Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
:P:P

Ευχ. xanp:hehe:

Παντως,δεν τα πηγα καθολου καλα σε αυτο το παιχνιδι...

Αλλα μετα την σημερινη δολοφονια,ηταν ολα ξεκαθαρα...

Αλλα και επισης,μπραβο στα πολιτακια που νικησαμε!

Αλλα παιδια,επειδη δεν θελω να χαλασω παρεουλες και τετοια εδω,μπορει εγω να μην παιξω στο αλλο παλερμο(ακουγονται ηχοι χαρας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
papas, το -1 στο έβαλα γιατί απειλείς ότι δεν θα ξαναπαίξεις. Αν δεν παίξεις απλώς το παιχνίδι θα χάσει πλήρως το ενδιαφέρον του. Σε παρακαλώ σοβαρεψου...

papas for president :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλά φαντασμένε μέχρι και την παρασκευή σε είχαμε για ιερόδουλη μετά νομίζαμε ότι ήταν ο φανταγκο και μόλις την Κυριακή καταλάβαμε ότι ήταν η γιουκι.....Μπράβο στους πολίτες αν και η ρουφιάνα Αθηνά έκανε τέλεια την δουλειά της μιας και μας έδωσε όσους ήξερε ενώ εν αντιθέσει η ιερόδουλη ήταν αφανής και ανύπαρκτη οπότε παίζαμε χωρίς βοήθεια και μάλιστα με 3 έξω από την αρχή...και μέχρι εδώ που φτάσαμε πάλι καλά να λέμε.

έντιτ: τελευταία φορά που έπαιξα πάντως...ίσως και να ξαναπαίξω αλλά θα το σκεφτώ πολύ πλέον
Ρε παιδες σορυ! Εχετε δίκιο. Αλλά δεν μπορώ τους κακούς ρόλους. Φοβαμαι μην καρφωθώ και κλείνομαι στο καβούκι μου. Μονη καλή μου κίνηση νομίζω ήταν να υποστηρίξω της κορπς και να την παρω στο λαιμό μου μπας και κερδίσετε λίγο χρόνο. (σορυ κορπς :P).
Μπραβο στην καλυψώ. Δεν θα την καταλάβαινα ποτέ αν ήμουν πολίτης. (εδω που τα λέμε και σαν ιερόδουλη πάλι μου πήρε χρόνο να την καταλάβω :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
ωωω νικήσαμε!!!:clapup:
Συγχαρητήρια πάντως και στα πολιτάκια και στους δολοφόνους!:D
συγχαρητήρια κυρίως στη Καλυψώ που αν και έπαιζε για πρώτη φορά ήταν η τελευταία που έφυγε!:thumbup:


πάντως φαντασμένε εγώ σε έκανα χαλαρά για ιερόδουλη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στους υπόλοιπους δολοφόνους που κατάφεραν να φτάσουν μέχρι εδώ και στην καλυψώ που αν και έπαιζε για πρώτη φορά πήγε πολύ καλά.:)Μπράβο στη R.E που έπαιξε πολύ καλά το ρόλο της(προσωπικά με είχε εκνευρίσει που μας έδινε όλους:P).
ΥΓ:xanp ευχαριστούμε για τις προκηρύξεις.:D
ΥΓ2:papas μη φύγεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Youki θα μιλησεις με το δικηγορο μου.
Κατα τ'αλλα μπραβο μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλα ρε σεις...η Καλυψω εκανε μπαμ απο το δευτερο - τριτο ποστ της και εσεις δεν την καταλαβατε?! :P
Τελικα εγω μονο κατι τετοια ασχετα αντιλαμβανομαι!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εσυ κιουριαμ αμα εχεις εΣΤικτο γιατι δεν εκατσες ναουμε και τα βροντηξες ΟΛΑ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατι Κυρα-Κορπς μου :P, ουτως ή αλλως θα με πετουσαν εξω με την πρωτη ευκαιρια, επειδη παλι θα τους αποπροσανατολιζα!:P
Και τα νευρακια μου τα θελω στη θεση τους και απειραχτα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν ζητάω από τη ΣΕ να υπάρξει νέος όρος
κάθε παίκτης εκτός της ψήφου του να είναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να κάνει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ένα ποστ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
το οποίο όμως δεν θα είναι γεια σας ήρθα ψηφίζω ΚουΕ γιατί στο προηγούμενο παιχνίδι δεν ήταν τπτ άρα τώρα είναι κάτι σίγουρα :P


αν η ΣΕ δεν δεχτεί αυτό, θα μπω ΣΕ εγώ, και θα βάλω μόνη μου τον όρο

τέλλλλλλλλος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συγχαρητήριααααααα στα πολιτάκια!!!!!! :clapup::clapup::clapup:


Νικήσαμεεεεεεεεεεε!!!!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αναστασια το θεμα ειναι οχι να μπαινουν οροι για να κανουμε κατι σωστα, αλλα να το αντιληφθουμε εμεις οι ιδιοι...
Τι να το κανεις να σου βαζουν ενα "πρεπει", να συμμορφωνεσαι βεβαια και το αποτελεσμα να ειναι μετριο...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αναστασια το θεμα ειναι οχι να μπαινουν οροι για να κανουμε κατι σωστα, αλλα να το αντιληφθουμε εμεις οι ιδιοι...
Τι να το κανεις να σου βαζουν ενα "πρεπει", να συμμορφωνεσαι βεβαια και το αποτελεσμα να ειναι μετριο...?


από τη στιγμή που κάποιοι για τους δικούς του λόγους δεν το κάνουν, τι να κάνουμε... ας είναι και με όρο ρε συ
δεν πειράζει.... το μη χείρον βέλτιστον!
ας είναι και "υποχρεωτικό" δε βαριέσαι... απ το καθόλου, πολύ καλύτερα θα είναι πιστεύω
άλλωστε δεν χάνουμε κάτι να το δοκιμάσουμε... και η Ιερόδουλη δοκιμαστικά μπήκε, έπαιξε καλά η φάση και συνέχισε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
άντε τελιώσατε επιτέλους??????
στο επόμενο παίζω, ανοίχτε θέμα τώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και μια παρατηρηση του στυλ, οτι οσοι δεν εχουν σκοπο να ασχοληθουν με το παιχνιδι για καποιο χρονικο διαστημα την ημερα, καλυτερα να μην ξαναπαιξουν, δεν ειναι κακη....
Οσοι εχουν τλχ φιλοτιμο θα το σκεφτουν καλυτερα...
Βασικα θελω να γραψω και κανα δυο παρατηρησεις για το παιχνιδι....
Να το κανω εδω...? Τωρα? Ή καπου αλλου..? Τι λες?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Και μια παρατηρηση του στυλ, οτι οσοι δεν εχουν σκοπο να ασχοληθουν με το παιχνιδι για καποιο χρονικο διαστημα την ημερα, καλυτερα να μην ξαναπαιξουν, δεν ειναι κακη....
Οσοι εχουν τλχ φιλοτιμο θα το σκεφτουν καλυτερα...
δηλαδίς? εμένα μου είναι πάρα πολύ δύσκολο να παρακολουθήσω την πορεία του παιχνιδιού τα απογεύματα (εκτός αν κάτσω και εξηγήσω διεξοδικά στην Πίκυ μου το επιτακτικό του θέματος, αλλά κάτι μου λέει ότι δε θα καταλάβει και πολλά:P). Τα πρωινά όμως, εκτός απροόπτου, θα είμαι εδώ (λιωμένο παγωτό:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλε..και 10 λεπτα να αφιερωσει κανεις ειτε το πρωι ειτε το απογευμα μια χαρα ειναι..Αλλα οχι μπαινω..."γειας σας, ψηφισω τον ταδε, μπλα-μπλα" και παλι μετα τα λεμε αυριο...:P (δεν αναφερομαι σε σενα ή σε καποιον αλλο συγκεκριμενα, εννοειται:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλε..και 10 λεπτα να αφιερωσει κανεις ειτε το πρωι ειτε το απογευμα μια χαρα ειναι..Αλλα οχι μπαινω..."γειας σας, ψηφισω τον ταδε, μπλα-μπλα" και παλι μετα τα λεμε αυριο...:P (δεν αναφερομαι σε σενα ή σε καποιον αλλο συγκεκριμενα, εννοειται:P)
το'πιασα, ατσίδας χίαρ.

το θέμα είναι ότι είναι παιχνίδι..δε μπορείς να υποχρεώσεις τον άλλο να έχει αυτήν την αντιμετώπιση στο παιχνίδι. Μπορεί να τη θεωρεί τη τέλεια στρατηγική... Από τη στιγμή που παίζει, είναι δεκτόν, ακόμα και αν δεν γίνεται το αντίστοιχο τζέρτζελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μα ειναι θεμα στρατηγικης να συμμετεχουν 20 ατομα και να γραφουν 10? Αφου ουτως ή αλλως και οι 10 που γραφουν μεταξυ τους παιζουν στην ουσια...Γιατι οταν πραγματικα ο αλλος απο θεμα στρατηγικης γραφει λιγοτερο, φαινεται...και εχει διαφορα να γραφεις λιγο απο το να γραφεις ελαχιστα...
Και να φερω και ενα παραδειγμα...δλδ η Ρηνουλα ειναι πιο εξυπνη απο τους αλλους, που ειπε οτι "παιδια, γουσταρω πολυ να παιξω, αλλα δεν εχω αρκετο χρονο" και μπηκε ΣΕ?!....Που εαν εμπαινε και εγραφε για οσο εκτελουσε χρεη ΣΕ, παλι καλυτερα θα ηταν απο αλλες συμμετοχες...
Για μενα ειναι πως το αντιλαμβανεται ο καθενας..
Εαν δεν εχω χρονο, δεν παιζω, εαν βαριεμαι, παλι δεν παιζω κ.ο.κ...
Ενιγουει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top