Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πφτ, και νόμιζα ότι δεν είσαι παρεξηγησιάρης. Επιμένω γιατί προσωπικά δεν με πείθει κανένας ότι ο Μπιλ και η Κόρψ είναι δολοφόνια (ούτε οι ίδιοι), και γενικά για να σταμπάρω κάποιον για δολοφόνο από την πρώτη μέρα θα πρέπει να είναι άχρηστος και να καρφώνεται ελεεινά. Και κατά τη γνώμη μου δεν το έχει κάνει κανείς σόου φαρ.

Δεν με απασχολεί ιδιαίτερα να περάσω απαρατήρητη, πολύ απλά γιατί ξέρω πως όσο προσπαθείς κάτι, τόσο περισσότερο καταφέρνεις το ακριβώς αντίθετο.

Να αλλάξω ψήφο δεν παίζει, από αύριο θα δείξω τις αληθινές μου προθέσεις άι γκες.
Δεν είμαι παρεξηγησιάρης, δεν με ενοχλεί που με ψήφισες και καλά ότι με κατηγορείς, με ενοχλεί που ΕΣΥ δεν έχεις βρει σε τόσα post κάποιον ΠΙΟ ΥΠΟΠΤΟ, για να αυξήσεις τουλάχιστον τις πιθανότητες να πετύχεις δολοφόνο και να βοηθήσεις τους πολίτες.

Αυτή τη στιγμή δεν κάνεις ΚΑΜΙΑ προσπάθεια για να βοηθήσεις τους πολίτες. Μάλιστα είσαι σίγουρη ότι θα είσαι εδώ και αύριο για να αρχίσεις την προσπάθεια. Δεν μας τα λες καθόλου καλά Molka. Είσαι πραγματικά ο επόμενος στόχος μου στον επόμενο γύρο και ελπίζω να με ακολουθήσουν και οι άλλοι. Αυτά μέχρι να μου αποδείξεις το αντίθετο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Εδώ λοιπόν έχω να πω ότι θα διαφωνήσω με τους περισσότερους...
Δε θεωρώ ότι η Κορπς είναι ύποπτη...
Θεωρώ ότι ύποπτη είναι η Φοίβη...
Και εξηγώ...Αρχικά η Φοίβη δεν είδε τις υποψίες που πέταξε ο fandago εναντίον της...Και καλά πήγε να κάνει...Ο fandago από ό,τι μου έχει πει ένας γνωστός μου ( :whistle: ) ψαρεύει...Ωστόσο έρχεται στη συνέχεια η δαιμόνια Youki (η οποία παρεπιπτόντως για μένα δεν έχει τον παραμικρό ρόλο) και την υποψιάζεται και αυτήν...Δύο υποψίες είναι πολλές για πρώτο γύρο...Ε Φοίβη;;;Ωστόσο το καλύτερο που έχει να κάνει ένας δολοφόνος είναι να μην απαντάει στις υποψίες των άλλων...Η Κορπς έσπευσε πρώτη να αναιρέσει το ποστ της Youki λέγοντάς της ότι είναι πολύ νωρίς για υποψίες...Κάτι τέτοιο όπως είπα δε θα έκανε ποτέ ένας δολοφόνος...Εδώ λοιπόν έρχεται η Φοίβη, πιάνεται από την Κορπς για να μπορέσει να συμφωνήσει μαζί της και να μην μείνει μόνη και ξεκρέμαστη που αντιπαρατίθεται με τη Youki και προσπαθεί επίσης να αναιρέσει τις υποψίες της Youki...

Για τους υπολοίπους...
Δεν καταλαβαίνω γιατί ο papas δε θα μπορούσε να έχει κάποιον ρόλο...Εάν είχε κάποιον ρόλο είμαι σίγουρος ότι οι συνδολοφόνοι του θα τον συμβουλεύανε να παίξει όπως παίζει συνήθως...Αποπροσανατολιστικά...Και μην ξεχνάμε ότι ο papas είναι κάποιος που συμμετέχει εδώ και κάμποσους γύρους και δεν είχε ποτέ του ρόλο...

Ο Bill ρισκάρει όπως είπε και με ψηφίζει...Δεν κατάλαβα βέβαια τι ρισκάρει...Δεν ψηφίζει ως συνήθως τη Φοίβη αλλά εμένα με μία δικαιολογία που κάνει την ψήφο του το λιγότερο άκυρη...Πως θα μπορούσε άλλωστε να ψηφίσει τη συνδολοφόνα του Φοίβη...Ωστόσο εάν και η Φοίβη δεν τον ψήφιζε ε τότε κάτι θα μύριζε πολύ άσχημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Παιδάκια απ'ότι βλέπω θα μπει poll, εγώ όμως πρέπει να φύγω αμέσως, οπότε βάλτε από μένα ψήφο στην corpse.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

papas 4
Corpse Bride 4




άντε βρε καλή μας αρχή!!!! :P

Είναι κανάς περτικαλής ή πράσινος με δικαιώματα εδώ??????????

(περιμένω 10 min μπας και εμφανιστεί και θα σας πω τι θα γίνει αν όχι!)

Περτικαλί΄ή πράσινεεεεεεεε


POLL!

1. θεωρώ δολοφόνο τον papas
2. θεωρώ δολοφόνα την Corpse
3. Eίμαι βλαμμένος και όπου βλέπω ψηφοφορία
ΠΡΕΠΕΙ να ψηφίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αν γίνεται κι από μενα ψήφο σε κορπς.
Επρεπε ήδη να χω φύγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Παιδάκια απ'ότι βλέπω θα μπει poll, εγώ όμως πρέπει να φύγω αμέσως, οπότε βάλτε από μένα ψήφο στην corpse.

Αν γίνεται κι από μενα ψήφο σε κορπς.
Επρεπε ήδη να χω φύγει...

επειδή είμαι καλός άνθρωπος θα σας μετρήσω :P

[100? από τον καθένα στο λογαριασμό που σας έχω δώσει παρακαλώ ως αύριο το μεσημέρι :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Να σου το εξηγήσω ευχαρίστως!:)
Το πινακάκι που έκανα και τα...συμπεράσματα που έβγαλα ήταν μια πρώτη προσέγγιση του ποιον θεωρώ ότι θα μπορούσε να έχει διαλέξει η ΡΕ και η Νεραιδα για κάποιους "ρόλους" και όχι βάση του παιχνιδιού τους μέχρι εκείνο το σημείο. Επειδή λεπόν έχεις καιρό να παίξεις στο παιχνίδι, θεωρώ ότι μάλλον δεν θα σε επέλεγαν για κάποιο ρόλο. Ωστόσο η συμπεριφορά σου σε αυτόν τον πρώτο γύρο, νομίζω ότι διαφέρει αρκετά απο τους προηγούμενους στους οποίους είχες παίξει. Προς το παρών θα θεωρήσω απλά ότι είσαι ντεφορμέ και αναμένω να δω τι θα κάνεις στη συνέχεια.

Οκ, πάω πάσο νομίζω, και καταπίνω την προσβολή. :P

Δεν είμαι παρεξηγησιάρης, δεν με ενοχλεί που με ψήφισες και καλά ότι με κατηγορείς, με ενοχλεί που ΕΣΥ δεν έχεις βρει σε τόσα post κάποιον ΠΙΟ ΥΠΟΠΤΟ, για να αυξήσεις τουλάχιστον τις πιθανότητες να πετύχεις δολοφόνο και να βοηθήσεις τους πολίτες.

Αυτή τη στιγμή δεν κάνεις ΚΑΜΙΑ προσπάθεια για να βοηθήσεις τους πολίτες. Μάλιστα είσαι σίγουρη ότι θα είσαι εδώ και αύριο για να αρχίσεις την προσπάθεια. Δεν μας τα λες καθόλου καλά Molka. Είσαι πραγματικά ο επόμενος στόχος μου στον επόμενο γύρο και ελπίζω να με ακολουθήσουν και οι άλλοι. Αυτά μέχρι να μου αποδείξεις το αντίθετο ;)

Έλα μωρέ, λες και δεν σε ξέρουμε. :pfff:

Σοβαρά τώρα, you think I'll fall for such a cheap trick; Ξέρεις νομίζω πόσο με απασχολεί αν θα δημιουργηθεί ρεύμα εναντίον μου, πόσο μάλλον αν θα το ξεκινήσεις εσύ. Παίζω όπως θεωρώ ότι πρέπει να παίξω, και δεν με φοβίζεις. Αν αρχίσω να υπερασπίζομαι τον εαυτό μου μετά μανίας, τότε να με φοβάσαι. :P

Και κρίνοντας από το παρτ με τα ιτάλιξ, μου φαίνεσαι πολύ πιο ύποπτος από οποιαδήποτε Κόρψ και οποιονδήποτε papas*. (Όχι αρκετά ύποπτος, αλλά σκέψου ότι ο καθένας μπορεί να ερμηνεύσει όπως θέλει τα ποστ του άλλου, για να τα φέρει πιο κοντά στον τρόπο σκέψης του ή στα συμφέροντά του.)

εδιτ: *Ο οποίος papas btw, πάντα έτσι παίζει; Αλλόκοτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ok εγώ ήρθα
θα σιάξω το πολλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
επειδή είμαι καλός άνθρωπος θα σας μετρήσω :P

[100? από τον καθένα στο λογαριασμό που σας έχω δώσει παρακαλώ ως αύριο το μεσημέρι :P]

Ωραια ΣΕ...

Για να σας δωσει αφεση αμαρτιων ο υψιστος,δωστε τα χρηματα σε καμια εκκλησια:D:D

Αν δεν ερθουν πολλοι παικτες,στο τελος παιζω εγω με την corpse μαχαιριες:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σε πόση ώρα κλείνει το πολλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
αν και τρώγομαι να ψηφίσω papas αυτό το ποστ με έβαλε σε σκέψεις, έχει ένα δίκιο:hmm:
άρα φαν με την ίδια λογική θα ψηφίσεις κορπς ε?
ευελπιστώ ότι αν είναι ο papas δολοφόνος θα τον καταλάβουμε εύκολα λοιπόν, θα ψηφίσω κορπς, αν και δεν την πολυθεωρώ ύποπτη
Οκ, έχεις να διαλέξεις ανάμεσα σε Bill και Papas για το ποιος έχει πιο αποπροσανατολιστικό παιχνίδι και διαλέγεις τον Papas; :confused:
Θυμήσου λίγο τον Bill σε προηγούμενους γύρους. Ξαναλέω, ο papas αναγνωρίζεται εύκολα και ΔΕΝ αποτελεί απειλή. Ακόμα και να είναι δολοφόνος θα τον καταλάβουμε σίγουρα στους επόμενους γύρους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και κρίνοντας από το παρτ με τα ιτάλιξ, μου φαίνεσαι πολύ πιο ύποπτος από οποιαδήποτε Κόρψ και οποιονδήποτε papas*. (Όχι αρκετά ύποπτος, αλλά σκέψου ότι ο καθένας μπορεί να ερμηνεύσει όπως θέλει τα ποστ του άλλου, για να τα φέρει πιο κοντά στον τρόπο σκέψης του ή στα συμφέροντά του.)
Και τώρα νομίζεις ότι πείθεις δηλαδή; Σε κατηγορώ ότι δεν κάνεις τίποτα για να βρεις δολοφόνους και αυτό που κάνεις είναι να με θεωρείς ύποπτο; :confused:

Πάει Molka, σου έφυγε το άγγιγμα του Μίδα :/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Η ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 8:21 ΜΜ ΕΩΣ 8:51 ΜΜ

ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.

ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ ΨΗΦΩΝ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΛΛ ΜΕΤΡΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΨΗΦΟΙ tetra και Υοuki (στην Corpse)

AYTA :)


(TY ΚουΕ! :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ρε papas και εσύ έχεις δικαίωμα να ψηφίσεις, τι ψηφίζεις την τρίτη επιλογή;... :worry:

Πάτα το κουμπί αφαίρεση ψήφου και βάλε πάλι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ρε συ μαλλον δεν γινεται να ψηφισω κανονικα και γινεται μονο η 3η επιλογη.Καποιος να μας δωσει τα φωτα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
εδιτ: *Ο οποίος papas btw, πάντα έτσι παίζει; Αλλόκοτα;

Αυτή την λέξη έψαχνα εδώ και καιρό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν....

με 6 ψήφους (Kακή Επιρροή, fantasmenos, Palladin, papas, Tetragrammaton, Youki)
έναντι μιας (vendetta)


η πολίτης Corpse μας λέει 2 λογάκια και αποχωρεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
nice :/:


γιατί οι υπόλοιποι που ήταν εδώ δεν ψήφισαν? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αυτή την λέξη έψαχνα εδώ και καιρό :D

Λοιπόν....

με 6 ψήφους (Kακή Επιρροή, fantasmenos, Palladin, papas, Tetragrammaton, Youki)
έναντι μιας (vendetta)


η πολίτης Corpse μας λέει 2 λογάκια και αποχωρεί!

Πλακα μου κανεις?????????????????????????????:confused::confused:

Βγαλαμε πολιτη?????Οχι ρε παιδια,ε οχι!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Bill :
  2. dooο :
  3. fandago :
  4. fantasmenos :
  5. Ηρώ :
  6. Κακή Επιρροή :
  7. Μolka :
  8. Palladin :
  9. papas :
  10. Phoebe :
  11. shaman :
  12. Tetragrammaton :
  13. vendetta :
  14. Youki :

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά

  1. Corpse Bride #158 ψηφοφορία (πολίτης)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονημένου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top