτεύομαι, σημαίνει ότι έχω καταλάβει τη στρατηγική σου, πράγμα το οποίο σημαίνει ότι θα μπορέσεις να την αλλάξεις... Οποτε δε σου λέω:P

Ή μπορείς να μας πεις και να βγάλουμε κανένα συμπέρασμα και να την ξαποστείλουμε με συνοπτικές διαδικασίες αν είσαι πειστικός. :P

@ Νεράιδα βάζεις +1 και στον jrot6 και στην xanp είναι τελείως αντιθετικές περιπτώσεις, τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
@ Νεράιδα βάζεις +1 και στον jrot6 και στην xanp είναι τελείως αντιθετικές περιπτώσεις, τεσπα

Αχ βρε καλο μου, με αυτες τις ψηφους θα μπλεξουμε τα μπουτια μας....
Στον Jrot δεν εβαλα γιατι συμφωνω...αλλα γιατι εξηγησε τι εννοουσε, αφου το ειπε Θεσσαλονικιοτικα...:):P ..και τον ειχαν παρεξηγησει...:)
Νταξ τωρα?!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επειδή αύριο με βλέπω να δολοφονούμαι, ας κάνω μια περίληψη.:)

Όπως είπα και λίγο πιο πάνω, έχω κάπως μπερδευτεί με το ποιος τελικά από τους 2 (jrot6-Niyia) είναι ο δολοφόνος. Θα χρειαστεί λίγος περισσότερος χρόνος για να γίνει ξεκάθαρο. Όπως και να 'χει και οι 2 έχουν κακό ρόλο, για αυτό φροντίστε να τους βγάλετε!;)


Ο Θοδωρής αν δεν είχε ρόλο, δε θα μου είχε κάνει τέτοιου είδους επίθεση από την αρχή. Η ιερόδουλη δεν μπορεί να είναι.
Για αυτό το λόγο είμαι ακριβώς σίγουρη για την ενοχή του.
Για τον 3ο δολοφόνο, θα έλεγα Lorelai, αλλά μετά τα τελευταία ποστ του pitg21 τον φοβήθηκε το μάτι μου.:worry:

Πιστεύω πως αν αύριο φανεί η ιδιότητα του fandago θα καταλάβετε πολλά :)

Μόνο και μόνο επειδή δε θέλω να πέσουμε αύριο στην ιερόδουλη και να μην εκμεταλλευτούμε τη δυνατότητα να δούμε ιδιότητα, θα ψηφίσω fandago.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Η Ηρώ πολλές συμβουλές δίνει... Αν δεν τη δούμε δολοφονημένη, είναι σίγουρα ένας πολύ δόλιος δολοφόνος. Παρ' όλα αυτά εγώ επιμένω Neraida, γιατί έτσι. Όλοι εξ' άλλου είναι ύποπτοι μέχρις αποδείξεως του εναντίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε μανια που εχεις...:)
Αχρηστευεις την ψηφο σου......!!!! Να το θυμασαι αυτο!;)
Και μην αρχισεις να λες για την Ηρω οτι ειναι δολοφονα και τετοια, γιατι θα αρχισω να αναρωτιεμαι μηπως εχεις ασχημο ρολακι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Καλά, σε ψηφίζω να τελειώνουμε. Ψηφίζω Neraida λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Το λοιπόν μιας και η Ηρώ υποσχέθηκε show ψήφος στον fandago. Σορρυ φίλε μου αλλά για το αντίθετο με έπεισες με όλη την διαφωνία με την Ηρώ. Προσπαθούσες απλώς να απαλλαγείς από τις υποψίες και όχι να βρεις killer :) Ψήφος λοιπόν στον fandago σε μέρα που φαίνεται ο ρόλος για να βγάλουμε και κάποιο συμπέρασμα της προκοπής...
Ok, με έπιασες. Δεν έχω να υποσχεθώ show όπως την Ηρώ οπότε οποιοδήποτε άλλο μου επιχείρημα πάει στον βρόντο :P
Επειδή ήμουν δολοφόνα όταν ο fandago ήταν ΣΕ, μπορώ να πω πως ξέρω τι θα πρότεινε στους συνδολοφόνους του και ποια τακτική παιχνιδιού θα ακολουθούσε.
Σίγουρα θα τους έλεγε να ψηφίσουν και οι 3 κάτι διαφορετικό για να μην καρφωθούν.
Όταν ο fandago ήταν ΣΕ δεν είχε συνδολοφόνους, απλά έδινε συμβουλές...
Το γεγονός ότι η Niyia μπήκε πραγματικά τελευταία στιγμή και ψήφισε jrot6, ενώ δεν αλλάζε το αποτέλεσμα και ότι ήταν ένας παίκτης που εγώ είχα κατηγορήσει, με κάνει πλέον να είμαι σίγουρη πως αυτή είναι η δολοφόνα και ο jtor6 η ιερόδουλη.
Ήταν που δεν υποστηρίζεις ότι είσαι ρουφιάνα; Μετά το τρομερό επιχείρημα "αν δεν είναι ο fandago δολοφόνος εγώ θα βγω με string στο Σύνταγμα", έρχεσαι και μας λες ξεκάθαρα ότι ξέρεις δύο, απλά δεν είχες καταλήξει στην ιδιότητα τους οπότε μας λες και τους δύο για να βγάλουμε εμείς τα συμπεράσματα μας; :confused:
Δεν μπορώ να αφήσω απαρατήρητο το γεγονός ότι ο fandago, ενώ υποψιάζεται και καλά πως είμαι η ρουφιάνα, έρχεται και με ψηφίζει. :confused:
Αν κάποιον υποψιάζεσαι για ρουφιάνο, τον αφήνεις έστω ένα γύρο μέσα για να δεις αν θα επαληθευτεί.
Περίμενα τουλάχιστον εσύ να καταλαβαίνεις τι γράφω. Δεν υποψιάστηκα πουθενά ότι είσαι η ρουφιάνα, αλλά ότι το παίζεις ρουφιάνα.
αλλα ο φανταγκο πολυ κουνιεται και κουνιεται αρυθμα...οποτε για μενα ειναι επικινδυνος...
Σε λίγο θα μας βγάλεις και gay... Άκου πολύ κουνιέται :confused:
Ως ιερόδουλη ωστόσο πιστεύω πως θα επέμενε πάρα πολύ σε κάποια άτομα σταθερά από την αρχή...Ενώ πριν καν προλάβει να ολοκληρωθεί ο πρώτος γύρος άλλαζε τους υπόπτους της πολύ εύκολα...Έτσι καταλήγω προς το παρόν σε ρουφιάνα...
Και τώρα αυτό είναι επιχείρημα που στέκει; Η ιερόδουλη αδιαφορεί για το ποιους θα κατηγορήσει και ο ρουφιάνος πρέπει (με τον διακριτικό τρόπο του) να είναι σταθερός στους υπόπτους. Ακριβώς το αντίθετο απ' ότι λες δηλαδή.
Η ψήφος όμως στην κατά τη γνώμη του ρουφιάνα ήταν λίγο κεραμίδα...Εάν είσαι πολίτης δεν ψηφίζεις κατ'εμέ τη ρουφιάνα...Και μάλιστα ψήφος στη ρουφιάνα σε γύρο που δε φαίνεται καν η ιδιότητα όποιου αποχωρεί...
Για τελευταία φορά φυσικά και ΔΕΝ θα ψήφιζα ποτέ την ρουφιάνα. Ψήφισα την Ηρώ με το σκεπτικό ότι προσποιείται την ρουφιάνα. Όταν διαβάζουμε προσπαθούμε να κατανοήσουμε αυτό που διαβάζουμε ;)
Όπως είπα και λίγο πιο πάνω, έχω κάπως μπερδευτεί με το ποιος τελικά από τους 2 (jrot6-Niyia) είναι ο δολοφόνος.
Κάτσε, είπες "από τους 2"; Ποιους 2; Τους 2 που ξέρεις; Τους 2 που σου είπε η ΣΕ; Δηλαδή είσαι ρουφιάνα; :eek:
Τς τς τς :/:

Δεν έχω επιχειρήματα να πείσω το ομολογώ. Ότι και να πω δεν ξεπερνάει αυτά που είπε η Ηρώ. Αυτή θα δολοφονηθεί αύριο και εγώ πάω για φούντες στην ψηφοφορία. Τα συμπεράσματα είναι απλά:

  • αν μιλήσεις πολύ, είσαι δολοφόνος
  • αν δεν μιλήσεις πολύ, πάλι είσαι δολοφόνος
  • αν είσαι καλός παίκτης μάλλον πας να μας την φέρεις και είσαι δολοφόνος
  • αν ο "αντίπαλος" σου βγαίνει με string στο Σύνταγμα... είσαι δολοφόνος :P
Ας βγω λοιπόν αύριο να δούμε αν είμαι δολοφόνος να τελειώνουμε :)
Και αν δεν είμαι στο Σύνταγμα όταν βγει η Ηρώ, ας πάρει κάποιος φωτογραφίες για να έχουμε να θυμόμαστε :P
Θα περίμενα πάντως να φύγω με πιο σοβαρά επιχειρήματα, αλλά οκ string είναι αυτό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θεωρώ τον pitg21 Κάτι.. αλλά δεν ξέρω τι! :P
ο τρόπος που μιλάει και προσπαθεί να στρέψει υποψίες σε άσχετα άτομα που δεν έχουν δώσει πατήματα (πχ εμένα) δε μου αρέσει
προσπάθησε να δώσει κατεύθυνση ότι όποιος ψήφισε την dooo ήταν ύποπτος για δολοφόνος κι ότι παρακινεί τους αθώους πολίτες σε λάθος

τη στιγμή που... όλοι ξέρουμε ότι οι πρώτοι ένας δύο γύροι, γίνονται με ελάχιστα στοιχεία κι όλοι προσπαθούμε να πιαστούμε απ το κάτι τις για να δώσουμε την ψήφο μας, το δυνατόν λιγότερο άκυρα!
(όταν ο ίδιος είχε ψηφίσει στον πρώτο γύρο Νεράιδα .... έτσι! από διαίσθηση!)
υπερασπίζεται απ την άλλη τρελά τον jrot (ο οποίος jrot στον προηγούμενο γύρο ψήφισε ΕΠΙΣΗΣ dooo αγαπητέ pitg) ο οποίος ρίχνει την ψήφο του στη Niyia για να δούμε σήμερα τι θα γίνει (ενώ δεν υπάρχει ρεύμα προς Niyia αλλά προς fandago) με σπρώχνει ακόμα περισσότερο να πιστεύω ότι αν καταφέρουν να βγει η Niyia σήμερα έχουν καταφέρει
1. να μη χαθεί ο fandago
2. να βγει άκυρη η Ηρώ


ο fandago δε με πείθει αλλά από την άλλη, δείχνει αρκετά σίγουρος ότι θα δούμε την Ηρώ με στρινγκ στο σύνταγμα
Βέβαια αυτό δεν τον καθιστά αυτόματα αθώο αφού μπορεί κάλλιστα να είναι και ιερόδουλη
αυτό όμως θα σημαίνει ότι, σήμερα θα φανεί ως πολίτης και πάλι θα προσπαθήσουν να βγάλουν άκυρη την Ηρώ

αρα Ηρώ.. δε βλέπω να δολοφονείσαι σήμερα :P


δεν θα ψηφίσω ακόμα... περιμένω να δω πιθανές απαντήσεις σας σε αυτό μου το ποστ και θα δούμε...
μέχρι τη μία υπάρχει χρόνος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλημέέέέέρες!!! [γμτ... αυτό το παιχνίδι παίζεται πάντα τις ώρες που κοιμάμαι!! :P]...

βλέπω η κόντρα fand-Ηρώ καλά κρατεί ... πολύ θα ήθελα να ήμουν ΣΕ και αν ήμουν να μείνετε και οι 2 μέσα μόνο και μόνο για να σας παρακολουθώ :popcorn::popcorn: :P.

Παρόλαυτα, νομίζω ότι με "κερδίζει" η Ηρώ κομματάκι... Θα περιμένω βέβαια λίγο πριν τη 1 για να ψηφίσω ούτως ή άλλως (είτε κάποιον από τους 2 σας, είτε, αν μου κάνει κλικ κανάς άλλος), απλά το είχα πει κι από χτες, ότι δεν με πείσατε ιδιαίτερα χθες και σας ... αφήνω άλλη μια μέρα να ... αναπτυχθείτε πριν βγάλω τα συμπεράσματά μου :P.

Και η Niyia μου κάνει κάπως βέβαια... Είπε χθες στο chat ότι έτρεχε βέβαια όλη μέρα για αυτό δεν είπε τπτ και μπήκε τελευταία στιγμή, αλλά από την άλλη και δολοφόνος να είναι υπήρχε περίπτωση να μπει και να πει "αχ ρε γμτ φοβόμουν μην καρφωθώ και για αυτό όλη μέρα δεν έγραψα και μπήκα απλώς να δώσω ψήφο" ?:fool::laugh:

Εξακολουθώ να κρατάω πισινές και για xanp/fantasmeno. Δεν κατάφερα να τους ψυχολογήσω ακόμα. Για τον fantasmeno ισχύει, ότι και πολίτης να είναι παίζει κάπως περίεργα οπότε "αναγκαστικά" μπαίνει στις υποψίες μου. Για την xanp δεν έχω βγάλει ακόμα ψυχολογικό προφίλ :P

και μετά έχω vendetta, Lorelai, jrot6 κ Pitg21...

H Lorelai με έπεισε ότι μπήκε "επιθετικά" επειδή αμυνόταν.. don't ask me why, απλά με έπεισε..
Είναι το ίδιο που σκέφτομαι και κρατάω μια πισινή και στην κόντρα Ηρώ-fand... Μήπως και ο fand "επιτέθηκε"... αμυντικά? Η αλήθεια είναι ότι η Ηρώ του την έπεσε με το καλημέρα σας, οπότε μήπως έκανε το ίδιο? Αλλά από την άλλη...:hmm:

Ο vendetta ξεκαθάρισε αρκετά τη σκέψη του με το ποστ του [και η αλήθεια είναι ότι είχε πει πως θα λείπει χθες] οπότε για την ώρα δεν μου δίνει πατήματα να τον υποψιαστώ... Αν είναι δολοφόνος, λογικά κάπου πιο κάτω θα την κάνει την πατατιά και θα αποκαλυφθεί [όλοι την κάνουν χιχιχιχιχιχιχι :devil:]

jrot6 και pitg21 με μπερδεψαν κομματάκι, ιδιαίτερα ο τελευταίος... I'll be watching both of them :P. Θεωρώ ότι θα ξεμπερδευτεί ο ρόλος τους σύντομα, όποιος κι αν είναι αυτός...

χμμμμ.... έτσι όπως το σκέφτομαι η γέφυρα κλείνει προς τον fand η αλήθεια είναι. Δεν ψηφίζω ακόμα, θα ψηφίσω ως τη 1 κάποια στιγμή λογικά, αλλά αν δεν γίνει καμία ανατροπή μέσα μου μάάάάλλον θα εμπιστευτώ εν τέλει την Ηρώ... :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Bill_Slayer:
  2. fandago:
  3. fantasmenos:fandago
  4. Ηρώ: fandago
  5. jrot6:niyia
  6. Κακή Επιρροή:
  7. Lorelai:
  8. Neraida:fandago
  9. Niyia:
  10. pitg21:Neraida
  11. Resident Evil:
  12. vendetta:fandago
  13. Vkey:
  14. xanp:

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fandago---->4
neraida---->1
niyia---->1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. dooo # 121 (ψηφοφορία)

Απουσίες
vendetta: 1

Υπενθυμίζουμε ότι αύριο θα μάθετε την ταυτότητα του MVP (Most Voted Person) :P (Είναι πιο εύκολο στα αγγλικά :P)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
axm...νομίζω η Ηρώ έχει πει fand (154) kai o jrot6 niyia (140)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Eυχαριστουμε ΡΕ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ένα πουλάκι μου είπε ότι με σκοτώσατε...

Και μάλιστα το παιχνίδι γύρισε εναντίον μου, την ώρα που η Κουεδίνο μου ήξερε πως ΔΕΝ θα έμπαινα στον υπολογιστή για να προσπαθήσω να αλλάξω το ρεύμα...
Ύποπτο????
Εσείς κρίνετε!!!
Καλή συνέχεια παιδιά, και μην του την πέφτετε του φανταγκούλη, είναι ο Μίστερ Παλέρμο λέμε:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
θεωρώ τον pitg21 Κάτι.. αλλά δεν ξέρω τι! :P
ο τρόπος που μιλάει και προσπαθεί να στρέψει υποψίες σε άσχετα άτομα που δεν έχουν δώσει πατήματα (πχ εμένα) δε μου αρέσει
προσπάθησε να δώσει κατεύθυνση ότι όποιος ψήφισε την dooo ήταν ύποπτος για δολοφόνος κι ότι παρακινεί τους αθώους πολίτες σε λάθος

τη στιγμή που... όλοι ξέρουμε ότι οι πρώτοι ένας δύο γύροι, γίνονται με ελάχιστα στοιχεία κι όλοι προσπαθούμε να πιαστούμε απ το κάτι τις για να δώσουμε την ψήφο μας, το δυνατόν λιγότερο άκυρα!
(όταν ο ίδιος είχε ψηφίσει στον πρώτο γύρο Νεράιδα .... έτσι! από διαίσθηση!)
υπερασπίζεται απ την άλλη τρελά τον jrot (ο οποίος jrot στον προηγούμενο γύρο ψήφισε ΕΠΙΣΗΣ dooo αγαπητέ pitg) ο οποίος ρίχνει την ψήφο του στη Niyia για να δούμε σήμερα τι θα γίνει (ενώ δεν υπάρχει ρεύμα προς Niyia αλλά προς fandago) με σπρώχνει ακόμα περισσότερο να πιστεύω ότι αν καταφέρουν να βγει η Niyia σήμερα έχουν καταφέρει
1. να μη χαθεί ο fandago
2. να βγει άκυρη η Ηρώ

Αγαπητή Αναστασία, στον πρώτο γύρο δεν είχα την ευκαιρία να συμμετέχω οπότε πρόλαβα τελευταία στιγμή. Γνωρίζω όμως ότι στον πρώτο γύρο οι δολοφόνοι έχουν μεγάλο πλεονέκτημα καθ' ότι γνωρίζονται μεταξύ τους και μπορούν εύκολα να παρασύρουν τους υπολοίπους σε μια άλλη επιλογή (έχω παίξει και διά ζώσης άλλωστε το παιχνίδι!). Όσον αφορά τον jrot6, αναγκάστηκε να ψηφίσει την dooo διότι είχαν τις ίδιες ψήφους. Μου φαίνεται εντελώς άκυρο να είναι fandago δολοφόνος, υπάρχει κάτι που δεν δένει στη σούπα που έχουν φτιάξει οι παίκτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΕΙΠΕ ότι είχαν τις ίδιες ψήφους....
για μέτρα τις μόνος σου την ώρα εκείνη... ;)
εγώ τις μέτρησα...


επίσης, οι δολοφόνοι (Επειδή έχω παίξει κι εγώ), δεν καρφώνονται με το να ψηφίζουν όλοι μαζί ένα παίκτη...
έχουν την ευκαιρία να τον πετάξουν με δολοφονία όποιον είναι στα πόδια τους
οι δολοφόνοι στις ψήφους δεν ακολουθούν εύκολα το ρεύμα και ΚΥΡΙΩΣ... δεν δημιουργούν ρεύμα γιατί όταν αποκαλυφθεί ότι το ρεύμα ψήφισε πολίτη, όλες οι υποψίες πάνε πάνω τους
οι δολοφόνοι πυκνά συχνά ψηφίζουν τελευταία στιγμή ώστε η ψήφος τους να μην επηρεάζει τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να σε ρωτησω κατι βρε Pit, απο ολους τους παιχτες εγω σου φαινομαι η πιο υποπτη...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το τελευταίο ποστάρισμα με αυτούς που ισοβαθμούσαν τους είχε σε ισοπαλία, οπότε μπορεί να έλαβε αυτό υπ' όψιν του. Επίσης μου φαίνεται να μπαίνουν κάποιοι "πολίτες" και ενώ υπάρχει ένα ρεύμα να το αλλάζουν ξαφνικά άρδην... Όσον αφορά τη neraida, επιμένω ότι είσαι η πιο ύποπτη. Αν πέφτω έξω, θα γράψω σε ένα post 500 φορές: Συγγνώμη που θεώρησα την νεράιδα δολοφόνο. Αν όμως βγω αληθινός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το τελευταίο ποστάρισμα με αυτούς που ισοβαθμούσαν τους είχε σε ισοπαλία, οπότε μπορεί να έλαβε αυτό υπ' όψιν του. Επίσης μου φαίνεται να μπαίνουν κάποιοι "πολίτες" και ενώ υπάρχει ένα ρεύμα να το αλλάζουν ξαφνικά άρδην... Όσον αφορά τη neraida, επιμένω ότι είσαι η πιο ύποπτη. Αν πέφτω έξω, θα γράψω σε ένα post 500 φορές: Συγγνώμη που θεώρησα την νεράιδα δολοφόνο. Αν όμως βγω αληθινός...


όταν καίγεται ο πισινός σου, δεν λαμβάνεις υπόψην σου τα ποστ της ΣΕ αλλά μετράς συνεχώς ξανά και ξανά τις ψήφους για να δεις τι έχει γίνει και πόσο κινδυνεύεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν πέφτω έξω, θα γράψω σε ένα post 500 φορές: Συγγνώμη που θεώρησα την νεράιδα δολοφόνο. Αν όμως βγω αληθινός...

Ετοιμασου να το γραψεις στο τελος του παιχνιδιου:D
Αν βγεις αληθινος, τοτε θα παω εγω σε επισημο μιττινγκ του φορουμ!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top