Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Σταθερά Neraida. Κρίμα μονο που αν φύγει δε θα μάθουμε αν ήταν όντως δολοφόνος. :mad:

(Αυτό με τις εναλλάξ μέρες πολύ μου τη σπάει, τι νόημα έχει να μαθαίνουμε τι ήταν ο δολοφονημένος, αφού είναι σίγουρο ότι είναι πολίτης. Ακόμα κι αν κάποτε οι δολοφόνοι αποφάσιζαν να σκοτώσουν δικό τους για ξεκάρφωμα προφανώς θα επέλεγαν να το κάνουν σε μέρα που να μη μαθευτεί η ταυτότητα του άρα είναι τελείως άκυρο το μέτρο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μαζί με τη δολοφόνα τη Φοιμπς με παίρνει κι εμένα η μπάλα.Άτιμη ζωή.:P


Δε μιλαω ειμαι ύποπτος.Μιλάω πάλι είμαι ύποπτος.:P



Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός.:P
Ή μας δουλευετε όλοι μαζί ή όντως είσαι "καθαρός",(που δεν το πιστευω :devil: (το κόλλησα από τη Νεραϊδα αυτό :P) )
Ή έχουμε μια καλά στημένη συνωμοσία και η Ηρώ είναι πράγματι δολοφόνα ή ο Billakos_Slayer μας περιπαίζει.:hmm::P

Κατ'αρχάς, μου φαίνεται πως κάποιος καταλαβαίνει ότι τον πλησιάζουν οι απλοί πολίτες... ;););)
Και προσπαθεί απλά να ρίξει στάχτη στα μάτια και να αποπροσανατολίσει...
Μπα δε νομιζω να τα καταφέρει...
Η Ηρώ δολοφόνα;;;;:D:D:D Δε νομίζω...Έχει ξεμπροστιάσει όλους τους δολοφόνους έναν ένα...Έτσι δεν είναι Billάκο;;;Ή κάνω λάθος;;;
Τελικά Bill_Slayer μάλλον για ρουφιάνος μου κάνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!
Τι ειναι αυτα που γραφετε ρε ρεμαλια?!
Δεν ντρεπεστε λιγο?!
Τι σας μπερδευει?!!!! Παντως εαν μπερδευτηκατε λογω των αποριων που ειχα...και νομιζατε οτι το εκανα επιτηδες....ειναι γιατι δε με ξερετε καθολου....Ειμαι τρομερα τεμπελα.....Οπως και να εχει μπερδευτηκατε για λαθος λογο....:(
Αλλα απο την αλλη...μου αρεσει που ειστε τοσοι μελη του Νεραιδοκινηματος.....(ξερω ξερω..εχω και πλακα:P):)

Εγω παντως ψηφιζω.......(κατσε να δω ποιος ειναι ο επομενος στις ψηφους...Ιιιιιιιι!!!! Ιντριλ.........!!!!!!! Ειναι κακια και δολοφοναααα!!! Γι αυτοοοοο!!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέρα σας!!!
Ψηφίζω Idril... :worry: με προβλημάτισε ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. Bill: Neraida
  2. Bill_Slayer: Bill
  3. commie:
  4. diotima:
  5. fantasmenos:Νeraida
  6. fielda:Neraida
  7. fosia:
  8. Ηρώ: Neraida
  9. Idril: Neraida
  10. Molka:Neraida
  11. Neraida:Idril
  12. nina21:Idril
  13. Niyia: Idril
  14. Phoebe:
  15. shaman:
  16. Tetragrammaton: Bill_Slayer
  17. T_Chameleon:Neraida
  18. Vkey:Neraida
  19. xanp:Neraida
  20. vendetta: Neraida
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πολίτη xanp δεν ξαναμιλάς! :/:
[ελπίζω οι guru του photoshop να μην έχουν πάλι προβλήματα με την...ποιότητα της προκύρηξης... Η ΣΕ αντιμετωπίζει οικονομικές δυσκολίες αυτή την περίοδο αλλά θα προσπαθήσει στον επόμενο γύρο να προσλάβει γραφίστα, γραμματέα, tester, τεχνικό σύμβουλο κ.ο.κ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Η λίστες σας είναι ενδιαφέρουσες αλλά αναλώνονται σε παίχτες που γράφουν σχετικά συχνά... Η fielda και η VKey ας πούμε γιατί δεν είναι ύποπτες;

Έλα μου ντε; :P

Σοβαρά τώρα...εσύ γιατί με θεωρείς ύποπτη είπαμε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Resident την δικιά μου ψήφο δεν την καταχώρησες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κι εγώ ψήφισα χθες το βράδυ τη νεράιδα Resident και δεν έχει καταχωρηθεί η ψήφος μου. Προς στιγμήν μπερδεύτηκα (μα τόσο γρήγορα περνάνε οι μέρες πια;:P) και νόμιζα ότι δεν είχα ψηφίσει.

Το κακό είναι ότι σήμερα δε θα μάθουμε την ιδιότητα αυτού που θα ψηφίσουμε να φύγει και ειδικά όταν πρόκειται για ένα άτομο το οποίο μας έχει μπερδέψει πολύ, αυτό δε νομίζω ότι είναι καλό. Έτσι κι αλλιώς οι δολοφόνοι είναι αναμενόμενο να σκοτώσουν πολίτη, άρα καλύτερα να μαθαίνουμε την ιδιότητα αυτού που φεύγει στις 20:00.

Παιδιά κι εγώ Neraida θα ψηφίσω για σήμερα γιατί η όλη της συμπεριφορά μου κάνει πολύ περίεργη. Η αλήθεια είναι ότι ενώ προσπαθεί μας πείσει ότι δεν είναι δολοφόνος, για έναν περίεργο λόγο καταφέρνει ακριβώς το αντίθετο. Περισσότερο καρφώνεται με τις δήθεν απορίες για τη λειτουργία του παιχνιδιού και τα συχνά ποστς με σκοπό να μας αποπροσανατολίσουν και να μας μπερδέψουν. Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Επππ!!!!!
Δηλαδη εαν με αυτοκτονησετε σημερα...δε θα μπορω να σας πω τι ειμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?!!!!!!!!!!!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το κακό είναι ότι σήμερα δε θα μάθουμε την ιδιότητα αυτού που θα ψηφίσουμε να φύγει και ειδικά όταν πρόκειται για ένα άτομο το οποίο μας έχει μπερδέψει πολύ, αυτό δε νομίζω ότι είναι καλό. Έτσι κι αλλιώς οι δολοφόνοι είναι αναμενόμενο να σκοτώσουν πολίτη, άρα καλύτερα να μαθαίνουμε την ιδιότητα αυτού που φεύγει στις 20:00.

Δεν είναι αναμενόμενο, μπορεί να σκοτώσουν και τον ρουφιάνο.. που επίσης είναι σημαντικό να ξέρουμε, γιατί θα μας βοηθήσει ίσως παρατηρώντας τα σχόλιά του.:)


Πάντως εντύπωση μου κάνει που ζω ακόμα.. τσιμπιέμαι καλά καλά........ Ω ναι, είναι αλήθεια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επππ!!!!!
Δηλαδη εαν με αυτοκτονησετε σημερα...δε θα μπορω να σας πω τι ειμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?!!!!!!!!!!!!!:eek:

Εσύ θα μπορείς νεράιδα, η ΣΕ δε θα μπορεί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ααα ειπα κι εγω.....:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
H Neraida [και όλοι σας δλδ] αφού παίζει έχει συμφωνήσει σιωπηλά με τους όρους [δεν τους έγραψα εγώ, μη βαράτε! :P]
ότι δεν θα αποκαλύψει την ταυτότητα της μέχρι τη λήξη του παιχνιδιού σε κανέναν και με οποιονδήποτε τρόπο...

[εμ... αφού το λένε... "το $%$ και την υπογραφή σου πρόσεχε που τα βάζεις!" :P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μπορείτε να μας πείτε τι ήταν η Μάνια; Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ήταν πολίτης αλλά αν ήταν δολοφόνος πείτε μας να ξέρουμε αν είναι 5 ή 6 μέσα στο παιχνίδι. Αφού δεν έπαιξε δεν επηρέασε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μπορείτε να μας πείτε τι ήταν η Μάνια; Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ήταν πολίτης αλλά αν ήταν δολοφόνος πείτε μας να ξέρουμε αν είναι 5 ή 6 μέσα στο παιχνίδι. Αφού δεν έπαιξε δεν επηρέασε...

όχι :)

ίσως λίγο αργότερα (δεν το έχω συζητήσει με κανένα, οπότε δεν ξέρω πότε ακριβώς), σας πούμε πόσοι δολοφόνοι είναι μέσα και αν ο ρουφιάνος ζει. Ιδιότητες, μέχρι το τέλος του παιχνιδιού γνωρίζετε μόνο για όσους σας έχουμε πει ήδη ή θα σας πούμε στη συνέχεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Επειδή σε λίγο θα φύγω και δεν ξέρω αν θα μπω μέχρι το βράδυ ψηφίζω και εγώ Neraida!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. Bill: Neraida
  2. Bill_Slayer: Bill
  3. commie:
  4. diotima:
  5. fantasmenos:Νeraida
  6. fielda:Neraida
  7. fosia:
  8. Ηρώ: Neraida
  9. Idril: Neraida
  10. Molka:Neraida
  11. Neraida:Idril
  12. nina21:Idril
  13. Niyia: Idril
  14. Phoebe:Νeraida
  15. shaman:
  16. Tetragrammaton: Bill_Slayer
  17. T_Chameleon:Neraida
  18. Vkey:Neraida
  19. xanp:Neraida
  20. vendetta: Neraida
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν καταλαβα κατι παλι Αθηνα...δλδ με αυτοκτονουν τα καλοπαιδα και μετα εγω δεν μπορω να κανω ποστ και να αναφερω τι ειμαι...?? Δεν μπορω να κανω ποστ...γενικα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν καταλαβα κατι παλι Αθηνα...δλδ με αυτοκτονουν τα καλοπαιδα και μετα εγω δεν μπορω να κανω ποστ και να αναφερω τι ειμαι...?? Δεν μπορω να κανω ποστ...γενικα???

Αν κατά πως φαίνεται φύγεις, έχεις δικαίωμα για 1 τελευταίο πόστ (αποχαιρετιστήριο :P)... Προφανώς εσύ μπορείς να γράψεις ότι θέλεις, όμως δεν πρέπει με στοιχεία να αποκαλύψεις την ιδιότητά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top