Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Α ρε neraida.. τι να σου κάνω!

Έπαιξες έξυπνα..

Επιμένω γιατί είμαι ΠΟΛΙΤΗΣ!
Και γιατί έχω βγάλει δύο δολοφόνους έξω με τις ψήφους μου!
Εσύ ποιον έβγαλες;
Δεν είχες ψηφίσει όυτε lorelai, ούτε nininaou.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μα παλι τα ιδια θα λεμε?!
Το γιατι δεν ψηφισα Λορελαι ακομα κανεις πως δεν καταλαβαινεις?!
Ποσες φορες πρεπει να το αναλυσω..?! Μηπως να μπω και σε περισσοτερες προσωπικες λεπτομερειες?!
Και οσον αφορα στη Νινιναου για μενα εσυ φαινοσουν πιο επικινδυνη και μετα απο παροτρυνση της Γιουκι, την οποια εμπιστευομουν την ψηφισα.....

Και μεχρι τωρα ημουν η πιο αθλια παιχτρια...ξαφνικα λες στα παιδια οτι επαιξα εξυπνα?!

Ρε τι αλλο θα ακουσουμε μονο και μονο για να παραμεινεις στο παιχνιδι και να μη σε βγαλουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
neraida οι ψήφοι σου τα έχουν πει όλα, όσες δικαιολογίες για αυτές να έχεις βρει.

Ναι έπαιξες καλά, γιατί ακόμα και τώρα δε σε έχουν πάρει χαμπάρι ότι είσαι δολοφόνα.
Αυτό είναι επιτυχία.

Αν ήμουν δολοφόνα, δε θα είχα ψηφίσει πρώτη -πρώτη δολοφόνους (λορελαι, νινιναου) και να προσπαθώ να πείσω και τους άλλους με στοιχεία για την ενοχή τους.
Εσύ δεν ψήφισες κανένα δολοφόνο και αυτό δεν αλλάζει!


Τέλος από ΄μένα αν δεν μπορεί να δει τα ολοφάνερα ο papas δε μπορώ να κάνω τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :Ηρώ
  2. Ηρώ : Neraida
  3. jrot6 : Neraida
  4. Neraida : Ηρώ
  5. papas :
  6. shaman : Ηρώ
  7. Youki :Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 4
Neraida 2

Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :Ηρώ
  2. Ηρώ : Neraida
  3. jrot6 : Neraida
  4. Neraida : Ηρώ
  5. papas :
  6. shaman : Ηρώ
  7. [Youki] :Neraida
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 3
Neraida 3

Στην αρχη η youki ψηφισε Ηρω,γτ λογικα την εμπαινε πολυ η Ηρω στην Γιουκι

Επειτα,πριν πεθανει,παρατηρουμε οτι αλλαζει την ψηφο της και την παει στην Νεραιδα...

Τωρα,ο fandago,η νεραιδα και ο shaman ψηφιζουν Ηρω...

Συμφωνα με τα ποστακια που βλεπω:

φανδαγο:ιεροδουλη
Neraida:φονισσα
Shaman:?(υποθετικα λεω πολιτης ή ρουφιανος)

Ομως,η Γιουκι παρατηρουμε οτι απο εκει που τσακωνοταν με την Ηρω,τωρα πηγαινε να σκοτωσει την Νεραιδα...

Αλλα απο την jrot δεν εχω δει κανα σχολιο...Μονο να δωσει ψηφο και αγιος ο Θεος...

Για να λεμε και του στραβου το δικαιο,η Νεραιδα και ο Φανδαγο οταν ηταν η ψηφοφορια με τους δολοφονους,αυτοι ψηφισαν στον γαμο του Καραγκιοζη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ηρω αυτα που εσυ θεωρεις δικαιολογιες δεν ειναι...

Ασε που η αλλαγη ψηφου της Γιουκι δεν πιανεται...γιατι το ποστ της εγινε 13:01....
Οποτε ο,τι και να κανεις καλη μου δολοφονα..εισαι εκτος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ανακοίνωσε η ΣΕ τέτοιο πράγμα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
[φωνή από το υπερπέραν]Άντε, τελειώνετε, να ξεκινήσουμε τις συμμετοχές για το επόμενο...:P[/φωνή από το υπερπέραν]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για να λεμε και του στραβου το δικαιο,η Νεραιδα και ο Φανδαγο οταν ηταν η ψηφοφορια με τους δολοφονους,αυτοι ψηφισαν στον γαμο του Καραγκιοζη:P
Ποιος είναι ο στραβός άραγε και ποιος έχει το δίκιο :confused:

Ποια ψηφοφορία λες papas και που ψηφίζαμε ακριβώς για να σου αιτιολογήσω τουλάχιστον εγώ τις ψήφους μου. :worry:

Αν ήμουν δολοφόνα, δε θα είχα ψηφίσει πρώτη -πρώτη δολοφόνους (λορελαι, νινιναου) και να προσπαθώ να πείσω και τους άλλους με στοιχεία για την ενοχή τους.
Εσύ δεν ψήφισες κανένα δολοφόνο και αυτό δεν αλλάζει!
Σου ξαναλέω ότι ούτε ο shaman ψήφισε κανένα δολοφόνο, αλλά ούτε που σε ενδιαφέρει καθόλου!

Επίσης το γεγονός ότι ψήφισες συνδολοφόνους σου δεν λέει κάτι το έχει κάνει και ο fantasmenos απλά θεωρητικά εσύ μπορεί να το πήγες σε άλλο επίπεδο. Παρόλα αυτά όμως, κρατάω μια πισινή να ΜΗΝ είσαι εσύ ο δολοφόνος και να είναι ο shaman όπως είδες. Νομίζω ότι είμαι ξεκάθαρος!
Τέλος από ΄μένα αν δεν μπορεί να δει τα ολοφάνερα ο papas δε μπορώ να κάνω τίποτα άλλο.
Να το πάλι το δράμα. Ρε Ηρώ, αν είναι να λες τέλος, κράτα το τουλάχιστον, γιατί να το κάνεις όλο και πιο δραματικό; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μιλαω φανδαγο για τις ψηφοφοριες nininaou και lorelai
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ηρω αυτα που εσυ θεωρεις δικαιολογιες δεν ειναι...

Ασε που η αλλαγη ψηφου της Γιουκι δεν πιανεται...γιατι το ποστ της εγινε 13:01....
Οποτε ο,τι και να κανεις καλη μου δολοφονα..εισαι εκτος.....
:confused:
Ισχύει κάτι τέτοιο;

Η αλήθεια είναι ότι αν το σκεφτεί κάποιος λογικά, η δολοφονία γίνεται στις 13.00 και ο δολοφονημένος δεν μπορεί να μιλήσει μετά από τότε. Τώρα αν η ΣΕ άργησε λίγο δεν θα έπρεπε να το επηρεάζει αυτό, άρα έχει μια βάση αυτό που λες Neraida. Να μας πει όμως η ΣΕ τι γίνεται; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Παίδες....εφόσον ψήφισα πριν τη δολοφονία, μετράει κανονικά. Εχει γίνει κι άλλες φορές! Στην ψηφοφορία λήγει στις 8 ακριβώς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ψηφισες στη 1 και ενα λεπτο....και εφοσον στη 1 γινεται η δολοφονια δεν πρεπει να ισχυσει η αλλαγη βασει κανονων...
Και εννοειται οτι θελουμε να το ξεκαθαρισει η ΣΕ...
Εγω μιλαω πανω στους κανονες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μιλαω φανδαγο για τις ψηφοφοριες nininaou και lorelai
Αγαπητέ, αν ήσουν λίγο πιο προσεκτικός θα έβλεπες ότι εδώ #186 ήμουν από τους πρώτους που ψήφισαν lorelai (ενώ εσύ ψήφιζες shaman) και εδώ #731 ψήφισα Ηρώ την οποία κατηγορώ και τώρα. Που είναι ο γάμος του καραγκιόζη λοιπόν; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ποιος είναι ο στραβός άραγε και ποιος έχει το δίκιο :confused:

Ποια ψηφοφορία λες papas και που ψηφίζαμε ακριβώς για να σου αιτιολογήσω τουλάχιστον εγώ τις ψήφους μου. :worry:


Σου ξαναλέω ότι ούτε ο shaman ψήφισε κανένα δολοφόνο, αλλά ούτε που σε ενδιαφέρει καθόλου!

Επίσης το γεγονός ότι ψήφισες συνδολοφόνους σου δεν λέει κάτι το έχει κάνει και ο fantasmenos απλά θεωρητικά εσύ μπορεί να το πήγες σε άλλο επίπεδο. Παρόλα αυτά όμως, κρατάω μια πισινή να ΜΗΝ είσαι εσύ ο δολοφόνος και να είναι ο shaman όπως είδες. Νομίζω ότι είμαι ξεκάθαρος!

Να το πάλι το δράμα. Ρε Ηρώ, αν είναι να λες τέλος, κράτα το τουλάχιστον, γιατί να το κάνεις όλο και πιο δραματικό; :worry:

Γιατί μήπως το συνέχισα και δεν το ξέρω; :confused:

Πολύ θα ήθελες να σταματήσω ε;
Το τέλος πήγαινε στη neraida γιατι μας δουλεύει όλους, χωρίς στοιχεία.. λέει ότι θέλει.
Δεν τη βρίσκεις όμως αυτή δραματική ε;;)

Tι να δικαιολογήσεις κι εσύ ρε Θοδωρή. Που με ψήφισες σε μέρα που φαινόταν η ιδότητα, ενώ θεωρούσες ότι είμαι πολίτης; Άσε μας!

Και τώρα λες πως μπορεί να είναι και ο shaman, για να δικαιολογήσεις το γεγονός ότι αν βγω το παιχνίδι δε θα τελειώσει..
Και ΄γω σου λέω πως το παιχνίδι θα τελειώσει αν φύγει η neraida χωρίς να αφήνω εναλλακτική! Ποιος έχει δίκιο;
;)

Σιγά μην είναι ο shaman, θα μας τρελάνεις;

Mε προκαλείς και δεν μπορώ να μην απαντήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ψηφισες στη 1 και ενα λεπτο....και εφοσον στη 1 γινεται η δολοφονια δεν πρεπει να ισχυσει η αλλαγη βασει κανονων...
Και εννοειται οτι θελουμε να το ξεκαθαρισει η ΣΕ...
Εγω μιλαω πανω στους κανονες....

Nομίζω πως η ΣΕ το ξεκαθάρισε με το να αλλάξει την ψήφο της youki αυτόματα, αφού έγινε πριν τη δολοφονία.
Μη χαίρεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χμ...

Και καποιο αλλο ενδεχομενο σκεφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και τώρα λες πως μπορεί να είναι και ο shaman, για να δικαιολογήσεις το γεγονός ότι αν βγω το παιχνίδι δε θα τελειώσει..
Και ΄γω σου λέω πως το παιχνίδι θα τελειώσει αν φύγει η neraida χωρίς να αφήνω εναλλακτική! Ποιος έχει δίκιο;
;)
Ωραία, έφτιαξες τους δικούς σου κανόνες λογικής:
"Κάποιος έχει δίκιο όταν δεν δίνει εναλλακτικές" - Ηρώ 23 Ιουνίου το σωτήριο έτος 2008

Helloooooo! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω δε χαιρομαι...απλα λεω τι λενε οι κανονες...Μετα τη 1 ο δολοφονημενος δεν μπορει να μιλησει ή να κανει το ο,τιδηποτε....το εαν η δολοφονια ανακοινωθηκε στη 1 και δυο λεπτα αυτο ειναι λαθος της ΣΕ...
Καλησπερες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν το θέμα δεν υφίσταται και συνεχίζουμε κανονικά. Προσέξτε το παρακάτω και κυρίως το bold
  • Μέχρι τις 13:00 κάθε γύρου οι δολοφόνοι συνεννοούνται και αποφασίζουν να δολοφονήσουν έναν οποιονδήποτε παίχτη, ανεξαρτήτως ιδιότητας. Στις 13:00 λοιπόν, η ΣΕ που έχει λάβει μέχρι τότε μια προκήρυξη από τους δολοφόνους, ανακοινώνει σε όλους ποιος παίχτης δολοφονήθηκε. Αυτός ο παίκτης δεν συμμετέχει στη συνέχεια του παιχνιδιού και δεν μιλάει από τη στιγμή της ανακοίνωσης της δολοφονίας του.
Οπότε όλα συνεχίζουν κανονικά. Ευτυχώς, γιατί αλλιώς θα γινόταν μπέρδεμα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τελικα ψηφιζω νεραιδα....

1)Ψηφιζε ακυρα ατομα στις ψηφοφοριες οταν υπηρχαν δολοφο
2)Υπαρχει εμμεσο support αναμεσα σε αυτην και τον fandago
3)Τα λεει πολυ Λακωνικα
4)Τρελαινεται με το 1 λεπτο της δολοφονιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top