Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eπιτέλους... έγινε από Θεού!

Μας "γκάστρωσες" μέχρι να τα στείλεις :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Παρατηρήσεις - Διευκρινίσεις:
  • Όσοι βρίσκονται εκτός παιχνιδιού (δολοφονηθέντες και αποχωρούντες), απαγορεύεται να συμμετέχουν στο παιχνίδι, είτε να το σχολιάζουν σε άλλα θέματα κατά τρόπο που μπορεί να επηρεάσει το παιχνίδι, μέχρι αυτό να λήξει. Σε αυτό συμπεριλαμβάνεται και η χρήση του συστήματος αξιολόγησης, που επίσης απαγορεύεται.

Ενίσταμαι! Άμα βγω, θα γινω ΣΕ! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ενίσταμαι! Άμα βγω, θα γινω ΣΕ! :D:P
Θα πρέπει να "πείσεις" τον πρόεδρο ότι σ' έχει ανάγκη! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κατάλαβα.Πάλι εμένα θα ψηφίσεις άκαρδη γυναίκα;:P


Εγώ δεν είπα τίποτα!!! Χοχοχο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
παιδιά να ρωτήσω κάτι ο πρώτος πότε θα φύγει? Τη Πέμπτη στη μία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Όχι αύριο ΔΕΝ έχει δολοφονία, έχει μόνο ψηφοφορία μέχρι τις 20:00. Οπότε ο πρώτος που θα φύγει και του οποίου ΔΕΝ θα μάθετε την ιδιότητα θα είναι αύριο στις 20:00 από ψηφοφορία :)

edit: Ή μήπως του αυτιανού μαθαίνουν; Γιώργο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
παιδιά να ρωτήσω κάτι ο πρώτος πότε θα φύγει? Τη Πέμπτη στη μία?
Ναι. :)



Πάμε σιγά-σιγά!!


[highlight]Λίστα για Τετάρτη[/highlight]
  1. Angie_Ann:
  2. Βill:
  3. Bill_Slayer:
  4. Δανάη:
  5. fantasmenos:
  6. Ηρώ:
  7. Kakerlak:
  8. Kακή Επιρροή:
  9. kajira:
  10. Lorelai:
  11. Lorien:
  12. Neraida:
  13. nina21:
  14. Phoebe:
  15. Resident Evil:
  16. shaman:
  17. Τetragrammaton:
  18. vendetta:
  19. Vkey:
  20. xanp:
  21. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D



Τετάρτη 21/05 δεν έχει δολοφονία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όχι αύριο ΔΕΝ έχει δολοφονία, έχει μόνο ψηφοφορία μέχρι τις 20:00. Οπότε ο πρώτος που θα φύγει και του οποίου ΔΕΝ θα μάθετε την ιδιότητα θα είναι αύριο στις 20:00 από ψηφοφορία :)

edit: Ή μήπως του αυτιανού μαθαίνουν; Γιώργο;;;
Θα το αποφασίσω ανάλογα με πόσο σύντομα θ' αρχίσουν να ψηφίζουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Όχι αύριο ΔΕΝ έχει δολοφονία, έχει μόνο ψηφοφορία μέχρι τις 20:00. Οπότε ο πρώτος που θα φύγει και του οποίου ΔΕΝ θα μάθετε την ιδιότητα θα είναι αύριο στις 20:00 από ψηφοφορία :)

edit: Ή μήπως του αυτιανού μαθαίνουν; Γιώργο;;;

Ναι. :)


ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


Τετάρτη 21/05 δεν έχει δολοφονία! :D

Τελικά είναι μέχρι τη μια η ψηφοφορία τη Πέμπτη ή μεχρι τις 8? Μπερδευτηκα...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α, για να μην μπερδέψω κανέναν: η πρώτη αποχώρηση είναι ΤΕΤΑΡΤΗ απόγευμα. Η πρώτη δολοφονία ΠΕΜΠΤΗ μεσημέρι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και η λίστα με τους συμμετέχοντες:
  1. Angie_Ann
  2. Βill
  3. Bill_Slayer
  4. Δανάη
  5. fantasmenos
  6. Ηρώ
  7. Kakerlak
  8. Kακή Επιρροή
  9. kajira
  10. Lorelai
  11. Lorien
  12. Neraida
  13. nina21
  14. Phoebe
  15. Resident_Evil
  16. shaman
  17. Τetragrammaton
  18. vendetta
  19. Vkey
  20. xanp
  21. Youki

Για να δούμε ποιοι είναι αποκλείονται για δολοφόνια.. :hmm:
Η Αντζι, η Γιούκι, ο Σάμαν, ο Λόρι, η Νεράιδα, ο Τέτρα, η Κάκερλακ, εγώ (:P).
Η ΚΕ μάλλον είναι ιερόδουλη (σόρρυ φιλενάδα, δεν υποννοώ κάτι για το ποιόν σου :P) ή η Vkey ή RE (όχι ότι υποννοώ για εσάς :P) ή ο Βιλλ (:bye: :P) - οι άνωθι όλοι μπορεί να είναι και ρουφιάνοι βέβαια. :D

Όλοι οι άλλοι παίζουν.. :hmm:
Μπορώ να ψοφήσω.. ε, συγνώμη, ψηφίσω από σήμερα μήπως και αύριο δεν προλάβω ως τις 20.00; (έχω και μια γιορτή η γυναίκα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ντινάκι, σου θυμίζω ότι έχουμε βάλει δολοφόνι για 2ο συνεχόμενο παιχνίδι κάποτες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Όχι αύριο ΔΕΝ έχει δολοφονία, έχει μόνο ψηφοφορία μέχρι τις 20:00. Οπότε ο πρώτος που θα φύγει και του οποίου ΔΕΝ θα μάθετε την ιδιότητα θα είναι αύριο στις 20:00 από ψηφοφορία :)

edit: Ή μήπως του αυτιανού μαθαίνουν; Γιώργο;;;

Θα το αποφασίσω ανάλογα με πόσο σύντομα θ' αρχίσουν να ψηφίζουν! :P

ρε...συνεννοηθείτε μεταξύ σας :P

την προηγούμενη φορά την είπαμε πάντως...

Και επειδή κάποιος πρέπει να αρχίσει ψηφίζω Δανάη. δεν με πείθει ότι "μπερδευεται".



Άντε πέστε τώρα να με φάτε όλοι γιατί με την ...ασυντόνιστη ΣΕ κάποιος θα χρειαστεί τη βοήθεια μου σύντομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα πρέπει να "πείσεις" τον πρόεδρο ότι σ' έχει ανάγκη! :whistle:

Έχω εμπειρία. Αυτό φτάνει! :pfff:

Όχι αύριο ΔΕΝ έχει δολοφονία, έχει μόνο ψηφοφορία μέχρι τις 20:00. Οπότε ο πρώτος που θα φύγει και του οποίου ΔΕΝ θα μάθετε την ιδιότητα θα είναι αύριο στις 20:00 από ψηφοφορία :)

edit: Ή μήπως του αυτιανού μαθαίνουν; Γιώργο;;;

Αυτουνού μαθαίνουν, ώστε την Παρασκευή που θα δολοφονήσουν πολίτη να μπορείτε να το πείτε άνετα :P

Ντινάκι, σου θυμίζω ότι έχουμε βάλει δολοφόνι για 2ο συνεχόμενο παιχνίδι κάποτες! :P

Μόνο μία φορά; :P Βασικά ή την Νεράϊδα θα ξανάβαζες (θα με φάει όταν μπει :P) ή τον Τέτρα. Και άφησα απλή την Φοιμπς.. άρα είναι ύποπτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Τετάρτη[/highlight]
  1. Angie_Ann:
  2. Βill:
  3. Bill_Slayer:
  4. Δανάη:
  5. fantasmenos:
  6. Ηρώ:
  7. Kakerlak:
  8. Kακή Επιρροή:
  9. kajira:
  10. Lorelai:
  11. Lorien:
  12. Neraida:
  13. nina21:
  14. Phoebe:
  15. Resident Evil: Δανάη
  16. shaman:
  17. Τetragrammaton:
  18. vendetta:
  19. Vkey:
  20. xanp:
  21. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D



Τετάρτη 21/05 δεν έχει δολοφονία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αφού επιτρέπεται να ψηφίσουμε από σήμερα, ψηφίζω Δανάη κι εγώ :D (άλλωστε είναι στις χάι ύποπτες :baby:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kαλά βρε Καγ...κατευθείαν ιερόδουλη εγώ;

Τόσο κακό αμαρτωλό παρελθόν έχω δείξει εδώ ότι έχω; :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top