Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν φταίω εγώ! Να μιλάς! Η σιωπή σου μου φαίνεται άκρως ύποπτη!!!

Πάντως δεν μπορείς να πεις ήταν γλυκιά πισώπλατη μαχαιριά!!!! :P:P:P

Η σιωπή μου είναι επειδή σας ψυχολογώ και ειναι και η πρωτη φορα που παιζω πισοπλατομαχαιροΦοιμπς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Και στο προηγούμενο παιχνίδι οι δολοφόνοι με είχαν βγάλει από την αρχή γιατί συνήθως τους βρίσκω...Καθόλου περίεργο που δημιουργούν πάλι ρεύμα εναντίον μου ;)

Επειδή δεν θέλω η ψήφος μου να πάει χαμένη κ από τετρα- ατζυ-λορι- ο Λόρι μου φαίνεται ποιο ύποπτος από όλους ψηφίζω λοιπόν τον ....Λόριεν

Χμ......:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εμενα ολοι υποπτοι μου φαινεστε....!!:mad:
την εχετε πεσει στον καημενο τον τετρα...τον αμοιρο το Λορυ και τη συνονοματη και πολυ συμπαθητικη Αντζυ....:worry:
Η Βικυ απο την αλλη βιαζοταν να παιξει, ο Φανταγκο αμεσως αμεσως εβγαλε πορισμα με Αντζυ και κακερλακ....
Η Ιντριλ το κοριτσι τι σας φταιει? Γαμω τα μαστιγια εχει....(εγω παντως σε γουσταρω...θα μου κανετε καλη παρεα...εσυ και Τζορτζινο!!:devil:)
Τι να πω η γυναικα....με εχετε κανει και εχω μπλεξει τα μπουτια μου..με ενα σωρο συμφορουμιτες! Ντροπη σας!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ αλλάζω ψήφο σε mania.Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί,προτιμώ να ψηφίσω κάποιον που δεν έχει μιλήσει καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Προσπαθώ να θυμηθώ αν έχω παίξει με την Νεράιδα σε άλλο γύρο, αλλά δεν θυμάμαι :hmm:

Η συμπεριφορά της είναι ύποπτη και καλύπτει και τα 2 σημεία του πρώτου μου post στο θέμα:
Το σκεπτικό είναι ότι οι νέοι αποκλείονται μιας και δεν έχουν ξαναπαίξει και θέλουν λίγο να πάρουν μπρος με ένα παιχνίδι, άρα δεν θα έμπαιναν δολοφόνοι. Άλλο ένα είναι ότι θα έχουν διαλεχτεί άτομα που θα έχουν μια παραπάνω σχέση μεταξύ τους, για να μπορούν να επικοινωνούν και με msn που θα έχουν ανταλλάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οχι μωρε εξυπνοπουλι....δεν εχω παιξει ξανα και η αληθεια ειναι οτι εχω μπερδευτει....
Και εγω καρδια μου ειμαι υποπτη γενικως, αοριστως και ειδικως αμα λαχει!!!!!!
Εδω ειμαι...χτυπηστε με, τιμωρηστε με!!!!!:devil:

(εχω κεφια...ναι ναι ναι ναι ναι!!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αλλα ρε Φαν αγαπη μου...για πες μου πως καλυπτω τα δυο σημεια του σχολιου σου..ειμαι πολυ περιεργη!!!!!

Και κατι αλλο....δεν προσπαθεις περισσοτερο απο τους αλλους να στρεψεις τα "βλεμματα" αλλου....?!?!?!?????
Και ψηφισες και την Κακερ...ετσι στα ασχετα και χωρις λογο.....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Λα λα λα λα λα λα λα λα λα λα λα λα

Είμαστε όλοι ύποπτοι
κι εγώ κι εσύ κι η γάτα μου μαζί
Don't worry, be happy...

Κατσιμίχες ολε! :D

ps: μου λείπει ο Faith :snifsnif:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Θα ήθελα η ΣΕ να μας πει, μιας και άλλαξαν κάποια σημαντικά από τα αρχικά των κανόνων, αν θα μάθουμε την ιδιότητα του σημερινού. Αν δεν μάθουμε θα είναι κρίμα να φύγουν ένας από 2 καλούς παίκτες.

Σήμερα θα ανακοινωθεί η ιδιότητα αυτού που φεύγει. :)
Οπότε Δευτέρα ανακοινώνεται η δολοφονία, Τρίτη η ψηφοφορία, Τετάρτη δολοφονία, Πέμπτη ψηφοφορία κοκ (το πιάσατε νομίζω το νόημα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
να ρωτησω??? ποσοι ειναι οι δολοφονοι?! γιατι με τοσα ποστ εχω χασει το μπουσουλα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
6 :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
6 ρε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
νταξ καλε....!!!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
αλλα ρε Φαν αγαπη μου...για πες μου πως καλυπτω τα δυο σημεια του σχολιου σου..ειμαι πολυ περιεργη!!!!!

Και κατι αλλο....δεν προσπαθεις περισσοτερο απο τους αλλους να στρεψεις τα "βλεμματα" αλλου....?!?!?!?????
Και ψηφισες και την Κακερ...ετσι στα ασχετα και χωρις λογο.....:worry:
Έχεις δίκιο Νεραϊδούλα μου, μπερδεύτηκα. Το σίγουρο είναι ότι υπερκαλύπτεις το 2ο κομμάτι με την οικειότητα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί 'σαι και ξανθιά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έχεις δίκιο Νεραϊδούλα μου, μπερδεύτηκα. Το σίγουρο είναι ότι υπερκαλύπτεις το 2ο κομμάτι με την οικειότητα :P

αααααααα....ειμαι συμπαθης?! Απο ποτε?! Ξερεις ποσα ατομα εχω στο μσν μου?! Λιγοτερα και απο τα δαχτυλα των χεριων σου ολα μαζι!:P:P:P:P
Α ρε φαν !!! Ολα τα ξερεις ατιμουλικο!:P Κανεις παρεα με τον Μπαγκςςςςς?!:P:P:P:P:P
(πω πω εχω κεφια περιεργα σημερις!:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατί 'σαι και ξανθιά. :P

Αυτο να λεγεται..Τζωρτζινο μου!!!!!

Οποτε μη με λαμβανετε και πολυ υποψιν!!!! Ο,τι θελω λεω!:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
πω πω εχω κεφια περιεργα σημερις!:P:P
Φαίνεται ο άνθρωπος που 'κανε καλό sex ύστερα από καιρό. :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φαίνεται ο άνθρωπος που 'κανε καλό sex ύστερα από καιρό. :mastigio

Η αληθεια ειναι οτι σεξ στα νευρα μου...ειχαν πολυ καιρο να μου κανουν!!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top