Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
οκ... θα ψηφίσω κι εγώ
αν και θα κρατήσω μια μικρήηηηηηηηη επιφύλαξη και ενδεχόμενο να αλλάξω την ψήφο μου στην πορεία

ψηφίζω RE :P
Ο Λόγος είναι ότι θεωρώ την Ντίνα ιερόδουλη που προστατεύει την RE (και άλλους βέβαια :P)
επειδή όμως θα ανακοινωθεί η ιδιότητα του ατόμου που βγαίνει σήμερα, θέλω να δω αν τα καταφέρω αν όντως είναι δολοφόνα η RE (κι άρα κι όλο το σκεπτικό μου σωστό)
Αν βγει η Ντίνα, θα μάθουμε πιθανά ότι είναι πολίτης (κάτι που ισχύει όμως ακόμα κι αν είναι ιερόδουλη ή ρουφιάνα.... δεν σημαίνει δλδ ότι όπου πολίτης = αθώος! :P)


edit...
χμ... παίζουν στις υποψίες μου και οι δύο Μπιλλ

χμ...δινεις στιοιχεια....ρουφιανου ή ιεροδουλης....και εγω εαν ημουν στη ΣΕ θα σου εδινα κοντρα ρολο....ιεροδουλης δλδ......(ασε που ειμαι σιγουρη σχεδον για τη Ντινα και εσυ πιστευεις λες οτι ειναι πολιτης....)
ενιγουει....αυτα ειναι μονο υποψιες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμ...δινεις στιοιχεια....ρουφιανου ή ιεροδουλης....και εγω εαν ημουν στη ΣΕ θα σου εδινα κοντρα ρολο....ιεροδουλης δλδ......(ασε που ειμαι σιγουρη σχεδον για τη Ντινα και εσυ πιστευεις λες οτι ειναι πολιτης....)
ενιγουει....αυτα ειναι μονο υποψιες......

όκ.... κι εσύ δολοφόνα είσαι :P
ήσουν στα άτομα που αρχικά η Ντίνα είχε πει... α απαπαπαππα αποκλειεται :P
και μιας που τη θεωρώ Ιερόδουλη... γκουχ γκουχ

για να δω πόσοι λείπουν ακόμα απ τη Λίστα μου :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
όκ.... κι εσύ δολοφόνα είσαι :P
ήσουν στα άτομα που αρχικά η Ντίνα είχε πει... α απαπαπαππα αποκλειεται :P
και μιας που τη θεωρώ Ιερόδουλη... γκουχ γκουχ

για να δω πόσοι λείπουν ακόμα απ τη Λίστα μου :devil:

Για γινε λιγο πιο ξεκαθαρη....θεωρεις οτι και εγω ειμαι δολοφονα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για γινε λιγο πιο ξεκαθαρη....θεωρεις οτι και εγω ειμαι δολοφονα???


σε έχω βάλει με μία άνω τελεία στους σοβαρά ύφοφτους :P
δεν ξέρω όμως ακόμα...
συνεχώς μπερδεύομαι :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ιιιιιιιιιι ναι.....θεωρωντας εμενα δολοφονα και τη ντινα ποιλιτακι.....επιβεβαιωνεις τις υποψιες μου για σενα περι κοντρα ρολου..ΙΕΡΟΔΟΥΛΗΣ δλδ.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Θα ψηφισω kajira μετα απο ωριμη σκεψη, ιδιαιτερα υποπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ιιιιιιιιιι ναι.....θεωρωντας εμενα δολοφονα και τη ντινα ποιλιτακι.....επιβεβαιωνεις τις υποψιες μου για σενα περι κοντρα ρολου..ΙΕΡΟΔΟΥΛΗΣ δλδ.....;)


α στάκα!
τη Ντίνα δεν την θεωρώ ΑΘΩΟ πολιτάκι!!!!!
τη θεωρώ ιερόδουλη :P

κατά τα άλλα, όλοι είναι ένοχοι έως αποδείξεως του εναντίου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ο Λόγος είναι ότι θεωρώ την Ντίνα ιερόδουλη που προστατεύει την RE (και άλλους βέβαια :P)
επειδή όμως θα ανακοινωθεί η ιδιότητα του ατόμου που βγαίνει σήμερα, θέλω να δω αν τα καταφέρω αν όντως είναι δολοφόνα η RE (κι άρα κι όλο το σκεπτικό μου σωστό)
Αν βγει η Ντίνα, θα μάθουμε πιθανά ότι είναι πολίτης (κάτι που ισχύει όμως ακόμα κι αν είναι ιερόδουλη ή ρουφιάνα.... δεν σημαίνει δλδ ότι όπου πολίτης = αθώος! :P)


edit...
χμ... παίζουν στις υποψίες μου και οι δύο Μπιλλ

α στάκα!
τη Ντίνα δεν την θεωρώ ΑΘΩΟ πολιτάκι!!!!!
τη θεωρώ ιερόδουλη :P

κατά τα άλλα, όλοι είναι ένοχοι έως αποδείξεως του εναντίου :P

ναι αλλα μπερδευεσαι στο ιδιο το ποστ σου...!!! αποφασισε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι αλλα μπερδευεσαι στο ιδιο το ποστ σου...!!! αποφασισε!:P


όχι ρε! διάβασε καλύτερα, εσύ δεν κατάλαβες τι λέω :P
το ξαναλέω λοιπόν
λέω ότι η Ντίνα είναι Ιερόδουλη
αν διαβάσεις όμως τους κανόνες λέει ότι ΑΝ βγουν εκτός παιχνιδιού η ιερόδουλη ή ο ρουφιάνος, ο ορισμός που δίνεται απ την ΣΕ είναι ότι βγήκε εκτός πολίτης!
Δλδ, αν η Ντίνα είναι ιερόδουλη και βγει σήμερα, η ΣΕ θα ανακοινώσει ότι βγήκε πολίτης :P
Ενώ αν βγει η RE που θεωρώ δολοφόνα, η ΣΕ θα ανακοινώσει ότι βγήκε δολοφόνος και θα επιβεβαιώσει ότι η Ντίνα είναι πολίτης μεν, ιερόδουλη δε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χωρίς να θέλω να υποστηρίξω την ΚουΕ
(γιατί ο ρόλος της είναι...περίεργος :P-αφήστε που με ...ψήφισε :mad:)

είναι συνεπής σε αυτά που λέει...
Η ιερόδουλη είναι η ...χειρότερη πολίτης μιας και είναι με το μέρος των δολοφόνων...

Άρα δεν είναι αθώος πολίτης. ;)

παρόλαυτα αν βγει και ανακοινωθεί ότι ήταν "πολίτης" εμείς δεν θα μάθουμε αν ήταν η ιερόδουλη

[αν το σκεφτεί κανείς - εσύ δεν ξέρω αν χρειάζεται :whistle:- μπορεί να κερδίζουν οι πολίτες βγάζοντας 5 άτομα έξω (τα σωστά 5 έ!) αλλά ουσιαστικά "κυνηγάνε" 6 μιας και η ιερόδουλη μόνο...για κακό τους είναι μέσα!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΚουΕ...
αν ΔΕΝ είσαι η ιερόδουλη [ή δολοφόνος προφανώς!] και βγω... τότε να δω τι θα κάνεις!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμμ........λες να εισαι ρουφιανος...?
Να ρωτησω κατι...ο ρουφιανος δε γνωριζει ολους τους δολοφονους σωστα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:/: τότε θα δω τι θα κάνω
θα σε θεωρήσω πολύ γκαντέμω κι ότι δεν ξέρεις να υπερασπιστείς σωστά τον εαυτό σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Neraida. Αφού βρε πουλάκι μου στον προηγούμενο γύρο δεν σου βγήκε αυτό το "δεν ξερω, δεν είδα, δεν κατάλαβα..." γιατί το υιοθετείς και σε αυτόν?

Νεραιδα απο μενα προς το παρών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Neraida. Αφού βρε πουλάκι μου στον προηγούμενο γύρο δεν σου βγήκε αυτό το "δεν ξερω, δεν είδα, δεν κατάλαβα..." γιατί το υιοθετείς και σε αυτόν?

Νεραιδα απο μενα προς το παρών.

ΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιι!!!
Βρε χαζη δεν ειμαι δολοφονα.....!!!!
Και αυτες οι ερωτησεις και στο προηγουμενο αλλα και σε αυτο ειναι νεραιδοσυμπεριφορα...ξανθια γαρ....μην μπερδευεσαι...!!!
Ασε που με αυτη τη δηλωση....μου λες οτι ειμαι χαζη...γιατι μονο χαζη θα το εκανε αυτο.....τς τς τς τς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:/: τότε θα δω τι θα κάνω
θα σε θεωρήσω πολύ γκαντέμω κι ότι δεν ξέρεις να υπερασπιστείς σωστά τον εαυτό σου :P

α... για αυτό μπορούν να σε διαβεβαιώσουν (ότι είμαι ανίκανη να με υπερασπιστώ :P) όλοι όσοι έχουν παίξει στους προηγούμενους γύρους! :P

Αν και για την ώρα μόνο εσύ θέλεις τόσο έντονα να ... κατευθύνεις τα πλήθη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν και για την ώρα μόνο εσύ θέλεις τόσο έντονα να ... κατευθύνεις τα πλήθη :P

Ακριβως αυτο......το θεμα ειναι...ρουφιανα ή ιεροδουλη...???? Θα το μαθουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ασε που με αυτη τη δηλωση....μου λες οτι ειμαι χαζη...γιατι μονο χαζη θα το εκανε αυτο.....τς τς τς τς
Μη βαζεις λόγια στο στόμα μου που ποτέ δεν είπα!!!:P

Και εντάξει στον 1ο γύρο να θεωρήσω ότι δεν είχες καταλάβει ή διαβάσει τους κανόνες. Τώρα σε αυτόν, αν δεν τους διάβασες και πάλι, ακόμα και πολίτης να είσαι, πρέπει να τιμωρηθείς και να φύγεις!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ να κατευθύνω τα πλήθη? :help:
μα εγώ δεν έδωσα ΛΙΣΤΑ ονομάτων με το ποιος μπορεί να είναι ύποπτος και ποιος όχι
άλλες το έκαναν αυτό (Ντίνα και Δανάη :whistle:)
εγώ απλά προσπαθώ να αποκρυπτογραφήσω συμπεριφορές και κάθε φορά εξηγώ και το σκεπτικό μου
δεν πετάω ονόματα απλά στον αέρα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μη βαζεις λόγια στο στόμα μου που ποτέ δεν είπα!!!:P

Και εντάξει στον 1ο γύρο να θεωρήσω ότι δεν είχες καταλάβει ή διαβάσει τους κανόνες. Τώρα σε αυτόν, αν δεν τους διάβασες και πάλι, ακόμα και πολίτης να είσαι, πρέπει να τιμωρηθείς και να φύγεις!!! :P

Σιγα μην τους διαβασα....τρελλη εισαι..?! Για μενα μιλαμε!!...ειμαι φοβερα τεμπελα...!!!:redface:
Εδω δε διαβαζα τα σεντονια του Λορυ και του Χαους....τους κανονες θα διαβασω?!:eek:
Ημαρτον Δια μου!!!!!:P:P:P

Και αν επιμενεις να με διωξετε αυτο ειναι υποπτο καλο μου....και επειδη απο οτι εχω μαθει εισαι καλος παιχτης ...παιζει να εισαι και δολοφονα......για ξεδιπλωσου.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top