Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:
  1. Bill: papas
  2. Βill_Slayer: Corpse Bride
  3. Corpse bride: vendetta
  4. Δανάη :
  5. fandago: vendetta
  6. fantasmenos: vendetta
  7. Ηρώ: vendetta
  8. Κακή Επιρροή: papas
  9. kalypso: ninaki
  10. Lorien:
  11. ninaki: vendetta
  12. Palladin: vendetta
  13. papas:
  14. Phoebe: xanp
  15. Resident Evil: vendetta
  16. shaman: Κακή Επιρροή
  17. Tetragrammaton: papas
  18. vendetta: Phoebe
  19. Vkey:
  20. xanp: vendetta
  21. Youki: papas
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

vendetta 8
papas 4
Corpse Bride 1 (το χλωμό χρώμα του νεκρού :P)
Κακή Επιρροή 1
ninaki 1
Phoebe 1
xanp 1

Δεν έχουν ψηφίσει 4


Απουσίες
Neraida (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος είμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή δεν έχει δολοφονία.

Υπενθυμίζω ότι σήμερα, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειμαι πολυ πτωμα για να διαβασω οοολα αυτα που γραψατε, αλλα θα ψηφισω βεντετα και γιατι ειναι ετοιμος να φυγει ετσι κι αλλιως, αλλα ΚΥΡΙΩΣ γιατι αρχισε να με λασπολογει πριν καν ξεκινησει το παιχνιδι και το φερω βαρεως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
με την ψήφο της Αμελί και 3 να απομένουν αν δεν αλλάξει κάτι στα επόμενα 20 min ο vendetta παει στους 9 oπότε ακόμα και αν οι 3 που λείπουν ψηφίσουν papas παλι ο mr. τζουμάνζι μας εγκαταλείπει... Για να ιδούμε... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λοιπόν Ηρώ. Η RE δεν είναι ρουφιάνα για τον απλούστατο λόγο ότι δεν πάει κατευθείαν στους δολοφόνους που ξέρει αλλά λέει πέντε ονόματα. Bad move για ρουφιάνα. Αυτό λέει και η Κακή Επιρροή και συμφωνώ μαζί της.

Δε θα γυρίσουμε ένα παιχνίδι γύρω από το μυστήριο που κρύβει η ιδιότητα της Resident.
Έδωσα πιο πάνω τις δύο κατηγορίες ρουφιάνου.. και σίγουρα υπάρχουν και άλλες. Ο κάθε ρουφιάνος επιλέγει να παίζει όπως θέλει. Εσύ δλδ αποκλείεις το γεγονός, να διαπίστωσε ότι καρφώθηκε πολύ και να άρχισε να τα μασάει για να μην καρφωθεί εντελώς;
Εγώ βλέπω πως επαναλαμβάνει συνεχώς vendetta και tetra και αυτό δε νομίζω να είναι τυχαίο..
:)


Βέβαια κατηγορεί τον vendetta (που υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είναι δολοφόνος μιας και δεν ξέρει όλους τους δολοφόνους). Από αυτό καταπιάνεται ο fandago και προσπαθεί να πλασάρει τον vendetta για δολοφόνο. Έτσι θα δείξει ότι είναι ρουφιάνα η RE ενώ υπάρχει και η περίπτωση να είναι ιερόδουλη (κατηγορεί την xanp χωρίς λόγο). Μπορεί και να μην είναι αλλά οι δολοφόνοι μπορεί να πιστεύουν ότι είναι.
Εδώ δε σε κατάλαβα.:confused:


Όσο για σένα Ηρώ. Εκμεταλλεύτηκες το γεγονός της πατάτας που είπα σε σχέση με την πρόκληση του fandago και πας να μου προσάψεις δεύτερη για να με κατηγορούν για δολοφόνο ή ιερόδουλη... Μπορεί να απάντησε ο papas στο δικό σου ποστ αλλά η πίστη του στα λεγόμενα του fandago είναι προφανής...
Χαχαχαχαχα.. α ρε fantasmenos, με το ζόρι να βρεις κάτι να με κατηγορήσεις ε; :D
Και με τι; Eπειδή σου είπα πως ο papas είχε κάνει παράθεση το ποστ ΜΟΥ και όχι του fandago. :worry:
Θα ήταν ευχάριστο σίγουρα για τους δολοφόνους να βγάλουν έξω εμένα και τον fandago, που ψειρίζουμε τόσο το καθετί και δεν τους αφήνουμε σε ησυχία.. και εσύ πας να κάνεις καλά τη δουλειά τους-σας!;)



Συμπερασματικά, ύποπτοι για δολοφόνοι: fandago, Ηρώ, shaman, vendetta και Δανάη (ειδικά αν είναι ο fandago δολοφόνος το πιστεύω ακόμη περισσότερο)
Κάπου τα ΄χασες όμως στην πορεία ε;
Θα είμαι και εγώ και ο fandago και θα κατηγορούμε τον vendetta?


Τον καλό ρόλο δυστυχώς δεν τον έχω εντοπίσει ακόμη
Ψάξε, ψάξε.. δε θα το βρεις!:P



Υ.Γ.1 Αν έχω πέσει εντελώς έξω και δεν είναι κανείς από τους πάνω δολοφόνος (προς δολοφόνους: μη γελάτε ρε!!!)
Όχι δε γελάνε, αλλά θα τρίβουν τα χέρια τους! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ναι R.E. μπήκα για να δω τα καινούρια ποστς αλλά δεν έκρινα αναγκαίο να ποστάρω κιόλας...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
σωστά... αφου δεν σε κατηγορεί κανείς... ακόμα ;)

edit: παρατήρηση... Από το πρωί "αναζητώ" τους εξαφανισμένους xanp,Vkey, Corpse και Bill_Slayer... Γιατί άραγε η xanp kai o Billακος μας ένιωσαν την ανάγκη (όπως και η ΚουΕ βέβαια να μην ξεχνιόμαστε ;)) να μου... απολογηθούν ενώ, αντίθετα η Corpse με ... έγραψε???

Αναρωτιέμαι εγώ... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos:
Συμπερασματικά, ύποπτοι για δολοφόνοι: fandago, Ηρώ, shaman, vendetta και Δανάη (ειδικά αν είναι ο fandago δολοφόνος το πιστεύω ακόμη περισσότερο)

Εντάξει, όλα τα άλλα που είπατε τα κατάλαβα- αυτό όμως πώς προκύπτει;! :confused: Δε βλέπω τη σύνδεση μεταξύ των δύο αυτών ατόμων... Γιατί το λες :/:

Δεν γνωρίζω την ιδιότητα της Δανάης, αλλά προσωπικά αποφάσισα να την απαλλάξω από τη διαδικασία του να τη θεωρήσω ύποπτη επειδή δεν μιλάει, μόνο για σήμερα, δεδομένου ότι το μεσημέρι έδινε μάθημα. Στην επόμενη ψηφοφορία φυσικά θα παίζει επί ίσοις όροις με όλους τους άλλους. :)

Όσο για την ΡΕ, πιστεύω κι εγώ ότι κατα 90% έχει κάποιο ρόλο... Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα ποιον! Και επίσης δεν έχω καταλάβει γιατί έχουμε όλοι αποκλείσει μέχρι στιγμής (νομίζω δηλαδή, αν θυμάμαι καλά όλα τα ποστ που διάβασα, αλλιώς σορρυυ :redface:) το ενδεχόμενο να είναι δολοφόνος και να προσπαθεί να αποπροσανατολίσει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τέλος ψηφοφορίας, όσοι σταυρώσατε σταυρώσατε :P

Λίστα για Παρασκευή:
  1. Bill: papas
  2. Βill_Slayer: Corpse Bride
  3. Corpse bride: vendetta
  4. Δανάη :
  5. fandago: vendetta
  6. fantasmenos: vendetta
  7. Ηρώ: vendetta
  8. Κακή Επιρροή: papas
  9. kalypso: ninaki
  10. Lorien:
  11. ninaki: vendetta
  12. Palladin: vendetta
  13. papas:
  14. Phoebe: xanp
  15. Resident Evil: vendetta
  16. shaman: Κακή Επιρροή
  17. Tetragrammaton: papas
  18. vendetta: Phoebe
  19. Vkey:
  20. xanp: vendetta
  21. Youki: papas
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

vendetta 8
papas 4
Corpse Bride 1 (το χλωμό χρώμα του νεκρού :P)
Κακή Επιρροή 1
ninaki 1
Phoebe 1
xanp 1

Δεν έχουν ψηφίσει 4

Απουσίες:

Neraida (Aποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Vkey 1
papas 1
Δανάη 1
Lorien 1

Και ο δολοφόνος vendetta μπορεί να μας πει τα τελευταία τoυ λόγια :D


Να σημειώσω ότι την Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ουαου! Γρήγορη σαν αστραπή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πάλι δολοφόνος έξω από τον πρώτο γύρο!!! :D :clapup:

Αυτά είναι!!!

Προκύπτουν αρκετά ωραία πραγματάκια μετά από αυτό... θα τα εξετάσω προσεκτικά και θα επανέλθω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Απο οτι φαινεται,ακολουθωντας το κοινο θα ψηφισω και εγω vendetta,γτ δεν μου εκανε κουκου η ακυρη ψηφος του...

Ρηνούλα ο papas είχε ψηφίσει :)

Όσο για την ΡΕ, [...] το ενδεχόμενο να είναι δολοφόνος και να προσπαθεί να αποπροσανατολίσει :worry:
δολοφόνος που να ψηφίζει 4ος ή 5ος μέσα στη μέρα και να δίνει 2η ψήφο και... προβάδισμα εξόδου σε συνδολοφόνο του δεν έχει υπάρξει ως σήμερα πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
RE ή πλάκα κάνεις ή κάτι δεν πάει καλά....

για να θυμηθούμε λοιπόν λίγο τι έχεις γράψει για μένα μέχρι στιγμής
  1. Κακή Επιρροή: --> από διαίσθηση μου κάνει για κάτι ... κακό, αλλά ακόμα δεν μπορώ να πω με σιγουριά.
μα κατηγόρησες χωρίς στοιχεία από... διαίσθηση όπως λες
:confused:


οκ... ας το δεκτώ... κι όταν δεν σου απάντησα (γιατί εκείνη τη στιγμή δεν είχα χρόνο)
με κατηγορείς και πάλι....

21 άτομα και δεν μιλεί σχεδόν κανείς.... Λεπόν για να ψηφίσω βάζω ... κλήρο όπως ξανάπα ανάμεσα στους Vkey, xanp, vendetta,fantasmenos, Tetra και KoυΕ [να σημειώσω εδώ ότι η ΚουΕ ενώ κατηγορήθηκε -από εμένα ως ύποπτη- δεν απάντησε και αυτό μου κινεί υποψίες εξού και μπαίνει στη ... λίστα της κλήρωσης...]

σπεύδω να δικαιολογηθώ ως ύποπτη πλέον στα μάτια σου για να βγω πιθανά απ τη λίστα σου μιας που στοιχεία δεν έχεις πέραν του ενστίκτου σου και τελικώς με
ΞΑΝΑΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ

edit: παρατήρηση... Από το πρωί "αναζητώ" τους εξαφανισμένους xanp,Vkey, Corpse και Bill_Slayer... Γιατί άραγε η xanp kai o Billακος μας ένιωσαν την ανάγκη (όπως και η ΚουΕ βέβαια να μην ξεχνιόμαστε ;)) να μου... απολογηθούν ενώ, αντίθετα η Corpse με ... έγραψε???

Αναρωτιέμαι εγώ... :whistle:

τελικά... τι ακριβώς συμβαίνει RE? ψάχνεις τρόπο να είμαι ένοχη ό,τι κι αν πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ρηνούλα ο papas είχε ψηφίσει :)

Δεν το θεώρησα ξεκάθαρο. Από δω και πέρα, όταν ψήφίζετε καλό θα ήταν να το boldάρετε και να μην χρησιμοποιείτε εκφράσεις του τύπου "...μου φαίνεται..." κ.λ.π. Δημιουργούνται παρεξηγήσεις.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
4 ενδεχόμενα ΚουΕ:

  1. είμαι δολοφόνος και θέλησα να καταστρέψω συνδολοφόνο μου για να με εμπιστευτείτε. ένας έξω στο βωμό των άλλων 4
  2. Είμαι ιερόδουλη και α) έδωσα στεγνα τον ένα δολοφόνο που ήξερα για να με πιστέψετε και να προστατεψω τους υπόλοιπους. β) ο vendetta μου ήταν άγνωστος δολοφόνος και την...πάτησα
  3. Είμαι πολίτης που ψάχνει να βρει τους δολοφόνους και ... έπεσε μέσα στον πρώτο που υποψιάστηκε. Ε, για τους υπόλοιπους για κάποιους έχει δίκιο για κάποιους άδικο.
  4. Είμαι ρουφιάνος, έδωσα αυτόν που ήξερα και με δεδομένο ότι ξέρω 2 ή 3 δολοφόνους ψάχνω κι εγώ τους υπόλοιπους 3 ή 2.
Διαλέγεις και παίρνεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μην μου βαζετε απουσια κυρια.

Δεν το'κθελα αυτο :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
τελικά... τι ακριβώς συμβαίνει RE? ψάχνεις τρόπο να είμαι ένοχη ό,τι κι αν πω?
Αντί να σχολιάσεις το γεγονός ότι κάποιοι βρήκαν δολοφόνο, ασχολείσαι με την RE γιατί; :confused:
Για να δείξεις ότι μπορεί να είναι ιερόδουλη και να μπερδεύει; Δεν θα έπρεπε να ασχοληθείς λίγο με αυτούς που ασχολήθηκαν με τον vendetta;

Περιμένω τα σχόλια σου fantasmenos :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
δολοφόνος που να ψηφίζει 4ος ή 5ος μέσα στη μέρα και να δίνει 2η ψήφο και... προβάδισμα εξόδου σε συνδολοφόνο του δεν έχει υπάρξει ως σήμερα πάντως!

Νόμιζα ότι σε αυτό το παιχνίδι δεν πρέπει να αποκλείουμε τίποτα (να ναι καλά ο fandago και η Ηρώ βασικά) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Νόμιζα ότι σε αυτό το παιχνίδι δεν πρέπει να αποκλείουμε τίποτα (να ναι καλά ο fandago και η Ηρώ βασικά) :D
Σωστά! :D

Για αυτό σε παραπέμπω στο ποστ μου #247 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
XA! Δολοφόνος. Ευχαριστώ fandago μας βοήθησες πάρα πολύ. Ψηφίζω fantasmenos στον επόμενο γύρο!!! Ελπίζω βέβαια όταν με βγάλετε να ψηφίσετε fandago την Τρίτη για να επαληθευτεί αν έχω δίκιο ή όχι. Αν έχω δίκιο αυτομάτως είναι ένοχη για μένα και η Ηρώ... Προσωπική άποψη πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
XA! Δολοφόνος. Ευχαριστώ fandago μας βοήθησες πάρα πολύ. Ψηφίζω fantasmenos στον επόμενο γύρο!!! Ελπίζω βέβαια όταν με βγάλετε να ψηφίσετε fandago την Τρίτη για να επαληθευτεί αν έχω δίκιο ή όχι. Αν έχω δίκιο αυτομάτως είναι ένοχη για μένα και η Ηρώ... Προσωπική άποψη πάντα
Καταρχήν δεν θα χρειαστεί να με ψηφίσουν την Τρίτη, γιατί το πιο πιθανό είναι να έχω δολοφονηθεί. Βλέπεις τους έχω φέρει σε δύσκολη θέση ;)

Με το post σου πάντως πιο πολύ εντυπώσεις θέλεις να κερδίσεις παρά να προσφέρεις κάτι ουσιαστικό. :)

Ακόμα περιμένω αυτό που θα μου έλεγες μετά την ψηφοφορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top