Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το θεμα μου ειναι η πονηρια σου...(Ηρω)

Aυτό αν δε με λένε Ηρώ.. θα το πάρεις πίσω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Η youki neraida μου όλες αυτές τις μέρες έχει φαγωθεί, πως είναι η nininaou..ας δούμε τι είναι λοιπόν.
Και η ΣΕ μας έχει υποσχεθεί, πως θα μας πει πόσοι δολοφόνοι έχουν μείνει μέσα μετά και από τη σημερινή ψηφοφορία.

Αν μάθουμε αν είναι ή δεν είναι δολοφόνος η nininaou θα μας βοηθήσει πολύ.:)

Τι θα καταλάβεις, που θα δεις πολίτη Ηρώ αποχώρησες; :worry:

:hehe:

A ρε neraida.. για τόσο δε σε είχα.. άρα καλά έλεγα ή εσύ ή η nininaou με τη διαφορά ότι είναι : KAI εσύ KAI η nininaou , αλλιώς δεν εξηγείται!

νεραιδα...άλλαξε πουλάκι μου την ψήφο σου να φύγει η νινιναου. Μονο έτσι θα ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα...

Εχεις δικιο....(αυτο πηγαινε στη Γιουκι)

Το θεμα μου δεν ειναι εαν θα με κατηγορησεις...το εκανες ηδη...
Το θεμα μου ειναι η πονηρια σου...(Ηρω)

Πολυ ξεκαρφωμα πεφτει εδω:D
Η Ηρω στην αρχη ειπε αλλους και μετα το αλλαξε...Γτ ομως?:hmm:
Επισης,μηπως η νεραιδα ξερει κατι παραπανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ωραίαααααα....
Που είναι η ΣΕ να μας πει λοιπόν...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σύμφωνα με τις οδηγίες του Μπιλλ έληξε η ψηφοφορία.
ΆΡΑ η Ρηνούλα μας αφήνει.

επειδή έχω χάσει το μπούσουλα περιμένετε να δω αν πρεπει να σας πω τι ήταν. :D


εδιτ: σας λέω...

δολοφόνα Nininaou να δούμε τι θα πεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ελα Ξερουζου...ΠΡΕΠΕΙ να μας πεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπορεις καλε..Πεεεςςςςςςςς

εντιτ: καποιο μικρο μας επεξεργαζοταν περιφημα..!γκρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:

Ωραία!!!!
Για να δω τι θα πεις τώρα Ηρούλα!!!

Εχουν φύγει standard 3 λοιπόν! Γιατί πλέον είμαι απόλυτα βεβαιη ότι ήταν και ο Λορυ!!!
Πάω να βρω ποιοι ειχαν αλληλουποστηριχτεί με τη nininaou!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Η δολοφο εφυγε!!!!!!!!!!!!(κανω σπαγγατο απο την χαρα μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn:


ΥΓ μου τη δίνει που δεν μπορώ να εκφραστώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :
  2. Ηρώ :
  3. jrot6 :
  4. Neraida :
  5. papas :
  6. shaman :
  7. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
  9. Nininaou #762(ψηφοφορία) > δολοφόνος
Απουσίες
Niyia (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Αννούλα (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι τη Δευτέρα, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
RE... νομίζω ότι ο Μπιλ κάτι είχε πει ότι ίσως έλεγε τι έχουν απομείνει μέσα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Καλή συνέχεια!




Πλάκα είχε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ο Bill είπε ότι θα το συζητήσουμε και αν είναι ως τη Δευτέρα θα σας πει το μεγάλο αφεντικό ( ο Bill είναι αυτός :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ο Bill είπε ότι θα το συζητήσουμε και αν είναι ως τη Δευτέρα θα σας πει το μεγάλο αφεντικό ( ο Bill είναι αυτός :P)

Μην μου το αλλαζεις τωρα...

Το ξερεις οτι εχεις φανταστικα μαλλια και ματια?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ο Bill είπε ότι θα το συζητήσουμε και αν είναι ως τη Δευτέρα θα σας πει το μεγάλο αφεντικό ( ο Bill είναι αυτός :P)

for what is worth it, εγώ λέω να τους πούμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
for what is worth it, εγώ λέω να τους πούμε :P

εσύ καταχρηστικά γράφεις σε αυτό το thread :P

[και τώρα πάω να συνεχίσω το wedding dash με το οποίο έχω "καεί" από το μεσημέρι :P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είμαι τιμητική ΣΕ :P
γνωρίζω τα πάντα κι αυτό αρκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κι εγώ λεω να μας πείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top