Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Παίζω ακόμα ή βγήκα? :worry:














Υ.γ.: Δεν είχα internet γμτ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ρε παιδιά:

Σε 4 δολοφόνους ο ρουφιάνος το πολύ να ξέρει 1! Παραπάνω θα ήταν πολύ εύκολο για τους πολίτες... Με αυτό το σκεπτικό καταλήγω ότι η Κακή Επιρροή έχει ρόλο...

Και η Κακή Επιρροή με το που ξεκίνησε το παιχνίδι έπεσε πάνω στον Lorien και όταν πρότεινα για άλλη μέρα διαφώνησε λέγοντας ότι εγώ είμαι δολοφόνος. Νομίζω σε αυτή ανήκει και η ατάκα "θα τα κόψω αν δεν είναι". Αν δεν ήταν τόσο σίγουρη δεν θα ρίσκαρε τόσο πολύ. Θεωρία της ορθολογικής επιλογής!!! Οπότε κάτι παίζει. ή είναι ιερόδουλη και προσπαθούσε να αποπροσανατολίσει ή είναι ρουφιάνος και έπαιξε σωστά... Το ενδεχόμενο να είναι κακή παίχτρια είναι μια επιλογή αλλά το προτιμότερο θα ήταν να ρισκάρουμε. Επίσης, βγάλτε με αν θέλετε αρκεί να βγει ο Lorien σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα του για να δείτε τι είναι η Κακή Επιρροή.

Και τέλος, η Nininaou μπορεί να είναι πολίτης μεν αλλά δεν υπάρχει ούτε μια υποψία πάνω της. Και δεν ξέρεις ποτέ από που θα σου έρθει ένας δολοφόνος... Απλώς μην είναι υπεράνω υποψίας κανείς...

Ε, δεν ήθελα να πω κάποιον ρουφιάνο απροκάλυπτα αλλά με αναγκάσατε!

@ Ηρώ ικανός για όλα είμαι αλλά όχι και ιερόδουλη. Μοιάζω να είμαι αλλά προσπαθώ να βγάλω μερικούς από τη φωλιά τους. Πρόσεχε γιατί αν κατηγορήσεις λάθος άνθρωπο για ιερόδουλη θα αποπροσανατολιστούμε πολύ

Επίσης, αν και μπορεί να φανεί πολύ προσωπική ερώτηση, Nininaou πότε έγινες αόρατος χρήστης; Το λέω αυτό γιατί οι δολοφόνοι το κάνουν αυτό συχνά για να διαβάζουν με πιο άνεση τα ποστ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε παιδιά:

Σε 4 δολοφόνους ο ρουφιάνος το πολύ να ξέρει 1! Παραπάνω θα ήταν πολύ εύκολο για τους πολίτες... Με αυτό το σκεπτικό καταλήγω ότι η Κακή Επιρροή έχει ρόλο...

Τι το πολύ βρε fantasmenos , προσπαθείς με υπερβολές να πείσεις! Σιγά μη δεν ξέρει και κανέναν, τι σόι ρουφιάνος είναι μετά; :confused:
Δε με νοιάζει ποιος είναι ο ρουφιάνος, ούτε πόσους ξέρει. Ακολουθώ τη λογική.. και παρατηρώ πως ευτυχώς, οι υποψίες μου ταυτίζονται και με άλλων. :)

Βγάλ΄τη μας τώρα την Κουε για ρουφιάνο, μπας και τη σώσεις.. άσ΄το βρε fantasmenos.. δεεεεεν:P


Ε, δεν ήθελα να πω κάποιον ρουφιάνο απροκάλυπτα αλλά με αναγκάσατε!

:hehe:

Μπα σε καλό σου!
Αν ήσουν πολίτης fantasmenos, ΔΕ θα έδινες το ρουφιάνο, όσο και να σε " αναγκάζαμε"

@ Ηρώ ικανός για όλα είμαι αλλά όχι και ιερόδουλη. Μοιάζω να είμαι αλλά προσπαθώ να βγάλω μερικούς από τη φωλιά τους. Πρόσεχε γιατί αν κατηγορήσεις λάθος άνθρωπο για ιερόδουλη θα αποπροσανατολιστούμε πολύ
Προσέχω don't worry.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ας σοβαρευτώ...

Ο fantasmenos με ψήφισε. Δεν είναι αυτό το περίεργο (ούτε το πρωτότυπο). Το περίεργο (και το πρωτότυπο) είναι ότι δικαιολόγησε την ψήφο του. Δεν είπε βέβαια κάτι για μένα, αλλά ας πούμε ότι με ψήφισε βάσει λογικής.

Η Ηρώ έχει νομίζω πιο σαφή εικόνα γι'αυτόν, μιας και υπήρξε και συνδολοφόνος του. Αν δεν υπήρχαν προηγούμενα παιχνίδια, δεν θα τον έλεγα "έξυπνο" ούτε καν επικίνδυνο, θα μου ήταν αδιάφορος. Ένας μπερδεμένος ή άπειρος παίχτης. Για κακή του τύχη όμως ξέρουμε ποιος είναι. Και όλη του η συμπεριφορά μόνο αυθόρμητη δεν μοιάζει. Οι ξαφνικές αλλαγές στάσης, τα "λάθη" του, πρέπει να΄ναι καλά μελετημένες κινήσεις. Είναι ύποπτος.

Πιατεύω ότι είναι δολοφόνος, μπορεί και ιερόδουλη. Ό,τι και να είναι, δεν με βοηθάει καθόλου και δεν βοηθάει και το παιχνίδι με τη συμπεριφορά του. Ένας παίχτης που ανά πάσα στιγμή αλλάζει στάση, που δεν προσπαθεί να ξεκαθαρίσει αλλά να θολώσει τα πράγματα, δεν βοηθάει. Το να κατηγορήσεις λάθος άνθρωπο για ιερόδουλη μπορεί όντως να αποπροσανατολίσει. Το να κατηγορήσεις όμως το σωστό, όταν ήδη η λογική σου αποδεικνύεται σωστή, μπορεί να σώσει.

Το Ηρούλι, σωστά λέει ότι ως ιερόδουλη θα ήταν χρήσιμος, θα βλέπαμε που κλίνει και θα βγάζαμε τα συμπεράσματά μας. Επειδή, όμως, αν σωστά υποθέτουμε είναι ιερόδουλη, δεν πρόκειται να σταθεροποιηθεί και επειδη έτσι μόνο σύγχιση θα φέρει, θα τον ψήφιζα τώρα αμέσως.

Δεν το κάνω όμως. Περιμένω τη Niyia και κάποιους άλλους (βλ. Youki κ.ά.) να μιλήσουν.

Το από πότε είμαι Αόρατος χρήστης είναι προσωπική ερώτηση. Ωστόσο δεν ρώτησες γιατί αλλά από πότε. Να σου απαντήσω, για να μην έχεις την απορία, ότι είμαι από πριν δηλώσω συμμετοχή στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άντε Niyia μου, μίλα μας κι εσύ.. να σε ψυχολογήσουμε λιγάκι.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε παιδιά:

Σε 4 δολοφόνους ο ρουφιάνος το πολύ να ξέρει 1! Παραπάνω θα ήταν πολύ εύκολο για τους πολίτες... Με αυτό το σκεπτικό καταλήγω ότι η Κακή Επιρροή έχει ρόλο...
Αυτό από που προκύπτει? Κι εγω σου λέω ότι θα ξέρει 3. :) Και για να μην αρχίσετε να λέτε ότι είμαι ο ρουφιάνος, σας υπενθυμιζω απλά ότι ήμουν 2 γυρους πριν και τότε ΔΕν ηξερα μόνο έναν.

Και η Κακή Επιρροή με το που ξεκίνησε το παιχνίδι έπεσε πάνω στον Lorien και όταν πρότεινα για άλλη μέρα διαφώνησε λέγοντας ότι εγώ είμαι δολοφόνος. Νομίζω σε αυτή ανήκει και η ατάκα "θα τα κόψω αν δεν είναι". Αν δεν ήταν τόσο σίγουρη δεν θα ρίσκαρε τόσο πολύ. Θεωρία της ορθολογικής επιλογής!!!

Να σου πω ότι πολλές φορές απλοί πολίτες είναι τόσο σιγουροι για την άποψή τους που καταφεύγουν σε...ακραίες δηλώσεις.

Οπότε κάτι παίζει. ή είναι ιερόδουλη και προσπαθούσε να αποπροσανατολίσει ή είναι ρουφιάνος και έπαιξε σωστά... Το ενδεχόμενο να είναι κακή παίχτρια είναι μια επιλογή αλλά το προτιμότερο θα ήταν να ρισκάρουμε.
Θες να μου εξηγησεις γιατι θα ήταν καλυτερο να ρισκάρουμε? Εγώ δεν θέλω να ρισκάρω...θέλω να ψηφίζω αυτούς που κάνουν κρα ότι είναι δολοφόνοι. Εσύ μαλλον θες να τους προστατέψεις...


Επίσης, βγάλτε με αν θέλετε αρκεί να βγει ο Lorien σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα του για να δείτε τι είναι η Κακή Επιρροή.
Αν βγει ο Λοριεν και ανακοινωθεί ότι είναι πολίτης, αυτό δεν κάνει αυτομάτως στα δικά μου ματια κάποιον που τον κατηγόρησε δολοφόνο. Υπάρχουν και πολίτες που ψηφίζουν άλλους πολίτες γιατι μπερδεύονται από τη συμπεριφορά τους και τους θεωρουν δολοφόνους. Και όλο αυτο δεν το λέω για να υπερασπιστώ την ΚΕ αλλά για να σου πω ότι αυτή η "λογική" σου για μένα δεν είναι και τόσο ... λογική και σε κάνει στα μάτια μου ύποπτο.


Και τέλος, η Nininaou μπορεί να είναι πολίτης μεν αλλά δεν υπάρχει ούτε μια υποψία πάνω της. Και δεν ξέρεις ποτέ από που θα σου έρθει ένας δολοφόνος... Απλώς μην είναι υπεράνω υποψίας κανείς...
Αλλο ένα λάθος. Στη nininaou έχουν πέσει υποψίες από την αρχή κιόλας.



Δεν το κάνω όμως. Περιμένω τη Niyia και κάποιους άλλους (βλ. Youki κ.ά.) να μιλήσουν.
Τι ακριβώς θες να σου πω αγαπητή μου? Οτι κατηγόρησα τη lorelai, σας κάλεσα να την ψηφίσουμε, κάποιοι το κάναμε, έφυγε από το παιχνίδι και ήταν όντως ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ?
Ή που δεν διαβαζεις όλα τα ποστ ή που προσπαθείς να αποπροσσανατολίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να σου πω ότι πολλές φορές απλοί πολίτες είναι τόσο σιγουροι για την άποψή τους που καταφεύγουν σε...ακραίες δηλώσεις.

Σαν και μενα ενα πραγμα στο προηγουμενο παιχνιδι, για την οποια συμπεριφορα μου τα κωλοδολοφονια γελουσαν!!!!! Σαν και του λογου του!!!!!(το φαντασμενο εννοω:mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τι ακριβώς θες να σου πω αγαπητή μου? Οτι κατηγόρησα τη lorelai, σας κάλεσα να την ψηφίσουμε, κάποιοι το κάναμε, έφυγε από το παιχνίδι και ήταν όντως ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ?
Ή που δεν διαβαζεις όλα τα ποστ ή που προσπαθείς να αποπροσσανατολίσεις.

Έχεις δίκιο να με παρεξηγείς, ίσως επειδή έγραψα και το όνομα της Niyia. Αλλά δεν εννοούσα αυτό που κατάλαβες. Είπα ότι περιμένω να μιλήσετε, όχι γιατί μ'αυτό ίσως άλλαζε η ψήφος μου προς εσάς ( Αυτό ισχύει για τη Niyia). Απλά γιατί περιμένω να μιλήσετε όλοι αυτοί που λαμβάνω υπ'όψην πριν ψηφίσω. Αν σε υποπτευόμουν θα το έλεγα ανοικτά, όπως έκανα στην αρχή. Tην τωρινή μου γνώμη μου για σένα την έχω πει:

Για τη Υouki, την οποία υποπτευόμουν αρχικά, δεν έχω κάτι να πω. Με καθησύχασαν προς το παρόν τα τελευταία ποστ του πρώτου γύρου, με τα οποία συμφωνούσα. Τα ίδια και για την Xanp. Υπήρξαν και αυτές χρήσιμες στην αποκάλυψη της Lorelai και είναι σωστές παίχτριες μιας και αναλύουν τα επιχειρήματά τους. Δεν αφήνουν αποπροσανατολιστικά κενά, ούτε αβάσιμες σποντούλες.

Για τον Λόριεν, συμφωνώ μαζί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eπειδη από την τελευταια φορα που μπηκα, περασα 35 ωρες σε νοσοκομειο 24 απο τις οποιες νηστικός, εγινε χαμός και εκνευρισμοί, θα τα παρω σβαρνα όλα τα ποστ που ειναι υποπτα, οπως τα περασα μια αναγνωση τωρα :

:confused::confused::confused::confused:
τι άκυρο εντελώς είναι αυτό??!!!??
ψηφίζω Lorien
Οσο ακυρα ηταν και τις αλλες φορες, πως και δε με υποπτευοσουν τοτε, ενω τωρα πεφτεις με τα μουτρα ; :hmm:

ααααα άλλαξε τώρα το τροπάρι :rofl:
ας θυμηθούμε λίγο τα παλιά....
απ το προηγούμενο παιχνίδι που ήταν δολοφόνος ο φίλτατος και κατά τα άλλα αγαπητός fantasenos

είσαι στη Λίστα μου για Δευτέρα ή Τρίτη... για την ώρα θέλω σίγουρα τον Λορυ που ξέρω πλέον σίγουρα ότι είναι δολοφόνι :popcorn:
Από ποτε ειμαστε σιγουροι οτι καποιος ειναι δολοφονος τοσο νωρις στο παιχνιδι, απλα επειδη δε μας αρεσει η σταση ενος αλλου παικτη ; Δεν στεκει. Πρεπει να χεις παραπανω πληροφοριες για να το πεις αυτο, διαφορετικα με αυτο το αυθαιρετο κριτηριο, θα επρεπε να κατηγορεις οποιονδηποτε ειχε διαφορετικη αποψη με την ψηφο σου ;)

οκ.... ότι και να πω χαμένο το 'χω....
αν δεν μιλούσα θα με ψηφίζατε επειδή δεν μιλάω
όταν μιλάω είναι σίγουρο ότι είμαι δολοφόνα επειδή συμφωνώ μαζί σου για ξεκάρφωμα :knife:
αλήθεια ποιο είναι το profile του μη δολοφόνου? ποια κριτήρια πρέπει να έχει για να τα υιοθετήσω ρε παιδιά.. και την προηγούμενη φορά νομίζατε ότι κάτι ήμουν και φυσικά δεν ήμουν (όπως δεν είμαι και τώρα δλδ)
Αγαπητη μου, εκτιθεσαι. Διοτι αυτα μπορω να τα πω και γω εις διπλουν μαλιστα, μια και για 3 γυρους (ή 3 ηταν) είτε μιλαω ειτε οχι, παντα ειμαι υποπτος ! Αν εχεις και συ αυτες τις σκεψεις και αποριες, δε θα πρεπε να με ψηφισεις τοσο βιαστικά...

γιατί εγώ όταν κατηγόρισα στον Lorien, το έκανα επειδή έκανε ένα ποστ εντελώς zdoning
Εχω κανει και πολυυυ πιο ακυρα κατα συρροη. Δε σε ειδαμε ομως να εχεις την ιδια αντιδραση με οταν ησουν πολιτης...:hmm:

Α επισης, από τους κανονες :

"Αντίστοιχα με τον ρουφιάνο, η ιερόδουλη γνωρίζει πάλι ΚΑΠΟΙΟΥΣ από τους δολοφόνους ΜΟΝΟ"

Αρα σιγουρα οχι εναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά στο ρουφιάνο και στην ιερόδουλη υπάρχει μια αναλογία...επειδή ήμουν ιερόδουλος στον προηγούμενο γύρο δεν ήταν και πολλοί αυτοί που γνώριζα,ενώ ήταν περισσότεροι δολοφόνοι από τώρα.Οπότε μπορεί να γνωρίζει και 1 δολοφόνο μόνο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εχω κανει και πολυυυ πιο ακυρα κατα συρροη. Δε σε ειδαμε ομως να εχεις την ιδια αντιδραση με οταν ησουν πολιτης...:hmm:
πότε έγινε αυτό?
στο προηγούμενο παιχνίδι που δεν μιλούσες? ή σε κάποιο πιο περασμένο που δεν έπαιζα?

In any case
ειλικρινά δε θα ασχοληθώ άλλο και δεν πρόκειται να προσπαθήσω άλλο για την αθωώτητα μου
δεν έχω άλλα επιχειρήματα άλλωστε μιας που ό,τι επιχειρήματα και να δώσω έρχονται κάποιοι πολύ καλοί παίχτες και μου τα ισοπεδώνουν
με το σκεπτικό ότι η Ηρώ και ο Φαν είναι πολύ καλοί παίχτες και τους εμπιστεύστε τυφλά εγώ δεν μπορώ να τα βάλω και να βγω καθαρή
επειδή την Τρίτη δε μαθαίνουμε το ρόλο του δολοφονημένου, αλλάζω ψήφο σε nininanou και αν ζήσω ως Τετάρτη, χλωμό δλδ, θα ψηφίσω Lorien

τονίζω όμως κάτι από τώρα
αν στην ψηφοφορία προκείψει ότι υπάρχει περίπτωση να βγει ο Lorien απέναντι σε άλλο χρήστη (όχι τη Nininaou) που θεωρώ πολίτη (πχ Youki) θα αλλάξω πάλι την ψήφο μου σε Lorien

αυτά από μένα και κάντε ό,τι θέλετε....
έκανα ότι μπορούσα


Υ.Γ. Ο ρουφιάνος μπορεί να ξέρει 2. Τρεις είναι πολλοί και ένας λίγος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δε χρειάζεται Αναστασία μου να ισοπεδώσουμε κανένα σου επιχείρημα.. οι ίδιες σου οι ψήφοι το κάνουν. :D

nininaou ε; :worry::P

Δεν είναι τυχαίο που με το που κατηγόρησα τον Λόριεν πέσατε να τον φάτε!

fantasmenos, Κακή Επιρροή και επειδή μέχρι στιγμής κανείς άλλος δε μου φαίνεται ύποπτος νομίζω πως ο 3ος που ψάχνουμε είναι η Niyia.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ηρώ μου πρόσεχε γιατί έχεις αρχίσει κι έχεις κάτι άκυρα επιχειρήματα

με το που κατηγόρησες τον Lorien πέσαμε τον φάμε... κι αυτό τι ακριβώς σημαίνει?
ότι ήταν ο αθώος και σε χρησιμοποιήσαμε για να τον φάμε λάχανο?

κι εσύ τώρα χρησιμοποιείς αυτή την εμπιστοσύνη που σου έδειξαν κάποιοι για να το γυρίσεις εις βάρος όλων το ότι σε άκουσαν?

δλδ όποιος συμφωνεί μαζί σου είναι ένοχος?

Ηρώ... είσαι ιερόδουλη και μη μου πεις τώρα για την Lorelai γιατί προφανώς ήταν μια ατυχής στιγμή στην καριέρα σου καθότι ξέρεις το πολύ δύο δολοφόνους απ τους 4 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μάλιστα, τα δύο άτομα που ονομάτισα ως ύποπτους με ψήφισαν. Όχι, γιατί η λογική μου δεν στέκει, ούτε για κάποιον άλλο συγκεκριμένο, ουσιαστικό λόγο.

Επειδή πάλι τέθηκε θέμα "τυφλής εμπιστοσύνης", ας ξαναπώ ό,τι δεν εμπιστεύεται κανείς κανέναν. Είναι, όμως, φυσικό, όταν κάποιοι παίχτες αναλύουν καθαρά και ξάστερα τα επιχειρήματά τους να είναι άξιοι προσοχής. Η Ηρώ και ο Φαντάγκο, δεν ξέρω αν θεωρούνται "καλοί παίχτες", δεν μ'ενδιαφέρει. Αυτό που βλέπω είναι ότι αυτοί, μαζί με άλλους (Υοuki, xanp κ.ά.), είναι σωστοί παίχτες. Και μόνο αν βασιστούμε σε τεκμηριωμένες απόψεις, σαν τις δικές τους, εξελίσσεται το παιχνίδι (και επιτυχώς όπως ήδη φάνηκε).

Ο fantasmenos να περιμένει την ψήφο μου. ΚουΕ παραμένεις ύποπτη. Περιμένω τη Νiyia για να ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ντάξει.. προβλέψιμο! :D

Τι να πω!
Αν ήσουν πολιτάκι, θα αναρωτιόσουν αν ήμουν ρουφιάνα, όχι ιερόδουλη..;)
Και το ΄λεγα, πως κανένας δολοφόνος δε με έχει κατηγορήσει ακόμα; :worry:

Έχετε πέσει σε πολλά ατοπήματα.. και έχετε χάσει την μπάλα ε;:P


Και όσων αφορά τον Λόριεν, ναι Αναστασία μου αυτή ακριβώς την αίσθηση έχω, μιας και πλέον δε μου κάνει για δολοφόνος.. ψάχνατε για ένα θύμα και εκμεταλλευτήκατε το γεγονός πως τον κατηγόρησα.
Θα σιγουρευτώ με την ψήφο του Λόριεν για την ενοχή του ή μη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ντάξει.. προβλέψιμο! :D

Τι να πω!
Αν ήσουν πολιτάκι, θα αναρωτιόσουν αν ήμουν ρουφιάνα, όχι ιερόδουλη..;)
Και το ΄λεγα, πως κανένας δολοφόνος δε με έχει κατηγορήσει ακόμα; :worry:

Έχετε πέσει σε πολλά ατοπήματα.. και έχετε χάσει την μπάλα ε;:P


Και όσων αφορά τον Λόριεν, ναι Αναστασία μου αυτή ακριβώς την αίσθηση έχω, μιας και πλέον δε μου κάνει για δολοφόνος.. ψάχνατε για ένα θύμα και εκμεταλλευτήκατε το γεγονός πως τον κατηγόρησα.
Θα σιγουρευτώ με την ψήφο του Λόριεν για την ενοχή του ή μη.:)

το ενδεχόμενο να "ξέρω" ποιος είναι ο ρουφιάνος δε σου περνάει φυσικά απ το μυαλό :P
εσύ πάντως... ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ;) κι αυτό... το ξέρεις πολύ καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΚΕ ποιον εμπιστευεσαι δλδ εσυ απο τους παιχτες...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
το ενδεχόμενο να "ξέρω" ποιος είναι ο ρουφιάνος δε σου περνάει φυσικά απ το μυαλό :P
εσύ πάντως... ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ;) κι αυτό... το ξέρεις πολύ καλά

Να ξέρεις; :worry:

Φυσικά και δε μου περνάει.. ένας δολοφόνος δε γνωρίζει, απλά υποθέτει ποιος είναι ο ρουφιάνος!;)


Αλλά ναι.. για πες μας.. μέχρι χτες εμπιστευόσουν εμένα, σήμερα; :P

edit:Και κάτι άλλο Αναστασία μου, μπορεί να με υποστήριζες και να ψήφιζες θετικά τα ποστ μου, που αναφερόμουν στη Lorelai, αλλά την ψήφο σου δεν την άλλαξες! :whistle::D
Ελπίζατε πως θα καταφέρει να μείνει μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚΕ ποιον εμπιστευεσαι δλδ εσυ απο τους παιχτες...?

εμπιστεύομαι την Youki αυτή τη στιγμή.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top