Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Tetra for me....
Μιας και ήταν ο πρώτος στην λίστα της ΡΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τετρα κι εγω..για τις κουκουρουκου ψηφους του.
Και δεν το αλλαζω για να μη λετε. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Zουλιάρα :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τα πράγματα είναι απλά. Ένα κι ένα κάνουν δύο. 1.Youki + 1.Corpse = δύο δολοφόνοι.

Αυτή που έχει καρφωθεί περισσότερο είναι η Corpse, μιας και ψήφιζε όπως σωστά είπε η Palladin δολοφόνους, αφού είχε κριθεί η αποχώρηση τους.

Η ψήφος μου στην Corpse. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για μένα με αυτήν την κίνηση ουσιαστικά μου δήλωσαν ότι αυτοκτονούν. Εκτός αν νομίζουν ότι όσοι έχουν μείνει (μιας και σίγουρα πλέον ο Slayer ήταν δολοφόνος με την RE ρουφιάνα) έχουν κρυφτεί αρκετά καλά για να μην τους καταλάβουν. Σε αυτήν την περίπτωση θα πρέπει να τους ψάχνουμε στα άτομα που ψήφισαν τουλάχιστον 2 δολοφόνους. Επειδή δεν έχω ολοκληρώσει ακόμα το πινακάκι μιας και το έχω ρίξει κάπως έξω αυτές τις μέρες, το βράδυ που θα αφιερώσω περισσότερο χρόνο, θα δώσω κάποια πιθανά ονόματα. :)
Θυμίζω τι είχα γράψει για να σας δικαιολογήσω όσα γράψω τώρα:
Έχουμε τους εξής:
  1. Bill > papas > Βill_Slayer > xanp> Phoebe
  2. Corpse bride > vendetta > Βill_Slayer > xanp> Tetragrammaton
  3. fandago >vendetta > Βill_Slayer > xanp>
  4. fantasmenos > vendetta > Bill > xanp>
  5. Ηρώ > vendetta > xanp > xanp>
  6. Κακή Επιρροή > papas > Βill_Slayer > απουσία (1η) >
  7. Palladin > vendetta > xanp > xanp>
  8. papas >vendetta> Βill_Slayer > xanp> Bill
  9. Phoebe > xanp > xanp > xanp> Bill
  10. Vkey > απουσία (1η) > Βill_Slayer > xanp> Tetragrammaton
Οι οποίοι έχουν ψηφίσει τουλάχιστον 2 δολοφόνους και άρα θα έπρεπε και καλά να είναι πολίτες. Αυτοί οι ίδιοι θεωρούν ότι είναι καλυμμένοι με αυτό και μόνο, αλλά ΔΕΝ είναι.
Από αυτούς αποκλείω fandago, Ηρώ, Palladin που για μένα έχουν δείξει τη μεγαλύτερη υποστήριξη στο ότι η RE ήταν ρουφιάνα. Την ΚουΕ την έχω στη λίστα γιατί με τις ψήφους της και αυτή μπορεί να θεωρηθεί πολίτης.

Κύριους υπόπτους από αυτούς έχω κατά σειρά Corpse, ΚουΕ, Phoebe και μετά όλοι οι υπόλοιποι. :)

Πέρα από αυτούς τους υπόπτους όμως, έχω και τους εξής που ψήφιζαν για μένα άκυρα για μένα ως τώρα:
  1. kalypso > ninaki > Phoebe > Bill
  2. Tetragrammaton > papas > Βill_Slayer > Bill > Bi
  3. Youki > papas > Βill_Slayer > Bill > Bill
Με σειρά επικινδυνότητας Tetra, Youki, kalypso :)

Από όλους αυτούς μαζί, θα ψηφίσω Tetragrammaton για να δω τι θα κάνει και ο κόσμος με μεγάλη πιθανότητα να καταλήξω σε Corpse :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πέρα από αυτούς τους υπόπτους όμως, έχω και τους εξής που ψήφιζαν για μένα άκυρα για μένα ως τώρα:Με σειρά επικινδυνότητας Tetra, Youki, kalypso :)

εγώ πάλι βάζω σειρά επικινδυνότητας kalypso, Tetra, Corpse, Youki
Παρόλ' αυτά ψηφίζω Tetra, αλλά αν υπάρξει κίνημα κατά της kalypso, την ψηφίζω κι αυτήν άνετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τα πράγματα είναι απλά. Ένα κι ένα κάνουν δύο. 1.Youki + 1.Corpse = δύο δολοφόνοι.

A ρε Πουαρώ!!! :P
Καλα νταξ εγώ πες είμαι αλλού αυτό το διάστημα και με το δίκιο σου με υποπτεύεσαι όπως σε υποπτευόμουν κι εγώ στο προηγούμενο που ήσουν αλλού γι'αλλού, αλλά η Κορπς...? Και μην πείτε ότι πάω να την υπερασπιστώ, αλλά έλεος δηλαδή άμα έχει η Κορπς συμπεριφορά δολοφόνου...:confused:

Πάλι έχετε αποπροσανατολιστεί...

Κύριους υπόπτους από αυτούς έχω κατά σειρά Corpse, ΚουΕ, Phoebe και μετά όλοι οι υπόλοιποι. :)

Πέρα από αυτούς τους υπόπτους όμως, έχω και τους εξής που ψήφιζαν για μένα άκυρα για μένα ως τώρα:Με σειρά επικινδυνότητας Tetra, Youki, kalypso :)
Από όλους αυτούς μαζί, θα ψηφίσω Tetragrammaton για να δω τι θα κάνει και ο κόσμος με μεγάλη πιθανότητα να καταλήξω σε Corpse :D
Εσύ πάλι δεν άφησες και κανέναν... όλους σχεδόν τους υποψιάζεσαι εκτός από αυτούς που συμφωνούν μαζί σου και τον Bill...προσπάθεια κάλυψης που φαίνεται εμένα αυτό...

εγώ πάλι βάζω σειρά επικινδυνότητας kalypso, Tetra, Corpse, Youki
Παρόλ' αυτά ψηφίζω Tetra, αλλά αν υπάρξει κίνημα κατά της kalypso, την ψηφίζω κι αυτήν άνετα
Η palladin από τη άλλη από την αρχή λέει για την Καλυψώ αλλά δεν την ψηφίζει! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ρε Youki με έχεις μπερδέψει! Μήπως θα μπορούσες να μου πεις ποιούς θεωρείς ύποπτους; Μην με βάλεις να ψάξω, δεν έχω πολύ διάθεση σήμερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Phoebe μου θεωρώ ύποπτο το bill και ελαφρά το φαντασμένο, λόγω του ότι ξεκίνησε πολύ δυναμικά και μόλις τον κατηγορησαν κρύφτηκε στο καβούκι του και δεν ξαναβγήκε.
Με τα τελευταία ποστ της με προβληματίζει και η παλαντιν λόγω της "εμμονής" της με την Κορπς, με επιχειρήματα μάλιστα που δεν με πείθουν και λόγω του ότι κατηγορεί την καλυψώ αλλά δεν την ψηφίζει!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Με τα τελευταία ποστ της με προβληματίζει και η παλαντιν λόγω της "εμμονής" της με την Κορπς, με επιχειρήματα μάλιστα που δεν με πείθουν και λόγω του ότι κατηγορεί την καλυψώ αλλά δεν την ψηφίζει!:confused:
τα ίδια ακριβώς επιχειρήματα που έχω για την κορπς, είχα και για την xanp, και αποδείχτηκε ότι ήταν δολοφόνος;)
την καλυψώ ο λόγος που δεν την ψηφίζω είναι ότι δεν την ψηφίζει κανείς, και δεν θέλω να πάει "χαμένη" η ψήφος μου. ξαναλέω ότι αν υπάρξει πιθανότητα να βγει, ευχαρίστως την ψηφίζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Στο παιχνίδι έχουν μείνει οι εξής!

Λίστα για Tετάρτη:
  1. Bill:
  2. Corpse bride:
  3. Δανάη :
  4. fandago:
  5. fantasmenos:
  6. Ηρώ:
  7. Κακή Επιρροή:
  8. kalypso:
  9. Lorien:
  10. Palladin:
  11. papas:
  12. Phoebe:
  13. Tetragrammaton:
  14. Vkey:
  15. Youki:

Από αυτούς περισσότερο αποκλείω να είναι δολοφόνοι: Δανάη, Lorien, Κακή Επιρροή, Palladin, papas, Vkey και εγώ (:P)!

Αν υποθέσουμε οτι έχουν φύγει 3 δολοφόνοι, μας μένουν 2!


Bill: Δεν τον είχα για τόσο μεγάλο ύποπτο αλλά η χθεσινή μέρα με προβλημάτισε αρκετά!

Corpse Bride: Μιλάει περισσότερο από τις άλλες φορές ακόμα και από τότε που ήταν δολοφόνος!

fandago: Περισσότερο μου μοιάζει σαν ένας απλός παίχτης παρά σαν τον σουπερ- ντουπερ ντεντεκτιβ που όλοι έχουμε συνηθίσει!

fantasmenos: Στην αρχή είχαν πέσει πάνω του ο fandago και η Ηρώ! Ξαφνικά σαν να τον ξέχασαν, λες και τον έχουν δολοφονήσει! Βέβαια ούτε και ο ίδιος μιλάει πάρα πολύ!

Ηρώ: Δεν συγκεντρώνει και πολλά στοιχεία για να είναι δολοφόνος αλλά η εμμονή της στην αρχή, που με θεωρούσε δολοφόνο δεν με αφήνει να την βγάλω από την λίστα μου με τους υπόπτους!

kalypso: Πολύ περίεργη και ύποπτη μου φαίνεται! Έχω την εντύπωση οτι παίζει κάποιο ρόλο!

Tetragrammaton: Ήταν στη λίστα της Resident που πολλοί θεωρούν οτι ήταν ο ρουφιάνος! Είναι και για εμένα λίγο περίεργος!

Youki: Από τις λίγες φορές που δεν συμφωνεί αρκετά με τον fandago! Νιώθω λες και παίζουν σε διαφορετικά στρατόπεδα! Βέβαια, όπως λέει η Youki, δεν παρακολουθεί φανατικά αυτό το παιχνίδι οπότε το βρίσκω λογικό να μην είναι σε φόρμα!


Λογικά μέχρι τη 1 θα έχω ψηφίσει και εγώ Tetra! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χμ...

Συμφωνα με το σκεπτικο του φανδαγο και το πινακακι περι ψηφων παικτων,εχω να κανω μερικα σχολια:

1.Bill,ΚουΕ,Phoebe ψηφισαν ακυρα(για τον Α' γυρο)
2.Η Phoebe ψηφιζει δολοφονο στο δευτερο γυρο(για εμενα,την θεωρω ελαχιστα δολοφο,αντιθετα απο τους 2 πρωτους που ανεφερα στο πρωτο comment)
3.Στον Γ' γυρο,ακομα και οι δολοφονοι ψηφιζουν δολοφο τους,για να μην καρφωθουν:confused:
4.Και μαλλον σε αυτον τον γυρο ολοι θα το πανε στις ακυρες ψηφους...

Η λιστα επικινδυνοτητας(και οχι ψωνιων:P)ειναι:

Bill,ΚουΕ,Tetra,Corpse,Youki.

Επισης,υπαρχει μια ελαχιστη πιθανοτητα,αν δω βαρυτερες κατηγοριες απεναντι στον Τετρα,να τον ψηφισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Υ.Γ. Η Δανάη έχει 1 απουσία νομίζω. Χθες ψήφισε εμένα και σήμερα την xanp...
Και?:confused: που θέλεις να καταλήξεις...?:hmm: δε σε καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Tετάρτη:
  1. Bill: Phoebe
  2. Corpse bride: Tetragrammaton
  3. Δανάη : Tetragrammaton
  4. fandago: Tetragrammaton
  5. fantasmenos:
  6. Ηρώ: Corpse Bride
  7. Κακή Επιρροή:
  8. kalypso:
  9. Lorien:
  10. Palladin: Tetragrammaton
  11. papas: Bill
  12. Phoebe: Bill
  13. Tetragrammaton: Bill
  14. Vkey: Tetragrammaton
  15. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Tetragrammaton 5
Bill 3
Phoebe 1
Corpse Bride 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Δανάη 1
Lorien 2
Vkey 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και?:confused: που θέλεις να καταλήξεις...?:hmm: δε σε καταλαβα...

διόρθωση για μένα ήταν που σου είχα περάσει 2 απουσίες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
διόρθωση για μένα ήταν που σου είχα περάσει 2 απουσίες :)

α οκ εντάξει

λοιπόν αφού τελικά ήταν δολοφόνος η xanp αυτό σημαίνει ότι ρουφιάνα ήταν η RE αφού ήταν και η πρώτη που την είχε κατηγορήσει! Άρα 8α την εμπιστευτώ και θα ψηφίσω Tetragrammaton γι'αυτον τον γύρο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τετρα απο εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πολιτη Ηρώ

:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Tετάρτη:
  1. Bill: Phoebe
  2. Corpse bride: Tetragrammaton
  3. Δανάη : Tetragrammaton
  4. fandago: Tetragrammaton
  5. fantasmenos:
  6. Ηρώ: Corpse Bride
  7. Κακή Επιρροή:
  8. kalypso:
  9. Lorien:
  10. Palladin: Tetragrammaton
  11. papas: Bill
  12. Phoebe: Tetragrammaton
  13. Tetragrammaton: Bill
  14. Vkey: Tetragrammaton
  15. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Tetragrammaton 6
Bill 2
Phoebe 1
Corpse Bride 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
  5. xanp #482 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  6. Ηρώ #531 (δολοφονία) > πολίτης
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki
(Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Δανάη 1
Kακή Επιρροή 1
Lorien 2
Vkey 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Οχι ρε παιδια η Ηρω.....:/::/::'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top