Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ααααααααα....μπορω να αναφερω τι ειμαι, αλλα χωρις στοιχεια που να το αποδεικνυουν....
Και αυτο φανταζομαι γινεται, ωστε εαν ειναι καποιος δολοφονος να μπορει να δηλωσει πχ πολιτης με σκοπο να μπερδεψει τους υπολοιπους.....ε?
Τελικα μου φαινεται το επιασα το νοημα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ααααααααα....μπορω να αναφερω τι ειμαι, αλλα χωρις στοιχεια που να το αποδεικνυουν....
Και αυτο φανταζομαι γινεται, ωστε εαν ειναι καποιος δολοφονος να μπορει να δηλωσει πχ πολιτης με σκοπο να μπερδεψει τους υπολοιπους.....ε?
Τελικα μου φαινεται το επιασα το νοημα...:P
έχει κι άλλη σαν κι εσένα η μαμά σου?? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπα....!!!!!!:P
Αλλη μια εχει...αλλα σε μενα μονο εκστασιαστηκε το ζευγαρι!!!! Μιλαμε για τρελλο "χορο" εκεινο το βραδυ (ετσι μου ειχε τλχ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ξανθέ μου άγγελε... με κανένα τρόπο δεν μπορείς να πεις σε κανένα παίχτη αν είσαι δολοφόνα ή όχι :P

Μπορείς να γράψεις ο,τι άλλο θες, να κλαφτείς, να τους βρίσεις, να τους καταραστείς κλπ κλπ κλπ αλλά δεν μπορείς να τους ειπεις τι ήσουν :P


Αντε... ζωή σε λόγου μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
επιμένω idril
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fosia

Νεοφερμένος

Η fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
γεια!!
σόρι για τη χτεσινή μου απουσία...:redface: κάηκα τώρα με την απουσία ή μπορώ να ξαναπαίξω?
σε περίπτωση που μπορώ, ψηφίζω και εγώ τη Νεράιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε τι παθαμε...και συ ρε Σοφακι?!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. Bill: Neraida
  2. Bill_Slayer: Bill
  3. commie: Idril
  4. diotima: κενό
  5. fantasmenos: Νeraida
  6. fielda: Neraida
  7. fosia: Νeraida
  8. Ηρώ: Neraida
  9. Idril: Neraida
  10. Molka: Neraida
  11. Neraida: Idril
  12. nina21: Idril
  13. Niyia: Idril
  14. Phoebe: Νeraida
  15. shaman: κενό
  16. Tetragrammaton: Bill_Slayer
  17. T_Chameleon: Neraida
  18. Vkey: Neraida
  19. xanp: Neraida
  20. vendetta: Neraida
Αθροιστικά με σειρά προτίμησης:
Neraida: 12
Idril: 4
Bill: 1
Bill_Slayer: 1

2 δεν έχουν ψηφίσει

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Bill
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. Bill: Neraida
  2. Bill_Slayer: Bill
  3. commie: Idril
  4. diotima: κενό
  5. fantasmenos: Νeraida
  6. fielda: Neraida
  7. fosia: Νeraida
  8. Ηρώ: Neraida
  9. Idril: Neraida
  10. Molka: Neraida
  11. Neraida: Idril
  12. nina21: Idril
  13. Niyia: Idril
  14. Phoebe: Νeraida
  15. shaman: Bill
  16. Tetragrammaton: Bill_Slayer
  17. T_Chameleon: Neraida
  18. Vkey: Neraida
  19. xanp: Neraida
  20. vendetta: Neraida
Αθροιστικά με σειρά προτίμησης:
Neraida: 12
Idril: 4
Bill: 2
Bill_Slayer: 1

1 δεν έχει ψηφίσει

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επειδή θα φύγω και δεν ξέρω αν είναι κανείς εδώ,
Neraida πες καλό μου τα τελευταία σου λόγια ΜΕΤΑ τις 20:00 και diotima, αν δεν ψηφίσεις εντός 12 λεπτών με το ρολόι μου, είναι η 2η συνεχόμενη απουσία σου και 3η γενικώς, οπότε δυστυχώς θα τίθεσαι αυτομάτως εκτός. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον, παιδακια..λυπαμαι αν μπερδεψα με την συμπεριφορα μου καποιους....
Εαν ειμαι δολοφονα τοτε επαιξα καλα και ας με "αυτοκτονησατε"....
Εαν ειμαι πολιτακι τοτε εφαγα το κεφαλι μου μονη μου.....:/:

Ενα θα σας πω...ή μαλλον δυο πραγματακια...

"Στο τελος ξυριζουν το γαμπρο"
ή
"Πισω εχει η αχλαδα την ουρα"

Καλη σας συνεχεια....εγω θα κανω παρεα με τα αλλα "αυτοκτονημενα" παιδακια!:devil:

Τσιου....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ο επόμενος ύποπτος για μένα είναι ο Βill και μιας και αύριο θα μάθουμε την ιδιότητα αυτού που θα αποχωρήσει, αν είναι τελικά αυτός θα ξεκαθαρίσει κατά πολύ το τοπίο.
Οι λόγοι που τον καθιστούν ύποπτο, εκτος από την όλη του συμπεριφορά, είναι οι παρακάτω:

(σιωπή ο Bill);)
Εγώ πάντως ψηφίζω το Μπιλ και μέχρι αύριο βλέπουμε...γιατί υπάρχουν και άλλοι ύποπτοι.

Και ο Βill του απάντησε..
Προς στιγμήν μου μπήκαν σκέψεις ότι μπορεί να είσαι ο ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ (ή είσαι δολοφόνος και προσπαθείς να τραβήξεις την προσοχή ώστε να μην εντοπίσουμε τον κανονικό ρουφιάνο.Ας πούμε ότι θα ήθελα να σε μελετήσω λίγο παραπάνω.:P)

Βρε Bill μου συγνώμη, αλλά μόλις προδώθηκες.. αν υποθέτεις πως ο Slayer είναι ρουφιάνος, μόνο και μόνο επειδή σε ψήφισε, τότε είναι σα να λες, πως ξέρει πως είσαι δολοφόνος!;)


Η αμέσως ύποπτη μετά τον Βill είναι η phoebe, αφού τις περισσότερες φορές, όπως έλεγε ψήφιζε με.. ένστικτο και σήμερα ψήφισε ναι μεν νεράιδα, αλλά την τελευταία στιγμή και αφού το αποτέλεσμα δεν μπορούσε να αλλάξει. Δεν είναι τυχαίο..

Ο δε tetragrammaton ψήφισε Bill_slayer.. βρε μανία με αυτό το παιδί! :hmm:


Πολίτη xanp δεν ξαναμιλάς! :/:

Ας θυμηθούμε πως η xanp συμφωνούσε πως οι 6 δολοφόνοι ειναι οι kakerlak, angie, neraida, bill, phoebe, tetragrammaton
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Bill
Bill_Slayer
Phoebe

όλοι τους super SOS
(η Idril αρχίσει κ μου πολιτοφέρνει τελικά :/:)

Διαλέγω Bill για αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο επόμενος ύποπτος για μένα είναι ο Βill και μιας και αύριο θα μάθουμε την ιδιότητα αυτού που θα αποχωρήσει, αν είναι τελικά αυτός θα ξεκαθαρίσει κατά πολύ το τοπίο.
Οι λόγοι που τον καθιστούν ύποπτο, εκτος από την όλη του συμπεριφορά, είναι οι παρακάτω:

Και ο Βill του απάντησε..

Η αμέσως ύποπτη μετά τον Βill είναι η phoebe, αφού τις περισσότερες φορές, όπως έλεγε ψήφιζε με.. ένστικτο και σήμερα ψήφισε ναι μεν νεράιδα, αλλά την τελευταία στιγμή και αφού το αποτέλεσμα δεν μπορούσε να αλλάξει. Δεν είναι τυχαίο..

Ο δε tetragrammaton ψήφισε Bill_slayer.. βρε μανία με αυτό το παιδί! :hmm:

Ας θυμηθούμε πως η xanp συμφωνούσε πως οι 6 δολοφόνοι ειναι οι kakerlak, angie, neraida, bill, phoebe, tetragrammaton

Μάλλον κάποια με έχει βάλει στόχο και προσπαθεί να στρέψει την προσοχή πάνω μου.:hmm:
Βλεπω πως εκμεταλλεύεσαι σωστα την ιδιοτητα που είχε η xanp.Δεν μπορω δυστυχώς να αντικρούσω τα επιχειρήματα σου.
Όσοι μπορούν να διακρίνουν την παγίδα που στήνεις θα καταλάβουν οτι εχω δικιο.:P

Παραμένεις ύποπτη αλλά γι αυτό το γύρο η ψήφος μου πάει στη Φοιμπς.Αν φύγει απλά θα επιβεβαιωθούν οι υποψίες μου.
Όπως είχες πει κι εσύ κάποτε :
Συνάδελφε με αγάπη!!! :P:P:P
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σιγά μην σας βγάλει και βόλτα :P
Πλακίτσα :worry::D
Παραπλανήσει ήθελες να γράψεις το ξέρω, απλά ακούστηκε καλό :D
Λολ πάνω στη βιασύνη μου.;)Αφόυ διάβασα όλα τα ποστς,επιμένω στο Bill.Μέχρι αύριο βέβαια μπορεί να αλλάξω ψήφο,αλλά θα δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
  1. Bill: Phoebe
  2. Bill_Slayer: Bill
  3. commie:
  4. diotima:
  5. fantasmenos:
  6. fielda:
  7. fosia:
  8. Ηρώ:
  9. Idril:
  10. Molka:
  11. nina21:
  12. Niyia: Bill
  13. Phoebe:
  14. shaman:
  15. Tetragrammaton:
  16. T_Chameleon:
  17. Vkey:
  18. xanp:
  19. vendetta:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν μπορω δυστυχώς να αντικρούσω τα επιχειρήματα σου.

Aυτό και μόνο, μου αρκεί! :)
Όσοι μπορούν να διακρίνουν την παγίδα που στήνεις θα καταλάβουν οτι εχω δικιο.:P

Παγίδα ε? Τουλάχιστον εγώ κάθε φορά φέρνω επιχειρήματα.. και δικαιολογώ τις υποψίες και τις ψήφους μου,μάλιστα με επιχειρήματα, που όπως είπες δεν μπορείς να αντικρούσεις!;)

Επειδή όπως είπα αύριο μαθαίνουμε την ιδιότητα, θέλω να είμαι προσεκτική και να είμαι όσο το δυνατόν περισσότερο σίγουρη, γιαυτό δε θα ψηφίσω ακόμα.. αλλά θα το κάνω σίγουρα πριν τη 1 αύριο, γιατί κάτι μου λέει πως τελέιωσαν τα ψωμιά μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο επόμενος ύποπτος για μένα είναι ο Βill

Διαλέγω Bill για αύριο!
Αρχισαν τα θυματα της προπαγανδας της Ηρους.:P

Αφόυ διάβασα όλα τα ποστς,επιμένω στο Bill.Μέχρι αύριο βέβαια μπορεί να αλλάξω ψήφο,αλλά θα δούμε...

Το bold φανερωνει πολλα πιστευω.:whistle:Κάποιος μαλλον δεν ειναι σιγουρος κι εχει αρχισει να νιωθει ανασφαλειες..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Kakerlak?
Angie Ann
Neraida??

Bill
Phoebe (ή μήπως Idril?)
Tetragrammaton

Βοήθησε μέχρι ένα σημείο κάποιος από τους πάνω και μετά μούγκα στη στρούγγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top