Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
κι εσύ φαντάγκο, με εξέπληξε το ότι δεν ψήφισες, ειδικά μετά από αυτό που μου είπες, ότι ήταν λάθος επιλογή μου να ψηφίσω papas αντί για Bill:hmm:
γιατί τον papas αρχικά τον ψήφισα επειδή δεν έπαιζε καλά για μένα ως μη έχοντας άλλη επιλογή
και μετα αφού είπες εσυ ότι οκ αν είναι ύποπτος θα φανεί έτσι κι αλλιώς οδηγήθηκα στην υποχρεωτική κατ εμέ ψήφο της κορπς
Δεν έχω καταλήξει τελικά αν το να έχω τόση επιρροή είναι θετικό ή αρνητικό.

Δηλαδή εσείς ψηφίσατε έναν ΑΣΧΕΤΟ από τους υπόπτους σας, μόνο και μόνο γιατί ΕΓΩ σας είπα ότι ίσως στις συγκρίσεις σας για το ποιος παίζει πιο άκυρα κάνετε λάθος :confused:

Γιατί αν δείτε εγώ σας έγραψα τα εξής:
Αναφερόμενος στην ΚουΕ:
Αν το καλοσκεφτείς, ο papas φαίνεται να έχει ενεργό ρόλο και μάλιστα είναι σίγουρος ότι αν βγει θα είναι πολίτης (τον πιστεύω :P) άρα μπορεί κάλλιστα να είναι είτε ιερόδουλη είτε ρουφιάνος (το έχω ξαναπεί και θα ήταν μια καλή έκπληξη από την ΣΕ)! Το θέμα είναι ότι όσοι του την πέφτετε είσαστε καράυποπτοι. Αν είναι να προτιμήσετε κάποιον που μπερδεύει, προτιμήστε τον shaman που είναι και πιο ύποπτος ως πιο απρόβλεπτος. Ο papas είναι ανοιχτό βιβλίο! :mad:
Και αναφερόμενος στην Palladin:
Οκ, έχεις να διαλέξεις ανάμεσα σε Bill και Papas για το ποιος έχει πιο αποπροσανατολιστικό παιχνίδι και διαλέγεις τον Papas; :confused:
Θυμήσου λίγο τον Bill σε προηγούμενους γύρους. Ξαναλέω, ο papas αναγνωρίζεται εύκολα και ΔΕΝ αποτελεί απειλή. Ακόμα και να είναι δολοφόνος θα τον καταλάβουμε σίγουρα στους επόμενους γύρους ;)
Δείτε τα κόκκινα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΚουΕ, στο γράμμα του νόμου έχει δίκιο ο φαν (φαντ btw είναι ο φαντασμένος :P).

Αν θεωρείς ότι είναι άδικο, well, μπορείς απλώς να κάνεις αυτό που είπες (αλλά να συνεχίζεις να τις φτιάχνεις τις ψηφοφορίες παρακαλούμε πολύ!!! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
μάστα... οκ κατάλαβα

δεν πρόκειται να ξαναψηφίσω σε ψηφοφορία εκτός αν πιστεύω κάποιον ΣΙΓΟΥΡΟ δολοφόνο

πάντως με αυτόν τον τρόπο Φαντ εσύ τώρα μπορείς να λες ότι δεν έβγαλες πολίτη ενώ εμείς βγάλαμε...
όταν στο τέλος στα πινακάκια βάζεις ποιος ψήφισε ποιον και τι ήταν...

εντελώς άδικο όμως
Όχι, κάνεις λάθος... 2 φορές!

Δεν είπα να ψηφίζεις όταν έχεις σίγουρο δολοφόνο, αλλά αρκεί να υποπτεύεσαι κάποιον από τους 2 περισσότερο για να τον ψηφίσεις. Εγώ απλά δεν υποπτευόμουν κανέναν από τους 2

Το 2ο λάθος είναι ότι δεν θα στηριχθώ τόσο στο στην δημοσκόπηση γιατί θεωρώ ότι κανένας από τους 2 δεν είναι δολοφόνος (μέχρι αποδείξεως του αντίθετου). Θα στηριχθώ κυρίως στο ποιοι μας έφεραν σε σημείο να έχουμε δημοσκόπηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ λήγει εδώ το θέμα αυτό
πάμε παρακάτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ήρθα. Τι λέτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μετά λοιπόν και από την αποχώρηση της πολίτου Κορπς έχω καταλήψει σε κάποια συμπεράσματα...
Bill και Phoebe για μένα είστε δολοφόνοι...
Απομένει μία θεσούλα ακόμα...Πέρα από τον pappas έχω άλλους δύο στο μυαλό μου...Δε θα πω κάτι ακόμα όμως...Θα περιμένω μερικά ποστς τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το λοιπον αντιο σας.

(Θα κανω 4-5 γυρους αποχη μεχρι να επανελθω, γιατι αν ξαναπαιξω αμεσως θα θεωρηθω υποπτη, αν μιλαω επισης, αν οχι διαφορετικη απ'οταν ημουν δολοφονα, επισης η ΣΕ με υπερλατρευει και θελει να μαθει το μσν μου, αρα θα με βαλει δολοφονα κτλ κτλ. Στα φρυδια σας? Χοχ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ντάμιτ ακόμα δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω.
μου φαίνονται όλοι εξίσου αθώοι
Περίεργο.. γιατί εμένα (εκτός από μερικούς που έχω αποκλείσει, είτε γιατί έχουν κάνει δολοφόνοι, είτε γιατί δε θα ήταν στις επιλογές της ΣΕ για άλλους λόγους) μου φαίνεστε όλοι ύποπτοι.;)

εγώ ψηφίζω dooo, γιατί πιστεύω ότι η ΣΕ πιθανότατα την επέλεξε για δολοφόνα (βεβαίως ομολογουμένως είναι ψιλοπροφανής επιλογή)
ένιγουέι, παίζει και να αλλάξω γνώμη
Αρχική Δημοσίευση από Palladin;499914[B:
]Λοιπόν, μια που βλέπω ισοψηφία[/b], αλλάζω την ψήφο μου σε Papas, αν και δεν έχω στοιχεία προφανώς για την αθωότητα του Bill αλλά ούτε και του Papas, απλά πιστεύω ότι το παίξιμό του είναι αποπροσανατολιστικό για τους πολίτες
Μήπως για να σώσεις τον συνδολοφόνο σου Bill; Λέω εγώ τώρα.. :)

Θα ήσουν Palladin εξαιρετική επιλογή της ΣΕ!

Ρε fantasmenos εσύ δεν ήσουν που θα έμπαινες φορτσάτος στο παιχνίδι και με όρεξη, μετά τις πατάτες σου στο προηγούμενο παιχνίδι;:P
Που είσαι, δε σε βλέπω.. :worry:

ΚουΕ έτσι όπως ξανακοιτώ τα ποστ μια χαρά θα σου πήγαινε ο ρόλος της ιερόδουλης ;)
Είχες πει πως δε θα μιλάς και πολύ, ένας ρόλος μάλλον σου έδωσε κίνητρο ε;:P

Για τη Molka ένα δε γνωρίζω/δεν απαντώ θα ήταν ότι πρέπει. Περίεργα τα λέει, αλλά δεν ξέρω και ποιον τρόπο ακολουθεί στο παιχνίδι.

Η doo δε μίλησε σχεδόν καθόλου και σα νέα (ή παλιά..τουλάχιστον σε όσους γύρους έχω συμμετάσχει εγώ, δεν έχει παίξει) στο παιχνίδι, θα μπορούσε να είναι δολοφόνα! Άλλωστε η ΣΕ μας έχει συνηθίσει σε τέτοιου είδους επιλογές ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ένα ξεκαθάρισμα απ τη ΣΕ παρακαλώ... :P
Κοίτα, το βασικό σκεπτικό εκείνων των ψηφοφοριών ήταν: "ανοίγει για τόση ώρα κι όσοι πρόλαβαν να ψηφίσουν, πρόλαβαν" :P


Είχαμε δεδομένο δηλαδή ότι θα ψήφιζαν όλοι. :P



Επίσης αν θυμάμαι καλά είχαμε συμφωνήσει βασικά (αλλά πολύ-πολύ παλιά) τα polls να είναι ανώνυμα γιατί με τα επώνυμα δεν είχαν πλάκα. :P
Οκ, δεν θυμάμαι ακριβώς, αλλά νομίζω είχα πει με την Ντίνα (παλαιώθεν) τα πολλς να τα κάνουμε ανώνυμα.


Τώρα για το αν μετράει σαν απουσία ή όχι... αυτό δεν το έχουμε ξεκαθαρίσει.
Σαφώς βέβαια απ' τη στιγμή που δεν έχει αποφασιστεί κάτι ως τώρα, δεν μπορούμε να καταλογήσουμε απουσία - αλλιώς θα έπρεπε να τους το λέγαμε απ' την αρχή αυτό.


Για τους επόμενους γύρους... θα το συζητήσω με τα κορίτσια να με πουν την άποψή τους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Η doo δε μίλησε σχεδόν καθόλου και σα νέα (ή παλιά..τουλάχιστον σε όσους γύρους έχω συμμετάσχει εγώ, δεν έχει παίξει) στο παιχνίδι, θα μπορούσε να είναι δολοφόνα! Άλλωστε η ΣΕ μας έχει συνηθίσει σε τέτοιου είδους επιλογές ;)

Δήλωσα από την αρχή ότι χτες θα είμουν σε εξωτερική δουλειά. Ένα το κρατούμενο.Έχω δηλώσει επίσης ότι τα απογεύματα στο σπίτι μου είναι δύσκολο να μπαίνω λόγω της μικρής. Δύο τα κρατούμενα. Χτες, έκανα μεγάάάάάλες προσπάθειες (κοίμησα τη μικρή κανά δύωρο) και κατάφερα να μπω και να γράψω κάποια ποστς.Μετά ξύπνησε. Τρία τα κρατούμενα.
Συνεπώς: καλημέρα σας!!! :D:D:D
Συνεπώς 2: Ηρώ πρέπει να είσαι πολιτάκι, διότι αν είχες ρόλο, θα με διάβαζες πιο προσεκτικά:P

Επειδή ζαλίστηκα διαβάζοντας τις κοκορομαχίες και δεν έχω φάει ακόμα το τοστ μου, έχω την τάση να εμμείνω στην αρχική μου απόφαση για τον Bill, με δεύτερο επιλαχόντα τον tetra..(κι αυτός ήταν ήσυχος στον πρώτο γύρο....γουάι????).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους σας:confused:

Μετα απο μια αναγνωση των ποστς,κρατησα μερικες σημειωσουλες....

1)Η Molka υπερασπιζεται τον εαυτο της μεχρι τελους...γτ ομως?:hmm:
2)Η ΚΕ εχει ενα κολλημα με την απουσια του fandago...
3)Ο fandago εχει ενα κολλημα με την molka(το ειχε δηλωσει και στον προηγουμενο γυρο οτι θα την εχει στην λιστα των υποπτων)...Αλλα δεν καταλαβαινω που κολλανε οι δολοφονοι που βγηκαν στους 2 πρωτους γυρους των 2 τελευταιων παιχνιδιων:confused:?Το αλλο οτι ειναι πολιτακι που αδιαφορει(η molka),οκ.Να το αποδεχτω....
4)Και η palladin εχει κολλημα με τον fandago...Μηπως ΚΕ+Palladin>ρολακι?:hmm::hmm:
5)ο vendetta σταθερος στις λιστες του....
6)Αλλα προβληματιζομαι λιγο για την Ηρω....στον προηγουμενο γυρο,στα αρχικα μεγαλα της ποστς,δεν ειχε αναφερει καθολου την corpse...αλλα την ανεφερε μονο στο τριο δολοφονων που εφτιαξε...

Γενικα,βλεπω οτι οι περισσοτεροι παικτες θα εχουν και μια πισινη για Κε...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚουΕ έτσι όπως ξανακοιτώ τα ποστ μια χαρά θα σου πήγαινε ο ρόλος της ιερόδουλης ;)
Είχες πει πως δε θα μιλάς και πολύ, ένας ρόλος μάλλον σου έδωσε κίνητρο ε;:P

δεν είχα πει ότι θα με θεωρούν όλοι ύποπτοι και δεν θα υπερασπίζομαι τον εαυτό μου :)



papas... σαν πολύ γρήγορα ξέχασες ότι τρωγόσουν σώνει και ντε ότι η corps που αποδείχτηκε πολίτης ήταν δολοφόνα

κόλλημα δεν έχω με τον fantago, απλά αν ήξερα από πριν αυτά που είπε δεν θα ψήφιζα ούτε εγώ χτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
δεν είχα πει ότι θα με θεωρούν όλοι ύποπτοι και δεν θα υπερασπίζομαι τον εαυτό μου :)



papas... σαν πολύ γρήγορα ξέχασες ότι τρωγόσουν σώνει και ντε ότι η corps που αποδείχτηκε πολίτης ήταν δολοφόνα

κόλλημα δεν έχω με τον fantago, απλά αν ήξερα από πριν αυτά που είπε δεν θα ψήφιζα ούτε εγώ χτες

Οχι,δεν το ξεχασα καθολου γτ σε ενα ποστ του δευτερου γυρου,προς την αρχη,ειπα οτι η corpse μπορει να ειναι ρουφ ή ιεροδουλη...γτ ειδαμε οτι ηταν πολιτης...αλλα πολιτες ειναι και ο ρουφ και η ιεροδουλη....

post 165
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το ίδιο και συ αλλά τες πα...

όλοι θεωρούν ότι αποκλείεται να έχεις κάποιο ρόλο οπότε... απλά το βουλώνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αλλα ΚΕ δεν σε ειδα να σχολιαζεις το κατηγορηματικο μου ποστ νουμερο 4...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
για μένα, όσοι ψήφισαν corpse στην ψηφοφορία των 8 είναι ύποποτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
papas τι να σχολιάσω παιδί μου? ακολουθώ την συμβουλή που μου έδωσαν να μην με απασχολούν τα ποστ που με εκνευρίζουν
βαρέθηκα να παίζω αυτό το παιχνίδι
να με κατηγορείτε, να απαντάω και να είμαι ένοχη επειδή απάντησα
να μην απαντάω και να είμαι πάλι ένοχη επειδή δεν απάντησα

οκ, είναι παλιό το κόλπο απ όλα τα παιχνίδια και πάντα το κάνετε μαζί μου
με κούρασε όμως, κατάντησε αηδία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
για μένα, όσοι ψήφισαν corpse στην ψηφοφορία των 8 είναι ύποποτοι

Καρφωθηκες....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ηρώ, Tetra, Youki, Papas, για μένα είστε ύποπτοι
πιστεύω ότι 2 από τους 4 είναι δολοφόνοι
Για την ώρα λόγω -κατ'εμέ- αδικαιολόγητα έντονων αντιδράσεων στις υποψίες των πολιτών, ύποπτες για μένα είναι οι: Phoebe, Corpse Bride, Κουέ. Για την ώρα θα ψηφίσω Corpse Bride, θέλω να φύγει απόψε, γιατί αν φύγει θα δούμε πιστεύω και πράγματα σχετικά με την ταυτότητα της Phoebe.
μάλιστα, και τώρα που έφυγε τι συμπεράσματα έβγαλες για τη Phoebe?:hmm:
Παπας έκανα μια αρχική εκτίμηση. Και τελικά είδα ότι τσίμπησαν αρκετοί. Επίσης, η Phoebe θα ψηφίσει μπιλ ακόμα κι αν είναι δολοφόνοι για το ξεκάρφωμα. Τα κονέ με την Κορπς δικαιολογούνται αν είναι αυτοί οι 3 οι δολοφόνοι! :)
νομίζω είναι πολύ νωρίς για τόσο προχωρημένους συνδυασμούς
ρωτάω κι εσένα, τώρα τι πιστεύεις για Bill και Phoebe?
Μου αρέσει πολύ που ενώ κάνω υποθέσεις και δεν έχω κατηγορήσει κανέναν εσείς απολογείστε. Ειδικά η Κορπς κάνει κρα πλέον κατά τη γνώμη μου.
Κορπς λοιπόν η ψήφος μου είναι όλη δική σου! :)
μάλλον δεν έκανε και τόσο κρα τελικά

Ψηφίζω Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Καρφωθηκες....;)
papas μη μου κλείνεις εμένα το μάτι
άμα έχεις επιχειρήματα να τα πεις

αν είσαι πολίτης παίζεις πολύ άσχημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top