Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Nαι ΡΕ, η ψήφος μου πάει στον Μπιλ. Μα πόσο πιο ξεκάθαρα να το γράψω? :P
"ψηφίζω Bill" would do :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παναγια μου,το φαντασμα της Ρε XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το πιο σιγουρο για την δολοφονια ειναι οτι σημερα μπορει να βγαλουν εναν δυνατο παικτη(Ηρω-fandago) ή εναν ακυρο παικτη(εμενα :P)

Αλλα επισης εχω να πω οτι η phoebe εκανε πολυ καλα την δουλεια της.
Επίσης κοντεύει 1 και δεν έχεις ψηφίσει , ε;:whistle:

"ψηφίζω Bill" would do :P:P:P:P
Κι εσύ τέκνον Βρούτε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν εγώ θα δωσω προσωρινά ψήφο εμπιστοσύνης στον Bill και θα επανέλθω μετά τη 1 (αν μπορώ!)

Nαι ΡΕ, η ψήφος μου πάει στον Μπιλ. Μα πόσο πιο ξεκάθαρα να το γράψω? :P

"ψηφίζω Bill" would do :P:P:P:P

:confused: Πλάκα με κάνεις....







:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μπιλ,προσεχε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μαύρη θλίψη στο Παλέρμο. Σκοτάδι και αγωνία.Το ρολόι χτυπάει με τον ίδιο αργό και βασανιστικό ήχο που χτυπούσε χθες, την ίδια ώρα. Μία ακριβώς. Είναι νεκρός. Δεν θα ξανακούσουμε τη φωνή του. Shaman εδώ σωπαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Xαλαρα,κατι ηξερε ο shaman για τους δολοφο και τον εστειλαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χανπ η ψηφος μου ολη δικη σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αλλα επισης εχω να πω οτι η phoebe εκανε πολυ καλα την δουλεια της.


Ναι ναι πολύ καλα την κάνω! Αν είμαι δολοφόνος όλοι με έχουν καταλάβει, και αν είμαι πολίτης κάποιοι με περνάνε για δολοφόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αλλα βλεπω bill+phoebe οτι θελετε να με στριμωξετε στην γωνια για τα καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Tρίτη:
  1. Bill: xanp
  2. Corpse bride: xanp
  3. Δανάη :
  4. fandago: xanp
  5. fantasmenos: xanp
  6. Ηρώ: xanp
  7. Κακή Επιρροή:
  8. kalypso: Bill
  9. Lorien:
  10. ninaki:
  11. Palladin: xanp
  12. papas: xanp
  13. Phoebe: xanp
  14. shaman:
  15. Tetragrammaton:
  16. Vkey: xanp
  17. xanp: Bill
  18. Youki: Bill
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

xanp 9
Bill 3

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki 1
Vkey 1
Δανάη 1
Lorien 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθετε την ιδιότητα του ΜVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δολοφόνοι:
Κουε
Bill
vendetta
Tetragrammaton
Bill_Slayer

Χωρίς πολύ ψάξιμο

Δε ψηφίζω xanp, για να δω αν θα σωθεί τελευταία στιγμή από κάποιους.


Bill από μένα
αυτα είναι τα ποστ του μακαρίτη σαμαν...πάνω κάτω αυτοί που έλεγε και η ΚΕ.

Η ψήφος μου παραμένει στον Μπιλ.

(Ναι ΡΕ, αυτό είναι ψήφος!!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
youki δεν καταλαβαίνω... τι ψηφίζεις τελικά?!?! :worry:
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ΑΠο οτι φαινεται,θα ψηφισω και εγω xanp,γτ το να ψηφισω μπιλ,οκ,μπορει να λεει,αλλα δεν θα βγει εξω ο μπιλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ψήφος στο BIll κι από μένα. Θεωρώ ότι η Re και ο Shaman, με βάση τα ποστς τους, μπορούσαν εξίσου να είναι ρουφιάνοι. Αλλά θεωρώ ότι η συμπεριφορά της xanp ταιριάζει λιγότερο σε δολοφόνο απ'ότι του Bill, ο οποίος από την αρχή του παιχνιδιού είναι όλο χιουμοράκι, και καλά αδιάφορος, ενώ τουλάχιστον η κοπελίτσα προσπάθησε να υπερασπιστεί τη θέση της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Δηλαδή ψήφισες αδικαιολόγητα κάποιον και αφού διαβάσεις προσεκτικά τα posts θα ψάξεις τρόπο να το δικαιολογήσεις; :P
Δε με κατάλαβες φανταγκο...τα ποστ τα είχα διαβάσει όλα όταν ψήφισα, 363 στο σύνολο και κάπου το μυαλό μου είχε θολώσει! δεν ήξερα αν θα προλάβω να δικαιολογήσω τη ψήφο μου γιατί παράλληλα έκανα μια εργασία και στις 6 έκλεινε το πσ-λαμπ! αν θέλεις μπορώ να σου εξηγήσω τώρα γιατί τον ψήφισα δεν έχω κανένα πρόβλημα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Για εξήγησε γιατί με ψήφισες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Tρίτη:
  1. Bill: xanp
  2. Corpse bride: xanp
  3. Δανάη :
  4. fandago: xanp
  5. fantasmenos: xanp
  6. Ηρώ: xanp
  7. Κακή Επιρροή:
  8. kalypso: Bill
  9. Lorien:
  10. ninaki:
  11. Palladin: xanp
  12. papas: xanp
  13. Phoebe: xanp
  14. Tetragrammaton: Bill
  15. Vkey: xanp
  16. xanp: Bill
  17. Youki: Bill
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

xanp 9
Bill 4

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. vendetta #241 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. Resident Evil #375 (δολοφονία) > πολίτης
  3. Bill_Slayer #415 (ψηφοφορία) > ???
  4. shaman #459 (δολοφονία) > ???
Απουσίες
Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
ninaki 1
Vkey 1
Δανάη 1
Lorien 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθετε την ιδιότητα του ΜVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν είδα ούτε ένα σχολιασμό που βγήκε ο shaman :worry:
Για να δούμε τι έχουμε από αυτό. Οι δολοφόνοι θα μπορούσαν να σκοτώσουν xanp, αν αποδειχθεί δολοφόνα τελικά, αλλά δεν το έκαναν, γιατί;
Το πιο πιθανό ως σενάριο για μένα είναι ότι ήδη έχουν βγει δύο δολοφόνοι (vendetta, slayer) και δεν ήθελαν να το ρισκάρουν τόσο, αλλά έλπιζαν πως ίσως και να το έσωζαν τελευταία στιγμή αν την έπεφταν στον Bill.
Επίσης το ενδεχόμενο να τη σκοτώσουν αν είναι δολοφόνα, το είχαμε επισημάνει αρκετοί.. άρα ίσως και να την άφησαν να ζήσει μπας και σκεφτούμε ότι το ότι δεν τη σκότωσαν σημαίνει πως δεν είναι.;)

Οι ύποπτοι μου έχουν αλλάξει μόνο ως προς ένα.. δηλαδή: xanp, vendetta, slayer, corpse , youki.

Η corpse ψήφισε αρχικά Bill, που για μένα δεν είναι δολοφόνος αλλά λειτουργεί ως εξιλαστήριο θύμα και άλλαξε στη 1 για xanp, όταν είδε πλέον.. το ρεύμα να πηγαίνει προς τα εκεί.

Η youki μιλάει ελάχιστα σε σχέση με άλλα της παιχνίδια... και ψηφίζει Bill. :confused:

Δεν υπάρχει λόγος προς στιγμήν να πω περισσότερα.. σε ένα τέταρτο θα δούμε τι ήταν η xanp και πολλά θα ξεκαθαρίσουν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top