Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βρε ΚουΕ , ακόμα δεν αρχίσαμε πλεύρισες τον fandago;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
shaman,γτ δεν μας μιλας?

Μας μισεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
shaman,γτ δεν μας μιλας?

Μας μισεις?:P

Κι άλλα να πει;;;Είπε ήδη αρκετά για πρώτο γύρο...:)
Να παρατηρήσω μόνο δύο πραγματάκια όμως...
Αλήθεια shaman ήσουνα ποτέ δολοφόνος;;;:hmm:
Και papas γιατί ειδικά ο shaman να σου μιλήσει;;;Ήταν ποτέ τόσο πολύ ομιλητικός και δε θυμάμαι;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Γτ με εχει προβληματισει η σταση του απεναντι σε αυτο το παιχνιδι...

Αλλα και εσυ...αν ο shaman μιλησει,αν εισαι πολιτης,τοτε θα σε βοηθησει πολυ αυτο...

Aλλα γτ πας απευθειας πανω μου?:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Γτ με εχει προβληματισει η σταση του απεναντι σε αυτο το παιχνιδι...

Αλλα και εσυ...αν ο shaman μιλησει,αν εισαι πολιτης,τοτε θα σε βοηθησει πολυ αυτο...

Aλλα γτ πας απευθειας πανω μου?:S

Πως ακριβώς θα με βοηθήσει κάτι τέτοιο εμένα;;;Για εξήγησέ μου...
Α και εγώ δεν πήγα να κατηγορήσω κανέναν...Έκανα απλά μία ερωτησούλα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Και καλα εκανες την ερωτηση!:D

Δεν εχουμε να κρυψουμε κατι απο καποιους εδω....

Με τα 'στοιχεια' που θα δωσει ο shaman(αυτος δεν δινει νερο στον αγγελο του τεσπα),θα σκεφτεις διαφορα πραγματα για αυτον και θα κανεις υποθεσεις....

Εγω προσωπικα πιστευω οτι ο shaman μπλοφαρει,γτ θελει να προκαλεσει και τους αλλους να μιλησουν...

Αν ομως εχει καποιο ρολο,γτ να προκαλεσει?

Επισης,αν ΡΕ και Νεραιδα εχουν διαλεξει τους ρολους του καθενος,σιγουρα θα εχουν βαλει και καποιον ακυρο να εχει ρολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ψηφίζω fandago, έτσι συνηθίζω στους πρώτους γύρους, μη με φάτε οι fandagικοί -ες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ψηφίζω fandago, έτσι συνηθίζω στους πρώτους γύρους, μη με φάτε οι fandagικοί -ες.

Molka μου,τωρα που εισαι και εδω,δεν μας ριχνεις και μια δικαιολογια,ετσι για να λεμε...;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ψηφιζω παπας γιατι κατα βαση μ'εκνευριζει ο τροπος που παιζει.
(Ααααααα, χρονια πολλα παπαςςςςς :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για να δούμε τα προφίλ των συμμετεχόντων:
  1. Corpse Bride : Μας παραπλάνησε άθελα της στον προηγούμενο γύρο.:redface:
  2. dooο : Αναμένομεν το νεούδι!
  3. fandago : Δεν έχει αρχίσει αναλύσεις ακόμα και με ανησυχεί.
  4. fantasmenos : Στην πορεία πάντα φαίνεται ο ρόλος του.
  5. Ηρώ : Ομοίως , όταν είναι δολοφόνι καρφώνεται.
  6. Κακή Επιρροή : Όταν είναι πολίτης μπαίνει για τα καλά στο πετσί του ρόλου.:P
  7. Μolka : Η πορεία του παιχνιδιού θα δείξει και για τη Molka.
  8. Palladin : Φυσιολογική παίκτρια θα έλεγα.
  9. papas : 3 λαλούν και 2 χορεύουν.Κάποια μέρα θα καταφέρει να ξεπεράσει κι εμένα.:P
  10. Phoebe : Ένοχη μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.:pfff:
  11. shaman : Ότι και να δηλώνει καταλήγει πολίτης.:P
  12. Tetragrammaton : Αψυχολόγητος και σα δολοφόνος και σαν πολίτης :P
  13. vendetta : Συνήθως καρφώνεται εύκολα.
  14. Youki : Πρόσφατα αποτέλεσε ιερόδουλη , οπότε θα διατηρήσω ουδέτερη στάση απέναντι της προς το παρόν.
Τί κάνει ο άνθρωπος για να σκοτώσει την ώρα του.:P
Λεπόν για τον πρώτο γύρο θα κάνω την αρχή από τώρα και θα ψηφίσω vendetta.
Μου μεινε από τον προηγούμενο γύρο και με τρώει να σε ψηφίσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για να δούμε τα προφίλ των συμμετεχόντων:
  1. Corpse Bride : Μας παραπλάνησε άθελα της στον προηγούμενο γύρο. εμείς παραπλανηθήκαμε όχι αυτή
  2. dooο : Αναμένομεν το νεούδι! νεούδι είσαι και φαίνεσαι, η dooo είναι παλιά και επικίνδυνη :P
  3. fandago : Δεν έχει αρχίσει αναλύσεις ακόμα και με ανησυχεί. με πρόλαβες, είχα άλλες ασχολίες ;)
  4. fantasmenos : Στην πορεία πάντα φαίνεται ο ρόλος του. σωστά
  5. Ηρώ : Ομοίως , όταν είναι δολοφόνι καρφώνεται. επίσης σωστά
  6. Κακή Επιρροή : Όταν είναι πολίτης μπαίνει για τα καλά στο πετσί του ρόλου.:P εκτός αν λείπει για διακοπές :P
  7. Μolka : Η πορεία του παιχνιδιού θα δείξει και για τη Molka. πάντα πρέπει να τη φοβόμαστε, αν είναι πολύ ήσυχη είναι σίγουρα δολοφόνα
  8. Palladin : Φυσιολογική παίκτρια θα έλεγα. έχει καλή κρίση, αν την χάσει θα την υποπτευθώ :)
  9. papas : 3 λαλούν και 2 χορεύουν.Κάποια μέρα θα καταφέρει να ξεπεράσει κι εμένα.:P τον κόβω να έχει επιτέλους ενεργό ρόλο, τίποτε σε στυλ ιερόδουλης ρουφιάνου, άρα δεν μας βιάζει τόσο :D
  10. Phoebe : Ένοχη μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.:pfff: γαλιφιές :P
  11. shaman : Ότι και να δηλώνει καταλήγει πολίτης. τώρα θα μπορούσε κάλλιστα να είναι δολοφόνος :hmm:
  12. Tetragrammaton : Αψυχολόγητος και σα δολοφόνος και σαν πολίτης και πάντα καταλαβαίνουμε τι είναι :D
  13. vendetta : Συνήθως καρφώνεται εύκολα. indeed
  14. Youki : Πρόσφατα αποτέλεσε ιερόδουλη , οπότε θα διατηρήσω ουδέτερη στάση απέναντι της προς το παρόν. και αυτή αν δεν συμμετέχει πολύ κάτι δεν πάει καλά :worry:
Τί κάνει ο άνθρωπος για να σκοτώσει την ώρα του.
Λεπόν για τον πρώτο γύρο θα κάνω την αρχή από τώρα και θα ψηφίσω vendetta.
Μου μεινε από τον προηγούμενο γύρο και με τρώει να σε ψηφίσω.
Συμπλήρωσα στα σχόλια σου. Περίεργο που έκανες ΕΣΥ ανάλυση :hmm:

Να θυμίσω ότι αύριο δεν έχει δολοφονία, αλλά μόνο ψηφοφορία και μαθαίνουμε την ιδιότητα, οπότε θα ήταν πολύ καλό να πετύχουμε διάνα ;)

Για μένα ύποπτοι μόνο και μόνο γιατί μπορεί να τους διάλεξε η ΣΕ είναι οι Molka, Shaman, papas, dooo και τους οποίους θα παρακολουθώ στενά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ψηφιζω παπας γιατι κατα βαση μ'εκνευριζει ο τροπος που παιζει.
(Ααααααα, χρονια πολλα παπαςςςςς :P)

Eυχαριστω πολυ για την ψηφο σου στο παιχνιδι(ωραιο δωρο για birthday:P)

Για να δούμε τα προφίλ των συμμετεχόντων:
  1. Corpse Bride : Μας παραπλάνησε άθελα της στον προηγούμενο γύρο.:redface:
  2. dooο : Αναμένομεν το νεούδι!
  3. fandago : Δεν έχει αρχίσει αναλύσεις ακόμα και με ανησυχεί.
  4. fantasmenos : Στην πορεία πάντα φαίνεται ο ρόλος του.
  5. Ηρώ : Ομοίως , όταν είναι δολοφόνι καρφώνεται.
  6. Κακή Επιρροή : Όταν είναι πολίτης μπαίνει για τα καλά στο πετσί του ρόλου.:P
  7. Μolka : Η πορεία του παιχνιδιού θα δείξει και για τη Molka.
  8. Palladin : Φυσιολογική παίκτρια θα έλεγα.
  9. papas : 3 λαλούν και 2 χορεύουν.Κάποια μέρα θα καταφέρει να ξεπεράσει κι εμένα.:P
  10. Phoebe : Ένοχη μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.:pfff:
  11. shaman : Ότι και να δηλώνει καταλήγει πολίτης.:P
  12. Tetragrammaton : Αψυχολόγητος και σα δολοφόνος και σαν πολίτης :P
  13. vendetta : Συνήθως καρφώνεται εύκολα.
  14. Youki : Πρόσφατα αποτέλεσε ιερόδουλη , οπότε θα διατηρήσω ουδέτερη στάση απέναντι της προς το παρόν.
Τί κάνει ο άνθρωπος για να σκοτώσει την ώρα του.:P
Λεπόν για τον πρώτο γύρο θα κάνω την αρχή από τώρα και θα ψηφίσω vendetta.
Μου μεινε από τον προηγούμενο γύρο και με τρώει να σε ψηφίσω.:P

Χμ,δεν σε παρεξενεψε καθολου η ακυρη ψηφος της corpse κατα πανω μου?:confused:

Συμπλήρωσα στα σχόλια σου. Περίεργο που έκανες ΕΣΥ ανάλυση :hmm:

Να θυμίσω ότι αύριο δεν έχει δολοφονία, αλλά μόνο ψηφοφορία και μαθαίνουμε την ιδιότητα, οπότε θα ήταν πολύ καλό να πετύχουμε διάνα ;)

Για μένα ύποπτοι μόνο και μόνο γιατί μπορεί να τους διάλεξε η ΣΕ είναι οι Molka, Shaman, papas, dooo και τους οποίους θα παρακολουθώ στενά :D

Γτ ομως η ΣΕ να δωσει στον shaman ρολο?Αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι,οταν ειπα την γνωμη μου,ο vendetta εκανε οσο πιο γρηγορα μπορουσε για να με ρωτησει διαφορα πραγματα...

Μηπως vendetta+shaman=?

Επισης,το πινακακι του Bill φαινεται καπως ευνοικο σε καποια σημεια,για καποιους παικτες...

Fandago,γτ να μου δωσει η ΣΕ καποιον ρολο οπως πιστευεις εσυ?

Ακομα bill,η molka ψηφισε fandago...δεν σε κανει να αναρωτιεσαι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:
  1. Bill : vendetta
  2. Corpse Bride : papas
  3. dooο :
  4. fandago :
  5. fantasmenos :
  6. Ηρώ :
  7. Κακή Επιρροή :
  8. Μolka : fandago
  9. Palladin :
  10. papas :
  11. Phoebe :
  12. shaman :
  13. Tetragrammaton :
  14. vendetta :
  15. Youki :

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

fandago 1
papas 1
vendetta 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθατε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι έγινε Bill άρχισες και εσύ τα αναλυτικά πινακάκια στην αρχή του παιχνιδιού; Ύποπτο! :hmm::P:P:P

Λίγοι έχουν μιλήσει και δεν μπορώ να σχηματίσω άποψη!

Κατά πάσα πιθανότητα θα ξαναψηφίσω Bill, γιατι δεν τον ψήφισα στον προηγούμενο γύρο και πολύ λυπήθηκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Για να δούμε τα προφίλ των συμμετεχόντων:
  1. Corpse Bride : Μας παραπλάνησε άθελα της στον προηγούμενο γύρο.:redface:
  2. dooο : Αναμένομεν το νεούδι!
  3. fandago : Δεν έχει αρχίσει αναλύσεις ακόμα και με ανησυχεί.
  4. fantasmenos : Στην πορεία πάντα φαίνεται ο ρόλος του.
  5. Ηρώ : Ομοίως , όταν είναι δολοφόνι καρφώνεται.
  6. Κακή Επιρροή : Όταν είναι πολίτης μπαίνει για τα καλά στο πετσί του ρόλου.:P
  7. Μolka : Η πορεία του παιχνιδιού θα δείξει και για τη Molka.
  8. Palladin : Φυσιολογική παίκτρια θα έλεγα.
  9. papas : 3 λαλούν και 2 χορεύουν.Κάποια μέρα θα καταφέρει να ξεπεράσει κι εμένα.:P
  10. Phoebe : Ένοχη μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.:pfff:
  11. shaman : Ότι και να δηλώνει καταλήγει πολίτης.:P
  12. Tetragrammaton : Αψυχολόγητος και σα δολοφόνος και σαν πολίτης :P
  13. vendetta : Συνήθως καρφώνεται εύκολα.
  14. Youki : Πρόσφατα αποτέλεσε ιερόδουλη , οπότε θα διατηρήσω ουδέτερη στάση απέναντι της προς το παρόν.
Τί κάνει ο άνθρωπος για να σκοτώσει την ώρα του.:P
Λεπόν για τον πρώτο γύρο θα κάνω την αρχή από τώρα και θα ψηφίσω vendetta.
Μου μεινε από τον προηγούμενο γύρο και με τρώει να σε ψηφίσω.:P

Μάλιστα...Με είχες συνηθίσει να βλέπω συνήθως μία ψήφο στη Φοίβη...Όταν στον προηγούμενο γύρο κάποιος (δε θυμάμαι ποιος) σε κατηγόρησε για αυτό το "παιχνίδι" με τη Φοίβη είπες ότι κάτι τέτοιο γίνεται συνήθως σε κάθε πρώτο γύρο του παιχνιδιού...Ξαφνικά σε αυτόν το γύρο σταμάτησε ε;;;Και πινακάκι ξαφνικά;;;:hmm::hmm:

Χμ,δεν σε παρεξενεψε καθολου η ακυρη ψηφος της corpse κατα πανω μου?:confused:

Γτ ομως η ΣΕ να δωσει στον shaman ρολο?Αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι,οταν ειπα την γνωμη μου,ο vendetta εκανε οσο πιο γρηγορα μπορουσε για να με ρωτησει διαφορα πραγματα...

Μηπως vendetta+shaman=?

Επισης,το πινακακι του Bill φαινεται καπως ευνοικο σε καποια σημεια,για καποιους παικτες...

Fandago,γτ να μου δωσει η ΣΕ καποιον ρολο οπως πιστευεις εσυ?

Ακομα bill,η molka ψηφισε fandago...δεν σε κανει να αναρωτιεσαι αυτο?

Πρώτον όχι δε μας παραξένεψε καθόλου η ψήφος της corpse επάνω σου διότι δεν τη θεωρούμε άκυρη...
Δεύτερον ο vendetta δεν έτρεξε να σε κατηγορήσει όταν είπες τη γνώμη σου...Ποια ήταν άλλωστε η γνώμη σου και δεν το κατάλαβα;;;Σε ρώτησα κάτι αυτονόητο...Γιατί ρώτησες που είναι ο shaman μιας και ο συγκεκριμένος παίκτης συνήθως δε μιλάει και πολύ...Καλύτερα να μη σχολιάσω την απάντησή σου...
Τρίτον pappas και shaman (το άλλαξα λιγάκι :D ) μπορείτε να μου πείτε από πότε έχετε να παίξετε ως δολοφόνοι στο παιχνίδι;;;
Τέταρτον pappas από μένα για αυτήν την ψηφοφορία...Με μία μικρή επιφύλαξη...Εάν μπορέσω και μπω και αργότερα και παρατηρήσω κάτι ύποπτο μπορεί να αλλάξω...Bill πρόσεξε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ας κάμω κι εγώ λοιπόν την αναλυσή μου να δούμε αν έχω ψυχολογήσει καλά τη ΣΕ:

  1. Bill Θα μπορούσε να είναι και πάλι δολοφόνος μαζί με τη Φοιβη αυτή τη φορά. Το πινακάκι του στην αρχή του γύρου είναι ύποπτο μιας και δεν μας έχει συνηθίσει σε κάτι τέτοιο.
  2. Corpse Bride Επίσης αρκετά ύποπτη για δολοφόνα μιας και ξαναπαίζει 2ο γυρο μετά από πολύ καιρό
  3. dooο Αν έχει ρόλο θα είναι του ρουφ ή της ιερόδουλης. Θα δείξει στην πορεία.
  4. fandago Νομίζω ότι μάλλον θα είναι πολίτης. Ωστόσο επειδή ακόμα κι όταν είναι με τους δολοφόνους καταφέρνει να μας παραπλανήσει δεν τον εμπιστεύομαι πια και θα τον παρακολουθώ στενά. :pfff:
  5. fantasmenos Κι ο Φαντασμένος μου μυρίζει "ρολάκι".
  6. Ηρώ Πολίτης μάλλον. αν δεν είναι θα φανεί πολύ γρηγορα.
  7. Κακή Επιρροή Κάτι μου λέει ότι είναι πολίτης αυτή τη φορά.
  8. Μolka Πολίτης λόγω του ότι έχει καιρό να παίξει.
  9. Palladin Είναι πολύ πιθανό να έχει ρολάκι.
  10. papas Δεν νομίζω, αλλά δεν θα εκπλαγώ κιόλας.
  11. Phoebe Είναι από τις μεγάλες μου υποψίες για αυτό το γύρο.
  12. shaman Δεν τον αποκλείω και καλά θα κάνετε κι οι υπολοιποι να μην τον αποκλείετε.
  13. Tetragrammaton Δεν νομίζω 2η συνεχόμενη φορά.
  14. vendetta Ομοιως με τετρα.
Η αρχική μου πρόβλεψη πάει για Bill-Corpse-Phoebe- fantasmenos- dooo. Με dooo κ fant να είναι ρουφ και ιερόδουλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειμαι υποπτη επειδη καν παιζω? Δεν παιζεσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εννοώ κορπς ότι αφού έπαιξες και στον προηγούμενο γύρο (και άρα το ξαναθυμήθηκες ας πούμε το παιχνίδι) είναι πιθανό να σε επιλέξαν για δολοφόνο αυτή τη φορά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι ζεσταθηκα κι ειπαν να μην παει η προθερμανση χαμενη :P
Παντως ομολογουμενως ειναι πολυ νωρις ακομα και για αρχικες προβλεψεις πενταδας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είμαι ανάμεσα σε Vendetta και Bill
τον Vendetta επειδή του το έχω τάξει :pfff:
και τον Bill επειδή η αλήθεια είναι ότι έχει γενικώς περίεργη συμπεριφορά :hmm:


Το κακό είναι ρε γμτ ότι αυτή τη φορά δεν έχουμε το Σουκου να γράφει ο κόσμος και να καταλάβουμε και τίποτα :P
Ποιανού ιδέα ήταν να αρχίσει το παιχνίδι Τρίτη οεο? :mad::P

Πρώτος γύρος και χωρίς πολλά στοιχεία... δύσκολο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top