Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Θα έλεγε κανείς ότι η Ηρώ έχει τρομερή επιρροή στα νεούδια. ;)
Δηλαδή ακόμα και μετά από τέτοιο παίξιμο, την εμπιστεύονται τυφλά!
:worry:

Βρε Θοδωρή αποφάσισε τι είμαι τελικά...

Σου άρεσε το σκεπτικό μου και βλέπεις ότι πλέον άρχισα να γίνομαι η Ηρώ που ήξερες, αλλά δεν μπορείς και να το παραδεχτείς, επειδή είσαι η ιερόδουλη ε; :)
Δεν είναι τυχαίο που ψήφισες εμένα καλέ μου, ενώ με θεωρούσες πολίτη στον προηγούμενο γύρο, τέτοιο λάθος από σένα αυτοί που σε ξέρουμε, κι εσύ δε θεωρείς ότι μπορούμε να το δεχτούμε ε;

Αρκεί να δούμε τις ψήφους της neraida, δεν έχει ψηφίσει κανένα δολοφόνο. Δεν το βλέπετε;
Kαι φυσικά και δεν απευθύνομαι σε ΄σένα Θοδωρή, γιατί εσύ το βλέπεις, αλλά δε σε συμφέρει να το τονίσεις.;)

Σε αυτό το παιχνίδι ξεκίνησα καλά. Ψήφισα πρώτη τη Lorelai με στοιχεία.. και το να είναι ο Λόριεν το θεωρούσα πολύ προφανές.
Έλεγα πως ρουφιάνος ήταν ο fandago, και αυτό ήταν που με αποπροσανατόλισε σε συνδυασμό με την υποστήριξη που είχα απο nininaou και neraida.

Τα πινακάκια μου από ένα σημείο και μετά δε με οδηγούσαν πουθενά.. γιαυτό όπως είπα, στράφηκα προς αυτούς που με υποστήριζαν, με πρώτη και καλύτερη τη nininaou.
Ενώ η neraida επέμενε στο να με ψηφίζει.. και αν δεν την πίεζε έμμεσα η Υouki δε θα το έκανε.
Και γιατί; Γιατί αν είναι δολοφόνα, θα την κατηγορήσουμε. Ποιος πολίτης θα έλεγε κάτι τέτοιο;:confused:

Αφού έχω δει τα πράγματα από άλλη γωνία, είμαι βέβαιη πως ρουφιάνος ήταν κάποιος από fanatsmenos και ΚουΕ. Με τον fandago ιερόδουλη, γιατί κανένας άλλος δεν κολλάει.



shaman: Προφανώς και δεν πήγαινε σε ΄σενα, για τον papas και jrot6 πήγαινε, απλά εσένα δε σε θεωρώ δολοφόνο.:)

Για ενα πλατσα-πλουτσα παω η γυναικα...επιστρεφω...και η Ηρω με εχει σκοτωσει, με εχει θαψει και ετοιμαζεται να μου κανει μνημοσυνο!!!!!!!:eek:
Ελα Δια, Ηρα και ολο το Δωδεκαθεο μαζι!:eek:
Τετοια μανια παντως δεν την ειχα υποψιν μου....:worry:
Εχεις βαλθει να μας στειλεις και να μεινεις μονη σου εεε..????!!!

Λοιπον λοιπον,η Ηρω μας τα λεει καπως μπερδεμενα τελευταια και ο fandago δεν ειναι νεουδι,αλλα γτ να λεει τετοια λογια?

Επισης,νεραιδα,αν σε σκοτωσουν:P,ελα να σε θαψω εγω :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λοιπον λοιπον,η Ηρω μας τα λεει καπως μπερδεμενα τελευταια και ο fandago δεν ειναι νεουδι,αλλα γτ να λεει τετοια λογια?

Επισης,νεραιδα,αν σε σκοτωσουν:P,ελα να σε θαψω εγω :D:P

Τώρα τελευταία τα λέω καλά papas, αλλά δεν προσέχεις πολύ. :P

Να τη σκοτώσει ποιος; ο εαυτός της; γιατί μόνο οι δολοφόνοι μπορούν να σκοτώνουν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπον λοιπον,η Ηρω μας τα λεει καπως μπερδεμενα τελευταια και ο fandago δεν ειναι νεουδι,αλλα γτ να λεει τετοια λογια?
Τι λόγια λέω; Απλά είπα ότι εσείς τα νεούδια υποστηρίζετε κάπως περισσότερο από το αναμενόμενο την Ηρώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γιατί είναι πολίτες, γιαυτό. Ενώ εσύ έχεις τα συμφέροντά σου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γιατί είναι πολίτες, γιαυτό. Ενώ εσύ έχεις τα συμφέροντά σου! ;)
Είπα εγώ ότι δεν είναι πολίτες; Γιατί προσπαθείς να πάρεις όσους θέλεις με το μέρος σου τονίζοντας ότι είναι πολίτες; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όχι, ήθελα να τονίσω το ότι εσύ δεν είσαι!;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Γειά.

Ψηφίζω Ηρώ, τα έχει κάνει τόσο μαντάρα που και πολίτης να είναι δε θα έχουμε τύψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :Ηρώ
  2. Ηρώ : Neraida
  3. jrot6 : Neraida
  4. Neraida : Ηρώ
  5. papas :
  6. shaman : Ηρώ
  7. Youki :Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 4
Neraida 2

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
  9. Nininaou #762(ψηφοφορία) > δολοφόνος
Απουσίες

shaman 1
Niyia (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Αννούλα (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι τη Δευτέρα, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Θα πω αργοτερα ποιον ψηφιζω,αν δεν με σκοτωσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :Ηρώ
  2. Ηρώ : Neraida
  3. jrot6 : Neraida
  4. Neraida : Ηρώ
  5. papas :
  6. shaman : Ηρώ
  7. Youki :Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 4
Neraida 2

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
  9. Nininaou #762(ψηφοφορία) > δολοφόνος
Απουσίες

shaman 1
Niyia (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Αννούλα (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι τη Δευτέρα, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλε εβιλ,θα πω αργοτερα ποιον θα ψηφισω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τι να σας πω!

Κάνετε λάθος!
ΚΑι το παιχνίδι αν βγω σήμερα το έχουμε χάσει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Hρω,εγω ειπα οτι θα ψηφισω αργοτερα γτ θελω να κανω μια μικρη ερευνα στα ποστς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ετσι για την πόρωση αλλάζω σε Νεραιδα. Αν δεν με φανε θα σας πω και το γιατι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πολίτη Youki... τζάμπα το κοιτάς το θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
πολίτη Youki... τζάμπα το κοιτάς το θέμα :P

Ωχ....Σιγουρα κιλλερ ειναι η Ηρω ή η Νεραιδα...

Τωρα πρεπει να ειμαστε υπερβολικα προσεκτικοι στις κινησεις μας και στις ψηφους μας,γτ το βραδυ δεν μαθαινουμε τι ηταν αυτος που εφυγε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :Ηρώ
  2. Ηρώ : Neraida
  3. jrot6 : Neraida
  4. Neraida : Ηρώ
  5. papas :
  6. shaman : Ηρώ
  7. [Youki] :Neraida
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 3
Neraida 3

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
  9. Nininaou #762(ψηφοφορία) > δολοφόνος
  10. Youki #873 (δολοφονία) > πολίτης
Απουσίες

shaman 1
Niyia (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Αννούλα (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι τη Δευτέρα, μάθaτε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
πολίτη Youki... τζάμπα το κοιτάς το θέμα :P
Κάπως αναμενόμενο νομίζω με την τελευταία αλλαγή της ;)
Ωχ....Σιγουρα κιλλερ ειναι η Ηρω ή η Νεραιδα...

Τωρα πρεπει να ειμαστε υπερβολικα προσεκτικοι στις κινησεις μας και στις ψηφους μας,γτ το βραδυ δεν μαθαινουμε τι ηταν αυτος που εφυγε...
Αν δεις papas (αλλά και οι υπόλοιποι) η προκήρυξη είναι απλή, οπότε απλά βάλανε ένα όνομα τελευταία στιγμή, το όνομα αυτού που τους συμφέρει να κλειδώσουν την ψήφο του και ο οποίος μάλιστα δείχνει ασταθής. Και αυτή ήταν η Youki!

Το σκεπτικό είναι απλό, για όσους δεν έχουν κάνει δολοφόνοι:
Στους τελευταίους γύρους, προσπαθείς να κλειδώσεις (μιας και μετά τη δολοφονία δεν αλλάζει ο δολοφονημένος) ψήφο που σε συμφέρει να μείνει έτσι, για να καθορίσεις αποτέλεσμα. Αυτή τη φορά τους συμφέρει να κλειδωθεί μια ψήφος στη Neraida. Κλασσική τακτική, δε λέω, αλλά προβλέψιμη... ;)

Οπότε έχουμε και λέμε:
Με δεδομένους δολοφόνους lorelai, Nininaou και τρίτο δολοφόνο έναν εκ των υπόλοιπων (δεν έχω καταλήξει), μένει ένας και μοναδικός τέταρτος δολοφόνος!
  1. fandago :Ηρώ
  2. Ηρώ : Neraida
  3. jrot6 : Neraida
  4. Neraida : Ηρώ
  5. papas :
  6. shaman : Ηρώ
  • Αν 4ος δολοφόνος είναι η Neraida θα ήθελε να δολοφονήσει κάποιον που είτε δεν έχει ψηφίσει (papas) είτε ψηφίζει την αντίπαλο της Ηρώ (fandago, shaman) για να κλειδώσει το αποτέλεσμα. Δεν το έκανε όμως και δε νομίζω να ρίσκαρε τόσο να χάσει την ψηφοφορία κλειδώνοντας αντίθετη ψήφο ;)
  • Αν όμως η Ηρώ είναι η 4η δολοφόνα, το να δολοφονήσει την Youki που της έβγαλε την ψυχή, έχοντας κλειδώσει την ψήφο της υπέρ της, θα ήταν το ιδανικό. Και όπως φαίνεται αυτό έγινε! :)
  • Κρατάω μια πισινή για 4ο δολοφόνο τον shaman ο οποίος επίσης δεν έχει ψηφίσει κανένα σίγουρο δολοφόνο (ψήφισε κατά σειρά: papas > papas > nina21 > nina21 > τίποτα) τον οποίο είχα αποκλείσει για (δικούς μου) προφανείς λόγους, αλλά τελικά ίσως η ΣΕ να έκανε την έκπληξη. Οπότε αν ΔΕΝ είναι η Ηρώ δολοφόνα και ΔΕΝ τελειώσει σήμερα το παιχνίδι αν αποχωρήσει αυτή θα στραφώ προς shaman. :)
Υπενθυμίζω ότι είναι ένας δολοφόνος όπως φαίνεται μέσα, είμαστε 6, μετά την ψηφοφορία θα μείνουν 5, μετά τη δολοφονία θα μείνουν 4 οπότε πάλι θα είναι 3 πολίτες προς 1 δολοφόνο, άρα το παιχνίδι ΔΕΝ χάνεται με τίποτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κάπως αναμενόμενο νομίζω με την τελευταία αλλαγή της ;)

Αλήθεια πιsτεύεις πως μέσα σε 1 λεπτό, θα είχαν προλάβει να συνεννοηθούν στο μσν, να φτιάξουν προκήρυξη, να τη στείλουν στη Resident και η τελευταία να την ποστάρει κιόλας?


Πόσο ιερόδουλη είσαι ρε fandago!
Αυτά δε γίνονται και το ξέρεις. Έχω κάνει δολοφόνος και ξέρω, μην προπαθείς να πείσεις τους άλλους με αυτό.

Απλά στάθηκαν πολύ άτυχοι.

Συμβουλή μου papas, μην ψηφίσεις αν δεν πει τα τελυταία της λόγια η youki.



Κρατάω μια πισινή για 4ο δολοφόνο τον shaman

Τον shaman? :confused:

E τι να σου πω, ελπίζω να μην παρασύρεις τους άλλους σε αυτό.

Υπενθυμίζω ότι είναι ένας δολοφόνος όπως φαίνεται μέσα, είμαστε 6, μετά την ψηφοφορία θα μείνουν 5, μετά τη δολοφονία θα μείνουν 4 οπότε πάλι θα είναι 3 πολίτες προς 1 δολοφόνο, άρα το παιχνίδι ΔΕΝ χάνεται με τίποτα :D

Ένας είναι μέσα ναι, συμφωνούμε και μια ιερόδουλη, εσύ.

Δε σε βλέπω να καίγεσαι να τον βγάλεις όμως σήμερα έξω για να τελειώνει το παιχνίδι.;)

Το παιχνίδι θα τελειώσαει στις 8 αν βγει η neraida. ΚΑι το ξαναλέω, αν δεν τελειώσει πέστε να με φάτε. Εγώ δε θα ποστάρω τίποτα για να επηρρεάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ειμαι μπερδεμενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top