Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Aπό εσένα;... :whistle:

Εγώ πάλι δεν έχω ακριβώς την ίδια άποψη.. :P

ναι αλλα οπως ειναι εμφανες, εσυ η ιδια ειπες οτι σημασια εχει το τι πιστευω εγω, οχι το τι πιστευεις εσυ... :P
χουχου.. :P
(απαξ και εμαθα πώς γινεται αυτο το multi quote ολο τετοια θα κανω τωρα) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η Niyia ήταν πολιτάκι και δεν ξαναμιλά.. :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:D:D:D ένα ΛΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ μόνο ήθελα να πω, guys...

με πετύχατε ;) (κ οι βικτωριανές δαντέλες...σουυυυυυυυυυυυυυυυπερ... ταιριάζουν στην ιδιοσυγκρασία μου)

φιλουράκια πολλάααααααααααααααααααααα:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μy famous last words : "...oh.....crap !..."

Aντιο ατιμη κενωνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Να πω κι εγώ λαστ γουόρντς?
Όντως δεν μπορούσα να μπω ίντερνετ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή
  1. Idril:
  2. Metal_Lover:
  3. Molka:
Αυτοί δεν είμαστε; Αν ναι, ψηφίζω Μέταλ δίχως λόγο κι αφορμή, και ουσιαστικά επειδή δεν μου φαίνεται και σούπερ ύποπτη η Idril, αλλά δεν ξέρω κιόλας!

Αφού λοιπόν δεν έχει τελειώσει το παιχνίδι, σημαίνει ότι ο δολοφόνος είναι ένας, γιατί αν ήταν ακόμα δύο θα είχε τελειώσει το πανηγύρι. Οπότε, άντε να δούμε ποιος θα νικήσει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βασικά προτιμώ να κάνω ανακοίνωση αύριο το πρωί που θα είναι πιο πολλοί μέσα.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βασικά σήμερα δεν έπρεπε να πειτε την ιδιοτητα της niyia αλλά του λοριεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Να πω κι εγώ λαστ γουόρντς?
Όντως δεν μπορούσα να μπω ίντερνετ :P

μία απ'τα ίδια έπαθα... :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Σωστό κι αυτό, απλά φαντάστηκα ότι αν έχουν μείνει δύο δολοφόνοι και ένας πολίτης, είναι αυτονόητο ότι έχουν νικήσει οι δολοφόνοι, οπότε θα είχε τελειώσει το παιχνίδι. Αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα πως ακριβώς θα τελειώσει το παιχνίδι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Βασικά,
Δευτέρα μάθαμε την ιδιότητα της mania (ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ)
Τρίτη του Φουνες (ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ)
Τετάρτη της dooo (ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ)
σήμερα Niyia (ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ)

:hmm::hmm:ΧΜΜΜΟΥΥΥΥΥ, κάτι μου βρωμάειιιιι πάλι στο παιχνίδιιιιιιιιι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
:hmm::hmm:ΧΜΜΜΟΥΥΥΥΥ, κάτι μου βρωμάειιιιι πάλι στο παιχνίδιιιιιιιιι....:P

Εγώ δεν έκανα τίποτα :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Επειδή έχω χάσει λίγο τη μπάλα, αν το παίχνίδι συνεχίζεται τότε ψηφίζω Metal_Lover για αύριο.

Και παρακαλώ την ΟΣ σε περίπτωση που αποχαιρετίσω τον μάταιο τούτο κόσμο να βάλει εικόνα που να δείχνει ότι έπεσα ηρωικώς μαχόμενη! Never shall we die... που έλεγαν και οι pirates of the Caribbean.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε, καλά μη βαράτε με την ανακοίνωση! Είπαμε είμαι ξανθιά και ..μπερδεύτηκα :redface: (Λόρι μη με σκίσεις νι; Μου έλεγε στο μσν να μη κάνω κάνα λάθος κι επέμενα.. :redface:)

Λεπόν, μη σας κρατάω άλλο σε αγωνία, το παιχνίδι τελείωσε γιατί σκοτώσατε ούλουυυυυυυυυυυυυυυυς τους δολοφόνους κι έχετε μείνει μόνο πολιτάκια! :D

Συγχαρητήρια και σε σας και σε μένα που κατάφερα να ολοκληρώσω γύρο χωρίς να κάνω καμία σοβαρή ..πατατιά! :P Άντε ..του χρόνου πάλι! :D

ΥΓ: Για το ποιοι ήταν οι δολοφόνοι και ο ρουφιάνος, λέω να σας τυρρανήσω λίγο ακόμα.. Άμα μιλήσει κανείς που ξέρει, το ορκίζομαι θα πέσει μπαν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Νικήσαμε???????


ΝΙΚΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕ :jumpy::jumpy::jumpy:


για πε ποιοι ήταν για πε για πε για πε για πε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
:alljumpy: :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άντε θα ξεκινήσω από την λάθος ανακοίνωση.. ο Λόριεν ήταν ένα μικρό κι αθώο ..δολοφονάκι που εγώ παρέσυρα στον βούρκο της ακολασίας.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πες τα ολαααααααααα!!!!!!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top