Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Με προβληματίζουν περισσότερο αυτοί που ΔΕΝ μιλάνε αρκετά τώρα στην αρχή, ενώ συνήθως η γλώσσα τους πάει ροδάνι, όπως Phoebe, Bill (ταιριαστό ζευγαράκι για δολοφόνους ;)), Molka (γιατί Molkάκι δεν μιλάς; ), η Νίκη (που έτσι κι αλλιώς είναι πνιγμένη).

Είμαι δολοφόνα και δεν θέλω να προκαλώ συζητήσεις γύρω από το όνομά μου, γι' αυτό και δεν μιλάω πολύ.
Δεν έχω να δηλώσω κάτι, παρακολουθώ από τη βρώμικη γωνία μου τις αλληλοκατηγόριες, σχηματίζω άποψη και αν χρειαστεί θα τηνε δηλώσω. Προς το παρόν μαλλιοτραβηχτείτε με την ησυχία σας, me likey.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προς το παρόν μαλλιοτραβηχτείτε με την ησυχία σας, me likey.
Wanna popcorn? :popcorn:


Μου 'χουν περισσέψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Επειδή τα σχόλια του Φαντάγκο είναι όντως εύστοχα και τυγχάνει οι υποψίες μας απ΄ότι βλέπω να ταυτίζονται και επειδή αγαπητή μου κατά τα άλλα Κakerlak :D, ψηφίζουμε με βάση ποιον θεωρούμε δολοφόνο και όχι αυτόν που μπορεί μέσα από τα πινακάκια του να μας ανακαλύψει και να παρασύρει και άλλους σε αυτό, προς στιγμήν σε θεωρώ τη νούμερο ένα ύποπτη, αλλά θα περιμένω λίγο ακόμα..
Παρακαλώ να μην καταμετρηθεί η ψήφος μου, θέλω να ακούσω την απολογία πρώτα!:P:P

Εύστοχα??? και εσύ που το ξέρεις?? :hmm::worry:
Τώρα όσον αφορά τα πινακάκια αν ψάξεις παλιά παιχνίδια δεν το λέω πρώτη φορά κ να προσθέσω ότι δεν είμαι η μόνη που το λέω αυτό, ξανα λέω ψάξε κ θα δεις;)
Τώρα όσον αφορά τα κριτήρια που ψηφίζω, για τον καθένα είναι διαφορετικά.
Είπα ότι όλοι για δολοφόνοι μου κάνετε.:worry::D (όπως κ εσύ αγαπητή μου Ηρώ :P) Από τον πρώτο γύρο πόσα στοιχεία νομίζεις μπορούμε να ανακαλύψουμε???? Ε? αγαπημένε μου μπάτσε ????:D

έντιτ : σαν πολύ δεν υπερασπίζεσαι τον φαν εσύ???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Eγώ πάλι έχω πάρει σβάρνα τα ποστ του Γιώργου και χώνω +1 να βγάλω το ...άχτι μου :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εύστοχα??? και εσύ που το ξέρεις?? :hmm::worry:
Τώρα όσον αφορά τα πινακάκια αν ψάξεις παλιά παιχνίδια δεν το λέω πρώτη φορά κ να προσθέσω ότι δεν είμαι η μόνη που το λέω αυτό, ξανα λέω ψάξε κ θα δεις;)
Τώρα όσον αφορά τα κριτήρια που ψηφίζω, για τον καθένα είναι διαφορετικά.
Είπα ότι όλοι για δολοφόνοι μου κάνετε.:worry::D (όπως κ εσύ αγαπητή μου Ηρώ :P) Από τον πρώτο γύρο πόσα στοιχεία νομίζεις μπορούμε να ανακαλύψουμε???? Ε? αγαπημένε μου μπάτσε ????:D

έντιτ : σαν πολύ δεν υπερασπίζεσαι τον φαν εσύ???????

Όπως όλοι που παρακολουθούν προσεκτικά τα ποστ έτσι κι εγώ, έχω αρχίσει να σχηματίζω μια άποψη.
Και από τον πρώτο γύρο ακόμα έχεις κάποιες ενδείξεις.. όταν κάποιος ψηφίζει στην τύχη εντελώς για μένα είναι ύποπτος, γιατί δείχνει πως δε θέλει ίσως να ανακαλύψει τους δολοφόνους :worry:
Βέβαιη, σαφώς και δεν μπορώ να είμαι γιαα κανέναν.
Έτυχε λοιπόν να συμπίπτει αυτή τη φορά με του Φαντάγκο και επειδή με έχει πείσει σχεδόν πως είναι πολίτης, τότε δε θεωρώ τυχαίο το γεγονός ότι υποψιαζόμαστε τα ίδια άτομα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Επιτέλους διάβασα όλες τις σελίδες με όλες τις απόψεις και μπορώ να πω ότι μπερδεύτηκα πάρα πολύ :hmm: Όλα τα επιχειρήματα μου φαίνονται σωστά. Δε θα ψηφίσω ακόμα, θα περιμένω να δω μήπως βγει καμία άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μετά από αρκετή σκέψη μου κάνουν αρκετοί για δολοφόνοι.
Αρκετά υποπτη για μενα ειναι η κακερλακ.:hmm:Και αμα μου κολλήσει κι εμενα κατι στο μυαλο δεν φευγει.:P

Επομένως ψήφος μου πάει στην kakerlak.(κι ελπιζω να εχω δικιο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill: kakerlak
  3. Bill_Slayer: Tetragrammaton
  4. commie:
  5. diotima: Idril
  6. fandago:
  7. fantasmenos:
  8. fielda:
  9. fosia:
  10. Ηρώ:
  11. Idril:
  12. Kakerlak: Fandago
  13. mania:
  14. Molka:
  15. Neraida:
  16. nina21:
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton:
  21. T_Chameleon:
  22. Vkey:
  23. Youki: Angie_Ann
  24. xanp: Angie_Ann
  25. vendetta:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
εσυ παντως εισαι πολυ σιγανοπαπαδια....
και εμενα ο μπαμπας μου μου εχει πει...οτι το σκυλι που γαυγιζει δε χρειαζεται να το φοβαμαι...αλλα ν φοβαμαι τα ησυχα ποταμακια.....λεω εγω τωρα η ξανθια....:worry:

Μπορώ να πω ότι συμφωνώ μαζί σου...

Καλε ψηφιστε με αλλα μετα θα κλαιτε οπως και για το λορυ...εγω θα κανω στο Λορυ παρεα....δεν εχω προβλημα κανενα...ειναι και η αδυναμια μου!;)

περα απο καθε πλακα....(ναι μιλαω και σοβαρα ενιοτε)

ενα μονο σας λεω...κανονιστε να φαγωθουμε μεταξυ μας....
:mad:

Και εσυ βρε συνονοματη?!!
Ρε θα με τρελλανετε εσεις...Βρηκατε την ασχετη και βαρατε!...Βαρεστε τι να σας πω....
Εγω παντως επειδη τεινω να συμφωνω με αλλους οπως εσπευσε να με κατηγορησει η Γιουκι ενω δε θα επρεπε...θα συμφωνησω μαζι της...γιατι πιστευω οτι η Angie εχει αρχισει να "μυριζει"....

Να το πω κάρφωμα ή να το πω καρακάρφωμα;;;:hmm::hmm::hmm:

απ ρε !! (όπως λένε κ στα μέρη μας:P) όλοι ύποπτοι σου κάνουν εσένα μην βήξουμε...
αλλα έτσι ειναι αυτά ... όταν είσαι δολοφόνος είναι δύσκολο να βρεις να πεις για τους άλλους αφού εσύ ο ίδιος είσαι σκάρτος. έτσι youki?????;)

Κάποιος νομίζω ότι προσπαθεί να μπερδέψει τους ρόλους...
Για πείτε έχω άδικο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aρχικά η νεράιδα και η Άντζυ άρχισαν να αλληλοκατηγορούνται.. με αποτέλεσμα η η Άντζυ να την ψηφίσει, ίσως για να μας ρίξει στάχτι στα μάτια
[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]

  1. Angie_Ann: Neraida
Έπειτα παρενέβη η Γούκι.. ουσιαστικά υποστηρίζοντας την ψήφο της Άντζυ έμμεσα, μιας και κατηγόρησε και τη νεράιδα


Πωπω βρε Νεραιδα...πιο πολύ να καρφωνεσαι δεν γίνεται!!! Στην αρχή η Αντζυ ήταν αθώα -κατά τη γνώμη σου - και μετά αρχισε να μυρίζει ε? Και είναι τόοοοσο τυχαίο που 2 άτομα -δολοφόνοι κατ'εμε - αλληλοψηφιζονται μόλις πέσουν πάνω τους οι υποψίες? Δεν νομίζω...

Και η Άντζυ αντί να υποστηρίξει μόνο τον εαυτό της, σπεύδει να αλλάξει την ψήφο της και να ψηφίσει τη Γούκι, που είμαι σχεδόν βέβαιη πως είναι πολίτης.
:popcorn:





[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]
  1. Angie_Ann: Youki
Χμμμμμμμ..:hmm:

Για πείτε έχω άδικο;;;

Δε νομίζω vendetta.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Α καλά...

Λοιπόν, δεν ξέρω γτ αλλά επιμένω στην πρώτη μου επιλογή κ για την αποχώρηση της Δευτέρας & that is Idril (sorry, nothing personal really:/:)

...κ καλά ξεμπερδέματα, προβλέπεται ντέρμπυ κ μάχη σε αυτόν τον γύρο του παλέρμο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπήκε κι η Νίκη, καλησπέρα Νίκη! :D



[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill: kakerlak
  3. Bill_Slayer: Tetragrammaton
  4. commie:
  5. diotima: Idril
  6. fandago:
  7. fantasmenos:
  8. fielda:
  9. fosia:
  10. Ηρώ:
  11. Idril:
  12. Kakerlak: Fandago
  13. mania:
  14. Molka:
  15. Neraida:
  16. nina21:
  17. Niyia: Idril
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton:
  21. T_Chameleon:
  22. Vkey:
  23. Youki: Angie_Ann
  24. xanp: Angie_Ann
  25. vendetta:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια κλίνω προς kakerlak...Αν και η Neraida μου κάνει το ίδιο ύποπτη...
Και αυτό γιατί πρώτον δεν μπορείς να ψηφίζεις κάποιον μόνο και μόνο επειδή σε ψήφισε (βλέπε ψήφος προς fandago) και να σου κακοφαίνεται επειδή τον στηρίζουν κι άλλοι (βλέπε Ηρώ) και δεύτερον επειδή ψήφισε στον προηγούμενο γύρο τον Lorien ο οποίος ήταν πολίτης...Είχε πει ότι ήταν ανάμεσα σε tetra (ακόμα ύποπτος γιατί εξαφανίστηκε), angie_ann (ύποπτη καθώς αλλάζει την ψήφο της μόλις κατηγορεί η Youkie τη "φίλη της δολοφόνο" Neraida) και Lorien...Γιατί κατέληξε στον Lorien;;;
Ακόμα ωστόσο δεν ψηφίζω κάποιον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμμμ.....μυριζετε κοριτσακια....Angie και Idril ....βεβαια...εμενα μου εχει κατσει και ο Bill_Slayer...που πετουσε ονοματακια απο εδω και απο κει....και συνεχιζω να επιμενω στο οτι ο Φαντασμενος δεν τα λεει και τοσο καλα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω την Αθηνά για αποχώρηση!







Θα 'σκαγα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μπαίνω και εγώ ο κακομοίρης μετά από μια ολόκληρη (και κουραστική) μέρα να δω το παιχνίδι, περιμένω να βρω 3-4 σελίδες γεμάτες μαλλιοτραβήγματα. Που είστε ρε;;; Θέλουμε θέαμα!!!:popcorn:

Όπως και να'χει, εγώ ψηφίζω Idril. Όπως δήλωσα και παραπάνω εγώ τον Lorien τον ψήφισα γιατί έτσι κι αλλιώς πρώτο γύρο ψηφίζουμε στην τύχη (μη έχοντας στοιχεια) οπότε ούτε να ζαλίζω το κεφαλάκι μου χρειαζόταν για να βρω ενδείξεις ανύπαρκτες, ούτε χρειαζόταν να ψηφίσω κάποιον που θα μου κάνει τα @@ να με το συμπαθειο για να του αιτιολογήσω γιατί τον ψήφισα. Τώρα πιστεύω ότι όταν κάποιοι για τόσο ασημαντο λόγο (σαν αυτούς που αναφέρονται από πάνω) "συμφωνούν" μαζί μου (που δε δήλωσα ότι πίστευα πως ο Lor ήταν δολοφόνος, απλώς ψήφισα για να ψηφίσω κάποιον) εμένα κάτι μου βρωμάει. Idril it is.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αποστόλη, φέρε πίσω τα ποπκόρν μου! :mad:



[highlight]Λίστα για Δευτέρα[/highlight]
  1. Angie_Ann: Youki
  2. Bill: kakerlak
  3. Bill_Slayer: Tetragrammaton
  4. commie:
  5. diotima: Idril
  6. fandago:
  7. fantasmenos:
  8. fielda:
  9. fosia:
  10. Ηρώ:
  11. Idril:
  12. Kakerlak: Fandago
  13. mania:
  14. Molka:
  15. Neraida:
  16. nina21:
  17. Niyia: Idril
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Tetragrammaton: Idril
  21. T_Chameleon:
  22. Vkey:
  23. Youki: Angie_Ann
  24. xanp: Angie_Ann
  25. vendetta:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ποιος πετάει ονοματάκια στην τύχη?Εγώ ή η Neraida?Απ'την αρχή υποψιαζόμουν τον Tetragrammaton...δεν ξέρω,γιαυτόν μπορεί να κάνω και λάθος.Ψήφισα Angie Ann...και τώρα έχω ψηφίσει προς το παρόν Tetragrammaton.3 ονόματα είπα όλα κ όλα.Μην τρελαθούμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top