Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και update στη βαθμολογία:

[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill: Ηρώ
  2. Bill_Slayer: Resident Evil
  3. Δανάη: Resident Evil
  4. fantasmenos: Ηρώ
  5. Ηρώ:
  6. Kakerlak:
  7. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  8. Lorelai:
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. nina21: Resident Evil
  12. Phoebe: Ηρώ
  13. Resident Evil: Ηρώ
  14. Τetragrammaton:
  15. vendetta:
  16. Vkey:
  17. xanp: Ηρώ
  18. Youki: Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Ηρώ 6
Resident Evil 4

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Την Παρασκευή 23/05 θα αποκαλυφθεί η ιδιότητα του MVP, δηλαδή Most Voted Person :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Resident evil νομίζω οτί δεν μου τα λες και πολύ καλά...

Και επειδή κάποιος πρέπει να αρχίσει ψηφίζω Δανάη. δεν με πείθει ότι "μπερδευεται".
Άντε πέστε τώρα να με φάτε όλοι γιατί με την ...ασυντόνιστη ΣΕ κάποιος θα χρειαστεί τη βοήθεια μου σύντομα :P

ψηφίζω Bill_Slayer!
είναι η πρώτη φορά που θυμάμαι να κάνει 2 ποστ πριν ψηφίσει και να λέει την ιστορία της ζωής του (συνήθως λέει τι ψηφίζει και μετά ... δικαιολογείται :P)
Δανάη για σήμερα τη γλυτώνεις :P

@Ηρώ και ΚΕ (σορρυ αλλά δεν προλαβαίνω να κάνω quote)


Το αυτό ακριβώς λέω κι εγώ για εσάς...;)
Εγώ θα επαναλάβω... Δανάη, Ηρώ, Bill_Slayer οι υποψίες μου [ το ότι μπορεί να έκανα καλο wild guess με τη μία δεν λέει κάτι... το έχει κάνει πολλάκις ο slayer στο παρελθόν ως πολίτης ;)]. Με αυτά τα 3 ονόματα παίζω από την αρχή του παιχνιδιού και οι αλλαγές ψήψων είναι μόνο ανάμεσα στους 3. Από κει και πέρα συλλέγω στοιχεία για να βρω τους άλλους 2.
ΑΝ βγω το βράδυ, ελπίζω οι πολίτες να καταλάβουν επιτέλους τι γίνεται. Πιστεύω ότι το ίδιο θα συμβεί αν βγει και κάποιος εκ των 3 που αναφέρω.

Αχ Resident Evil...Στον πρώτο γύρο ψηφίζεις αρχικά τη Δανάη η οποία δεν σου έδωσε κανένα σημάδί για να την ενοχοποιήσεις...Μόνο και μόνο για να ξεκινήσει γρήγορα το παιχνίδι...Τέτοιο πάθος γιατι;;;Με το ίδιο πάθος ξεκίνησε και ο tetra στον προηγούμενο γύρο και το είχα επισημάνει και είχα δίκιο...Ήταν δολοφόνος τελικά...Στη συνέχεια, αλλάζεις την ψήφο σου σε Bill_slayer με μία δικαιολογία που νομίζω ότι και εσένα ακόμα δεν σε καλύπτει...Μήπως συνεννοήθηκες πρώτα με την υπόλοιπη ομάδα των 5;;;Και ξαφνικά θυμάσαι ότι μπορεί να το παρατηρήσει κάποιος αυτό το σημείο και δικαιολογείσαιι λέγοντας ότι και τους δύο τους έχεις ακόμα στους ύποπτούς σου...Να σου θυμίσω ότι η αλλαγή ψήφου στον προηγούμενο γύρο κάρφωσε κυριολεκτικά τη δολοφόνα τότε (και τώρα βέβαια...) angie_ann...

Μπας κι είσαι εσύ ο ρουφ? :hmm:

[όπως καταλαβαίνετε έχει αποδειχτεί πολλάκις ότι το αστυνομικό μου δαιμόνιο είναι για τον... #$%#$%^ οπότε πάω να βρω τους...βοηθητικούς ρόλους μπας και βοηθηθώ :P]

α... για αυτό μπορούν να σε διαβεβαιώσουν (ότι είμαι ανίκανη να με υπερασπιστώ :P) όλοι όσοι έχουν παίξει στους προηγούμενους γύρους! :P

Αν και για την ώρα μόνο εσύ θέλεις τόσο έντονα να ... κατευθύνεις τα πλήθη :P

Ομολογώ ότι μία τέτοια δικαιολογία για να προσπαθήσεις να ξεφύγεις δεν την είχα σκεφτεί...Και καλα "Μην με ακούτε και πολύ εμένα...Δεν τους βρίσκω εύκολα τους δολοφόνους..."...Μήπως γιατί ανήκεις σε αυτούς;;;Κάνεις ό,τι μπορείς για να βρεις κάποιον δολοφόνο, ρίχνεις υποψίες στο τραπέζι αλλά δεν μπορείς να τις ισχυροποιήσεις...

οι δολοφόνοι μπορούν να σκοτώσουν οποιονδήποτε, ακόμα και συνδολοφόνο τους αν εξυπηρετει το παιχνίδι (πχ να κινδυνεύει να βγει απο ψηφοφορία και να αποκαλυφθεί η ταυτότητα του οπότε με τις ψήφους σε προηγούμενους γύρους να οδηγήσει στην υπόλοιπη συμμορία. Ε, τον σκοτώνουν σε δολοφονία, δεν μαθαίνει κανείς τι ήταν και πλανάται το μυστήριο στην ατμόσφαιρα! :P) Το μέτρο του εναλλάξ βέβαια κατά κανόνα εξυπηρετεί τους... δολοφόνους, μιας και σε ανακοινωνόμενη δολοφονία [όπως και στην πλειοψηφία των δολοφονιών] πάντα πολίτη σκοτώνουν (αν δεν κάνω λάθος μόνο σε ένα γύρο έχουν δολοφονήσει δολοφόνο-εμένα :P τότε- για το λόγο που σου εξήγησα παραπάνω)

Εάν δεν είσαι δολοφόνα τότε είσαι σίγουρα η ιερόδουλη που προσπαθεί να βοηθήσει τους δολοφόνους...Οπότε πρέπει ούτως ή άλλως να αποχωρήσεις....
Από μένα Resident evil έχεις την ψήφο μου για αυτή τη φορά...

Να κάνω και μία ερώτηση...Neraida...που χάθηκες βρε ψυχή;;;:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι άλλο update στη βαθμολογία: (Θα ζητήσω αύξηση , τέλος:P)

[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill: Ηρώ
  2. Bill_Slayer: Resident Evil
  3. Δανάη: Resident Evil
  4. fantasmenos: Ηρώ
  5. Ηρώ:
  6. Kakerlak:
  7. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  8. Lorelai:
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. nina21: Resident Evil
  12. Phoebe: Ηρώ
  13. Resident Evil: Ηρώ
  14. Τetragrammaton:
  15. vendetta: Resident Evil
  16. Vkey:
  17. xanp: Ηρώ
  18. Youki: Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Ηρώ 6
Resident Evil 5

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Την Παρασκευή 23/05 θα αποκαλυφθεί η ιδιότητα του MVP, δηλαδή Most Voted Person :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Για λόγους που έχω εξηγήσει θα ψηφίσω Resident Evil.

Το απόγευμα θα δείτε όλοι ότι είμαι πολιτάκι..
Όσοι μου την έπεσαν από την αρχή χωρίς λόγο, να πάρουν σειρά φυσικά.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι άλλο update στη βαθμολογία: (Θα ζητήσω αύξηση , τέλος:P) :popcorn:

Πού ειναι οι Πρόεδροι οέο;;:P:P

[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill: Ηρώ
  2. Bill_Slayer: Resident Evil
  3. Δανάη: Resident Evil
  4. fantasmenos: Ηρώ
  5. Ηρώ: Resident Evil
  6. Kakerlak:
  7. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  8. Lorelai:
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. nina21: Resident Evil
  12. Phoebe: Ηρώ
  13. Resident Evil: Ηρώ
  14. Τetragrammaton:
  15. vendetta: Resident Evil
  16. Vkey:
  17. xanp: Ηρώ
  18. Youki: Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Ηρώ 6
Resident Evil 6

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Την Παρασκευή 23/05 θα αποκαλυφθεί η ιδιότητα του MVP, δηλαδή Most Voted Person :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:worry: Τελικά αν δεν εμφανιστώ εγώ, δεν γίνεται δολοφονία (Γιώργοοο, Kajiraaaa που είστε; )

Λοιπόν για δείτε εδώ:



Όπως καταλαβαίνετε, η Ηρώ δεν έχει τρόπο να ξαναμιλήσει εδώ πέρα!

Θα κάνουμε όμως τα στραβά μάτια και θα την αφήσουμε να γράφει στα άλλα θέματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ψηφιζω vendetta. Με τη δολοφονια της ηρως ειναι πολυ πιθανη η αποχωρηση της RE. Αν ηταν η RE δολοφονος γιατι να το ρισκαρουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm:
5 παίκτες δεν ψήφισαν πριν τη 1
6 παίκτες θα πρέπει να ξαναψηφίσουν για το βράδυ

οι δολοφόνοι φοβήθηκαν την αποκάλυψη της Ηρως....
και δεν ανησυχούν για την αποκάλυψη της RE που πλέον μόνη της θα φιγουράρει στο MVP....

αν λοιπόν η RE είναι ιερόδουλη... τότε αυτό σημαίνει ότι η kajira ήταν ρουφ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ήμουν σίγουρη οτι θα πεθάνει η Ηρώ!!! Ο μοναδικός τρόπος για να ρίξουν στάχτυ στα μάτια των πολιτών!!! Τώρα η Resident είναι ηλίου φαεινότερον (το σκότωσα, το ξέρω :P) οτι είναι ΠΟΛΙΤΗΣ!


Χοχοχο! Όποιοι ψήφισαν Resident ω ναι είναι ΥΠΟΠΤΟΙ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εξυπνη κίνηση. Αλλα προσωπικά ήμουν σχεδόν βεβαιη ότι αυτό θα κάνετε. Σκοτώνετε τη συν-δολοφόνα, ΔΕΝ αποκαλύπτεται η ταυτότητα της, τρώνε και οι υπόλοιποι με την ψηφοφορία μια πολίτη κι όλα μελι-γάλα.

Βεντετα για σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill: Πρεπει να ξαναψηφίσει
  2. Bill_Slayer: Resident Evil
  3. Δανάη: Resident Evil
  4. fantasmenos: Πρεπει να ξαναψηφίσει
  5. Ηρώ: Resident Evil
  6. Kakerlak:
  7. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  8. Lorelai: vendetta
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. nina21: Resident Evil
  12. Phoebe: Πρεπει να ξαναψηφίσει
  13. Resident Evil: Πρεπει να ξαναψηφίσει
  14. Τetragrammaton:
  15. vendetta: Resident Evil
  16. Vkey:
  17. xanp: Πρεπει να ξαναψηφίσει
  18. Youki: vendetta
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Resident Evil 6
vendetta 2

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Σήμερα Παρασκευή 23/05 θα αποκαλυφθεί η ιδιότητα του MVP, δηλαδή Most Voted Person :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ήμουν σίγουρη οτι θα πεθάνει η Ηρώ!!! Ο μοναδικός τρόπος για να ρίξουν στάχτυ στα μάτια των πολιτών!!! Τώρα η Resident είναι ηλίου φαεινότερον (το σκότωσα, το ξέρω :P) οτι είναι ΠΟΛΙΤΗΣ!


Χοχοχο! Όποιοι ψήφισαν Resident ω ναι είναι ΥΠΟΠΤΟΙ! :D

κι αν οι δολοφόνοι ήθελαν να μας σπρώξουν ακριβώς σε αυτό το συμπέρασμα?
εγώ είμαι έτοιμη να αποσύρω την ψήφο μου απ τη RE....
Κι όσοι την έχουμε ψηφίσει φυσικά και τώρα πιστεύουμε ότι η RE είναι αθώα...
το θέμα απ την αρχή είναι να μάθουμε την ιδιότητα της RE....
ποιος θα τολμήσει τώρα όμως να την ψηφίσει?
το ρίσκο είναι πολύ μεγάλο....
γιατί μπορεί κάλλιστα να είναι ιερόδουλη και να ανακοινωθεί ότι έφυγε πολίτης

κι εσύ απλά σπρώχνεις προς αυτή την κατεύθυνση... :hmm: και ήσουν ασφαλής την ώρα που ψήφιζες ΗΡΩ και σίγουρη (:hmm:) ότι θα βγει αυτή απ τους δολοφόνους.... τότε γιατί την ψήφισες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm:
5 παίκτες δεν ψήφισαν πριν τη 1
6 παίκτες θα πρέπει να ξαναψηφίσουν για το βράδυ

οι δολοφόνοι φοβήθηκαν την αποκάλυψη της Ηρως....
και δεν ανησυχούν για την αποκάλυψη της RE που πλέον μόνη της θα φιγουράρει στο MVP....

αν λοιπόν η RE είναι ιερόδουλη... τότε αυτό σημαίνει ότι η kajira ήταν ρουφ? :worry:

Διακρινω μια προσπαθεια αποπροσανατολισμου... αλλα αποπροσανατολισμου ΚΑΤΑ της RE; Για ποιο λογο; Γιατι αποκλειεις το να ειναι η RE ρουφ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ρε γαμώτο ο vendetta δεν μου φαίνεται και τόσο ύποπτος αλλά όπως είπε και ο Bill, ο αγαπητός συνάδελφος, τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι!!!

Πάντως θα ήθελα να μάθω τι έχει να πει ο vendetta για την δολοφονία της Ηρώς! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Διακρινω μια προσπαθεια αποπροσανατολισμου... αλλα αποπροσανατολισμου ΚΑΤΑ της RE; Για ποιο λογο; Γιατι αποκλειεις το να ειναι η RE ρουφ;

δεν το αποκλείω....
θα το επανεξετάσω!
έχω άλλωστε περιθώριο ως τις 8 για την οριστική μου ψήφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επιπλέον οτι και η Ηρώ πείθει με τα γραφόμενα της! :hmm:
Ψηφίζω την Ηρώ, αν και δεν θα με εκπλήξει καθόλου αν δολοφονηθεί σήμερα! ;)

Μου φαίνεται οτι κάποια προσπαθεί να ρίξει στάχτυ στα μάτια...

Ήμουν σίγουρη οτι θα πεθάνει η Ηρώ!!! Ο μοναδικός τρόπος για να ρίξουν στάχτυ στα μάτια των πολιτών!!! Τώρα η Resident είναι ηλίου φαεινότερον (το σκότωσα, το ξέρω :P) οτι είναι ΠΟΛΙΤΗΣ!

Mε προβληματίζεις αρκετά.:hmm:Πώς είσαι τόσο σίγουρη;Ψηφίζεις Ηρώ λέγοντας ότι σιγουρα θα φύγει σε δολοφονία,σαν να το ήξερες ήδη.

Resident είμαι ακόμα μπερδεμένος με εσένα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
ΚΑΙ αμυντικη σταση xD μμμμμμ οκ οκ στα υποψιν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γυρνώντας πάντως στα πρώτα ποστ....
για πολλές σελίδες η RE αναφέρει συνεχώς μόνο 3 ονόματα
αν ήταν ρουφ (ή ιερόδουλη) δεν θα έπρεπε να έχει δώσει με κάποιον τρόπο και 4ο όνομα?
σκοπός του ρουφ είναι να βοηθήσει τους πολίτες...

για μένα η RE είναι δολοφόνος ή... αθώα πολίτης πολύ παρεξηγημένη όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
κι αν οι δολοφόνοι ήθελαν να μας σπρώξουν ακριβώς σε αυτό το συμπέρασμα?
εγώ είμαι έτοιμη να αποσύρω την ψήφο μου απ τη RE....
Κι όσοι την έχουμε ψηφίσει φυσικά και τώρα πιστεύουμε ότι η RE είναι αθώα...
το θέμα απ την αρχή είναι να μάθουμε την ιδιότητα της RE....
ποιος θα τολμήσει τώρα όμως να την ψηφίσει?
το ρίσκο είναι πολύ μεγάλο....
γιατί μπορεί κάλλιστα να είναι ιερόδουλη και να ανακοινωθεί ότι έφυγε πολίτης


Ή μπορεί να είναι και ο ρουφιάνος! Σκέφτομαι άλλη για ιερόδουλη για αυτό! Βέβαια μπορεί να πέφτω και έξω... ποτέ δεν ξέρεις... ή μηπως ΕΣΥ ξέρεις; :hmm:

κι εσύ απλά σπρώχνεις προς αυτή την κατεύθυνση... :hmm: και ήσουν ασφαλής την ώρα που ψήφιζες ΗΡΩ και σίγουρη (:hmm:) ότι θα βγει αυτή απ τους δολοφόνους.... τότε γιατί την ψήφισες??


Την ψήφισα γιατί δεν ξέρω πως σκέφτονται οι δολοφόνοι, υποθέσεις κάνω! Σίγουρη θα έλεγα οτι ήμουν και αν δεν έφευγε η Ηρώ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δες την προηγούμενη απάντηση μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top