Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νομίζω αρκεί, τα λέει όλα;)
Δεν νομίζω πως πρέπει να ξαναποστάρω εδώ, απλά θέλω να μάθω αν θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα μου:)

Αν ητανε να αποκαληφθει θα ητανε αποκαληψει ηδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σήμερα είπαμε πως η Ντου είναι πολίτης, αύριο θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα αυτού που αποχωρεί με ψηφοφορία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Μάνια, πολύ το ψειρίζει και πιστεύω οτι το κάνει για να αποπροσανατολίσει :devil:

Ναι καλά, αν δεν τα ψειρίσω πώς θα βρούμε ποιοι είναι ποιοι;:hmm:

Αφού κανένας δεν μηλάει:mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πω πω παιδια τι εγινε εδω ρε γμτ; τα καλυτερα εχασα!!! :P

μεχρι στιγμης, και με οσα διαβασα, θα δωσω την ψηφο μου στη διαολινα γιατι οντως κατι μου βρωμαει εδω περα (και δεν ειναι οι καλτσες μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos:
  7. evouli: misslittledevil
  8. faithplus1:
  9. Founes:
  10. Hunter:
  11. Lorien:
  12. mania:
  13. Michelle:
  14. misslittledevil:
  15. Molka:
  16. Niyia:
  17. Phoebe:
  18. Vkey:
  19. XRZ:
  20. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η πρωτη ψηφος σε εμενα? :confused:
Δεν ξεκιναει καλα η μερα.. :mad:














:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
που ειστε ρε παιδια;;; σας απειλησαν οι δολοφονοι;; :P

miss... μηπως να θυμισεις σε ολους οτι...


ΠΑΙΖΟΥΜΕ;;;;;

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ λεω να παραμείνω στον αγαπητό faithplus1 σόρυ αλλα κάτι μου κάνεις και επιπλέον άν είναι να παιθάνει ένας ας γίνει αντί να χαντακώνω τους άλλους πολίτες, όσο για τους άλλους που έχω υπ'οψην μου θα τους πλακώσω μετά:P


Γμτ, θα έρθω σε λίγο όταν θα πεί καποιος κάτι, μούγκα στην στρούγκα το κάναμε εδω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos:
  7. evouli: misslittledevil
  8. faithplus1:
  9. Founes:
  10. Hunter:
  11. Lorien:
  12. mania: faithplus1
  13. Michelle:
  14. misslittledevil:
  15. Molka:
  16. Niyia:
  17. Phoebe:
  18. Vkey:
  19. XRZ:
  20. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Παιδακια, που ειστε?

ΠΑΙΖΟΥΜΕ! :jumpy::jumpy::jumpy:






































Νταξει? Με ακουσαν? :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Παιδακια, που ειστε?

ΠΑΙΖΟΥΜΕ! :jumpy::jumpy::jumpy:
Νταξει? Με ακουσαν? :teasing:

εδω μεχρι και εγω σε ακουσα που ειμαι Θεσσαλονικη.. :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Για την Molka έχω να πω ότι είναι πολύ cool, αλλά δεν έχω αξιολογήσει ακόμη αυτήν την "coolness".

Forgive me, πήζω με την σχολή, δεν είμαι κουλ :P

Προς το παρόν, επειδή δεν έχω καταλήξει κάπου και απλά παρακολουθώ, ψηφίζω ένα όνομα στην τύχη. Molka και βλέπουμε. (Ξέρω my no1 fan, ότι δε θα μου κρατήσεις κακία :).)

Ω, τρισμέγιστε, χαίρομαι που σε έβγαλα από την δύσκολη θέση να ψηφίσεις κάποιον άλλο!

Άστα να πάνε Βικάκι :P.
Έχω κολλήσει με το death note (ένα γιαπωνέζικο anime) αυτές τις μέρες, όπου κάποιοι χαρισματικοί (:D) ντεντέκτιβ, υπεραναλύουν τα πάντα...

Καλά, τον Matsuda δεν τον λες χαρισματικό ντετέκτιβ! :laugh: (Ανέβηκες ακόμα περισσότερο στα μάτια μου, ω τεράστιε! Ryuk 4 life ρε!)

Ψηφίζω Lorien για ακόμα μία φορά, ναι ναι, έχω εμμονές, αλλά έχω και μια σχολή που με πάει.. να μην σας πω πώς.. μέχρι τη μία δεν προλαβαίνω να ξαναμπώ, και πιθανότατα ούτε πριν τις 8, οπότε αν είναι να με στείλουν, ας έχω ψηφίσει τουλάχιστον :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ξαναδιάβασα τα ποστς... κ δεν κατάλαβα τπτ... έλεος !!!!

άλλοι έλεγαν χθες για ξανθά μαλλιά κ άλλοι τα έχουν τελικά :/::/::/: είμαι πολύ χαζήηηη???



ΥΣ.: Πάω άλλη μία κ θα επανέλθω με ψήφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
To evouli το έχω παρεξηγήσει ή είναι πάρα πολύ ύποπτο; :hmm:

Καγίρα μην το πάρεις ως απάντηση... εκφράζω δυνατά τις σκέψεις μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω ειμαι αναμεσα ξουρουζου και εβουλι. Δεν εχω αποφασισει ποια απο τις δυο μας δουλευει, ή αν μας δουλευουν και οι δυο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Εγω ειμαι αναμεσα ξουρουζου και εβουλι. Δεν εχω αποφασισει ποια απο τις δυο μας δουλευει, ή αν μας δουλευουν και οι δυο. :hmm:
XRZ ήταν μαζί μου, με την πρώτη παρτίδα...λες πάλι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:/::/::/::/: είμαι μπερδεμένη...

Πιστεύω πως οι διάλογοι "κλειδιά", που διαδραματίστηκαν στο topic χθες μεταξύ μερικών, είναι διάλογοι Πολιτών στην προσπάθειά τους να βγάλουν κάποιο συμπέρασμα για τους δολοφόνους.

Τώρα για μένα, πιο ύποπτοι είναι αυτοί οι οποίοι ελίσσονται με λακωνικές κ διαφορετικές δηλώσεις κάθε φορά & με συνεχή αλλαγή ψήφων ειδικά όταν η ψηφοφορία οδηγεί κάπου...:hmm::hmm:παρά οι υπόλοιποι.

Ψηφίζω, λοιπόν, Dark_kronos για σήμερα. Κ παραθέτω τα τελευταία του ποστ από χθες...

1ο)
Επειδη ειναι πολυ νωρις ακομα για να υποπτευτω καπιων, θα καολουθισω την χτεσινη μου μεθοδο... Sleepyhead για σημερα μια και δεν τον εχει ψηφισει κανεις, και τελιος τυχεα διαλεξα αυτον

είναι όντως τυχαίο, αγαπητέ Κρόνε, ή κατόπιν συνεννόησης με τους φίλους σου τους δολοφόνους??? :hmm:

2ο)
Μην εισαι τοσο σιγουρος...
Λεω να βαλω λιγη φωτια στο παιχνιδι... Αλλαζω σε lorien! :P
Αααα, τώρα δεν υποστηρίζεις την τυχαία επιλογή??? Γτ άραγε?:hmm:

3ο)
Αφου και ο shaman ο ιδιος τα παρατισε, εγω γυρναω στην παλια καλη τακτικη μου, sleepyhead τελικα...:P
Ξανά τυχαία? :hmm:

4ο)
χαχα, επειδη ειμαι κακος, διαολινα και εγω!
Κ ξανά αλλαγή....:hmm:

5ο)
Ασε ρε... Αρκετες φορες αλλαξα ηδη... Τωρα πια μονο τα τελευτεα 5 λεπτα για να κανω επεισοδιακο τελος την αλλαζω:P
Κ εδώ το παραδέχεσαι κιόλας... μη γίνει κ τπτ τελευταία στιγμή...και δεν προλάβεις να σώσεις τα φιλαράκια σου...

Χμμμμμμμμμμ :hmm::hmm::hmm::hmm:


Αυτά από μένα, δεν νομίζω να προλάβω σήμερα να ξαναμπώ μέχρι τη 1.
Αν δεν δολοφονηθώ θα επανέλθω μέχρι τις 8. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλέ τί έγινε χθές;;; Χαμός!!!

Εγω θα ψηφίσω ξανά τον Bill_Slayer!!! Δεν ξέρω αλλά έχω μια... διαίσθηση :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω θα ψηφισω evouli τελικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
A! μην αλλάζετε καλέ συνέχεια ψήφο!

(Μου χαλάτε τα πινακάκια μου!!!:P:) )
Εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Θα το ψάξω λίγο. Πάντως νομίζω ότι η misslittledevil είναι αθώα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top