Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συμβουλή μου papas, μην ψηφίσεις αν δεν πει τα τελυταία της λόγια η youki.

η Υοuki δολοφονήθηκε, άρα δεν έχει τελευταία λόγια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αλήθεια πιsτεύεις πως μέσα σε 1 λεπτό, θα είχαν προλάβει να συνεννοηθούν στο μσν, να φτιάξουν προκήρυξη, να τη στείλουν στη Resident και η τελευταία να την ποστάρει κιόλας?
Καλά νομίζω ότι έχω μεγαλύτερη πείρα από σένα, οπότε ξέρω ότι ΔΕΝ χρειάζεται να συνεννοηθούν όλοι για να αποφασίσουν, συν του ότι κάποιες φορές είναι τόσο προφανές ποιος πρέπει να δολοφονηθεί που αρκεί και ένας να πάρει απόφαση. Τέλος, μπορούν ξέρεις να έχουν από πριν εναλλακτικές για τέτοια ενδεχόμενα και δεν θα είναι ούτε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι που θα το κάνουν αυτό. Και εγώ όταν έπαιζα είχα τουλάχιστον 2 προκηρύξεις έτοιμες! Γιαυτό, άσε, ξέρω... ;)
Πόσο ιερόδουλη είσαι ρε fandago!
Πόσο πολύ σε συμφέρει να με χαρακτηρίζεις έτσι ε; ;)
Αυτά δε γίνονται και το ξέρεις. Έχω κάνει δολοφόνος και ξέρω, μην προπαθείς να πείσεις τους άλλους με αυτό.
Είπαμε, ξέρω, αλλά ξέρω καλύτερα :D
Απλά στάθηκαν πολύ άτυχοι.
Ή πολύ έξυπνοι ;)
Συμβουλή μου papas, μην ψηφίσεις αν δεν πει τα τελυταία της λόγια η youki.
Απορώ για πόσο ακόμα θα μπερδεύεσαι στο παιχνίδι. Ο δολοφονημένος ΔΕΝ έχει τελευταία λόγια. Ούτε πρωτάρα να ήσουν :P
Το παιχνίδι θα τελειώσαει στις 8 αν βγει η neraida. ΚΑι το ξαναλέω, αν δεν τελειώσει πέστε να με φάτε. Εγώ δε θα ποστάρω τίποτα για να επηρρεάσω.
Και ο κλασσικός μελοδραματικός τόνος... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ειμαι μπερδεμενος...

Να περιμένεις να πει τα τελευταία της λόγια η youki, που είμαστε σίγουροι πως είναι πολίτης.

Σου ξαναλέω, πως στις 8 θα τελειώσει το παιχνίδι, γιατί η μοναδική δολοφόνα που έχει απομείνει είναι η neraida.

Aν δε γίνει αυτό που σου λέω, πρώτον να μη με λένε Ηρώ και δεύτερον δε θα ποστάρω τίποτα για να σας επηρρεάσω και σου λέω να με βγάλεις τότε.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ωστε δεν εχει τελευταια λογια ε???

Ηρω,μαλλον εσυ εισαι ή 'κοινη γυναικα' ή φονισσα...

Αλλα δεν αποκλειω και το φαινομενο να ειναι η νεραιδα...

Αν σκοτωσουμε και τον τελευταιο δολοφονο αποψε,θα μας ενημερωσει η ΣΕ οτι τελειωσε το παιχνιδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλά νομίζω ότι έχω μεγαλύτερη πείρα από σένα, οπότε ξέρω ότι ΔΕΝ χρειάζεται να συνεννοηθούν όλοι για να αποφασίσουν, συν του ότι κάποιες φορές είναι τόσο προφανές ποιος πρέπει να δολοφονηθεί που αρκεί και ένας να πάρει απόφαση. Τέλος, μπορούν ξέρεις να έχουν από πριν εναλλακτικές για τέτοια ενδεχόμενα και δεν θα είναι ούτε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι που θα το κάνουν αυτό. Και εγώ όταν έπαιζα είχα τουλάχιστον 2 προκηρύξεις έτοιμες! Γιαυτό, άσε, ξέρω... ;)


Πρίν λίγο χρησιμοποίησες το επιχείρημα ότι ήταν πρόχειρη, και ότι την έφτιαξαν τελευταία στιγμή. Τώρα λες πως την είχαν έτοιμη.
Και πάλι απλά δε γίνεται!
Είναι 1 λεπτό που να σε πάρει! Ποιον προπαθείς να πείσεις;!


Πόσο πολύ σε συμφέρει να με χαρακτηρίζεις έτσι ε; ;)

Δεν υπάρχει ούτε μια το εκατομμύριο να μην είσαι!


Απορώ για πόσο ακόμα θα μπερδεύεσαι στο παιχνίδι. Ο δολοφονημένος ΔΕΝ έχει τελευταία λόγια. Ούτε πρωτάρα να ήσουν :P


Λάθος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πρίν λίγο χρησιμοποίησες το επιχείρημα ότι ήταν πρόχειρη, και ότι την έφτιαξαν τελευταία στιγμή. Τώρα λες πως την είχαν έτοιμη.
Και πάλι απλά δε γίνεται!
Είναι 1 λεπτό που να σε πάρει! Ποιον προπαθείς να πείσεις;!
Απλά έθιξα πιθανά ενδεχόμενα με το ίδιο όμως αποτέλεσμα. Είτε πρόχειρη την είχαν και απλά συμπλήρωσαν το όνομα τελευταία στιγμή είτε την είχαν έτοιμη το ένα και το αυτό ;)
Επίσης τι ένα λεπτό μου λες, το να βάλεις το όνομα ή αν πεις στην Resident βάλε εσύ το όνομα και ανέβασε το άντε να πάρει 30 δευτερόλεπτα όχι παραπάνω. Σε αυτό το λεπτό θέλεις να στηριχθείς δηλαδή; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ωστε δεν εχει τελευταια λογια ε???

Ηρω,μαλλον εσυ εισαι ή 'κοινη γυναικα' ή φονισσα...

Αλλα δεν αποκλειω και το φαινομενο να ειναι η νεραιδα...

Αν σκοτωσουμε και τον τελευταιο δολοφονο αποψε,θα μας ενημερωσει η ΣΕ οτι τελειωσε το παιχνιδι?


Φυσικά papas. Το παιχνίδι θα τελειώσει απόψε, αν πετύχουμε δολοφόνο.

Δεν είμαι εγώ. Στο ξαναλέω αν δεν τελειώσει σήμερα, βγάλτε με αύριο. Δε θα σε επηερρεάσω καθόλου.

Αν φύγω εγώ σήμερα το παιχνίδι έχει χαθεί. Θα έχει μείνει μέσα η ιερόδουλη και η δολοφόνα.
Ψήφισε neraida και στις 8 θα το δεις!
Θα έχουμε κερδίσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Απλά έθιξα πιθανά ενδεχόμενα με το ίδιο όμως αποτέλεσμα. Είτε πρόχειρη την είχαν και απλά συμπλήρωσαν το όνομα τελευταία στιγμή είτε την είχαν έτοιμη το ένα και το αυτό ;)
Επίσης τι ένα λεπτό μου λες, το να βάλεις το όνομα ή αν πεις στην Resident βάλε εσύ το όνομα και ανέβασε το άντε να πάρει 30 δευτερόλεπτα όχι παραπάνω. Σε αυτό το λεπτό θέλεις να στηριχθείς δηλαδή; :confused:

:hehe:

Α ρε fandago, αν καταφέρεις να πείσεις με αυτά τον papas, γιατί πάνω του στηρίζεται το παιχνίδι.. τι να σου πω!

Να σου θυμήσω αγαπητέ μου οτι δεν είχες ψηφίσει nininaou που ήταν δολοφόνα.;)

Αλλά εμένα που θεωρούσες πολίτη.


Τι να πω.. είναι ολοφάνερο και απορώ πως δεν το βέπουν!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:hehe:
Να σου θυμήσω αγαπητέ μου οτι δεν είχες ψηφίσει nininaou που ήταν δολοφόνα.;)

Αλλά εμένα που θεωρούσες πολίτη.
Να σου θυμίσω αγαπητή μου, ότι αν ήμουν τόσο φανατικά υπέρ της Neraidas θα είχα μπει στις 8 τότε να ψηφίσω στη δημοσκόπηση και να φύγεις και να έχει λήξει το ζήτημα. Αλλά ΔΕΝ μπήκα! Δεν σου κάνει κάπως αυτό; ;)
Επίσης εσύ προστάτευες την Neraida μέχρι ένα σημείο, τι μας λες τώρα; :confused:
Τι να πω.. είναι ολοφάνερο και απορώ πως δεν το βέπουν!:/:
Να το πάλι το δράμα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αλήθεια,γτ fandago όταν η nininaou ήταν φονιάς,δεν την ψήφισες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να σου θυμίσω αγαπητή μου, ότι αν ήμουν τόσο φανατικά υπέρ της Neraidas θα είχα μπει στις 8 τότε να ψηφίσω στη δημοσκόπηση και να φύγεις και να έχει λήξει το ζήτημα. Αλλά ΔΕΝ μπήκα! Δεν σου κάνει κάπως αυτό; ;)
Επίσης εσύ προστάτευες την Neraida μέχρι ένα σημείο, τι μας λες τώρα; :confused:

Να το πάλι το δράμα... :P


Φυσικά και έπρεπε να μπεις τώρα για να υπερασπιστείς τη neraida την αγαπητή σου δολοφόνα.;)

Και άσε τα δράματα fandago!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι εγινε ρε παιδια?!
Εβγαλε η αγαπητη μας εξω τη Γιουκι και τωρα αλωνιζει?!
Ρε σεις μην την πιστευετε...θελει παση θυσια να μας κερδισει...μια ειναι και επειδη ξερει ποσο καλη ειναι...θελει να επηρασει και να μας φαει ολους....
πφφφφφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ηρω αστο..κανεις μπαμ πλεον για το τι εισαι....και απορω πως δε σε πηραμε/-νε χαμπαρι νωριτερα..και τον θεσπεσιο μιας ολοκληρης εβδομαδας αποπροσαναλοτισμο!
Και συνεχιζεις ακαθεκτη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αλήθεια,γτ fandago όταν η nininaou ήταν φονιάς,δεν την ψήφισες?

Γιατί είναι η ιερόδουλη papas. Είναι προφανές!

Να σου θυμήσω πως στον προηγούμενο γύρο φαινόταν η ιδιότητα αυτού που θα αποχωρούσε και αν δεν επέμενα εγώ με τη Youki δε θα είχε βγει η nininaou, μιας και ο fandago και η neraida ψήφισαν εμένα!
Δε σου λέει τίποτα αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Προσπαθεις να τον επηρεασεις...αλλα νομιζω οτι μπορει και καλυτερα ο παπας...ματια εχει και διαβαζει...απο την αρχη του παιχνιδιου μεχρι και τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Γτ εχω την εντυπωση οτι ο fandago και η Ηρω παιζουν θεατρακι,για τα ματια του κοσμου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χα!

Δε λες τίποτα για αυτό ε;
Τι να πεις!
Αφού δε σε παίρνει βρε neraida.
Oι ψήφοι σας τα έχουν πει όλα.
Ναι μάτια έχει και βλέπει.. είναι ξεκάθαρο ποιος είναι ο δολοφόνος. Προπαθήσατε να μη βγάλετε τη nininaou, αλλά δε σας έκατσε!
Τώρα πάτε να βγάλετε εμένα, ελπίζω να το δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να επαναλαβω αλλη μια φορα..πως ο παπας και ο καθε παπας μπορει και μονος χωρις την εντονη επιμονη κανενος αλλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αλήθεια,γτ fandago όταν η nininaou ήταν φονιάς,δεν την ψήφισες?
Γιατί ως τότε η Nininaou συμφωνούσε σε όλα μαζί μου, εσύ θα την ψήφιζες στη θέση μου; :/:

Αν σκεφτείς όμως, όπως είπα και πριν, αν καιγόμουν τόσο να ΜΗΝ φύγει η neraida θα είχα μπει να ψηφίσω στη δημοσκόπηση όπου με τη δική μου ψήφο θα είχε φύγει η Ηρώ. Δεν μπήκα όμως καθόλου!
Γιατί είναι η ιερόδουλη papas. Είναι προφανές!

Να σου θυμήσω πως στον προηγούμενο γύρο φαινόταν η ιδιότητα αυτού που θα αποχωρούσε και αν δεν επέμενα εγώ με τη Youki δε θα είχε βγει η nininaou, μιας και ο fandago και η neraida ψήφισαν εμένα!
Δε σου λέει τίποτα αυτό;
Έδωσα εξήγηση στον papas, νομίζω δεν χρειάζεται να σου εξηγήσω και εσένα ότι αυτό που λες έχει μεν βάση, αλλά δεν στέκει γιατί δεν είναι ολοκληρωμένο. Κρατιέσαι από ένα σημείο και δεν βλέπεις όλη την υπόθεση :worry:
Oι ψήφοι σας τα έχουν πει όλα.
Μα είναι λίγο αστείο να μιλάς εσύ για το τι έχουν πει οι ψήφοι μας ενώ στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού έλεγες άλλα απ' ότι λες τώρα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Θελω να πω τελευταία λογια!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top