Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Just to set things straight. Μετά από μηδενική παρουσία στο στέκι επί 3 μήνες, σοβαρά πιστεύεις ότι θα με διάλεγαν για δολοφόνο; Γιατί, για τα ωραία γαλάζια μάτια μου και τα σαρκώδη χείλη;

για το λογο αυτο ακριβως...θα μπορουσαν να σε διαλεξουν....για να εχει και το παιχνιδι ενδιαφερον....:worry:
δε μας τα λες καλα...καθολου καλα......:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δε πειράζει. Άλλοι καταλαβαίνουν πώς το λέω, άλλοι όχι.
Επειδή η παρούσα ΣΕ όμως του παιχνιδιού στο οποίο επέλεξες να παίξεις αδυνατεί να καταλάβει τον τρόπο σκέψης σου, θώρησε σκόπιμο να δηλώσει σε άλλους παίκτες που πιθανόν δεν θα σε καταλάβουν, ότι αυτός ο τρόπος δεν είναι universal truth σε αυτό το παιχνίδι.


εδιτ: τα χαμογελάκια χρησιμοποιούνται για να αναιρέσουν τέτοιες εκφράσεις. Η επιλεκτική ανάγνωση δεν βοηθάει. .-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Το 1/4 της ΣΕ.

εδιτ: Επιλεκτική ανάγνωση, να και κάτι που κατέχεις. Πάρε και ένα χαμογελάκι, για να μην με παρεξηγήσεις :)

(Το ".-" όμως δείχνει ύφος απόλυτο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
για το λογο αυτο ακριβως...θα μπορουσαν να σε διαλεξουν....για να εχει και το παιχνιδι ενδιαφερον....:worry:
δε μας τα λες καλα...καθολου καλα......:whistle:

Εντάξει Neraida, δεν επαναλαμβάνομαι. Ξέρεις καλύτερα από μένα. :) .........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
η παρουσα ΣΕ έγραψα...

Η επιλεκτική ανάγνωση που λέγαμε :whistle:

Ωπ! Emoticon! Αρα τώρα υποθέτω δεν πρέπει να σε παρεξηγήσω.

Και οκ, απλά δε κατάλαβα τι εννοούσες με το "παρούσα ΣΕ". Φαντάστηκα πχ "Η ΣΕ του Στεκίου και όχι του CnF." Κάτι τέτοιο.

Πάρε κι άλλο εμότικον. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ωπ! Emoticon! Αρα τώρα υποθέτω δεν πρέπει να σε παρεξηγήσω.

Και οκ, απλά δε κατάλαβα τι εννοούσες με το "παρούσα ΣΕ". Φαντάστηκα πχ "Η ΣΕ του Στεκίου και όχι του CnF." Κάτι τέτοιο.

Πάρε κι άλλο εμότικον. :confused:

δεκτό. Εννοούσα η ΣΕ που αυτή τη στιγμή βρίσκεται παρούσα στο παιχνίδι. (δλδ εγώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εντάξει Neraida, δεν επαναλαμβάνομαι. Ξέρεις καλύτερα από μένα. :) .........

Εγω δεν ειπα οτι ξερω καλυτερα απο σενα....οπως βλεπεις....ρωταω για να μαθω...
Προσπαθω να καταλαβω...
Δε χρειαζεται να γινεσαι επιθετικη......και χωρις λογο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γιατί στον Lorien και στον fandago η Resident Evil έγραψε ότι είναι πολίτες αλλά στην kakerlak δεν ανέφερε τι είναι; Άλλαξαν οι κανόνες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Γιατί στον Lorien και στον fandago η Resident Evil έγραψε ότι είναι πολίτες αλλά στην kakerlak δεν ανέφερε τι είναι; Άλλαξαν οι κανόνες;

Την πρώτη μέρα ανακοινώθηκε ο ρόλος του ατόμου που ψηφίστηκε.
Τη δεύτερη αυτού που δολοφονήθηκε.
Αύριο πάλι αυτού που ψηφίστηκε κλπ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εγω δεν ειπα οτι ξερω καλυτερα πο σενα....οπως βλεπεις....ρωταω για να μαθω...
Προσπαθω να καταλαβω...
Δε χρειαζεται να γινεσαι επιθετικη......και χωρις λογο...:)

Δεν γίνομαι επιθετική καλή μου, και σου ζητώ συγνώμη αν "ακούστηκα" έτσι. Απλά ότι είχα να πω προς υπεράσπισή μου το είπα, ο καθένας μπορεί να καταλάβει ότι θέλει από το ποστ μου. Δεν πρόκειται να κερδίσω τίποτα αν επαναλάβω όσα είπα στο προηγούμενο ποστ. Αλλά τα γεγονότα είναι γεγονότα, και δεν το χωράει η λογική μου να γνωρίζεις την ιστορία του στεκιού, και ακόμα να πιστεύεις ότι είχα έστω και μία πιθανότητα να μπω δολοφόνος. :P Αυτά από μένα. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κι εγώ μιας που φαίνεται ότι η Molka δεν υπάρχει περίπτωση να φύγει,ψηφίζω Kakerlak...η Idril μου κάνει για πολίτης.
Τώρα αυτό δλδ δεν ειναι ύποπτο? 8 παρά 5 και ενώ δεν υπάρει καμμία ελπίδα να "σωθεί" η κακερλακ μπαίνει και ο Μπιλ κι αλλάζει την ψήφο του...Γιατί? Για να φαίνεται αργότερα ότι ψήφισε δολοφόνο? :whistle:

Επίσης, η Μάνια δεν ψήφισε 2 συνεχόμενες μέρες. ;):whistle:

Τέλος, να θυμίσω ότι είναι ένα παιχνίδι και παίζουμε για πλάκα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aρχικά η νεράιδα και η Άντζυ άρχισαν να αλληλοκατηγορούνται.. με αποτέλεσμα η η Άντζυ να την ψηφίσει, ίσως για να μας ρίξει στάχτι στα μάτια

Έπειτα παρενέβη η Γούκι.. ουσιαστικά υποστηρίζοντας την ψήφο της Άντζυ έμμεσα, μιας και κατηγόρησε και τη νεράιδα




Και η Άντζυ αντί να υποστηρίξει μόνο τον εαυτό της, σπεύδει να αλλάξει την ψήφο της και να ψηφίσει τη Γούκι, που είμαι σχεδόν βέβαιη πως είναι πολίτης.
Χμμμμμμμ..:hmm:

Τα παραθέτω πάλι μιας και η Angie_ann ήταν η αμέσως επόμενη ύποπτος μετά την Κακερλακ για μένα, για τους λόγους που εξηγώ παραπάνω. Το πιο πιθανό είναι να ψηφίσω αυτή, αλλά σίγουρα θα περιμένω λίγο ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν γίνομαι επιθετική καλή μου, και σου ζητώ συγνώμη αν "ακούστηκα" έτσι. Απλά ότι είχα να πω προς υπεράσπισή μου το είπα, ο καθένας μπορεί να καταλάβει ότι θέλει από το ποστ μου. Δεν πρόκειται να κερδίσω τίποτα αν επαναλάβω όσα είπα στο προηγούμενο ποστ. Αλλά τα γεγονότα είναι γεγονότα, και δεν το χωράει η λογική μου να γνωρίζεις την ιστορία του στεκιού, και ακόμα να πιστεύεις ότι είχα έστω και μία πιθανότητα να μπω δολοφόνος. :P Αυτά από μένα. :happy:

Δεν αναφερομουν μονο σε αυτο το ποστ....αλλα ενιγουει...μικρη η σημασια...:)
Εγω απο την αλλη Μολκα...ισως επειδη ειμαι πολυ πονηρη...εαν ημουν Σ.Ε θα το επιχειρουσα για το λογο αυτον ακριβως...
Τωρα θα μου πεις οτι μπορει να βλεπω δολοφονους παντου...παιζει και αυτο...που θα παει θα μαθω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Παρακαλώ τη συντονιστική επιτροπή να μας αναφέρει την ιδιότητα της kakerlak...Γιατί ξαφνικά δεν αναφέρεται η ιδιότητα του ατόμου που αποχωρεί;;;;);)

Σόρρυ μόλις πληροφορήθηκα ότι έτσι είναι οι κανόνες του παιχνιδιού...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παρακαλώ τη συντονιστική επιτροπή να μας αναφέρει την ιδιότητα της kakerlak...Γιατί ξαφνικά δεν αναφέρεται η ιδιότητα του ατόμου που αποχωρεί;;;;);)
Eίπαμε (ο tetra δηλαδη :P)

Την πρώτη μέρα ανακοινώθηκε ο ρόλος του ατόμου που ψηφίστηκε.
Τη δεύτερη αυτού που δολοφονήθηκε.
Αύριο πάλι αυτού που ψηφίστηκε κλπ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παρακαλώ τη συντονιστική επιτροπή να μας αναφέρει την ιδιότητα της kakerlak...Γιατί ξαφνικά δεν αναφέρεται η ιδιότητα του ατόμου που αποχωρεί;;;;);)

""α μπα....!!
κάνεις πως δεν ξερεις?!
εχεις αποριεςςςςς?!
ΥΠΟΠΤΟΣ!!!!!"""

:P:P:P

οχι δλδ ..για να μη λετε οτι μονο εγω εχω αποριες!!! αιντεεεεεεεεεε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Τα παραθέτω πάλι μιας και η Angie_ann ήταν η αμέσως επόμενη ύποπτος μετά την Κακερλακ για μένα, για τους λόγους που εξηγώ παραπάνω. Το πιο πιθανό είναι να ψηφίσω αυτή, αλλά σίγουρα θα περιμένω λίγο ακόμα.

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ απόλυτα με την ΗΡΩ απλά εμένα ακόμα και η νεράιδα μου φαίνεται ύποπτη..Για αύριο επειδή δεν ξέρω αν μπω λόγο μωρού ψηφίζω Angie_ann και χωρίς αλλαγή αυτή την φορά....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
""α μπα....!!
κάνεις πως δεν ξερεις?!
εχεις αποριεςςςςς?!
ΥΠΟΠΤΟΣ!!!!!"""
:P:P:P

οχι δλδ ..για να μη λετε οτι μονο εγω εχω αποριες!!! αιντεεεεεεεεεε!:D

Σόρρυ το διόρθωσα...Δεν το θυμόμουνα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου,νόμιζα ότι η Kakerlak ανακοίνωσε ότι ήταν πολίτης.Έτσι δεν είναι?Η έκανα λάθος??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top