Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ρουφιάνα η αγαπημένη ΚουΕ η οποία έκανε το 2/2 βγάζοντας τους γνωστούς σε αυτή δολοφόνους Lorelai και Lorien

και ... ιερόδουλη ο αγαπητός fandago που μπορεί να μην κατάφερε να προστατεύσει το Lorien που γνώριζε κατάφερε να προστατέψει εξαιρετικά καλά όμως τη Neraida (τον άλλο δολοφόνο που γνώριζε) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μας φαγατε ατιμουλικα!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:clapup:

Από πολίτες:
Kαλύτερη η youki, έπεσε μέσα σε όλα, αν και μου ΄βγαλε την ψυχή στο τέλος για να την πείσω πως είμαι πολίτης κι εγώ.
ο fantasmenos μπορεί να έπεσε και αυτός μέσα στις υποψίες του αλλά έπαιξε πολύ περίεργα αυτή τη φορά και μας έκανε να τον υποψιαστούμε.
ο jrot6 μπορεί να μην έλεγε πολλά, αλλά ψήφιζε σωστά..


για papas, nina21 για διαφορετικούς μεταξύ τους λόγους.. τι να πω!:worry::P

ΚουΕ, δε μου ΄χει μείνει κοτσίδι, για κοτσίδι λέμε!!!:D
Μπράβο σου.. εγώ ήμουν στραβή που δε σ΄έβλεπα και σε κατηγορούσα για ιερόδουλη, βλέπεις ο fandago ήταν άψογος στο ρόλο του, αλλά του τα χάλασε η neraida στο τέλος!:P

Από τους δολοφόνους μπράβο στη nininaou, έξυπνο παίξιμο!:)

Και όσο για ΄μένα, ευτυχώς άνοιξαν τα μάτια μου στο τέλος, γιατί θα ΄τρωγα πολύ δούλεμα τώρα!:hehe:

Ωραίο παιχνίδι, το απόλαυσα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
ΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!:clapup::clapup::clapup:

Fandago στο ειπα ενω στην αρχη επεζες τελεια στο τελος το παρακανες με την προστασια της neraidas..

Ευγε στην Κου-Ε που αν και την υποψιαστηκα βοηθησε πολυ και ενα μεγαλο μπραβο σε Ηρω και Youki που ηταν οι τελειοι πολιτες-ντεντεκτιβ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:clapup:

.


, αλλά του τα χάλασε η neraida στο τέλος!

Α

Εγω πως ακριβως του τα χαλασα και δεν το πηρα χαμπαρι...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Άλλο ένα παιχνίδι γεμάτο ενδιαφέρον, αγωνία, ξενύχτια, όνειρα, πισώπλατες μαχαιριές, υποχθόνιες δολοπλοκίες, όμορφες συνεργασίες, ατυχείς και τυχερές συγκυρίες, λάθη, σοβαρά και αστεία έφτασε στο τέλος του...

Καλό παιχνίδι από την Ηρώ. Δούλεψε πολύ και για τους δολοφόνους και τελικά για τους πολίτες. Παρασύρθηκε αρχικά, αργότερα όμως "ξύπνησε" και με την πειθώ και τη θέλησή της να μείνει κατάφερε πολλά.


Η Neraida έπαιξε πολύ πολύ καλά. Κατάφερε να συγκρατήσει πολλές φορές τον αυθορμητισμό της, αλλά και να μην δείξει άλλιώτικο χαρακτήρα. Σταθερή μέχρι τέλους και πολύ καλή συνδολοφόνος, που συζητούσε τα πάντα και δεν ήταν ποτέ απόλυτη στις απόψεις της.

Youki. Παίχτρια με ένστικτο και πάντα "αψυχολόγητη" και επικίνδυνη για τους δολοφόνους. Σταθερότητα στις απόψεις και στους υπόπτους της.

fandago. Ο θεός του παιχνιδιού. Πάντα διακριτικότατος και αποτελεσματικός. Κατάφερε να τον καταλάβουμε από την αρχή οι δολοφόνοι και να τον υποψιαστούν μόνο στο τέλος οι πολίτες. Μας βοήθησε όσο κανείς και έπαιξε "επαγγελματικά".


Βill_Slayer, Jrot6,xanp. Χρήσιμοι πολίτες. Δεν συμμετείχαν και τόσο ενεργά αλλά είχαν ευστοχία στις ψήφους και ήταν βεβαίως για μας επικίνδυνοι.


ΚουΕ. Ωραίο παίξιμο, με λίγο παραπάνω επιμονή για τις απόψεις της που της κόστισαν την παραμονή της στο παιχνίδι. Την καταλάβαμε, χωρίς να είμαστε σίγουρη ποτέ για την ιδιότητά της, και προσπαθήσαμε να τη βγάλουμε από τη μέση.

fantasmenos. Έπαιξε περίεργα και κίνησε τις υποψίες. Πράγμα που μας βόλευε, καθώς από την αρχή κάποιους μας είχε για δολοφόνους. Κατορθώσαμε να τον φέρουμε στο επίκεντρο της προσοχής και να τον διώξουμε.

+
Ένα μεγάααααααααλο ευχαριστώ στον πολύτιμο εξωτερικό συνεργάτη μας τον Tetragrammaton. Μας απέτρεψε πολλές φορές από λάθη και μας συγκράτησε και πέρασε τις αγωνίες μας κι αυτός.

Οι δολοφόνοι περάσαμε πολύ καλά, όπως κι εσείς άλλωστε. Το διασκεδάσαμε αν και αγχωθήκαμε πολύ. Χωρίς τρελές στρατηγικές και πλάνα, ακολουθούσαμε τη φυσική πορεία του παιχνιδιού και κάναμε τα λάθη μας ή παίξαμε σωστά κάποιες φορές. Η πρώτη μου επαφή με το παιχνίδι μου αφήνει θετικές εντυπώσεις. Σίγουρα, τη θέλαμε τη νίκη, αλλά είμαστε κι απ'αυτό ευχαριστημένοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγω πως ακριβως του τα χαλασα και δεν το πηρα χαμπαρι...?

Αν είχες διαφορετική στάση στο τέλος, το πιο πιθανό ήταν να το γλυτώνατε.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Neraidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
θα σε μπουφλίσωωωωωωωωωωωωω θα σε ταΐσω τις κοτσίδες σου μαρήηηηηηηηηηηηηη



λοιπόν από μένα μπράβο στην Νεράιδα που αργήσαμε όλοι μας ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να την πάρουμε γραμμή!
έπαιξες πολύ καλά αυτή τη φορά!

μπράβο και στη nininaou που και αυτή έπαιξε πολύ καλά!

Lorien και Lorelai τους ήξερα, δεν μπορώ να πώ κάτι :P


Ηρω :mad: σκατούλα :mad:
:P:P:P:P:P
ευτυχώς το έσωσες στο τέλος!


youki εύγε!!! μα εύγε!!!! τέλεια στις σκέψεις και προβλέψεις!!!

nina και papas :P κάποιες στιγμές βάλατε τα χεράκια σας και βγάλατε τα ματάκια σας

fantago επίσης καλός! πολύ καλός! παρατσακ και θα χάναμε οι πολίτες!

fantasmenos αχ βαχ μας ψιλομπέρδεψε όλους στην αρχή αλλά δυστυχώς δεν είχε περιθώρια να αποδείξει την αθωότητα του :D

shaman, πιστεύω αν μιλούσε περισσότερο θα βοηθούσε και περισσότερο, είχε γενικά παρατηρητικότητα :D

γενικά ένα μεγάλο μπράβο σε όλους και να πω.... στις μεγάλες εντάσεις, η ΗΡΩ ΕΦΤΑΙΓΕ ΕΝΤΑΞΕΙ???? :mad::mad::mad:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Επίσης να τονίσω ότι δεν μιλούσα πολύ αλλά έπεσα μέσα..άιντε...αλλά εμένα δεν με δίνει κανείς σημασία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τόσο που δε μιλούσες που σε ξέχασα :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Η Neraida έπαιξε πολύ πολύ καλά. Κατάφερε να συγκρατήσει πολλές φορές τον αυθορμητισμό της, αλλά και να μην δείξει άλλιώτικο χαρακτήρα. Σταθερή μέχρι τέλους και πολύ καλή συνδολοφόνος, που συζητούσε τα πάντα και δεν ήταν ποτέ απόλυτη στις απόψεις της.

Youki. Παίχτρια με ένστικτο και πάντα "αψυχολόγητη" και επικίνδυνη για τους δολοφόνους. Σταθερότητα στις απόψεις και στους υπόπτους της.

fandago. Ο θεός του παιχνιδιού. Πάντα διακριτικότατος και αποτελεσματικός. Κατάφερε να τον καταλάβουμε από την αρχή οι δολοφόνοι και να τον υποψιαστούν μόνο στο τέλος οι πολίτες. Μας βοήθησε όσο κανείς και έπαιξε "επαγγελματικά".

Ακριβώς οι σκέψεις μου...
Προσωπικά βλέποντας το παιχνίδι απέξω μπορώ να πω ότι από τους "καλούς" η Youki είχε την πιο "επικίνδυνη" για τους δολοφόνους παρουσία. Αλάνθαστο ένστικτο!

Ο fandago ήταν άψογος και πραγματικά πιστεύω ότι αν η ΚουΕ δεν ήταν διατεθειμένη τόσο πολύ να "θυσιαστεί" για να βγάλει το Lorien είχε καλές πιθανότητες να τον προστατεύσει για πολύ περισσότερο. Κορυφαία στιγμή νομίζω, :P, ήταν χτες που κράτησε τη Neraida μέσα πείθοντας τον papas να αλλάξει ψήφο παρά τις προσπάθειες της Ηρώς να του ανοίξει τα μάτια :P

Προσωπικά, αν και στην αρχή δεν το κατάλαβα ομολογώ :redface:, θεωρώ καλό παίξιμο και το παίξιμο της Nininaou. Ήταν πραγματικά η πιο άτυχη δολοφόνος μιας και βγήκε πραγματικά με τον πιο "άκυρο" τρόπο και χωρίς να έχει ουσιαστικά κινήσει υποψίες.

Η Lorelai ακολούθησε τα βήματα της Ηρώς στον προηγούμενο γύρο. Εξαιρετική "ντεντέκτιβ" δεν κατάφερε να πείσει και με το που μίλησε... την κατάλαβαν ;)

Η Ηρώ πάλι (συγγνώμη Ηρούλα :redface:) δεν δικαίωσε, για μένα, τον τίτλο της "ντεντέκτιβ". Κατάφεραν και την αποπροσανατόλισαν με αποτέλεσμα για μεγάλο μέρος του παιχνιδιού να λειτουργήσει σα 2η ιερόδουλη μέσα στο παιχνίδι! :/: Όταν προς το τέλος το...πήρε αλλιώς ήταν αρκετά αργά (για την ίδια). Παρόλαυτα αν δεν είχε επιμείνει ακριβώς πριν φύγει στη Neraida ίσως και να ήταν αλλιώς τα πράγματα τώρα. ;)

Τέλος, να πω, ότι αν και δεν τεκμηρίωνε τις απόψεις της, ίσως και για αυτό δεν έβρισκαν ανταπόκριση με αποτέλεσμα να παρερμηνεύεται ο ρόλος της πολύ καλά λειτούργησε και το ένστικτό της Ninas21 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
και να πω.... στις μεγάλες εντάσεις, η ΗΡΩ ΕΦΤΑΙΓΕ ΕΝΤΑΞΕΙ???? :mad::mad::mad:

:P

Έλα βρε Nastasia, αφού αυτά μας έφεραν πιο κοντά! :hug: :hehe:

Εεεεε πως θα είμασταν με το σεις και με το σας; :P:P:P

Άσε που χαρίσαμε μοναδικές στιγμές γέλιου στους απ΄έξω..
Κάποιες φορές αναρωτιόμουν για τους επισκέπτες του forum, αν τύχαινε και έβλεπαν το game, θα έλεγαν "καλέ αυτοί σφάζονται στ΄αλήθεια!" :hehe:

Να ζητήσω συγνώμη για όσα μέλη χάσατε αυτές τις μέρες :P ναι οκ. ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ!!!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
@ Neraida

έκανες και την αθώα πολίτη και μας εξαπάτησες. Μαύρο στο επόμενο.

@papas

Σε κάποια στιγμή πίστευα ότι σε δωροδόκησαν οι δολοφόνοι. Σκεφτόμουν ότι θα σου έταζαν να σε κάνουν admin. Μάλλον θα χάλασε η συμφωνία στο τέλος και έκανες το καθήκον σου :P

Πλάκα είχε αυτό το παιχνίδι. Ο fandago έπαιξε καλύτερα πιστεύω. Δεν περίμενα να πείσει τον papas να βγάλει την Ηρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βλέπω η κριτική παικτών έγινε της μόδας :P

Ελπίζω αγαπητοί μου συμπαίκτες να με εμπιστευτείτε στο επόμενο παιχνίδι και ας σας την έκανα σε αυτό και να ήθελα να σας κοροιδέψω :/: :P
και ... ιερόδουλη ο αγαπητός fandago που μπορεί να μην κατάφερε να προστατεύσει το Lorien που γνώριζε κατάφερε να προστατέψει εξαιρετικά καλά όμως τη Neraida (τον άλλο δολοφόνο που γνώριζε)
Μου βάλατε δύσκολο έργο ομολογουμένως. Άντε να προστατέψεις την Neraida που καρφώνεται από το πρώτο της post :P
Επίσης αυτός ο γύρος ήταν απόδειξη ότι ο Lorien μόνο όταν είναι δολοφόνος μιλάει πολύ. Και να σκεφτείτε ότι τους χάλασα στην αρχή και με ψήφισαν και οι δύο! Ε ρε γέλια τότε! :D
Μπράβο σου.. εγώ ήμουν στραβή που δε σ΄έβλεπα και σε κατηγορούσα για ιερόδουλη, βλέπεις ο fandago ήταν άψογος στο ρόλο του, αλλά του τα χάλασε η neraida στο τέλος!:P
Ο fandago είχε περάσει αρχικά για ρουφιάνος και ως έμπιστο άτομο έτυχε εμπιστοσύνης και youki και Ηρούς που παίξανε καλύτερα για μένα από μένα τις μέρες που έλειπα Κάρπαθο :D

Ομολογώ ότι το ταξίδι στην Κάρπαθο βοήθησε αρκετά, γιατί ίσως αν μιλούσα περισσότερο να είχα φανερωθεί πιο νωρίς ;)
Fandago στο ειπα ενω στην αρχη επεζες τελεια στο τελος το παρακανες με την προστασια της neraidas..
Στο τέλος το παράκανα γιατί δεν προσπαθούσα να πείσω εσάς αλλά τον papas και μάλιστα τον κατάφερα να διώξει την Ηρώ. Αυτό και αν ήταν αστείο! :D
fandago. Ο θεός του παιχνιδιού. Πάντα διακριτικότατος και αποτελεσματικός. Κατάφερε να τον καταλάβουμε από την αρχή οι δολοφόνοι και να τον υποψιαστούν μόνο στο τέλος οι πολίτες. Μας βοήθησε όσο κανείς και έπαιξε "επαγγελματικά".
Εμένα να με συγχωρείτε που έπρεπε να σας φάω έναν δολοφόνο, αλλά αυτό με βοήθησε να κερδίσω τους πολίτες για αρχή. Ήταν έτσι κι αλλιώς εύκολος και προφανής στόχος η Lorelai ;)


Λοιπόν για να δούμε έναν πιο σύντομο σχολιασμό αυτή τη φορά για τους παίκτες :):
  1. Αννούλα : Δεν φάνηκε πολύ, μάλλον δεν της άρεσε το παιχνίδι ή απλά κάνει διακοπές :D
  2. Bill_Slayer : Λιγομίλητος αυτή τη φορά αλλά εύστοχος
  3. fantasmenos : Μπέρδεψε κόσμο στην αρχή αφού φάνηκε ασταθής, αλλά τα τελευταία του λόγια ήταν σωστά
  4. fandago : μπουχαχα :P
  5. Ηρώ : το ότι το παιχνίδι τράβηξε τόσο πολύ οφείλεται σε αυτήν. Το ότι το κερδίσανε πάλι οι πολίτες κυρίως σε αυτήν οφείλεται, αλλά και να χάνανε πάλι αυτή θα έφταιγε. Δείχνοντας μου εμπιστοσύνη, παρασύρθηκε από τις επιλογές μου και μιας και δείχνει μια ιδιαίτερη επιμονή (που κατέντησε και σε δράματα στο τέλος :P) έδωσε έναν αέρα στους δολοφόνους, για να τους τον πάρει πίσω. Τουλάχιστον την φάγαμε πριν το τέλος (μπουχαχα! :D)
  6. jrot6 : λιγομήλιτος και αυτός, αλλά το πήγε πολύ καλά ;)
  7. Κακή Επιρροή : τι να πούμε αγαπητή μανούλα, δυστυχώς για σένα δεν πείθεις. Μπορεί να έκανες το 2/2 αλλά αν είχες ψηφίσει Lorelai αντί για Lorien στον πρώτο γύρο θα ζούσες περισσότερο (μέχρι να δολοφονηθείς δλδ :P). Είχες καλούς αντιπάλους, στο επόμενο εγώ θα σε ψηφίσω κατευθείαν γιατί σε βλέπω δολοφόνο :D
  8. Lorelai : δεν πρόλαβε να μιλήσει πολύ, είχε το ίδιο μοτίβο με το προηγούμενο παιχνίδι, αλλά έκανε το λάθος να υποστηρίξει συνδολοφόνους της και έπρεπε να πεθάνει :P
  9. Lorien : μίλησε πολύ περισσότερο και την πάτησε, έκανε το χιούμορ του πάντως ;)
  10. Neraida : και αυτή ξεκίνησε να μιλάει πολύ. Τουλάχιστον με άκουσε από την αρχή και το μείωσε κάπως. Αν δεν είχε επιμείνει τόσο για το 1 λεπτό στο τέλος, νομίζω θα είχα πείσει τον papas να μην την ψηφίσει. Και εκεί που νόμιζα ότι το κάνανε εσκεμμένα και μου δώσανε καλό πάτημα, τελειώσανε όλα :)
  11. nina21 : δεν πρέπει να είχε πολλή όρεξη, μιλούσε λίγο, ακύρωνε την ΚουΕ, οπότε την διώξανε
  12. Nininaou : Πολύ καλή για πρωτάρα δολοφόνα, έπαιξε σωστά ως φίλη-φίδι (:P) και δεν προκάλεσε για να την διώξουν. Αν η Ηρώ δεν είχε αλλάξει ρότα, θα είχε βγει ζωντανή μέχρι τέλους ;)
  13. Niyia : αν είχε internet θα μας είχε φάει όλους, αυτό είναι σίγουρο :P
  14. papas : καλό παιδί, αλλά εύπιστο, να'ναι καλά βοήθησε πολύ τους δολοφόνους :D
  15. shaman : μου τα χάλασε στο τέλος, δεν μπορούσε να μην μιλήσει; :P
  16. Vkey : ανεπαίσθητη παρουσία, έπαιζε; :worry::P
  17. xanp : πολύ καλή παίκτρια τελικά! Αρχικά νόμιζα ότι ήταν δολοφόνος και κακώς οι δολοφόνοι την δολοφόνησαν! Ήθελα να δω και άλλα από αυτήν ;)
  18. Youki : δεν έχω λόγια... watson! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κακή Επιρροή : τι να πούμε αγαπητή μανούλα, δυστυχώς για σένα δεν πείθεις. Μπορεί να έκανες το 2/2 αλλά αν είχες ψηφίσει Lorelai αντί για Lorien στον πρώτο γύρο θα ζούσες περισσότερο (μέχρι να δολοφονηθείς δλδ :P). Είχες καλούς αντιπάλους, στο επόμενο εγώ θα σε ψηφίσω κατευθείαν γιατί σε βλέπω δολοφόνο :D

αν είχα ψηφίσει την Lorelai θα ήμουν "ασταθής" και δεν με σύμφερε ειδικά αφού έβλεπα ότι έτσι κι αλλιώς η μία δολοφόνα φεύγει :P
στόχος μου ήταν να φύγουν οι γνωστοί σε μένα δολοφόνοι, το με ποιο τρόπο θα γινόταν αυτό δε με ένοιαζε :P καθώς και το αν θα έπρεπε να φύγω εγώ για να αποδειχτεί κάτι που λέω :P
πραγματικά το μόνο που με ένοιαζε ήταν το 2/2 άρα εγώ θεωρώ ότι έπαιξα μια χαρά και να πας να κάνεις κακά σου εντάξει? :P

επίσης, διαμαρτύρομαι εντόνως :P
αυτή η προκατάληψη του στο επόμενο θα είσαι δολοφόνος κόντεψε να με φάει και σε αυτό που κάποιοι θεώρησαν δεδομένο ότι σαν περτικαλί πρέπει να είμαι δολοφόνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν είχες διαφορετική στάση στο τέλος, το πιο πιθανό ήταν να το γλυτώνατε.. :D

Και αναφερεσαι που ακριβως...δε σε εννοω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μπράβο μας πολιτάκια!!! :clapup::clapup:

Εγω δεν θα μιλήσω για όλους, θα μιλήσω για τις μεγάλες εκπλήξεις και τος μεγάλες "απογοητεύσεις".

Μπράβο στη Νεράιδα! Παίζοντας όπως σε όλους τους άλλους γύρους κατάφερε να παραμείνει ως το τέλος! Δεν άλλαξε τη συμπεριφορά της ουτε στο ελάχιστο!!:clapup:
Μπράβο στο Φάνταγκο, έπαιξε καταπληκτικά το ρόλο του (βοήθησε βεβαια και η απουσία του στην Καρπαθο, και μπορούσε να ψηφίζει καρααθώους πολιτες δικαιολογώντας το επειδή δεν παρακαολουθούσε το παιχνιδι). Τον κατάλαβα στο τέλος, μετά ακριβως από τη δολοφονία μου! :clapup:
Μπράβο στην ΚΕ! Για έναν έμπειρο και παρατηριτικό παίχτη έκανε κρα ότι είναι ρουφ βοηθώντας τον με τα στοιχεία που του έδινε. Λάθος της να στραφεί προς τον φαντασμένο στη 2η ψηφοφορία για τον οποίο δεν ήταν ββαιη, ενω είχε ήδη στρώσει το δρόμο για το lorien!:clapup:


Φαντασμένος και Ηρώ σορυ παιδιά, αλλά πραγματικα φαινόσασταν για δολοφονοι. Ησασταν τρελά αποπροσανατολισμένοι και ο μεν Φαν έφυγε νωρίςμ η δε Ηρώ πήρε μπρος μόνο τις 2 τελευταίες μέρες ενώ όλες τις υπόλοιπες υποστήριζε όλους τους δολοφόνους.Πως να σε εμπιστευτώ μετά καρδιά μου?!!! Μου κάνει εντύπωση όμως που πολλοί μιλάτε για το καταπληκτικό της ενστικτο!! :confused:

Bill slayer, jrot και shaman ναι μεν δεν μιλήσαν αλλά είχαν τρελή ευστοχία σε ψήφους!:clapup:
















ΞΑΝΑΠΑΙΖΟΥΜΕ?!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ θέλω να ευχαριστήσω την Resident και την Angie_Αnn για την συμβολή τους ως ΣΕ.:D

:flowers:


Τί μόνο εσεις θα μιλάτε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
ΞΑΝΑΠΑΙΖΟΥΜΕ?!!!! :P

Και νόμιζα ότι κανείς δεν θα το πει...:P

Να κάνουμε δηλώσεις συμμετοχών για να ξεκινήσουμε την άλλη Παρασκευή;;;;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παίζω :P


ήταν πολύ γρήγορος αυτός ο γύρος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top