Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:eek:...πλακα με κανεις...
Μηπως να αποχωρησω εγω να συνεχισετε εσεις?!:eek:
Τι χαζα πραγματα ειναι αυτα?!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

μπορεί να ψηφίσει τον εαυτό της ή μπορεί να κάνει δύο συνεχόμενες απουσίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μπορεί να ψηφίσει τον εαυτό της ή μπορεί να κάνει δύο συνεχόμενες απουσίες :P

Τον εαυτό της δε μπορεί να τον ψηφίσει.
2 απουσίες ναι , αλλά αποχώρηση απευθείας δεν γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Επειδή αυτό το παιχνίδι θέλω να τελεώσει, γιατί με έχει ταλαιπωρήσει πολύ..
αν ψηφίσετε neraida και δεν τελειώσει το παιχνίδι τη Δευτέρα, εγώ θα αποχωρήσω την ίδια στιγμή.
Το έλεγα εγώ ότι τα post σου έχουν κάτι το δραματικό και γιαυτό αγγίζεις τους υπόλοιπους. ;)

Γιατί όμως σε ταλαιπώρησε ένα παιχνίδι; Ζορίζεσαι τώρα στο τέλος; Είναι πιο δύσκολη η θέση σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν ζοριζόμουν με την έννοια που το λες εσύ fandago, δε θα αποχωρούσα.. αλλά θα το πάλευα ως τέλους.

Σιγά μην το άφηνα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε Ηρώ δεν το κατάλαβα το ποστ σου.
Λες ότι αμα ψηφίσουμε Νεραιδα και δεν τελειώσει το παιχνίδι (αρα η νεραιδα είναι πολίτης) εσύ θα αποχωρήσεις από το παιχνίδι. Και καλά για να μας πείσεις ότι είσαι πολίτης?
Δεν χρειάζονται τόσο μελοδραματικές δηλώσεις. Εχεις πέσει έξω σε όλο το παιχνίδι στις θεωρίες σου. Ξαναρωτώ πως περιμένεις να σε εμπιστευτούμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Παρατήρηση:η Nininaou έχει φύγει απ'το παιχνίδι.Για πόσο θα υπάρχει αυτή η δημοσκόπηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Παρατήρηση:η Nininaou έχει φύγει απ'το παιχνίδι.Για πόσο θα υπάρχει αυτή η δημοσκόπηση?

Εγώ το ζήτησα. Τιμής ένεκεν...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Youki, δεν το συνεχίζω άλλο.

Μίλησα.. και αν ήμουν δολοφόνα δε θα έλεγα κάτι τέτοιο. Επειδή ξέρω ότι δεν μπορέιτε να με εμπιστευτείτε και επειδή ξέρω πως είμαι πολίτης, προσπαθώ να βρω έναν τρόπο για να σας δείξω την αθωότητά μου.

Αν δεν μπορείτε να το δείτε, τότε πάσο. Δεν έχω να πω τίποτα παραπέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Οκ σου ξαναλέω. Εσύ μπορεί και να είσαι αθώα. Ο τρόπος που παίζεις όμως είναι τέτοιος που σε κάνει ύποπτη στα μάτια μου. Ακόμα όμως κι αν είσαι αθώα αυτό δεν κάνει αυτόματα τη Νεραιδα δολοφόνο. Και μόνο το ότι στηρίζεσαι σε τέτοιο επιχείρημα....σε κάνει ακόμα πιο ύποπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ το ζήτησα. Τιμής ένεκεν...:pfff:
Συγγνώμη Ρηνούλα..αφού ο λαός το απαιτεί.:(
Θα στη στειλω σε πακετο για το σπιτι να την εχεις.:P



Παρατήρηση:η Nininaou έχει φύγει απ'το παιχνίδι.Για πόσο θα υπάρχει αυτή η δημοσκόπηση?
εντάξει τώρα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οκ σου ξαναλέω. Εσύ μπορεί και να είσαι αθώα. Ο τρόπος που παίζεις όμως είναι τέτοιος που σε κάνει ύποπτη στα μάτια μου. Ακόμα όμως κι αν είσαι αθώα αυτό δεν κάνει αυτόματα τη Νεραιδα δολοφόνο. Και μόνο το ότι στηρίζεσαι σε τέτοιο επιχείρημα....σε κάνει ακόμα πιο ύποπτη.

Youki, δεν ασχολούμαι άλλο ειλικρινά, δεν μπορώ να στο αποδείξω αλλιώς.
Θα κάνεις λάθος αν με ψηφίσεις τελικά. Και θα το δεις. Το παιχνίδι δε θα τελειώσει τη Δευτέρα και μετά απορώ που θα στραφείς.

Γιαυτό σας είπα πως αν ψηφίσετε neraida και δεν τελειώσει, τότε πέστε να με φάτε, μιας και δεν μπορώ να αποχωρήσω. Εγώ δε θα ποστάρω τίποτα για να επηρρεάσω ούτε θα ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εφτιαξα κι ένα πινακάκι με το ποιοι ψήφιζαν πριν τη 1 και ποιοι όχι.
Λεπόν:
Papas και shaman δεν ψήφισαν καμία μερα πριν τη 1. O papas είναι νέος παίχτης και άρα πιθανότατα δεν έχει καταλάβει ακόμα τη χρησιμότητα του να ψηφισεις πριν τη δολοφονία. Ο shaman απόσο θυμάμαι ποτέ δεν ψήφιζε πριν τη 1, οπότε δεν είναι ύποπτο.

Ο Θοδωρής στις 3 πρώτες ψηφοφορίες επίσης δεν ψήφισε πριν τη 1, αλλά θυμίζω ότι έκανε διακοπές (ο τυχεράκιας) και άρα επίσης δεν είναι ύποπτο.

Η Ηρω και η Νεραιδα ΔΕΝ ψηφισαν πριν τη 1 στις τελευταιες ψηφοφορίες της Πεμπτης και της Παρασκευής. Ξαναψάχνωντας τα ποστ που μεσολαβούσαν από την ψοφοφορία των 8 μέχρι τη δολοφονία βλέπω ότι:
1. την Τεταρτη το βράδυ η Ηρω έγραφε ακαταπαυστα, ωστόσο δεν μπήκε στον κόπο να ψηφίσει, ενώ η νεραιδα δεν είχε γραψει τίποτα στο χρονικό διάστημα που αναφερω.
2. Την Πέμπτη το βράδυ αργά είναι και οι 2 μεσα και γράφουν αλλά καμμία δεν ψηφίζει.
3. Το Σάββατο το πρωί η Ηρώ ξυπνάει και τρέχει να δει μηπως τη δολοφονησαν! ΧΑ!

(Εχω καεί εντελώς με αυτό το παιχνίδι. :crazy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:hehe:

Κοίτα, εγώ έχεις δει τι ώρες κοιμάμαι..
Και συνήθως βάζω ξυπνητήρι νωρίς, αλλά σπάνια το ακούω. Και ναι, αν έβλεπες πως ξύπναγα κάθε φορά.. θα έλεγες σίγουρα πως κι εγώ έχω καεί! :P

Βλέποντας ότι η ώρα είναι 3 λόγου χάρη.. : " Φτου, ελπίζω να μη με σκότωσαν!" πρώτη κουβέντα και τρέξιμο στο πισί.! :hehe:
Αφού η αδερφή μου, το ΄χε χάσει εντελώς!


Και μη νομίζεις ότι στο λέω επίτηδες.. είπαμε! Δεν είμαι τόσο υποκρίτρια.. είπαμε ένα παιχνίδι είναι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ηρούλι, αν τελικα είσαι δολοφονα θα σου δείξω μετα αυτα τα ποστ και θα σε κραζω ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δε θα έκθετα τόσο τον εαυτό μου,με πράγματα που αν ήμουν δολοφόνα θα φαινόταν γελοιότητες, πίστεψέ με!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για ενα πλατσα-πλουτσα παω η γυναικα...επιστρεφω...και η Ηρω με εχει σκοτωσει, με εχει θαψει και ετοιμαζεται να μου κανει μνημοσυνο!!!!!!!:eek:
Ελα Δια, Ηρα και ολο το Δωδεκαθεο μαζι!:eek:
Τετοια μανια παντως δεν την ειχα υποψιν μου....:worry:
Εχεις βαλθει να μας στειλεις και να μεινεις μονη σου εεε..????!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Θα έλεγε κανείς ότι η Ηρώ έχει τρομερή επιρροή στα νεούδια. ;)
Δηλαδή ακόμα και μετά από τέτοιο παίξιμο, την εμπιστεύονται τυφλά! :worry:

Κοιτα εγω ειχα ψηφισει neraida και στον προηγουμενο γυρο,στον οποιο η Ηρω ειχε ψηφισει nininaou..

Aρα δεν εμπιστευομαι τυφλα,ουτε ακολουθω κανεναν παρα το ενστικτο μου αγαπητε fandago..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn:
εγώ πάντως αλήθεια το έβλεπα στον ύπνο μου
κι όχι πριν που συμμετείχα ενεργά αλλά τώρα που είμαι στην απ όξω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top