Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Προσωπικά πάντως κύρια ύποπτη θεωρώ την Ηρώ και όποιος πολίτης θέλει με ακολουθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ηρώ απο μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Πέμπτη[/highlight]
  1. Angie_Ann: Ηρώ
  2. Βill: Τetragrammaton
  3. Bill_Slayer: Angie_Ann
  4. Δανάη: Angie_Ann
  5. fantasmenos: Lorien
  6. Ηρώ: Angie_Ann
  7. Kakerlak: Angie_Ann
  8. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  9. Lorelai: Ηρώ
  10. Lorien: Bill_Slayer
  11. Neraida: Youki
  12. nina21:
  13. Phoebe: Ηρώ
  14. Resident Evil: Ηρώ
  15. [shaman]: Youki
  16. Τetragrammaton:
  17. vendetta: Angie_Ann
  18. Vkey:
  19. xanp: Angie_Ann
  20. Youki: Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Angie_Ann 6
Ηρώ 5
Youki 2
Bill_Slayer 1
Lorien 1
Resident Evil 1
Τetragrammaton 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D

Να υπενθυμίσω ότι σύμφωνα με τους όρους:
Σε περίπτωση ισοψηφίας, στην ψηφοφορία των 20:00 δημιουργείται δημοσκόπηση με τους επικρατέστερους, διάρκειας μιας ώρας, στην οποία δικαίωμα συμμετοχής έχουν ΜΟΝΟ όσοι παίζουν ακόμα στο παιχνίδι.
:)

Επειδή όμως αυτό είναι βαβούρα, δεν καταλήγετε κάπου από τώρα να τελειώνουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
fandago εγω είχα ψηφίσει χτές (δες ποστ #215) την Angie_ann!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
fandago εγω είχα ψηφίσει χτές (δες ποστ #215) την Angie_ann!:)
:worry:
Με συγχωρείς :redface:

Μου ξέφυγε... :redface:

Το διόρθωσα :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Νομίζω πως οι δολοφόνοι πρέπει να είναι πολύ ευχαριστημένοι , μιας και πέτυχαν σχεδόν το σκοπό τους, να φύγω δηλαδή χωρίς να με σκοτώσουν και συνεπώς χωρίς να καρφωθούν..:/:

Ας δούμε λοιπόν για ποιο λόγο με ψηφίζει η Angie..
Ηρώ εχμ, δεν με πείθεις ντιπ...:P

Όσοι έχουν εμπιστοσύνη στο ένστικτο μου ας με ακολουθήσουν..Ψηφίζω Ηρώ.

Βρε Angie μου, τα ίδια έλεγε και η Phoebe στον προηγούμενο γύρο.. Κατάφερε βέβαια να μείνει με αυτόν τον τρόπο σχεδόν μέχρι το τέλος... κάτι έμαθες!

Προσωπικά πάντως κύρια ύποπτη θεωρώ την Ηρώ και όποιος πολίτης θέλει με ακολουθεί...

Πάλι αυτό .. τόση εμμονή πια

Από την πρώτη στιγμή και σε αυτό και στο άλλο το παιχνίδι ψηφίζω με επιχειρήματα..
Όποιος δεν το κάνει για ΄μένα είναι ύποπτος.-

Κάντε ότι θέλετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:worry:
Με συγχωρείς :redface:

Μου ξέφυγε... :redface:

Το διόρθωσα :redface::D
Βασικά επειδή είμαι λίγο μοναχούλι, αν μπορείτε να βοηθήσετε λίγο την ΣΕ και όταν λέτε ότι ψηφίζετε κάποιον να το κάνετε πχ με bold ώστε να το πιάνει πιο εύκολα το μάτι μου. :redface:

Ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ψηνομαι τρελά να πάει σε ισοπαλία απλά και μόνο για να δω αν και ποιος θα αλλάξει τελευταία στιγμή ψήφο...

Σε περίπτωση ισοψηφίας και μιας και πρέπει να παω σε ενα γιατρό και δεν πιστεύω να προλαβω την ψηφοφορία, μπορώ να εξουσιοδοτήσω καποιον να ψηφίσει αντ'εμού???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Νομίζω πως οι δολοφόνοι πρέπει να είναι πολύ ευχαριστημένοι , μιας και πέτυχαν σχεδόν το σκοπό τους, να φύγω δηλαδή χωρίς να με σκοτώσουν και συνεπώς χωρίς να καρφωθούν..:/:

Δεν ξέρουμε τι νιώθουν οι δολοφόνοι! Εσύ μπορείς να μας βοηθήσεις σε αυτό πάντως :P:D


Βρε Angie μου, τα ίδια έλεγε και η Phoebe στον προηγούμενο γύρο.. Κατάφερε βέβαια να μείνει με αυτόν τον τρόπο σχεδόν μέχρι το τέλος... κάτι έμαθες!

:confused:

Πολύ ευγενικό... :P

Από την πρώτη στιγμή και σε αυτό και στο άλλο το παιχνίδι ψηφίζω με επιχειρήματα..
Όποιος δεν το κάνει για ΄μένα είναι ύποπτος.-

Μα και εγώ με επιχειρήματα ψηφίζω.

Πρώτα από όλα διάφοροι σε υποστηρίζουν για άγνωστο λόγο με ιδιαίτερη θέρμη...
Δεύτερον ψήφισες να φύγει η Ντίνα που ήταν πολίτης
Τρίτον υποψιάζεσαι εμένα που είμαι πολίτης :P
Τέταρτον τα ποστ σου έχουν αυτό το 'ότι θέλετε κάνετε' κτλ που λένε συχνά οι δολοφόνοι

και πολλά ακόμα ;)

Βλέπω ο συνδολοφόνος σου vendetta έβαλε +1 στο ποστ σου...:hehe:




Τέλος να πω ότι δεν πρέπει κάποιοι να ξεχνούν ότι πρόκειται για παιχνίδι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
fantasmenos...

edit: Ψηφίζω Ηρώ τελικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ακολουθεί σεντόνι. (Ελπίζω να προλάβω να το τελειώσω πριν τη 1)

Διάβασα ξανά καμμια 10ρια φορες όλα τα ποστ. Προσπάθησα να βρω αν υπάρχει κάποιος με χαρακτηριστικά ρουφιάνου και η μόνη πιθανή μου φαίνεται η Αντζυ. Δεν με εκπλήσει το ότι με θεωρεί ύποπτη, διότι ο ρουφιάνος ξέρει 5 απο τους 6 δολοφόνους και άρα για τον 6ο πάει στα τυφλά...Επίσης θεωρεί υποπτο το διδυμο Phoebe-Bill με το οποίο συμφωνώ.
Συγγνώμη αλλά εγώ πρώτη φορά βλέπω ρουφιάνο που να ψάχνει ρουφιάνο....
(αν θυμάσαι νόμιζε πως η Resident Evil είναι ρουφιάνα...)

Μια τυπικότατη συμπεριφορά δολοφόνου...Αναφέρω 2-3 ατομα (εκ των οποίως το 1 καλό είναι να είναι συνδολοφόνος για να μπερδέψω μετά τα πινακάκια του Φανταγκο) και τελικά ψηφίζω τον αθώο.
Έχεις δίκιο είναι μια τακτική που χρησιμοποιούν συχνά οι δολοφόνοι, όμως εγώ στον περασμένο γύρο ψήφισα Resident Evil την οποία τη θεωρούσα από την αρχή δολοφόνο μαζί με τη Νεραιδα! Ο λόγος που δεν τις ψηφισα και τώρα αλλά την Angie είναι ότι δε θα μάθουμε την ιδιότητα αυτουνου που θα φύγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Πέμπτη[/highlight]
  1. Angie_Ann: Ηρώ
  2. Βill: Τetragrammaton
  3. Bill_Slayer: Angie_Ann
  4. Δανάη: Angie_Ann
  5. fantasmenos: Lorien
  6. Ηρώ: Angie_Ann
  7. Kakerlak: Angie_Ann
  8. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  9. Lorelai: Ηρώ
  10. Lorien: Bill_Slayer
  11. Neraida: Youki
  12. nina21: Ηρώ
  13. Phoebe: Ηρώ
  14. Resident Evil: Ηρώ
  15. [shaman]: Youki
  16. Τetragrammaton: Angie_Ann
  17. vendetta: Angie_Ann
  18. Vkey:
  19. xanp: Angie_Ann
  20. Youki: Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Angie_Ann 7
Ηρώ 6
Youki 2
Bill_Slayer 1
Lorien 1
Resident Evil 1
Τetragrammaton 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D

Να υπενθυμίσω ότι σύμφωνα με τους όρους:
Σε περίπτωση ισοψηφίας, στην ψηφοφορία των 20:00 δημιουργείται δημοσκόπηση με τους επικρατέστερους, διάρκειας μιας ώρας, στην οποία δικαίωμα συμμετοχής έχουν ΜΟΝΟ όσοι παίζουν ακόμα στο παιχνίδι.
:)

Επειδή όμως αυτό είναι βαβούρα, δεν καταλήγετε κάπου από τώρα να τελειώνουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τελικά όταν δεν είσαι δολοφόνος είναι δύσκολο να καταλάβεις τι ακριβώς παίζει... Πιο εύκολο ήταν την προηγούμενη φορά...:/:

Με το λίγο που έχω διαβάσει πιστεύω ότι Neraida και Angie_Ann ακολουθούν περίπου την ίδια συμπεριφορά με το προηγούμενο παιχνίδι, και για αυτό υποθέτω ότι έχουν κάποιο σημαντικό ρόλο και οι δυο. Δυστυχώς δεν έχω το χρόνο να μελετήσω διεξοδικότερα τα posts. Επίσης η Youki μου κάνει κάπως περίεργη, αλλά για την συγκεκριμένη είμαι κάπως επιφυλακτικός. Θεωρώ αρκετά πιθανό η ΚουΕ να είναι επίσης αναμεμιγμένη στην ιστορία, ως δολοφόνος ή ιερόδουλη, γιατί όλη αυτή η ιστορία με την δήθεν άγνοια για τους κανόνες μου θυμίζει την νεράιδα στον προηγούμενο γύρω.

Για την ώρα ψηφίζω Angie_Ann

Μάλλον επόμενη στη λίστα είναι η ΚουΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η ΣΕ σας ευχαριστεί που τη γλιτώσατε από τη βαβούρα της δημοσκόπησης και ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα στο 436 του στοιχήματος... :P

[highlight]Λίστα για Πέμπτη[/highlight]
  1. Angie_Ann: Ηρώ
  2. Βill: Τetragrammaton
  3. Bill_Slayer: Angie_Ann
  4. Δανάη: Angie_Ann
  5. fantasmenos: Lorien
  6. Ηρώ: Angie_Ann
  7. Kakerlak: Angie_Ann
  8. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  9. Lorelai: Ηρώ
  10. Lorien: Bill_Slayer
  11. Neraida: Youki
  12. nina21: Ηρώ
  13. Phoebe: Ηρώ
  14. Resident Evil: Ηρώ
  15. [shaman]: Youki
  16. Τetragrammaton: Angie_Ann
  17. vendetta: Angie_Ann
  18. Vkey: απουσία (1η)
  19. xanp: Angie_Ann
  20. Youki: Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Angie_Ann 7
Ηρώ 6
Youki 2
Bill_Slayer 1
Lorien 1
Resident Evil 1
Τetragrammaton 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D



Angie_Ann, έχεις την ευκαιρία να πεις τα τελευταία σου λόγια και να φύγεις από το παιχνίδι
(πολύ έπαιξες πάλι βρε :P)

Η Vkey λοιπόν παίρνει την πρώτη της απουσία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν έχω το χρόνο να μελετήσω διεξοδικότερα τα posts. Επίσης η Youki μου κάνει κάπως περίεργη, αλλά για την συγκεκριμένη είμαι κάπως επιφυλακτικός. Θεωρώ αρκετά πιθανό η ΚουΕ να είναι επίσης αναμεμιγμένη στην ιστορία, ως δολοφόνος ή ιερόδουλη, γιατί όλη αυτή η ιστορία με την δήθεν άγνοια για τους κανόνες μου θυμίζει την νεράιδα στον προηγούμενο γύρω.

Για την ώρα ψηφίζω Angie_Ann

Μάλλον επόμενη στη λίστα είναι η ΚουΕ.

να τα μελετήσεις όμως γιατί στα πεταχτά βγάζεις λάθος συμπεράσματα ή... σε βολεύει να στρέψεις τις υποψίες εναντίον μου
εγώ ποτέ δεν δήλωσα άγνοια για τους κανόνες...
δήλωσα άγνοια "ψυχολογίας και συμπεριφοράς" στο παιχνίδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
να τα μελετήσεις όμως γιατί στα πεταχτά βγάζεις λάθος συμπεράσματα ή... σε βολεύει να στρέψεις τις υποψίες εναντίον μου
εγώ ποτέ δεν δήλωσα άγνοια για τους κανόνες...
δήλωσα άγνοια "ψυχολογίας και συμπεριφοράς" στο παιχνίδι :P

Με συγχωρείς. Ανατρέχοντας στα posts σου βρήκα αυτό το οποίο με ώθησε σε αυτό το συμπέρασμα:

μωρέ ότι ήταν πολίτης το ξέραμε
σγκρουμφ
τι είδους πολίτης δεν ξέρουμε :/:

το οποίο το θεώρησα λίγο "δήθεν", αλλά παρατήρησα ότι είχες ποστάρει και αυτο:
το ξέρω βρε :P
αλλά αν βγει η Ντίνα θα μας πείτε πολίτης ακόμα και αν είναι ιερόδουλη όπως πιστεύω :P

το οποίο μου είχε ξεφύγει. Οπότε γράψε λάθος.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ, αθώος ο κατηγορούμενος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Επειδή αύριο το μεσημέρι θα λείπω και επειδή μόλις τελειώσω αυτά που έχω μάλλον θα είμαι... νεκρή από την κούραση και απλά θα ... πεθάνω στο κρεβάτι μου μέχρι τις 12 το πρωί που θα φύγω από το σπίτι αύριο, ξαναψηφίζω Ηρώ (άντε να μάθουμε και τι είναι :P) για αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λολ! Πέμπτος ή Τέταρτος συνεχόμενος που βγαίνω από την δεύτερη φορά! :P Ή με βγάζουν οι δολοφόνοι επειδή τους ανακαλύπτω (όπως τώρα :P) ή πάλι βγαίνω επειδή είμαι χάλια δολοφόνος. :hehe:

Τέλος πάντων καλή συνέχεια στα πολιτάκια! Βγάλτε έναν από αυτούς που σας είπα αύριο (κατα προτίμηση την Ηρώ :P) για να δείτε την ιδιότητα του. ;)


Au rervoir! (Στο επανιδήν γιατί θα ξαναπαίξω! Θέλω να καταφέρω να φτάσω στον τρίτο γύρο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Βill:
  2. Bill_Slayer:
  3. Δανάη:
  4. fantasmenos:
  5. Ηρώ:
  6. Kakerlak:
  7. Kακή Επιρροή:
  8. Lorelai:
  9. Lorien:
  10. Neraida:
  11. nina21:
  12. Phoebe:
  13. Resident Evil: Ηρώ
  14. Τetragrammaton:
  15. vendetta:
  16. Vkey:
  17. xanp:
  18. Youki:
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Ηρώ 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Την Παρασκευή 23/05 θα αποκαλυφθεί η ιδιότητα του MVP, δηλαδή Most Voted Person :P

Αν απορείτε γιατί, θυμίζω:
Σε κάθε γύρο [...] αποκαλύπτεται εναλλάξ η ιδιότητα είτε του δολοφονημένου είτε του αποχωρούντα από την ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top