Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
εννοείς όπως κάνει η Resident Evil με τη Lorelai και σένα ας πούμε?:worry:
Ναι αυτό εννοοώ!!!! :P

Εχω ξεκαθαρισει καποια πραγματα στο μυαλο μου αλλα α) πρεπει να μαζεψω τα πραγματα μου β) πρεπει να επιβεβαιωσω με το αποτελεσμα της σημερινης ψηφοφοριας.
Ο ρουφιανος παίζει άθλια!!!:P Τόσο άθλια που - αν ειναι όντως αυτος- τον είχα στα υποψην για δολοφόνο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αχ Resident Evil...Στον πρώτο γύρο ψηφίζεις αρχικά τη Δανάη η οποία δεν σου έδωσε κανένα σημάδί για να την ενοχοποιήσεις...Μόνο και μόνο για να ξεκινήσει γρήγορα το παιχνίδι...Τέτοιο πάθος γιατι;;;Με το ίδιο πάθος ξεκίνησε και ο tetra στον προηγούμενο γύρο και το είχα επισημάνει και είχα δίκιο...Ήταν δολοφόνος τελικά...Στη συνέχεια, αλλάζεις την ψήφο σου σε Bill_slayer με μία δικαιολογία που νομίζω ότι και εσένα ακόμα δεν σε καλύπτει...Μήπως συνεννοήθηκες πρώτα με την υπόλοιπη ομάδα των 5;;;Και ξαφνικά θυμάσαι ότι μπορεί να το παρατηρήσει κάποιος αυτό το σημείο και δικαιολογείσαιι λέγοντας ότι και τους δύο τους έχεις ακόμα στους ύποπτούς σου...Να σου θυμίσω ότι η αλλαγή ψήφου στον προηγούμενο γύρο κάρφωσε κυριολεκτικά τη δολοφόνα τότε (και τώρα βέβαια...) angie_ann...
ενώ ο συνδολοφονος σου Bill_Slayer έχει σοβαρά επιχείρηματα ε? :P
Σα να διαβάζουμε ότι μας βολεύει και πάλι ;)

α... και μην ξεχάσω... εμένα προσωπικά με πείθει πάρα πολύ το επιχείρημα "δεν παίζει όπως όταν ήταν αποδεδειγμένα πολίτης";)... την είχε πατήσει και η angie έτσι στον προηγούμενο γύρο ;)


Ομολογώ ότι μία τέτοια δικαιολογία για να προσπαθήσεις να ξεφύγεις δεν την είχα σκεφτεί...Και καλα "Μην με ακούτε και πολύ εμένα...Δεν τους βρίσκω εύκολα τους δολοφόνους..."...Μήπως γιατί ανήκεις σε αυτούς;;;Κάνεις ό,τι μπορείς για να βρεις κάποιον δολοφόνο, ρίχνεις υποψίες στο τραπέζι αλλά δεν μπορείς να τις ισχυροποιήσεις...
είμαι σίγουρη ότι αν άντεχες να διαβάσεις τα ποστ των 5 πρώτων γύρων (Από το αρχείο) θα έβλεπες ότι τις 2 φορές που είχα παίξει πολίτης απλός σε αυτούς τους γύρους ... άλλα αντι άλλων ψήφιζα! :P


Εάν δεν είσαι δολοφόνα τότε είσαι σίγουρα η ιερόδουλη που προσπαθεί να βοηθήσει τους δολοφόνους...Οπότε πρέπει ούτως ή άλλως να αποχωρήσεις....
μεγάλη μπουκιά φάε... μεγάλο λόγο μην λές :P

Αλλά τι λέω... εσύ τους ξέρεις ήδη τους ρόλους ;)

@Δανάη
Ξαναλέω... δεν δήλωσα πουθενά ότι είμαι η ρουφιάνα. Το μόνο που λέω είναι ότι ο ρουφιάνος (όποιος κι αν είναι!) δεν θα καρφωνόταν δίνοντας 4 ονόματα στην ψύχρα!;)

Επίσης... αν όταν τελειώσει το παιχνίδι βγει ότι έχω δίκιο και τόσο η Lorelai όσο και η Youki είναι πολίτες... θυμήσου και αυτό το ποστ :P


εδιτ: vendetta σε παραδέχομαι! βλέπεις ότι θα φύγω και ξέρεις ότι θα βγω πολίτης και πας να το ρίξεις ότι είμαι η ιερόδουλη για να διαστρεβλώσεις τα όσα έχω πει ως τώρα! Πολύ καλό το σχέδιο σου, το παραδέχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ψηφίζω Resident γιατί είμαι πολύ περίεργος να δω τι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
edit: το σκορ έχει αλλάξει

[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill: Resident Evil
  2. Bill_Slayer:
  3. Δανάη: Resident Evil
  4. fantasmenos: vendetta
  5. Ηρώ: Resident Evil
  6. Kakerlak: vendetta
  7. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  8. Lorelai: vendetta
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. nina21: Resident Evil
  12. Phoebe: vendetta
  13. Resident Evil: vendetta
  14. Τetragrammaton: Resident Evil
  15. vendetta: Resident Evil
  16. Vkey: Resident Evil
  17. xanp: Resident Evil
  18. Youki: vendetta
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Resident Evil 9
vendetta 6

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Σήμερα Παρασκευή 23/05 θα αποκαλυφθεί η ιδιότητα του MVP, δηλαδή Most Voted Person :P


Θυμίζω, ότι καλό θα ήταν να βάζετε σε bold όταν ψηφίζετε. Τα βλέπω γρήγορα κάποιες φορές και μου ξεφεύγουν :redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
να κάνω ένα wild guess?:P

Ο Λόριεν και η Νεράιδα (με την τελευταία να έχει αρχίσει να με υποψιάζει για ιερόδουλη έναντι της δολοφόνου ΚουΕ; :hmm:) λείπουν και δεν θα ψηφίσουν [κανείς τους δεν έχει εμφανιστεί στο φόρουμ σήμερα και ειδικά της Νεράιδας δεν είναι το ...στυλ της αν ειναι εδώ να μην κάνει κανένα σχόλιο] και ο Slayer εκ του ασφαλούς μιας και βγαίνω στο "χαλαρό" θα ψηφίσει vendetta για να το παίξει "καλός" τύπου "είδατε είχα μπερδευτεί μόλις το κατάλαβα άλλαξα ρότα"

:P θυμηθείτε με ;)

[επίσης η λογοδιάρροια με έχει πιάσει γιατί μετά τις 8 ένα ποστ 8α μπορώ να κάνω όλο κι όλο οπότε τα γράφω πολλές φορές μπας και τα εμπεδώσετε οι πολίτες και κάνετε καλή δουλειά από δευτέρα! :D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ο slayer διατηρεί ουδέτερη στάση:P.Δύσκολο να επιλέξει ανάμεσα σε αυτούς τους δύο.Δε θα επηρεάσει την ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ο slayer διατηρεί ουδέτερη στάση:P.Δύσκολο να επιλέξει ανάμεσα σε αυτούς τους δύο.Δε θα επηρεάσει την ψηφοφορία.
9-6 είναι... ότι και να ψηφίσεις δεν θα την επηρεάσεις :P

[επίσης σου έκοψα το "Bill" γιατί το "Βill_Slayer" μου πέφτει μεγάλο και το "Bill" το έχει κατοχυρώσει ο Bill :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αφού είναι 9-6 το αποτέλεσμα δεν κρίνεται από μένα,σωστά το λες,αλλά γιατί κατηγορείς εμένα που δεν έχω ψηφίσει κανέναν και όχι αυτούς που σε ψήφισαν?:PΔεν υπάρχει λόγος να ψηφίσω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτό λέγεται βγάζω την ουρά μου απέξω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αφού είναι 9-6 το αποτέλεσμα δεν κρίνεται από μένα,σωστά το λες,αλλά γιατί κατηγορείς εμένα που δεν έχω ψηφίσει κανέναν και όχι αυτούς που σε ψήφισαν?:PΔεν υπάρχει λόγος να ψηφίσω;)

Ενώ αν έφευγε ''ο φίλος σου''να δεις πως θα ψήφιζεςςςςς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όχι αν το αποτέλεσμα ήταν 9-6 ακόμα κι ο vendetta να ήταν δε θα ψήφιζα,αφού δεν κρίνω εγώ την ψηφοφορία,αλλά όλοι οι άλλοι που ψηφίζουν;)Και φυσικά είναι ''φίλος μου'',αφού προσπαθούμε κι οι δύο να βρούμε τους δολοφόνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Άντε περιμένουμε! Τι ήταν τελικά;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill: Resident Evil
  2. Bill_Slayer: (1η απουσία)
  3. Δανάη: Resident Evil
  4. fantasmenos: vendetta
  5. Ηρώ: Resident Evil
  6. Kakerlak: vendetta
  7. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  8. Lorelai: vendetta
  9. Lorien: (1η απουσία)
  10. Neraida: (1η απουσία)
  11. nina21: Resident Evil
  12. Phoebe: vendetta
  13. Resident Evil: vendetta
  14. Τetragrammaton: Resident Evil
  15. vendetta: Resident Evil
  16. Vkey: Resident Evil
  17. xanp: Resident Evil
  18. Youki: vendetta
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Resident Evil 9
vendetta 6

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Οπότε η πολίτης Resident Evil, μπορεί να μας πει τα τελευταία της λόγια :D

Απουσία οι Bill_Slayer, Lorien, Neraida
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Σκ@τά.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Υποπτη για εμένα:
Bill_Slayer
Hρώ
Χanp
Vendetta
Phoebe
κ λίγο ο Bill

Όταν μιλάω εγώ...

Ψηφίζω Βιll Slayer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ είμαι η επόμενη για την ψήφο σας
θα το υποστώ
θα σας προτίνω μόνο να με βγάλετε μέρα που να είναι φανερή η ιδιότητα μου :'(

η ψήφος μου για αύριο
Bill.... slayer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
:eek::wall: σκ@τ@ τελείως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εγώ βρίσκω τη συμπεριφορά της Phoebe αρκετά παρόμοια με αυτή την προηγούμενη φορά. Θα ψηφίσω Phoebe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top