Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάντως δεν μπορώ να σας πω γμτ :popcorn:
μπορώ μόνο να ασκήσω ψυχολογική πίεση στον Μπιλλ για να σας πει :P

ΜΠΙΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ πες τους :P


πάω να ταΐσω το μωρό μου :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιδια,ξεχασαμε να σημειωσουμε απουσιουλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:clapup:

Σου είπα Youki, αν είναι φόνισσα, θα σε παραδεχτώ!!!! :D

Σε αυτόν το παίχνιδι έγραψες!;)

Μπορώ να μπω στη λίστα των πιο παραπλανημένων πολιτών. :P

Κατάφερε η μικρή μας η Ρηνούλα να με παραπλανήσει... γιαυτό χτες της κακοφάνηκε τόσο που την είπα φίδι, το ΄πιασαν οι τύψεις το μικρό μας!:hehe:


Τσεκάρω απ΄την αρχή τα ποστ... με νέα δεδομένα.. και ελπίζω να συμφωνήσουμε και πάλι για να βγάλουμε και τον τελευταίο! :)



ΣΕ λάβετε υπ΄όψιν πως αποχώρησε και άλλος παίκτης από απουσίες. Ίσως θα έπρεπε να μας πείτε τώρα μιας και μείναμε λιγότεροι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ασε Ηρούλα και τώρα πια δεν πείθεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Youki Και Ηρω πανε στην μαυρη μου λιστα...:p

Κατσε να δω αντιδρασεις και κοβω φατσες μετα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ρε συ papas τα διαβαζεις καθολου αυτα που γράφουμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τα διαβαζω...Κανατε πολυ καλη δουλεια στο θεμα με την nininaou.Αλλα τωρα θελω να δω απο εσας πως θα κανετε και ποιους θα καταδικασετε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τι δεν πείθω βρε Youki, θα έβγαζα πρώτη-πρώτη τη lorelai, ή θα έκανα αυτή τη στροφή προς τη συνδολοφόνα μου nininaou, με τόσα στοιχεία ;

Επανέρχομαι.. αφού μελετήσω τα ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλά...εγω ψηφίζω papas για αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ποια στοιχεία ρε συ Ηρω? Μεχρι που αλλαξα την ψήφο μου και σε ψήφισα ήσουν βεβαιη για την αθωότητά της. Μας δουλεύεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συμφωνώ. Κι εγώ πιστεύω ότι "κάτι είναι" ο Φαν. αλλά όχι δολοφόνος. Μακάρι να'ναι ρουφιάνος αν είναι καλός.

Τώρα, έχουμε γι'αυτόν μία ψήφο από τη Νεράιδα η οποία όμως δεν με βάζει σε υποψίες γιατί ήταν επιπόλαιη και κατάλαβα ότι δεν το πολυσκέφτηκε.

Περιμένω...:)

Υποστήριζε τη neraida..
Kαι γενικά ποτέ δεν έχουν αλληλοκατηγορηθεί, ούτε με αυτή, ούτε με Λοριεν, ούτε με lorelai.
Αντίθετα συμφωνούσε η nininau μαζί μου σε ό,τι έλεγα και πως να μη συμφωνεί μιας και μια χαρά έκανε τη δουλειά της, αφού θεωρούσα πως ο Λόρυ δεν είναι δολοφόνος.


Καποιος εχει αρχισει να μου μοιαζει...:whistle:, παραυτα εγω θα σε "φαω"....:devil: (επεσαι του φαν, βεβαιως βεβαιως...και ναι, ειμαι πολυ κακια:mad:)

εντιτ: οκ...ειπα θα το βουλωσω...αλλα ρε γμτ ..μου ειναι πολυ δυσκολοοοοοο..θα σκασω λεμε!:redface:)

Η neraida έχει ρίξει άκυρους ψήφους.. με πρώτη στο fandago, και μετά fantasmenos που απ΄ότι φαίνεται πλέον πολίτης ήταν.


Και όσο για τα στοιχεία που έλεγες ότι δεν έδωσα, να τα!
Τhanks Ρηνούλα!

Δεν ήξερα τι "φίδι" είχα στο σβέρκο μου τόσο καιρό! :P:P

Αφού είχα πάρει ένα δρόμο με συνοδηγούς μου κάποιους, που μου ΄λεγαν "καλά πας"! Εεεεε αυτός ο δρόμος μ έβγαλε σε αδιέξοδο.. τους ρίχνω από μια μπάτσα και κάνω του κεφαλιού μου!

Το ότι με πήγαν εκεί, να μη με κάνει να πιστεύω πως είχαν όφελος; Φυσικά και είχαν!
Με πρώτο και καλύτερο τον fandago, τη μέγα ιερόδουλη, απ΄τα καλύτερα μπ**ρδέλα μας έχει έρθει :hehe:


Με το παραπάνω σου μηνυματάκι αγαπητή μου, τελικά με κάνεις να καταλάβω ότι εσύ ήσουν.. γιατί ξέρεις εκεί μες το δάσος που ήταν το δρομάκι, δεν έβλεπα καλά. :P

Να θυμηθώ πως τη Lorelai την ψήφισες 18.13 ακριβώς και ενώ ήδη ήταν πιο μπροστά από τους υπόλοιπους με τον αμέσως επόμενο σε ψήφους Lorien.
Ότι και να ψήφιζες το ίδιο και το αυτό θα ήταν για σένα.. γιατί να μην ψηφίσεις Λορελαι, να έχεις και ελαφρυντικά στην πορεία;


To μόνο που με προβληματίζει σε όλο αυτό, είναι ότι αν έβαζε και ΄σενα και τη lorelai ο Βill πολλά νεούδια δε θα είχε βάλει; :worry:

Απ΄ότι φαίνεται η ψήφος μου θα πάει στη nininaou

Ελπίζω τώρα στην επιστροφή να μη φάει ο κακός ο λύκος (aka δολοφόνοι)

:lol:

Από χτες ακόμα.. τα είχα πει.. :)

papas? Βρε Youki μου, πολλoί νέοι για δολοφόνοι, και papas και lorelai και nininaou?

Αποκλείεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η neraida έχει ρίξει άκυρους ψήφους.. με πρώτη στο fandago, και μετά fantasmenos που απ΄ότι φαίνεται πλέον πολίτης ήταν.

Μπασταααααααααααααα!!!
Ε, η κανεις πως δενκαταλαβαινεις ή δενξερεις να διαβαζεις....
Πανε διαβασε την ψηφο μου στον Φανταγκο γιατι την εριξα και μετα ελα και πες μου...
Και οσον αφορα στο Φαντασμενο και παλι να ξεκινησουμε νεο παιχνιδι παλι θα τον εχω απο κοντα και θα τον θελω εκτος....
Επιλεκτικα διαβαζεις..??? Ηθελημενα ή μη...το κανεις....
Και κατηγορησε με οσο θες....Ημουν σιγουρη οτι θα το εκανες....
ενιγουει....ιναφ....γκοου πλει γιορ γκειμ...για αλλη μια φορα σε παραδεχομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
καθολου επιπολαιη..ο φαν μου την εδωσε εκεινη τη στιγμη πολυ στα νευρα, του τα ειχα ηδη μαζεμενα και το ειχα δηλωσει οτι θα τον ψηφισω πριν καν αρχισει το παιχνιδι, οπως και το φαντασμενο επισης....μολις φυγει ο φαν επομενος στη λιστα μου ειναι ο φαντασμενος....τα δυο φαν για μενα λοιπον....
επισης, δε μου αρεσε και καθολου το οτι ηθελε να το βουλωσω κοινως.....και ναι φαν μου αυτα δεν αρεσουν ουτε στις τριανταρες....

Να σταματησω ε?!
Νταν.....μην παραπονεθει κανεις ομως οτι δε γραφω πλεον...καλησπερα σας
Και ψηφιζω Θοδωρη

Ναι αμέ.. να ΄τοι οι λόγοι.. άκρως σοβαροί, ομολογουμένως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ναι αμέ.. να ΄τοι οι λόγοι.. άκρως σοβαροί, ομολογουμένως!:)

ωραια να στο εξηγησω Ηρω για να τελειωνει το θεμα...
εγω τα ειχα παρει με το θοδωρη απο το τελος του προηγουμενου παιχνιδιου που υποστηριζε ενα ατομο το οποιο ηταν δολοφονος και δεν "επαιζε"...μου την εδωσε που μου ειπε να σταματησω και κοινως ελεγε οτι παιζω αθλια...και τα ειχα παρει μαζι του σε προσωπικο επιπεδο και δεν τον ηθελα στο παιχνιδι...
και μετα απο λιγο σε καποιο επομενο ποστ μου το ειπα κιολας..οτι ειναι καιρος να σοβαρευτω....γιατι μου περασε...νταξ τωρα?!
και μη με νευριαζεις αλλο...ειναι γνωστο οτι εχω πολυ ευαισθητα νευρα....τενκιου και καληνυχτα σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πάντως δε χρειαζόταν να μου το εξηγήσεις.. το κατάλαβα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:popcorn:


ΥΓ μου τη δίνει που δεν μπορώ να εκφραστώ :P
Φέρε λίγο κι από δω.:popcorn:

Ο Bill είπε ότι θα το συζητήσουμε και αν είναι ως τη Δευτέρα θα σας πει το μεγάλο αφεντικό ( ο Bill είναι αυτός :P)
Κι εσεις συναφεντικά είστε ρε.:P

Μην μου το αλλαζεις τωρα...

Το ξερεις οτι εχεις φανταστικα μαλλια και ματια?:D
Έχει,έχει , αλλά γλύφεις λάθος άτομο.:P


Θα συσκεφτώ με την ΣΕ και θα δουμε τί θα σας αποκαλύψουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:clapup:
ΣΕ λάβετε υπ΄όψιν πως αποχώρησε και άλλος παίκτης από απουσίες. Ίσως θα έπρεπε να μας πείτε τώρα μιας και μείναμε λιγότεροι :)

Παιδια,ξεχασαμε να σημειωσουμε απουσιουλες...

Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :
  2. Ηρώ :
  3. jrot6 :
  4. Neraida :
  5. papas :
  6. shaman :
  7. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
  9. Nininaou #762(ψηφοφορία) > δολοφόνος
Απουσίες
shaman 1
Niyia (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Αννούλα (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι τη Δευτέρα, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος

έχω ξεχάσει κάτι??!?!??! Πείτε αν είναι δεν το πήρα χαμπάρι...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ο shaman συμμετειχε σε αυτον τον γυρο?:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :
  2. Ηρώ :
  3. jrot6 :
  4. Neraida :
  5. papas :
  6. shaman :
  7. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
  9. Nininaou #762(ψηφοφορία) > δολοφόνος
Απουσίες

shaman 1
Niyia (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Αννούλα (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι τη Δευτέρα, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top