Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλώς την... Εσύ nina τι πιστεύεις για όλα αυτά; Έχεις κατασταλάξει ποιον θα ψηφίσεις;

Έχω πέσει σε βαριά σκέψη...θα το κάψω στο τέλος...:hmm:Σκέυτομαι καθώς διαβάζω σιωπιλά τις διαμάχες και απαντήσεις σας:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι εγώ προσπαθώ να αποφασίσω.Γιατί από αυτούς που αντιπαρατίθενται ο ένας τουλάχιστον θα είναι δολοφόνος.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
παραιτούμαι... κάντε ό,τι θέλετε
μέχρι να με βγάλετε ή να με δολοφονήσουν απλά θα ψηφίζω

ΚουΕ, σε καταλαβαίνω. Δεν πρέπει όμως να παραιτείσαι. Εσύ άνοιξες το λάκκο σου. Με τη συμπεριφορά σου μας προκάλεσες. Μπορεί να είσαι πολίτης ή και δολοφόνος ή δεν ξέρω τι άλλο, το σίγουρο είναι ότι δείχνεις ότι είσαι δολοφόνος. Αν δεν είσαι αποδειξέ το. Δεν χρειάζεται να απολογείσαι συνεχώς, ούτε να αλλάζεις τις ψήφους σου, ούτε να ακολουθείς τον fantasmeno. Mόνο να προσπαθείς να βοηθάς το παιχνίδι με το να'σαι ξεκάθαρη, αν είσαι πολίτης.

Προσωπικά, σε θεωρώ πολύ ύποπτη. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν είμαι/ είμαστε εδώ για να σε ακούμε, αν έχεις κάτι να πεις. Μόνο που πρέπει να δεχθείς ότι ναι, είμαστε δύσπιστοι ακόμα και θα παραμείνουμε αν συνεχίσεις όπως πας. Είναι λογικό. Αν είσαι πολίτης θα φανεί, όχι με το να επαληθευθούν οι υποψίες σου, αλλά με την ίδια σου τη συμπεριφορά.

*Βill, Είδες δε μίλησα. Εδώ θα είμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Λοιπόν....ψηφίζω fantasmenos!
Μην με ρωτήσετε γιατί...σήμερα έχουμε ρεπό...θα σας πω αύριο...που θα είναι και η τελική ψήφος μου!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν....ψηφίζω fantasmenos!
Μην με ρωτήσετε γιατί...σήμερα έχουμε ρεπό...θα σας πω αύριο...που θα είναι και η τελική ψήφος μου!!! ;)

θα περιμένω με ανυπομονησία την αιτιολόγηση σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν ακολουθώ τον φαντασμένο
διαβάστε ρε γμτ μου πιο προσεκτικά


κι όχι nininaou να μην παραιτούμαι.. παραιτούμαι γιατί είναι πραγματικά πολύ κουραστικό ό,τι και να λέω να διαστρεβλώνεται

και θα ήθελα να μου δείξει κάποιος το ποστ μου που άνοιξα τον λάκκο μου
για καθαρά εγκυκλοπαιδικούς λόγους δλδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos : Niyia
  4. fandago :
  5. Ηρώ : Niyia
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή : Niyia
  8. Lorien :
  9. Neraida :fantasmenos
  10. nina21 : fantasmenos
  11. Nininaou : fantasmenos
  12. Niyia :
  13. papas :
  14. shaman :
  15. Vkey :
  16. xanp :
  17. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Niyia 3
fantasmenos 3




Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος


Απουσίες
Niyia 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
...ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας...

Βill...
Είναι: Tην ψήφο...:P

:spasiklas:
(Σόρι,Δεν κρατήθηκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κι εγώ προσπαθώ να αποφασίσω.Γιατί από αυτούς που αντιπαρατίθενται ο ένας τουλάχιστον θα είναι δολοφόνος.;)

όχι απαραίτητα
οκ, με εκνευρίζει η Ηρώ :P που με κατηγορεί συνεχώς χωρίς να έχει δίκιο αλλά θεωρώ ότι το ΠΟΛΥ να είναι ιερόδουλη
δολοφόνος ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βill...
Είναι: Tην ψήφο...:P

:spasiklas:
(Σόρι,Δεν κρατήθηκα)

:beating::beating:


Ρε copy-paste είναι αυτό από το αρχείο του παιχνιδιού.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
η δε Ηρώ που είπε για τον Lory...
.... :hmm: με προβλημάτισε κι αυτή κι επειδή όντως ο Λόρυ έχει διαφορετικό προφιλ κι επειδή είναι ο "αδικημένος" του παιχνιδιού... όντως.. γιατί όχι? :hmm:

επίσης ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι πάντα βγάζετε εκτός τον shaman :mad:
ποια είναι τα κριτήρια δλδ? κι ΑΝ είναι? :hmm:


η Νίνα όντως μπορεί να το τσίμπησε το ρολάκι γιατί το ζήτησε :hmm:



επίσης δεν αποκλείω τον fantasmeno... ακριβώς επειδή τα πήγε πολύ καλά και επειδή όλοι σκεφτόμαστε ότι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ... ίσως να είναι ο κρυμένος άσσος στο μανίκι των δολοφόνων....

Aυτοί ήταν οι πρώτοι σου ύποπτοι ΚουΕ.. κανείς, μέχρι τώρα δεν έχει αποδειχθεί ιδιαίτερα ύποπτος εκτός από τον fantasmenos.
Προσπαθούσες να μην αφήσεις κανέναν από αυτούς που εγώ και κάποιοι άλλοι θεωρήσαμε ύποπτους εξ΄αρχής και που φυσικά συμπεριλάμβαναν τους αγαπητούς σου συνδολοφόνους, μόνο και μόνο για να μπερδέψεις και να μοιραστούν οι ψήφοι. :)

δλδ τώρα λες στους άλλους ότι μία από εμάς είναι δολοφόνος? αν είσαι δλδ εσύ, είναι και κάποια άλλη από εμάς? Βρε... μπας κι είσαι η ιερόδουλη τελικά? προσπαθείς να παρασύρεις στον βούρκο όποιον καταφέρεις? :P
Το παραπάνω το έλεγες στον fantasmenos.. :whistle:

ααααα άλλαξε τώρα το τροπάρι :rofl:
ας θυμηθούμε λίγο τα παλιά....
απ το προηγούμενο παιχνίδι που ήταν δολοφόνος ο φίλτατος και κατά τα άλλα αγαπητός fantasenos



είσαι στη Λίστα μου για Δευτέρα ή Τρίτη... για την ώρα θέλω σίγουρα τον Λορυ που ξέρω πλέον σίγουρα ότι είναι δολοφόνι :popcorn:

Τον θεωρούσες ύποπτο... και καλά!:P

κολάει στο ότι ενώ αρχικά μας έλεγε ότι δεν έχει νόημα και δεν είναι ο Lorien κλπ μετά το γυρίζει και λέει...

Με το παρακάτω απευθυνόσουν στη Lorelai.. και ήταν αυτό ακριβώς που με έβαλε σε υποψίες για ΄σένα.Τη στιγμή που εγώ τη θεωρούσα ύποπτη, εσύ την έβγαζες αθώα.. ;)
στην αρχή :P
προς το παρόν εσύ έχεις φύγει απ τις υποψίες μου :P
θα δούμε στη συνέχεια :D

Δεν ακολουθώ τον φαντασμένο
διαβάστε ρε γμτ μου πιο προσεκτικά


κι όχι nininaou να μην παραιτούμαι.. παραιτούμαι γιατί είναι πραγματικά πολύ κουραστικό ό,τι και να λέω να διαστρεβλώνεται

και θα ήθελα να μου δείξει κάποιος το ποστ μου που άνοιξα τον λάκκο μου
για καθαρά εγκυκλοπαιδικούς λόγους δλδ


Ύποπτη κάνει τη συμπεριφορά ενός παίκτη όλη του η στάση και όχι ένα μοναδικό ποστ. :)
Πάντως το τελευταίο, ότι θεωρούσες την Λορελαι αθώα, ενώ ταυτόχρονα ψήφιζες θετικά τα ποστ στα οποία την κατηγορούσα( χρησιμοποιώντας το αργότερα ως άλλοθι) είναι το σημαντικότερο δείγμα ενοχής σου.

Αυτά και δε θα παραλείψω το γεγονός πως υποπτεύεσαι nininaou, που εμένα προσωπικά με έχει πείσει και Ηρώ. Ψηφίζεις αυτόν που ψηφίζω.. για να αποδείξεις.. ουφ, θες κι άλλα; :worry::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
όχι απαραίτητα
οκ, με εκνευρίζει η Ηρώ :P που με κατηγορεί συνεχώς χωρίς να έχει δίκιο αλλά θεωρώ ότι το ΠΟΛΥ να είναι ιερόδουλη
δολοφόνος ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ :mad:


:hehe::hehe::hehe:

Ιερόδουλη και θα έβγαζα δολοφόνο; :worry:

Οκ.. μπαίνει και το παραπάνω σου ποστ σε αυτά που με έχουν πείσει για την ενοχή σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οχι οκ
έχεις δίκιο σε όλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe:

Ιερόδουλη και θα έβγαζα δολοφόνο; :worry:

Οκ.. μπαίνει και το παραπάνω σου ποστ σε αυτά που με έχουν πείσει για την ενοχή σου! :P


η ιερόδουλη ή ο ρουφιάνος ξέρουν το ΠΟΛΥ 2 άτομα απ τα 4
δε θα μπορούσες να κάνεις λάθος? πρώτος γύρος ήταν


τέλος πάντων...
ειλικρινά με έχει κουράσει αυτός ο γύρος
κάθομαι σαν τον βλάκα και γράφω κατεβατά για να υπερασπίσω τον εαυτό μου κι έρχεται η άλλη και με μηδενίζει με ένα "μπλα μπλα μπλα"

αρκεί... για μένα ως εδώ ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
η ιερόδουλη ή ο ρουφιάνος ξέρουν το ΠΟΛΥ 2 άτομα απ τα 4
δε θα μπορούσες να κάνεις λάθος? πρώτος γύρος ήταν


τέλος πάντων...
ειλικρινά με έχει κουράσει αυτός ο γύρος
κάθομαι σαν τον βλάκα και γράφω κατεβατά για να υπερασπίσω τον εαυτό μου κι έρχεται η άλλη και με μηδενίζει με ένα "μπλα μπλα μπλα"

αρκεί... για μένα ως εδώ ήταν


Αφού έκανε κρα για δολοφόνα βρε ΚουΕ μου η Λορελαι, αν ήμουν ιερόδουλη θα το είχα καταλάβει και δε θα την είχα ψηφίσει.. σίγουρα δε με έχεις για τόσο ηλίθια :D

η άλλη; :(

Αναστασίααααααααααα εεεεεεεεεεεεειιιιιι παιχνιδάκι είναι!:/:
Δε μου άρεσε το " η άλλη" :(

Ναι, ναι, ναι για να μάθεις! Σε μηδενίζω! Χοχοχοχοοχοχο:teasing:

Edit: Ουπς, sorry.. κατάλαβα μόλις ότι δεν πήγαινε σε μένα! Είπα κι εγώ.. σόρρυ KoυE μου!:D
Αλλά τρόμαξα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κουε λέω για fantasmeno,Ηρώ,Nininaou και εσένα.Με τις πιθανότητες 1 στους 4 είναι δολοφόνος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αφού έκανε κρα για δολοφόνα βρε ΚουΕ μου η Λορελαι, αν ήμουν ιερόδουλη θα το είχα καταλάβει και δε θα την είχα ψηφίσει.. σίγουρα δε με έχεις για τόσο ηλίθια :D

η άλλη; :(

Αναστασίααααααααααα εεεεεεεεεεεεειιιιιι παιχνιδάκι είναι!:/:
Δε μου άρεσε το " η άλλη" :(

Ναι, ναι, ναι για να μάθεις! Σε μηδενίζω! Χοχοχοχοοχοχο:teasing:

Edit: Ουπς, sorry.. κατάλαβα μόλις ότι δεν πήγαινε σε μένα! Είπα κι εγώ.. σόρρυ KoυE μου!:D
Αλλά τρόμαξα.. :P

παιχνίδι ξε-παιχνίδι μου σπας τα νεύρα όμως :mad:

:P:P:P:P


ρε παιδιά ξεκολλάτε... μέσα στο πλαίσιο του παιχνιδιού είναι να κρανιοθώ επειδή με κατηγορείτε συνεχώς άδικα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χμμμμ,μετα απο δεκαδες κατεβατα που διαβασα,παρατηρησα οτι:

Σε αυτον τον γυρο η niyia μιλαει παρα πολυ.Στον προηγουμενο καν.Μηπως δεν συμμετειχε καθολου στην ψηφοφορια γιατι ηξερε οτι τα επιχειρηματα της θα καρφωναν μια απο τις ιδιοτητες της?

Για αλλα ατομα,θα εκφερω γνωμη σε λιγακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σε αυτον τον γυρο η niyia μιλαει παρα πολυ.Στον προηγουμενο καν..

Ένα ποστ έκανε καλέ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Hello! Ειναι το πρώτο μου ποστ από το καινούργιο σπίτι και μετά από προσπαθειες πολλών ωρων μεχρι να καταφερω να μπω στο ιντερνετ!!! (Ας ειναι καλα τα flocafe απεναντι!!!:P:redface:


θεωρώ ύποπτους: κακή επιρροή, lorien, nininaou (ένας από αυτούς πρέπει είναι δολοφόνος), youki
Ψιτ...δεν μας τα λες καλα. Για πες γιατι με θεωρείς ύποπτη?

Ας δούμε μερικά ενδιαφεροντα ποστ της ΔΟΛΟΦΟΝΑΣ LORELAI:

Στο κλαρί ο φαντασμενος;
Ή στο ρουφ ρουφ :(
Γιατι αραγε στενοχωριεται που βγαίνει στο κλαρί ο Φαντασμένος?

Ποτε τα εκανα εγω ολα αυτα;
ΚουΕ δεν μας τα λες καλα κιεσυ. Να μη μιλαω δεν σας αρεσει, να μιλαω, σας φαινεται υποπτο. ROARGH

Ακρως υποπτη βρισκουν πολλοι τη σταση του φαντασμενου. Αλλα δεν τον ψηφιζει κανεις. Αντιθετα ψηφισουν Lorien για ποιο λογο; επειδη ψηφισε fandago. Και σκεφτομαι εγω τωρα απο μεσα μου: Ειναι λογος αυτος να ψηφισεις Lorien; Εισαι τοσο σιγουρος οτι ο fandago ειναι αθωος ωστε να πας στα τυφλα να ψηφιζεις οποιον τον ψηφιζει;
Τι να πω ρε παιδια. Νομιζω οτι δε βλεπουμε τα αυτονοητα.
Χμ...εδω βλεπουμε να προσπαθεί να στρεψει τις υποψίες αλλού, "υπερασπιζόμενη" το Lorien.

Τέλος ψηφοφορίας, όσοι σταυρώσατε σταυρώσατε :P
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Αννούλα : shaman
  2. Bill_Slayer : Lorien
  3. fantasmenos : Lorien
  4. fandago : Lorelai
  5. Ηρώ : Lorelai
  6. jrot6 : Lorelai
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorelai :
  9. Lorien : fandago
  10. Neraida : fandago
  11. nina21 : shaman
  12. Nininaou : Lorelai
  13. Niyia :
  14. papas : shaman
  15. shaman : papas
  16. Vkey : Lorien
  17. xanp : Lorelai
  18. Youki : Lorelai
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Lorelai 6
Lorien 4
shaman 3
fandago 2
papas 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Οπότε έχουμε απουσία : Niyia

Και η δολοφόνα Lorelai μπορεί να μας πει τα τελευταία της λόγια :D


Να σημειώσω ότι την Τρίτη θα μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Και στην τελευταία λίστα πριν την αποχωρηση της Lorelai βλεπουμε ότι πιθανότατα οι συνδολοφόνοι της να είχαν καταφερει να τη σωσουν διωχνοντας το Lorien. Αλλα δεν το καναν. Γιατι? Η μονη εξηγηση που μπορω να σκεφτώ είναι ότι είναι και ο Lorien δολοφόνος και άρα δεν θα είχαν κανενα κέρδος.

Μετα από όλα αυτά ψηφίζω Lorien.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top