Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αν η ΚΕ είναι πολίτης πάντως νομίζω ότι η Ηρώ είναι δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μάλιστα...

ΚουΕ αναμενόμενη η αντίδρασή σου. Κι αν θεώρησαμε τελικά τον Lorien πολίτη, εσύ μας οδήγησες σ'αυτό. Μετά τη δολοφονία του όποιος τολμούσε να τον υπολογίσει ως αθώο δεχόταν επίθεση (βλ. papas) ή μεταπειθόταν μετά από προσπάθεια (βλ. jrot6) ή προσεγγίζονταν χωρίς αποτέλεσμα (βλ. fandago). Oποιος όμως έπαιρνε ως δεδομένο ότι ο Lorien είναι δολοφόνος (βλ. Bill_Slayer, Youki- είχαν αναφερθεί ως ύποπτοι) δεν αμφισβητήθηκε καθόλου.

Αργότερα οι ίδιοι οι τελευταίοι (Bill_Slayer, Youki), μετά από σένα πάντα, στρέφονται στην Ηρώ την οποία θεωρούν ιερόδουλη ή και δολοφόνο. Επειδή θεώρησε τον Lorien πολίτη, και επειδή δεν σκέφτηκε ότι κάποιος κάπου κάποτε είχε δολοφονήσει δολοφόνο. Μιλάμε για αυτό το παιχνίδι και για την τωρινή συμπεριφορά των τωρινών παιχτών. Αυτού του τύπου τις κατηγορίες δεν μπορώ να τις δεχτώ γιατί μου θυμίζουν έντονα αυτές του fantasmenou που έλεγε για κάποιον στηριζόμενος σε συνήθειες άλλων ή του εαυτού του. Αυτό κι αν ήταν αναμενόμενο.

Έτσι "αναμενόμενο" θα είναι και το να αποδειχθείς πολίτης. Η τόση σιγουριά και αυτοπεποίθηση με την οποία κατηγορείς την Ηρώ αυτό μου δείχνουν. Ότι ξέρεις ότι θα βγεις πολίτης. Και θα ήταν μεγάλη επιτυχία να αφήσεις τέτοιες αμφιβολίες για μία καλή παίχτρια. Αν είσαι ιερόδουλη, κι αν δεν προσπαθείς απλά να γυρίσεις την ψηφοφορία τελευταία στιγμή όντας δολοφόνος, τότε σωστά κάνεις και εξαντλείς τη δυναμή σου και εκμετταλεύεσαι τα πάντα. Λοιπόν, αν και μάλλον αυτό συμβαίνει και αν και κάποιοι ίσως να επηρεαστούν από τα λεγόμενά σου δεν αλλάζω την ψήφο μου.

Το αν θα φανείς πολίτης ή όχι, δεν θα με κάνει να ψηφίσω κάποιον που θεωρώ πολίτη ούτε να αφήσω εσένα που θεωρώ επικίνδυνη.

Φεύγω τώρα, θα επιστρέψω μετά τις 8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν η ΚΕ είναι πολίτης πάντως νομίζω ότι η Ηρώ είναι δολοφόνος.

Οκ ..δεν εχει αλλαξει κατι απο οσα διαβασα και εγινε και το αναμενομενο να τον φανε τον Λορυ....χμμμ...

Ρε συ Μπιλ Σλειερ...εαν η Ηρω ειναι δολοφονος...τοτε εγω ειμαι Νονος της νυχτας!!!!!!!!!!!τς τς τς:whistle:.....Δε μας τα λες καθολου καλα....!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Για το μόνο που λυπάμαι είναι που λείπουν καλοί παίκτες από το παιχνίδι και οι υπόλοιποι έχουν γίνει δολοφόνοι (βλ. Youki)

Έχω μείνει μόνη μου με μια nininaou να συμφωνούμε και μια neraida και η τελεταία εδώ κι εκεί.

Που ΄σαι ρε fandago...

To εκμεταλλεύεστε πολύ καλά όμως αυτό, καλά μου δολοφόνια, πέσατε να με φάτε.

Έχετε κάνει το λάθος να προδωθείτε πολύ, ανεξάρτητα που δεν το βλέπουν όλοι. Όσοι κοιτούμε προσεκτικά τα ποστ το έχουμε καταλάβει.

Πόσα ποστ μου παραπίσω έλεγα πως οι δολοφόνοι για μένα ήταν: lorelai (ήμουν η πρώτη που την κατηγόρησα-ψήφισα), fantasmenos, Υοuki, Bill_Slayer, με ιερόδουλη την ΚουΕ

Και έλεγα πως ιερόδουλη, μπορεί να είναι είτε φαντασμένος, είτε ΚουΕ.

Το έλεγες και το ξανάλεγες ΚουΕ μου πως θα τον σκοτώσουν.. σήμερα για να μη φανεί και να κατηγορηθείς εσύ.. ότι πρέπει για να μην έχουμε να σου πόυμε τίποτα μετά.

Προσεχτικές οι κίνησεις σου.. συγχαρητήρια

Άντε να δούμε τι είσαι τώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα : Κακή Επιρροή
  2. Bill_Slayer : nina21
  3. fandago : Κακή Επιρροή
  4. Ηρώ : Κακή Επιρροή
  5. jrot6 : nina21
  6. Κακή Επιρροή : nina21
  7. [Lorien] : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : nina21
  9. nina21 : Κακή Επιρροή
  10. Nininaou : Κακή Επιρροή
  11. papas : Κακή Επιρροή
  12. shaman : nina21
  13. Vkey : Κακή Επιρροή
  14. Youki : nina21
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Κακή Επιρροή 8
nina21 6

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
Απουσίες
Vkey 1

Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Από την σημερινή ψηφοφορία βγαίνει η Κακή Επιρροή η οποία ήταν πολίτης.
Αναστασία, περιμένουμε τα τελευταία σου λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πόσα ποστ μου παραπίσω έλεγα πως οι δολοφόνοι για μένα ήταν: lorelai (ήμουν η πρώτη που την κατηγόρησα-ψήφισα), fantasmenos, Υοuki, Bill_Slayer, με ιερόδουλη την ΚουΕ
Εχεις χρησιμοποιήσει τόσες φορες αυτό το επιχειρημα που καταντάει υποπτο...

Αναθεωρώ, μπορεί αντί του fantasmenou να είναι ιερόδουλη η Ηρώ. Και η lorelai ήταν αναγκαίο κακό για κείνη. Εφόσον η lorelai καρφωνοταν τόσο πολύ, την "εδωσε" για να μας κάνει να την εμπιστευτούμε!

Ωστόσο επιμένω και για αύριο στη nina21
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πολίτης η ΚουΕ, άρα ιερόδουλη, άρα φαντασμένος δολοφόνος.
Μια χαρά..

Επειδή είναι αναμενόμενο τα δολοφόνια να το εκμεταλλευτούν κοιτάχτε πολύ καλά, ποιοι θα με κατηγορήσουν. Εγώ δε λέω τίποτα άλλο.

Προφανώς και η επόμενη ύποπτη για μένα είναι η Youki.
  • Μας έχει συνηθίσει να είναι τόσο καλή παίκτρια, που απορώ πως δε βλέπει τα αυτονόητα..
  • Κατηγορούσε nininaou, η οποία συμφωνεί μαζί μου σε όλα. Δεν κατηγορούσε όμως εμένα, γιατί βλέπει πως είμαι τόσο πολίτης, που όλοι μπορούν να το καταλάβουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αχ...εγω σταματαω εδώ...

Μετα και τη σημερινη ψηφοφορία, ελπίζω οι υπολοιποι πολίτες να ανοιξουν τα ματια τους.
I rest my case.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αναθεωρώ, μπορεί αντί του fantasmenou να είναι ιερόδουλη η Ηρώ. Και η lorelai ήταν αναγκαίο κακό για κείνη. Εφόσον η lorelai καρφωνοταν τόσο πολύ, την "εδωσε" για να μας κάνει να την εμπιστευτούμε!

Ήταν αναγκαίο κακό η Lorelai. Ηρώ βλέπεις πολύ μπροστά, προβλέπεις τα μελλούμενα. Πώς αλλιώς από το πρώτο σου ποστ θα ήξερες ήδη ότι αργότερα θα χρειαστεί να κατηγορήσεις τη Lorelai; Στο πρώτο της κιόλας ποστ η Ήρώ μίλησε για την Lorelai. Και βέβαια όμως τη θεωρείς ιερόδουλη και καλά κάνεις για σένα. Αν θες να πείσεις κι άλλους, βρες καλύτερα επιχειρήματα.

Υοuki, ενισχύεις τις υποψίες μου προς εσένα. Να περιμένεις την ψήφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Θα την περιμενω Ρηνουλα. No problem. Οπως θα περιμενεις κι εσυ τη δική μου μόλις φύγει από το παιχνίδι η δολοφονα nina.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
επειδή η ΣΕ δεν λέει να μπει :P κι εφόσον με πετάξατε βλαμμένα :P θα αυτοανακυρηχθώ ΣΕ και θα σας πω επίσημα ότι ήμουν ΠΟΛΙΤΗΣ :P


τα τελευταία μου λόγια τα έχω ήδη πει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα : Κακή Επιρροή
  2. Bill_Slayer : nina21
  3. fandago : Κακή Επιρροή
  4. Ηρώ : Κακή Επιρροή
  5. jrot6 : nina21
  6. Κακή Επιρροή : nina21
  7. [Lorien] : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : nina21
  9. nina21 : Κακή Επιρροή
  10. Nininaou : Κακή Επιρροή
  11. papas : Κακή Επιρροή
  12. shaman : nina21
  13. Vkey : Κακή Επιρροή
  14. Youki : nina21
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Κακή Επιρροή 8
nina21 6

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
Απουσίες
Vkey 1

Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Από την σημερινή ψηφοφορία βγαίνει η Κακή Επιρροή η οποία ήταν πολίτης.
Αναστασία, περιμένουμε τα τελευταία σου λόγια.


lolwut
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
επειδή η ΣΕ δεν λέει να μπει :P κι εφόσον με πετάξατε βλαμμένα :P θα αυτοανακυρηχθώ ΣΕ και θα σας πω επίσημα ότι ήμουν ΠΟΛΙΤΗΣ :P

Μα και γω λίγο πιο πάνω το ανακοίνωσα ότι ήσουν πολίτης!

Μια χαρά είναι η ΣΕ :P Αμέσως να κατηγορήσουμε την ΣΕ! Η ΣΕ είναι φανταστική, υπέροχη, καταπληκτική, ανεπανάληπτη, μοναδική, κτλ κτλ .&- :P

edit, με πρόλαβε ο Σάμαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ οκ θα ξαναπώ τότε τα τελευταία μου λόγια :P

1. ΕΙΜΑΙ ΑΘΩΑ.-
2. ο ρουφ ή ο ιερόδουλος ξέρουν ΜΟΝΟ δύο δολοφόνους .-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κατηγορούσε nininaou, η οποία συμφωνεί μαζί μου σε όλα. Δεν κατηγορούσε όμως εμένα, γιατί βλέπει πως είμαι τόσο πολίτης, που όλοι μπορούν να το καταλάβουν

To ότι όμως κάποια συμφωνεί μαζί σου -αν όντως είσαι πολίτης- δεν σημαίνει ότι είναι κι αυτή πολίτης...
Μπορεί να είναι κάλλιστα δολοφόνος....

α)κερδίζει την εύνοια σου
β) περνάει ως πολίτισσα και αλήττισα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Youki, το μόνο ελαφρυντικό που σου δίνω και είναι σημαντικό είναι πως ψήφισες Lorelai. Από τη στιγμή που οι δολοφόνοι είναι μόνο 4, δε θα μπορούσατε να βγάλετε τον έναν τόσο γρήγορα.

Η nina21 ήταν από την αρχή στους υπόπτους μου, σύμφωνα και με το παρακάτω ποστ.

Όλοι οι άλλοι είστε το ίδιο ύποπτοι.. αλλά θα μπορούσα να ξεχωρίσω
  • Youki: τόσο καλή, που όλοι μας θέλουμε να τη δούμε πως θα τα πάει ως δολοφόνα, το ίδιο και η ΣΕ νομίζω :)
  • lorien: ο αδικημένος του παιχνιδιού, γιατί όχι δολοφόνος αυτή τη φορά;
  • Kακή Επιρροή: μια super mod, για super δολοφονίες!:P
  • Lorelai: Της αρέσει το παιχνίδι και ασχολείται αρκετά, τώρα που τελείωσε τις πανελλήνιες, ποιος την πιάνει!:D
  • nina21: Λύσσαξε για ρόλο, καθόλου παράξενο να της το έκαναν το χατήρι..:whistle:
:D

Αν υποθέσουμε όμως ότι είναι η nina δολοφόνος τότε οι συνδολοφόνοι της που έχουν απομείνει θα ψήφισαν ΚουΕ.
Και στο παιχνίδι το πολύ να έχουν μείνει τρεις δολοφόνοι, με το ενδεχόμενο ένας από τους Λοριεν, φαντασμενο να είναι δολοφόνος, τότε έχουμε δύο.

Ο Λόριεν πρόλαβε και ψήφισε ΚουΕ, ίσως για να υποστηρίξει τη nina21 και ίσως γνωριζε οτι θα φύγει άρα κλείδωσε την ψήφο του.
τον papas και τη nininaou τους αποκλείω.


Αν η ΚουΕ έπαιξε τόσο χάλια και βοήθησε τόσο τους δολοφόνους αλλά δεν είναι ιερόδουλη, τότε ιερόδουλη ήταν ο fantasmenos (εγώ δεν είμαι στο υπογράφω) και έχουμε :

lorelai, nina21, lorien και τι; :worry:

Aυτά είναι υποθέσεις που βασίζονται στο δικό σου σκεπτικό και θέλω να τις ακούσω σε περίπτωση που είσαι πολίτης.

Εγώ επειδή ημουν ανάμεσα σε ΄σένα και τον Slayer, θα ψήφιζα Slayer .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αρνούμαι το ότι συμφωνώ με την Ηρώ. Ή καλύτερα το ότι αυτό που κάνω είναι μόνο να συμφωνώ με την Ηρώ. Ναι, μου φαίνεται σωστή σε ό,τι λέει. Και όχι μόνο μου φαίνται, αλλά αποδεικνύεται και ότι είναι. Ναι, πιστεύω ότι βοηθάει, και ότι παίζει καθαρά και έξυπνα. Αλλά, από κει και πέρα, έχω κι εγώ το δικό μου σκεπτικό και τα δικά μου επιχειρήματα. Δεν προσπαθώ να κερδίσω εύνοια από κανέναν. Αυτό δε θα ήταν σύμφωνο με το παιχνίδι μου, στο οποίο έχω ξεκαθαρίσει ότι εμπιστεύομαι απόψεις και όχι πρόσωπα.

Για τη Youki έχω να πω ότι μένει ύποπτη ακόμα. Το ότι κατηγορούσε Lorelai δεν μου αλλάζει την άποψη. Την ίδια ώρα προσπαθούσε να τη συνδιάσει με άλλους πάντα(nininaou, fandago, lorien, nina21 κ.ά.). Ειδικά, αφού το έκανε μετά από αδιάσειστα στοιχεία του fandago και του Ηρουλίου αρχικά, με κρατάει. Μένω σ'αυτήν, κυρίως λόγω της προσκόλλησής της σ'εμένα από την αρχή μέχρι τώρα, χωρίς συγκεκριμένες κατηγορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χμ,τα σκεπτικα μας καπου οδηγουν...

Εγω θεωρω υποπτους τους shaman και την youki...

Αλλα θα δω και την συνεχεια του παιγνιου και θα πω το σκεπτικο μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fandago :
  4. Ηρώ :
  5. jrot6 :
  6. Neraida :
  7. nina21 :
  8. Nininaou :
  9. papas :
  10. shaman :
  11. Vkey :
  12. Youki :nina21
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

nina21 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
Απουσίες
Vkey 1

Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι την Πέμπτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top