Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και όπως είπα αμέσως πιο πάνω...

έκοψα τα "γραφικά" για να μη με πάρετε στο ψιλό :P

για μένα το πράγμα μιλάει από μόνο του, αλλά είμαι αισιόδοξη ότι είναι απλά a matter of time να σταματήσουν να μας αποπροσανατολίζουν τα δολοφόνια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
αλλά είμαι αισιόδοξη ότι είναι απλά a matter of time να σταματήσουν να μας αποπροσανατολίζουν τα δολοφόνια !

Εγω παλι πιστευω πως παρακολουθουν και γελανε μαζι μας, δεν χρειαζετε καν να μας αποπροσανατολισυν, το κανουμε μονοι μας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η Youki θα πρέπει να σωπάσει για πάντα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • simpsonsyoukijq4.jpg
    simpsonsyoukijq4.jpg
    119.7 KB · Εμφανίσεις: 87

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Δεν ειναι νωρις να ψηφισω για να σωσω καπιων;...

για να σωσεις ειναι νωρις, αλλα για να κατευθυνεις την κοινη γνωμη δεν ειναι καθολου μα καθολου νωρις..

εδιτ: για να δουμε τωρα πού θα πανε αυτοι που ψηφισαν γιουκι στην ψηφοφορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Η Youki θα πρέπει να σωπάσει για πάντα! :P

:eek::eek::eek::eek:


(αλλά η φωτό είναι όλα τα λεφτά :P:P:P)...

μάλιστα... η διαβολίνα την έκανε τη δουλειά της λοιπόν...:hmm:

vkey δαγκωτό δλδ, ούτε καν στο περίπου όπως νόμιζα...


@evouli: προφανώς δεν είναι νωρίς να κατευθύνεις γνώμη... Κάτι θα ξέρεις εσύ που προσπαθείς να το κάνεις (μήπως για να σώσεις τη συνάδελφο συν-δολοφόνα????)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann: XRZ
  3. burbuja:
  4. Dark_Kronos:
  5. dooo: XRZ
  6. evouli: XRZ
  7. Founes
  8. Idril
  9. Lorien
  10. mania: dark_kronos
  11. Metal_Lover: Vkey
  12. Molka
  13. Niyia:
  14. Phoebe
  15. shaman:
  16. Vkey
  17. XRZ: Vkey
  18. Youki: Vkey
Vkey: 3 ψήφοι
XRZ:3 ψήφοι
Dark Kronos: 1

plz δειτε αν τα εκανα σωστα, τις ψηφους που πηγαιναν youki τις εβγαλα τελειως


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Το ξέρω ότι δεν κάνει να μιλήσω, αλλά θέλω να πω μόνο ότι η προκύρηξη ήταν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
@evouli: προφανώς δεν είναι νωρίς να κατευθύνεις γνώμη... Κάτι θα ξέρεις εσύ που προσπαθείς να το κάνεις (μήπως για να σώσεις τη συνάδελφο συν-δολοφόνα????)

ενα πραγμα μου δινει τη σιγουρια οτι εισαι δολοφονα.. το υφος σου σε προδιδει.. ;)

ασχετο εντιτ: ελεγξτε τη λιστα καποιος :) ζωρζ, καγι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ..Χτες ο Fantago, σημερα η Youki.... και μαλιστα χωρις να δισταζουν οι δολοφονοι δηλωνουν οτι ο λογος ειναι τα πινακακια... Η φοβουνται υπερβολικα τα πινακακια (γιατι αραγε;...) η αλλος ειναι ο λογος, και τα πινακακια ειναι απλα η προφαση... Τι να πω... Εχω μπερδευτει... μαλλον οι δολοφονοι ειναι εντελος ασχετοι απο αυτους την Vkey και την XRZ, η ισως να ειναι και οι δυο τους... Θα το σκευτω λιγο, να δω και τι θα υποθει και θα ψηφισω αργοτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
E καλά αυτό μπορείς να το πεις Youki! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
λοιπόν δεν μπορώ να σας καταλάβω!!!

Με όποιον μιλήσω εγώ αυτομάτως γίνομαι
1. δολοφόνος
2. ο άλλος συνεργάτης μου!!!

σαν τη mania στο πρώτο παιχνίδι νιώθω... μου φαίνεται θα σταματήσω κι εγω να μιλάω για να σταματήσετε να με πυροβολείτε..:cry_x:

αν ... και ... θα τα πούμε στο τέλος... και τότε... θα λάμψει η αλήθεια!!!!





:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
αν ... και ... θα τα πούμε στο τέλος... και τότε... θα λάμψει η αλήθεια!!!!





:P

Χμμ... επιστρατευεις τα παλια καλα μεσα... υποπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πιστεύω ότι εκτός από την XRZ δολοφόνος είναι και η Phoebe και διαβεβαιώθηκα από το ότι ψήφισε Youki λίγο πριν τη δολοφονία για να μας ρίξει στάχτη στα μάτια. Τυχαίο? Δεν νομίζω? :P

Σας βρήκαμε παλιοδολοφόνες! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Phoebe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann: XRZ
  3. burbuja:
  4. Dark_Kronos:
  5. dooo: XRZ
  6. evouli: XRZ
  7. Founes: Phoebe
  8. Idril
  9. Lorien
  10. mania: dark_kronos
  11. Metal_Lover: Vkey
  12. Molka
  13. Niyia:
  14. Phoebe
  15. shaman:
  16. Vkey
  17. XRZ: Vkey
  18. Youki: Vkey
Vkey: 3 ψήφοι
XRZ:3 ψήφοι
Dark Kronos: 1
Phoebe: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χμμ..Χτες ο Fantago, σημερα η Youki.... και μαλιστα χωρις να δισταζουν οι δολοφονοι δηλωνουν οτι ο λογος ειναι τα πινακακια... Η φοβουνται υπερβολικα τα πινακακια (γιατι αραγε;...) η αλλος ειναι ο λογος, και τα πινακακια ειναι απλα η προφαση... Τι να πω...

Ακριβώς την ίδια σκέψη είχα ;)! Και εγώ έχω μπερδευτεί πάρα πολύ :confused:!!! Δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω :hmm:! Από την με το εβουλι κατι δεν μου παει καλά, και από την άλλη υποψιάζομαι και κάποιους, που αν και είναι ονλάιν, δεν ψηφίζουν πριν τη 1:hmm:! Σαν να το έχουν σίγουρο οτι θα μείνουν :hmm:!!!!


Ψηφίζω εβουλι καθως συγκεντρωνει περισσοτερες υποψιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πιστεύω ότι εκτός από την XRZ δολοφόνος είναι και η Phoebe και διαβεβαιώθηκα από το ότι ψήφισε Youki λίγο πριν τη δολοφονία για να μας ρίξει στάχτη στα μάτια. Τυχαίο? Δεν νομίζω? :P

Σας βρήκαμε παλιοδολοφόνες! :bleh:

Ψηφισα Youki τελευταια στιγμη γιατι επεσε δουλεια και δεν θα προλαβαινα να ψηφισω και μπορει να με σκοτωνες εσυ :P!!!! Παλιοδολοφόναααααααα :teasing:! Έχε χάρη που δεν εχω αρκετες υποψιες εις βαρος σου :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
και από την άλλη υποψιάζομαι και κάποιους, που αν και είναι ονλάιν, δεν ψηφίζουν πριν τη 1:hmm:! Σαν να το έχουν σίγουρο οτι θα μείνουν :hmm:!!!!


Αυτο κατα την γνωμη μου δεν αποτελει σοβαρο κριτιριο... Ενας δολοφονος ξερει οτι αν δεν ψηφισει πριν τις μια θα τον υποτευθουν, οποτε θα το κανει. Αν ομως ενας πολιτης δεν κλεινει προς καμια κατευθηνση μπορει να μην ψηφισει γιατι δεν εχει λογο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top