Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και τώρα κάποιος μοντ :P ας σβήσει ενα από τα 2 γιατί η ΣΕ μπέρδεψε τα μπούτια της :P:P:P

εδιτ: και πρέπει να σταματήσουμε να κάνουμε και να λέμε τα ίδια πράγματα ταυτοχρόνως!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έσβησα το δικό σου γιατί σου έλειπε μια ψήφος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ουφ... πολύ μπέρδεμα ρε παιδάκι μου!!!


Εγώ είμαι μεταξύ του Bill (ναι ακόμα δεν με έχεις πείσει για την αθωότητά σου! :P), του Bill_Slayer, του fantasmenos και της nina21 από ένστικτο και μόνο!

Επιπλέον περισσότερο με προβληματίζουν αυτοί που δεν μιλάνε πολύ! Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται οτι οι δολοφόνοι μας έχουν κοροϊδέψει για τα καλά! Μάλλον κρύβονται και αφήνουν τους πολίτες να ''μαλλιοτραβιούνται'' και αυτοί παίζουν ανενόχλητοι το παιχνίδι τους!!! :hmm:

Προς το παρόν θα ψηφίσω την nina21!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Είπα να το αφήσω για σήμερα να ψηφίσω αλλά χειρότερα είναι, πολύ μαλλιοτράβηγμα :P Εμένα πιο ύποπτη από όλους μου φαίνεται η Angie_Ann (sorry:redface:) και συμφωνώ απολύτως με το σκεπτικό της Ηρώς σχετικά με την αλλαγή ψήφου όταν την κατηγόρησε η Youki. Είναι λίγο (έως πολύ) μπέρδεμα η κατάσταση και είμαστε ακόμα στην αρχή...

Η ψήφος μου για σήμερα λοιπόν πάει στην Angie_Ann.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Που λέτε, αν διαβάσει κανείς τα ποστς από την αρχή και κάνει τις πράξεις, οι ύποπτοι είναι πολύ συγκεκριμένοι, με σχεδόν αδιάσειστες αποδείξεις και όχι υποθέσεις. Υποθέσεις δηλαδή του τύπου: "πιστεύω ότι ο-η τάδε είναι ένοχος-ένοχη γιατί δεν ποστάρει πολύ/γιατί ποστάρει ακατάπαυστα/γιατί δεν έχει ξαναμπεί δολοφόνος/γιατί έχει ξαναμπεί δολοφόνος/γιατί έχει όμορφα μαλλιά/γιατί ακούει ωραία μουσική και τον-την ζηλεύω γιατί εγώ είμαι άμουσος/γιατί είμαστε από το ίδιο χωριό και ο παππούς του-της ήταν κατσικοκλέφτης" και άλλα παρόμοια.

(Αν κάποιος έχει γράψει κάτι από τα παραπάνω, να με συμπαθεί, προσπαθώ να φανώ αστεία, δεν χρησιμοποιώ τα λόγια σας εις βάρος σας.)

Η λίστα μου έχει αλλάξει από τότε που έκανα το τελευταίο μου ποστ, σχεδόν δραματικά, 3 είναι οι προφανέστατοι δολοφόνοι κατά την γνώμη μου, τους κρατάω για τον εαυτό μου για να μην πείτε ότι παραπλανώ, αλλά δεν είναι και κανένα συγκλονιστικό συμπέρασμα, απλή λογική.

Τελοσπάντων, η 4η δολοφόνα που έχω στη λίστα μου, την οποία και θα τιμήσω με την ψήφο μου σήμερα, είναι η kakerlak. Την ψηφίζω από τόσο νωρίς σχεδόν από σπόντα, μόνο και μόνο επειδή κινδυνεύει. Υπολογίζω ότι ένας από τους υπόλοιπους παίκτες που την ψήφισαν θα αφαιρέσει την ψήφο του για να σωθεί. Ε ναι, προφανέστατα ένας από αυτούς που θεωρώ δολοφόνους. Αν θέτε ονόματα σας τα λέω, αλλά μην λέτε μετά ότι παραπλανώ και παρασέρνω. Αν τελικά ζω μέχρι το απόγευμα και αφαιρεθεί η ψήφος που υποψιάζομαι, θα αλλάξω ψήφο, δεν είναι καλό να φεύγουν οι δολοφόνοι (κατά την γνώμη μου πάντα) σε μέρα που δεν μαθαίνουμε την ταυτότητά τους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Θέλουμε ονόματα.

Επίσης λέω, μιας και η κακερλακ έχει αρκετούς ψήφους και άρα περισσότερες πιθανότητες να φεύγει από τη συν-δολοφόνα της Αντζυ, να αλλάξω κι εγώ την ψήφο μου για κακερλακ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn: χουχου


[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill: kakerlak
  3. Bill_Slayer: Tetragrammaton
  4. commie:
  5. diotima: Idril
  6. fandago: Kakerlak
  7. fantasmenos: Kakerlak
  8. fielda: Angie_Ann
  9. fosia:
  10. Ηρώ: Kakerlak
  11. Idril: Tetragrammaton
  12. Kakerlak: Fandago
  13. mania:
  14. Molka: Kakerlak
  15. Neraida:
  16. nina21:
  17. Niyia: Idril
  18. Phoebe: nina21
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton: Idril
  21. T_Chameleon:
  22. Vkey:
  23. Youki: Kakerlak
  24. xanp: Angie_Ann
  25. vendetta: Kakerlak
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ο Bill Slayer ψηφίζει αρχικά Tetragrammaton. Όταν ο τελευταίος κινδυνεύει παίρνει τη ψήφο του και τη ρίχνει στη Mania ενώ η Kakerlak μαυρίζει Lorien. Νομίζω 5-4 ήρθε η ψηφοφορία. Παρ' ολίγο να μη βγει δηλαδή ο πολίτης Lorien. Μετά αλλάζει ξανά γνώμη και ψηφίζει Angie Ann. Αν βγει η τελευταία τι καλύτερο ξεκάρφωμα: αν ήταν δολοφόνος θα έλεγε ότι τη ψήφισε. Οι κινήσεις του Bill Slayer μου φαίνονται απλώς ύποπτες... Μιας και δε μπορώ να γνωρίζω αν είναι δολοφόνος ή απλώς έκανε αδέξιες κινήσεις όμως θα ψηφίσω Kakerlak (δε θα την συγχωρέσω ότι πέταξε έξω τον Lorien) επηρεασμένος κυρίως από την Ηρώ και τον Bill που την κατηγόρησαν (για δολοφόνο) αλλά και της Idril με τις τακτικές που μας είπε να ακολουθήσουμε. Αν δεν είναι η Kakerlak είμαι υποψήφιος για κρέμασμα αλλά τι να κάνουμε... Τεσπα όλα είναι υποθέσεις οπότε μη λέτε ότι σας αποπροσανατολίζω.
Βλέπω μια προσπάθεια να με πετάξετε έξω με ψεύτικες κατηγορίες.Ο fantasmenos έχει πολύ......φαντασία και οι κατηγορίες που έκανε δε στέκουν.Προς το παρόν ψηφίζω Tetragramamaton
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Θέλουμε ονόματα.

Μάζεψε άλλους 4 και θα τα ξεράσω όλα, που λέει ο λόγος. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μμμμ...:hmm: τώρα είναι που μπερδεύτηκα τελείως...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Προς το παρόν θα ψηφίσω την Phoebe...επειδή με ψήφισε και αυτή! :mad:
Θα σου δείξω εγώ καθαρματάκι... :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
:hmm: εγώ ψηφίζω Idril
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:popcorn: χουχου


Λίστα για Δευτέρα
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill: kakerlak
  3. Bill_Slayer: Tetragrammaton
  4. commie:Ιdril
  5. diotima: Idril
  6. fandago: Kakerlak
  7. fantasmenos: Kakerlak
  8. fielda: Angie_Ann
  9. fosia:
  10. Ηρώ: Kakerlak
  11. Idril: Tetragrammaton
  12. Kakerlak: Fandago
  13. mania:
  14. Molka: Kakerlak
  15. Neraida:
  16. nina21: Phoebe
  17. Niyia: Idril
  18. Phoebe: nina21
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton: Idril
  21. T_Chameleon:
  22. Vkey:
  23. Youki: Kakerlak
  24. xanp: Angie_Ann
  25. vendetta: Kakerlak
Score(αλφαβητικά)
Αgie_Ann: 2
fadago: 1
Idril: 4
Kakerlak: 7
nina21 :1
Phoebe: 1
Tetra: 2
Youki: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Βρε R.E. δεν μας κάνεις και καμμιά σούμα στις ψήφους? Ε, ε φανταστική R.E.? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πολίτη fandago ΟΥΣΤ!

εσύ δεν έχεις τελευταία λόγια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
**** 18. Phoebe: nina21

Score(αλφαβητικά)

Αgie_Ann: 2
fadago: 1
Idril: 3
Kakerlak: 7
Phoebe: 1
Tetra: 2
Youki: 1

Γλυκιά μου ξέχασες την ψήφο που μου έδωσε η Phoebe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Score(αλφαβητικά)
Αgie_Ann: 2
fadago: 1
Idril: 4
Kakerlak: 7
Phoebe: 1
Nina21: 1
Tetra: 2
Youki: 1
Μήπως είναι καλύτερα έτσι??? :P
Τι έπαθες καλε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Idril
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top