Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νομιζω ειπα! Δεν αποφασισα! :mad::P
Ντάξει, αν σου 'ρθει η επιφοίτηση κι αλλάξεις, πες το. :P




Λίστα για Τετάρτη
  1. Idril: Youki
  2. Lorien:
  3. Metal_Lover: Youki
  4. misslittledevil: Lorien
  5. Phoebe: Idrill
  6. Vkey: Idrill
  7. ΧRZ: Idril
  8. Youki: Idril
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Vkey, γιατι ειναι υπερβολικά αθωα για να ειναι αληθεια ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. Idril: Youki
  2. Lorien: Vkey
  3. Metal_Lover: Youki
  4. misslittledevil: Lorien
  5. Phoebe: Idrill
  6. Vkey: Idrill
  7. ΧRZ: Idril
  8. Youki: Idril
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει![/quote]



Για να δούμε, θα μείνει έτσι μέχρι τις 20:00;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
[στο οποίο προφανώς θα κερδίσουν οι αριθμητικά περισσότεροι δολοφόνοι!]

Η ψήφος σου μετράει, άρα δεν είναι αριθμητικά περισσότεροι! ;)

Άντε να πάει 20.00 - ελπίζω να είμαι εδώ κι όχι τάβλα πάλι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ιντρίλο πες αλεύρι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλέ πες τι ήταν :P! Μας έχει φάει η αγωνία :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χμ.... θέλατε να μάθετε τι ήταν η Ίντριλ....;



δολοφόνα
:no: :P






Και παρακαλείται να πει τα τελευταία της λόγια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Μετά τα χθεσινά δεν περίμενα και τίποτα διαφορετικό. Καλή επιτυχία σε όσους συνεχίζουν, το σπαθί μου μπορεί να μην είναι πια στη διάθεσή σας, η σκέψη μου όμως θα είναι.

Namarie!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Αυτή την δολοφονία την αφιερώνω στον shaman που τον φάγαμε χθες άδικα :/:! Συγνώμηηηηηηη :(!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
άντε τελειώνετε ντε... θέλουμε να ξαναπαίξουμε :jumpy: (σόρρυ φορ δε σπαμ:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
βασικά τώρα που έφυγε δολοφόνος είμαστε ισοπαλία πολίτες-δολοφόνοι; :worry:
'Η είναι ακόμα μπροστά οι δολοφόνοι; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Η ψήφος σου μετράει, άρα δεν είναι αριθμητικά περισσότεροι! ;)

[I could start explaining γιατί αυτό είναι άκυρο και θα το κάνω αφού τελειώσει αλλά πριν κλειδωθεί το παιχνίδι, αν και νομίζω ότι είναι απολύτως προφανές απλά για λόγους συνέχειας του παιχνιδιού επιμένεις να μην καταλαβαίνεις αυτό που λέω από σήμερα το πρωί :). Τέσπα fandago στη θέση του fandago δεν θα το παίξω, delete the msg αν θεωρείς ότι προδίδει στοιχεία για το παιχνίδι.]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέ ΧΡΖ μου, αν θες πες, αλλά μη δώσεις χιντς για το τι πιστεύεις. Πάντως θεωρητικά αν κάθε μέρα σκοτώνουν δολοφόνο και το 1-1 το κάνουμε υπέρ τους, νομίζω έχουν μια ελπίδα :D
Αν κι έλεγα το 1-1 να το ορίσουμε ως κανονική ισοπαλία και να μη κερδίσει κανείς απλά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Καλέ ΧΡΖ μου, αν θες πες, αλλά μη δώσεις χιντς για το τι πιστεύεις. Πάντως θεωρητικά αν κάθε μέρα σκοτώνουν δολοφόνο και το 1-1 το κάνουμε υπέρ τους, νομίζω έχουν μια ελπίδα :D
Αν κι έλεγα το 1-1 να το ορίσουμε ως κανονική ισοπαλία και να μη κερδίσει κανείς απλά ;)


[offtopic](οπότε σήμερα μιλάμε ή δεν μιλάμε τα...πνεύματα? :hmm: :P[/οfftopic]

Eπειδή για να το εξηγήσω θα πρέπει να δώσω παραδείγματα και ονόματα λέω να περιμένω να το...σφυρίξετε :P

αυτό με το 1-1 ισοπαλία sounds good σε μένα πάντως [και ίσως και να καθιερωθεί?;):)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χμ.... θέλατε να μάθετε τι ήταν η Ίντριλ....;



δολοφόνα
:no: :P

:eek:

Αληθεια? Και ημουν σχεδον σιγουρη οτι η youki ηταν με τους κακους και οχι η idrill. :worry:
Για σημερα ψηφιζω Lorien.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
:eek:

Αληθεια? Και ημουν σχεδον σιγουρη οτι η youki ηταν με τους κακους και οχι η idrill. :worry:
Για σημερα ψηφιζω Lorien.
Ναι ε? Είδες πόσο έξω έπεσες?
Μetal_lover προς το παρών αν και παίζει να αλλάξω ψήφο μετά τη δολοφονία και ανάλογα με τι θ ψηφίσουν και οι υπόλοιποι πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω Metal_Lover!

Να σου πω Youki δεν λες και ποιον άλλον υποπτεύεσαι :D; Έτσι για να γίνεται παιχνίδι :whistle:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω Metal_Lover!

Να σου πω Youki δεν λες και ποιον άλλον υποπτεύεσαι :D; Έτσι για να γίνεται παιχνίδι :whistle:!

This means war!!!Phoebe για μένα γιατί με τσάντισε δεν με νοιάζει αν χάσουμε οι πολίτες!Απλά για σπάσιμο!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
This means war!!!Phoebe για μένα γιατί με τσάντισε δεν με νοιάζει αν χάσουμε οι πολίτες!Απλά για σπάσιμο!:mad:

Αν χάσουμε :hmm:; Μήπως θέλεις να πεις αν χάσουν :hmm:; Δολοφόνεεεεεεεε :P:P:P:P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top