Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. Idril:ΧRZ
  2. Lorien: VKey
  3. Metal_Lover:XRZ
  4. misslittledevil: XRZ
  5. Phoebe:Idril
  6. shaman:Idril
  7. Stalitsa:Shaman
  8. Vkey:Shaman
  9. ΧRZ: Idril
  10. Youki: Idril
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

Idril:4
XRZ:3
Shaman 2


Μένει να δούμε αν μέχρι τις 8 θ' αλλάξει τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γιατι μερικοι ειμαστε πρασινοι και μερικοι μαυροι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατι μερικοι ειμαστε πρασινοι και μερικοι μαυροι? :hmm:
Δεν ξέρω, ρώτα όποιον έκανε την καλλιτεχνική επιμέλεια. :P

Τρελάρω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ποιος την εκανε? Υποπτο! Ξουρουζου μυριζομαι και παλι..



































:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Αφού απ'ότι φαίνεται θα φύγω απόψε, θέλω τουλάχιστον η τελευταία ψήφος που θα ρίξω να πάει στο μεγαλύτερο γομάρι όλων των εποχών. Αλλάζω λοιπόν την ψήφο μου και τη δίνω στο shaman γιατί είναι πλέον φανερό (σε μένα τουλάχιστον) ότι ήταν στημένο το όλο σκηνικό.

Θα επανέλθω το βραδυ για last words εκτος αν εν τω μεταξύ κάποιος πολίτης με λίγο μυαλό στο κεφάλι του καταλάβει τι έχουν σκαρώσει τα δολοφονια και φιλοτιμηθεί να μου σώσει το τομάρι. Bye!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Clap clap. Μπράβο Idril. Στο Εθνικό Θέατρο σπούδασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μπααα... μόνο στη διαβολίνα έμεινε :P

Αγαπημένη διαβολίνα (:P) τα πράσινα ήταν όταν έφτιαχνα εγώ τις λίστες (γιατί η ΣΕ κοιμόταν και ήθελα να keep record του τι γίνεται). Είχα όμως ξεχάσει κάποιες ψήφους και τις συμπλήρωσε Youki, η οποία προφανώς δεν...ενστερνίστηκε τις καλλιτεχικές μου ανησυχίες (:P) και τα άφησε μαύρα τα ονόματα :P


[γμτ... μήπως να αλλάξω ψήφο? Μου μυρίζει η Idril αλλά και shaman :hmm:... Και 2 φορές ως τώρα άλλαξα τελευταία στιγμή γνώμη (αλλά όχι την ψήφο μου) και μια με τη μη αλλαγή έφυγε η (αθώα) Niyia και την άλλη η Molka ... χμμμ... ζε ξέρω.... :hmm:


@kajira: καλέ δεν είπα τπτ :(..απλά όπως έψαχνα τις ψήφους (για να καταλάβω από που στο καλό συμπέρανε η Idril ότι με τη Youki ψηφιζουμε τα ίδια:confused:) μου ... προέκυψε και είπα να το πω ;):( :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
συγγνώμη ερώτηση: Αφού είναι όλοι οι δολοφόνοι (4) μέσα... Αν σε αυτή την ψηφοφορία φύγει πολίτης τότε μένουμε 8 (δλδ 8 θα μείνουμε anyway)... Αλλά άμα είμαστε 4-4 τι γίνεται? Εννοώ κερδίζουν οι δολοφόνοι ή μόνο στο 1-1 ισχύει αυτό? Αλλά και έτσι να είναι, ε θα λήξει αύριο το μεσημέρι με τη δολοφονία το παιχνίδι [άμα είμαστε 4-4 θα είναι χαζομάρα τους να σκοτώσουν δολοφόνο! σκοτώνουν πολίτη γίνεται 3-4 και προφανώς κερδίζουν...

Η έχω "χάσει" τους κανόνες? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
συγγνώμη ερώτηση: Αφού είναι όλοι οι δολοφόνοι (4) μέσα... Αν σε αυτή την ψηφοφορία φύγει πολίτης τότε μένουμε 8 (δλδ 8 θα μείνουμε anyway)... Αλλά άμα είμαστε 4-4 τι γίνεται? Εννοώ κερδίζουν οι δολοφόνοι ή μόνο στο 1-1 ισχύει αυτό? Αλλά και έτσι να είναι, ε θα λήξει αύριο το μεσημέρι με τη δολοφονία το παιχνίδι [άμα είμαστε 4-4 θα είναι χαζομάρα τους να σκοτώσουν δολοφόνο! σκοτώνουν πολίτη γίνεται 3-4 και προφανώς κερδίζουν...

Η έχω "χάσει" τους κανόνες? :confused:
Πρώτον.... φροντίστε να σκοτώσετε δολοφόνο τότε.


Δεύτερον, στο 4-4 (εάν προκύψει) θα πρέπει οι πολίτες να κάνετε καλή μαντεψιά και να ψηφίσετε δολοφόνο. :)
Το παιχνίδι λήγει στο 1-1 ή όταν φύγουν όλοι οι πολίτες.
Εάν γίνει 4-4 είναι στην κρίση των δολοφόνων εάν θα ρίξουν συγκεντρωμένες τις ψήφους τους κάπου - που σημαίνει ότι πιθανώς θα καρφωθούν.



Τώρα αρχίζει το γλέντι... :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Δίκιο έχεις, γι' αυτό και πρέπει οπωσδήποτε να σκοτωθεί δολοφόνος...









πμ me για πληροφορίες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Το παιχνίδι λήγει στο 1-1 ή όταν φύγουν όλοι οι πολίτες.
Εάν γίνει 4-4 είναι στην κρίση των δολοφόνων εάν θα ρίξουν συγκεντρωμένες τις ψήφους τους κάπου - που σημαίνει ότι πιθανώς θα καρφωθούν.



Τώρα αρχίζει το γλέντι... :popcorn:

βρε καλέ μου αι και καρφώθηκαν... και εσύ, η angie Και η kajira που είστε πολίτες [βάζω εσάς για να μην μου πρασάψει κανείς ότι είμαι δολοφόνος λόγω...εικασιών!) ξέρετε με 100% βεβαιότητα ότι η Michelle, o Exp, η Gio και ο Hunter είναι οι δολοφόνοι [ομοίως ότι ναναι ονόματα]. ΤΙ νόημα έχει? είναι 4-3 κερδίζει η πλειοψηφία. ;) Το τυπικό του θέματος, αν θα λήξει σήμερα (έστω αύριο) με νίκη των δολοφόνων ή με τη δολοφονία της πέμπτης?

Απλά νομίζω ότι given ότι είναι τόσο οριακό αν φύγει και σήμερα πολίτης It's pointless να συνεχιστεί για...προφανείς λόγους. Γνώμη μου πάντα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ύστερα απο μια μικρή αναδρομή στα προηγούμενα ποστ θα αλλάξω την ψήφο μου και θα ψηφίσω shaman! Ελπίζω να μην έκανα πατάτα :redface:!

ελπίζω Idril να μην με παρέσυρες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Φοιιιιιμμμμππππςςςς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναιιιιιιιιιιιιιι.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος με την αλλαγή της Phoebe το "σκορ" έγινε έτσι:
Idril:4
XRZ:2
Shaman 3

----
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
----
what the hell it's a game... shaman κι από μένα και πλέον γίνεται:
Idril:3
XRZ:2
Shaman:4

----
:hmm:

Idril άμα κατάφερες να μας κοροιδέψεις και διώχνουμε πολίτη εις βάρος δολοφόνου... :ropalo::ropalo::ropalo::beating::boxing::boxing::xtipao::xtipao::xtipao::xtipao:
---

ή μήπως όχι?
καλά μην το παίρνετε και δεδομένο... θα επανέλθω ως τις 8.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος με την αλλαγή της Phoebe το "σκορ" έγινε έτσι:
Idril:4
XRZ:2
Shaman 3

----
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
----
what the hell it's a game... shaman κι από μένα και πλέον γίνεται:
Idril:3
XRZ:2
Shaman:4

----
:hmm:

Idril άμα κατάφερες να μας κοροιδέψεις και διώχνουμε πολίτη εις βάρος δολοφόνου... :ropalo::ropalo::ropalo::beating::boxing::boxing::xtipao::xtipao::xtipao::xtipao:
---

ή μήπως όχι?
καλά μην το παίρνετε και δεδομένο... θα επανέλθω ως τις 8.


XRZ νομίζω οτι έχεις κάνει ένα λάθος! Στην αρχή η Idril σε είχε ψηφίσει και το σκορ ήταν όπως το λες πιο πάνω!

Λίστα για Τρίτη
  1. Idril:ΧRZ
  2. Lorien: VKey
  3. Metal_Lover:XRZ
  4. misslittledevil: XRZ
  5. Phoebe:Idril
  6. shaman:Idril
  7. Stalitsa:Shaman
  8. Vkey:Shaman
  9. ΧRZ: Idril
  10. Youki: Idril
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

Idril:4
XRZ:3
Shaman 2



Μένει να δούμε αν μέχρι τις 8 θ' αλλάξει τίποτα. :P

Μετά, όμως η Idril άλλαξε την ψηφο της και ψήφισε shaman. Άρα τα αποτελέσματα είναι:
Idril:4
XRZ:2
Shaman 3


Αφού απ'ότι φαίνεται θα φύγω απόψε, θέλω τουλάχιστον η τελευταία ψήφος που θα ρίξω να πάει στο μεγαλύτερο γομάρι όλων των εποχών. Αλλάζω λοιπόν την ψήφο μου και τη δίνω στο shaman γιατί είναι πλέον φανερό (σε μένα τουλάχιστον) ότι ήταν στημένο το όλο σκηνικό.

Θα επανέλθω το βραδυ για last words εκτος αν εν τω μεταξύ κάποιος πολίτης με λίγο μυαλό στο κεφάλι του καταλάβει τι έχουν σκαρώσει τα δολοφονια και φιλοτιμηθεί να μου σώσει το τομάρι. Bye!

Μετά άλλαξα και εγώ και το αποτέλεσμα διαμορφώθηκε έτσι:
Idril:3
XRZ:2
Shaman: 4


Ύστερα απο μια μικρή αναδρομή στα προηγούμενα ποστ θα αλλάξω την ψήφο μου και θα ψηφίσω shaman! Ελπίζω να μην έκανα πατάτα :redface:!

ελπίζω Idril να μην με παρέσυρες! :P

Άρα μετά την δική σου αλλαγή στην ψήφο το αποτέλεσμα είναι έτσι:
Idril:2
XRZ:2
Shaman: 5

Νομίζω οτι έτσι είναι το σωστό! Ελπίζω να μην έκανα κάτι λάθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
έχεις δίκιο :redface:

έβαλα την ψήφο σου στο shaman αλλά ξέχασα να τη βγάλω από idril... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Έχετε τρελλαθεί. Γυναίκες. Κάντε ότι θέτε, να ξεκινήσουμε καινούριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έχετε τρελλαθεί. Γυναίκες. Κάντε ότι θέτε, να ξεκινήσουμε καινούριο :P

Μα προσπαθείς να βγάλεις άκρη με τις γυναίκες :P:P:P;

Έχω να πω το εξής ετσι και δεν είναι ο shaman δολοφόνος Idril ψάξε μέρος να κρυφτείς!!! :devil::P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top