Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κομμένες οι πλάκες:mad::mad:(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ρε! Δέκα λεπτά έλλειψα και στείλατε τα pms; Άντε άντε, με το καλό να αρχίζουμε!:)

Ψηφίζω την Ηρώ γιατί είναι από την Πρέβεζα και μου τη μπαίνει!:devil:

Σε παρακαλώ πολύ...Λίγα τα λόγια σου για την Πρέβεζα...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εντωμεταξύ το ζήτημα είναι ότι παίζει οι σημαντικοί παίκτες να λείπουν ακόμα για πάσχα... 5 άτομα γράφουμε εδώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Έχει δίκιο ο Γιώργος. Ο πρώτος γύρος θα είναι ότι να'ναι. Αφού δεν ξέρουμε ποιον να ψηφίσουμε, δεν έχει γίνει και τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Spammάρετε.....

Άιντε ψηφίστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ε περίμενε να κόψουμε κινήσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Spammάρετε.....

Άιντε ψηφίστε :P

Κάποια μου φαίνεται πως βιάζεται ενώ το παιχνίδι δεν έχει ξεκινήσει καλά καλά...:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
θέλει να φάμε τους δολοφόνους γρήγορα γιαυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Spammάρετε.....

Άιντε ψηφίστε :P

εσυ πολυ βιαζεσαι...αλλα δεν ψηφιζεις.....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Κάποια μου φαίνεται πως βιάζεται ενώ το παιχνίδι δεν έχει ξεκινήσει καλά καλά...:hmm::hmm::hmm:

Λες; :hmm:Άσε που με φτιάχνει το άβατάρ της και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ στο παιχνίδι.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:eek: Εμένα Τέτρα?

Ξέρεις δεν ψηφίζουμε προσωπικά.. δλδ αν κάποιος στην μπάινει.. και για να χουμε καλό ρώτημα, πότε στην μπήκα εγώ?
΄Κρίμα που εδώ πιο πέρα σε ένα άλλο θεματάκι λέω πως είσαι κ καλό παιδί.. :(
Πφφφφφφφφφφφφφφ

Εγώ δεν ψηφίζω ακόμα.. αλλά συνεχίζω να πιστεύω πως η στάση του Τέτρα είναι ύποπτη.. είχε λυσσάξει να ξεκινήσει το παιχνίδι.. και μετά έκανε τουμπεκί για πόση ώρα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλά, δεν το εννοούσα ακριβώς έτσι, εγώ για πλάκα το είπα...:redface:
Αναφέρεις ρητά όνομα, γι' αυτό εγώ το 'βαλα! :D
Όποτε θες το αλλάζεις, οπότε... :P


Εγώ πάντως στα στατιστικά έχω μόνο εσένα να 'χεις ψηφίσει και κανέναν άλλον.


...με σοκαρεις ! :eek:
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ δεν ψηφίζω ακόμα.. αλλά συνεχίζω να πιστεύω πως η στάση του Τέτρα είναι ύποπτη.. είχε λυσσάξει να ξεκινήσει το παιχνίδι.. και μετά έκανε τουμπεκί για πόση ώρα:worry:
Me too...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
:eek: Εμένα Τέτρα?

Ξέρεις δεν ψηφίζουμε προσωπικά.. δλδ αν κάποιος στην μπάινει.. και για να χουμε καλό ρώτημα, πότε στην μπήκα εγώ?
΄Κρίμα που εδώ πιο πέρα σε ένα άλλο θεματάκι λέω πως είσαι κ καλό παιδί.. :(
Πφφφφφφφφφφφφφφ

Εγώ δεν ψηφίζω ακόμα.. αλλά συνεχίζω να πιστεύω πως η στάση του Τέτρα είναι ύποπτη.. είχε λυσσάξει να ξεκινήσει το παιχνίδι.. και μετά έκανε τουμπεκί για πόση ώρα:worry:

Καλά, δεν το εννοούσα ακριβώς έτσι, εγώ για πλάκα το είπα...:redface:

Το πήρα πίσω...:redface:

Btw, γιατί στη λίστα δίπλα στο όνομά μου έχει το δικό σου; Ίσως τελικά το θέλει η μοίρα...8):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το πήρα πίσω...:redface:

Btw, γιατί στη λίστα δίπλα στο όνομά μου έχει το δικό σου; Ίσως τελικά το θέλει η μοίρα...8):P

Γιατί εσύ με ψήφισες:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κάποια μου φαίνεται πως βιάζεται ενώ το παιχνίδι δεν έχει ξεκινήσει καλά καλά...:hmm::hmm::hmm:
Κάτι πρέπει να πω για να είμαι ον :P

θέλει να φάμε τους δολοφόνους γρήγορα γιαυτό...
Πριν μας φάνε αυτοί :P

εσυ πολυ βιαζεσαι...αλλα δεν ψηφιζεις.....:whistle:
Ψηφίζω πάντα από τους τελευταίους :P

Λες; :hmm:Άσε που με φτιάχνει το άβατάρ της και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ στο παιχνίδι.:P:P

Χμμμ...θες να το αλλάξω να συγκεντρωθείς καλύτερα;




























Μπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αλλάζει το ιστορικότερο avatar του forum?




Λοιπόν, κερνάω λουκουμάκι σ' όποιον ρίξει την πρώτη σοβαρή ψήφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αλλάζει το ιστορικότερο avatar του forum?

θα αλλάξει μόνο αν γίνει τόπικ και πολλ από κάποιον που απαιτεί να το αλλάξω....:P

Το avatar μου εν το αποχωρίζομαι για κανένα λόγο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λουκουμάκι?:jumpy::jumpy::jumpy:
Ωραία θα κάνω την αρχή,αν και μάλλον θα αλλάξω γνώμη μετά.Ψηφίζω Tetragrammaton...απο χιλιόμετρα σε κατάλαβα ότι είσαι δολοφόνος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top