Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είστε τρελοί όλοι σας. :hehe:

Ελπίζω να μην έχασα κάτι. :hmm:


Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann: misslittledevil
  2. Bill_Slayer: shaman
  3. Bugs Bunny: shaman
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: shaman
  6. Dark_kronos: misslittledevil
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1: Molka
  10. Founes: misslittledevil
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien: shaman
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia: shaman
  18. Phoebe: shaman
  19. shaman: misslittledevil
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey: misslittledevil
  22. XRZ: faithplus1
  23. Youki: Bill_Slayer
shaman: 8
misslittledevil: 5
Lorien: 3
faithplus1: 2
Bill_Slayer: 2
Molka: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Διόρθωσέ το μαν. 7 έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Διόρθωσέ το μαν. 7 έχω.
Εγώ 8 μετράω στη λίστα. Ποιος δεν σ' έχει ψηφίσει απ' αυτούς που 'χω βάλει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Στο δικό μου Πίνακα έχω προσθέσει την ψήφο της Corpse, το γράφω στην αιτία επεξεργασίας, οπότε ισχύει αυτός

ΥΣ.: Σόρρυ Γιώργο που πήρα πρωτοβουλία...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Μάνια, πολύ το ψειρίζει και πιστεύω οτι το κάνει για να αποπροσανατολίσει :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τι έγινε εδώ ωρε...?:confused:

Λεπόν. Η μόνη εξήγηση για την "αυτοκτονία" του shaman είναι ότι σαν δόλοφόνος με αυτή την κίνηση θα κατάφερνε να αποπροσανατολίσει τους πολίτες και να καταφέρει να στραφούν σε άλλον για να τη γλυτώσει. Και ίσως και να τα κατάφερε.
shaman και angie ann καρφώνεστε...

shaman κι από μένα. Κι ας μην αλλάζει κάτι δραματικό η αλλαγή ψήφου μου, απλά για την πόρωση του να ψηφισω ένα δολοφόνο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ρε παιδιά κάντε μια λίστα, γιατί στου Γιώργου διαβάζω 7 αλλά για να επιμένει, κάτι θα ξέρει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τι έγινε εδώ ωρε...?:confused:

Λεπόν. Η μόνη εξήγηση για την "αυτοκτονία" του shaman είναι ότι σαν δόλοφόνος με αυτή την κίνηση θα κατάφερνε να αποπροσανατολίσει τους πολίτες και να καταφέρει να στραφούν σε άλλον για να τη γλυτώσει. Και ίσως και να τα κατάφερε.
shaman και angie ann καρφώνεστε...

shaman κι από μένα. Κι ας μην αλλάζει κάτι δραματικό η αλλαγή ψήφου μου, απλά για την πόρωση του να ψηφισω ένα δολοφόνο! :)

Με την πώρωση θα μείνεις, δολοφόνα.
Ψοφήστε με:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Στο δικό μου Πίνακα έχω προσθέσει την ψήφο της Corpse, το γράφω στην αιτία επεξεργασίας, οπότε ισχύει αυτός

ΥΣ.: Σόρρυ Γιώργο που πήρα πρωτοβουλία...:redface:

No prob. :)


shaman, 8 έχεις, όχι 7. Αν έχεις 7 πες μου ποιος δεν σ' έχει ψηφίσει από αυτούς που βλέπεις στη λίστα για να το διορθώσω, αν ισχύει. :)
Edit: 9 μαζί με τη Youki.


Btw όντως υπήρχε λάθος, αλλά όχι σε σένα. Είχα βάλει +1 παραπάνω στον Bill_Slayer.


Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann: misslittledevil
  2. Bill_Slayer: shaman
  3. Bugs Bunny: shaman
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: shaman
  6. Dark_kronos: misslittledevil
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1: Molka
  10. Founes: misslittledevil
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien: shaman
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle: mania
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia: shaman
  18. Phoebe: shaman
  19. shaman: misslittledevil
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey: misslittledevil
  22. XRZ: faithplus1
  23. Youki: shaman
shaman: 9
misslittledevil: 5
Lorien: 3
faithplus1: 2
mania: 1
Molka: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


Υ.γ.: Τη dooo την έβαλα με μωβ για να μην την ψηφίσει κανείς κατά λάθος. :P (she's dead)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Σόρρυ. είχες δίκιο, ξαναείδα την λίστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Σόρρυ. είχες δίκιο, ξαναείδα την λίστα.

Εγώ είχα λάθος, μου είχε ξεφύγει 1 ψήφος
Σόρρυ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Στις famous last words μπορώ να αποκαλύψω την ταυτότητα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Shaman, περιμένουμε famous last words. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Last words? Forgive them, Father... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ασε ρε Ιουσου... θες να μας πεις οτι εισουν ο ρουφιανος και σε φαγαμε; Καλα σου καναμε ρε δοσιλογε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Που ακριβώς κατάλαβες ότι ήμουν ο ρουφιάνος?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχαχαχαχα, τα καλύτερα έχασα! :clapup:

Shaman μην ανοίξεις ψιλή κουβεντούλα τώρα, ο καθένας ό,τι θέλει μπορεί να πιστεύει, παιχνίδι είναι! ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
@ Dark_kronos : ΛΟΛΛΛΛ

@ shaman : αυτό μόνο? :/: ΝΤΟΙΝΚ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Που ακριβώς κατάλαβες ότι ήμουν ο ρουφιάνος?:worry:


Απλο "forgive them father" και καλα, "ηρθα να σας σωσω και εσεις με σκωτοσατε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
@ shaman : αυτό μόνο? :/: ΝΤΟΙΝΚ!!!

Νομίζω αρκεί, τα λέει όλα;)
Δεν νομίζω πως πρέπει να ξαναποστάρω εδώ, απλά θέλω να μάθω αν θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top