Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αααα, ήταν η mania δολοφόνος... Γιαυτό δεν μου έβγαιναν τα πινακάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Wow! Τι σφηνάκι γύρος ήταν αυτός? Δεν το πιστεύω ότι τελειωσε κιόλας!

Hail the victorious citizens!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στους πολιτες!!:D


το επόμενο παιχνίδι πότε θα γίνει είπαμε;;;:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πρέπει να είναι η πρώτη φορά σε γύρο που φεύγουν όλοι οι δολοφόνοι και μένουν μόνο πολίτες μέσα! Μπράβο σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γύρισα να δω τα πρώτα μου posts στο θέμα. Στο πρώτο μου, κατηγορώ angie, στο δεύτερο kakerlak και στο τρίτο Neraida. Στο επόμενο πάλι, είπα τα εξής:
Είμαι κυρίως ανάμεσα σε Angie, Kakerlak (δεν τα λέει καλά), Neraida (καρφώνεται πολύ η και καλά "πρωτάρα_δεν_έχω_καταλάβει_πως_παιζουμε"), Phoebe, Bill.

4 στους 6, καθόλου άσχημα για δεύτερο γύρο :P
Δεν απορώ καθόλου τελικά που με δολοφόνησαν πρώτο πρώτο, μια χαρά ρουφιάνος φαινόμουν! :worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fosia

Νεοφερμένος

Η fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
κέρδισαν οι πολίτες?? ουάου!
την πρώτη φορά που έπαιξα λετυχε να έιμαι στη νικητήρια ομάδα!
συγχαρητήρια my fellow citizens... (γιατί εγώ δε συμμετείχα και πολύ...)
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ναι. Και εγώ για ρουφιάνο σε πέρασα... Γι' αυτό είχα εμμονή με τον Bill.

Sorry Bill :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Sorry Bill :/:


Σου χρωστάω 3 σουβλάκια κρητικά απ' όλα και αυτό είναι δέσμευση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σκέφτομαι στο επόμενο να παίξω και γω αλλά.... ρε γμτ αν κάποιος μπει το πρωί και μετά το άλλο πρωί έχει πολλές σελίδες διάβασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Bασικά να πω ότι ήταν λίγο υπέρ των πολιτών το σκηνικό έτσι όπως εξελίχθηκε...

Ήταν πολλοί οι παίκτες και οι δολοφόνοι λόγω της έκτακτης αποχώρησης της μάνιας ξεκίνησαν με ...γκόλ από τα αποδυτήρια... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
:clapup:

Μπράβο μας παιδες! Τους φάγαμε τους παλιοδολοφόνους! :P

Εχω να πω ότι είναι πολύ διασκεδαστικό να είσαι ρουφιάνος (μιας και ξέρεις ποιοι είναι οι δολοφόνοι και γελάς απίστευτα με τους συνειρμούς των υπολοίπων). Πάντως σας τους έδωσα και τους 5 στα 2 πρώτα ποστ μου!

Ηρώ δεν παίζεσαι, είσαι πολύ καλή ντετεκτιβ.
Νεραιδα και Κακερλακ καρφωθήκατε με τη μια. Και πήρατε και στο λαιμό σας την Ατζυ που σας παιχτρια είναι θεά, αλλά σαν δολοφόνο....:whistle:


Πάμε για το επόμενο! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H Angie σε ό,τι θέση και να είναι, μια ζωή την τρώτε γρήγορα! Αν είναι πολίτης, την τρώνε οι δολοφόνοι επειδή πέφτει μέσα κι αν είναι δολοφόνος, την τρώτε, γιατί ..την συμπαθώ και μια ζωή όλοι νομίζουν πως είναι δολοφόνος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ο fandago σε ό,τι θέση και να είναι, μια ζωή τον τρώτε γρήγορα! Αν είναι πολίτης, τον τρώνε οι δολοφόνοι επειδή πέφτει μέσα κι αν είναι δολοφόνος, τον τρώτε...
Έκανα τις απαραίτητες αλλαγές και συμπληρώνω:

...γιατί δεν τον έχουν φάει γρήγορα οι δολοφόνοι :P

Οπότε στο επόμενο παιχνίδι, θα μπει η ΚουΕ παίκτης και εγώ ΣΕ μου φαίνεται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλά εσένα ποτέ δεν σε ήθελε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
H Angie σε ό,τι θέση και να είναι, μια ζωή την τρώτε γρήγορα! Αν είναι πολίτης, την τρώνε οι δολοφόνοι επειδή πέφτει μέσα κι αν είναι δολοφόνος, την τρώτε, γιατί ..την συμπαθώ και μια ζωή όλοι νομίζουν πως είναι δολοφόνος :P

Αχ μόνο εσύ με καταλαβαίνεις! :hug: :D:P

Άσε που μετά από 2-3 γύρους που ήμουν πολίτης και ήμουν κάπως άγρια :P μετά όταν έγινα δολοφόνος δεν ήξερα τι να κάνω! Δεν μπορούσα να κατηγορώ 6 άτομα από την αρχή. Αφού θα ήταν πολίτες και θα καρφωνόμουν :P

Τέλος πάντων είναι τέλειο το παιχνιδάκι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Γιούπι γιούπι αναστήθηκα και εγώ....πολύ χαίρομαι που εντοπίσαμε τους δολοφόνους αλλά αν είχε παίξει η μάνια μπορεί να μην είχαμε διώξει τον Bill...Ηρώ είσαι σούπερ και μακάρι να είχα εντοπίσει το φόρουμ στην εγκυμοσύνη που είχα άπειρο χρόνο να ήμουν αντάξια σου τώρα στα πεταχτά διάβαζα και έψαχνα.....!Για τον επόμενο γύρο μέσα και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top