Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παρακαλουνται οι ξανθοι της παρεας να μην αποσυντονιζουν τους υπολοιπους. :teasing:


Γιατι σε αποσυντονιζω ρε κοπελια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Α μαλλον εσυ προσπαθεις πολυ. Δες ποσα ποστς εχεις και ποσα εχω :P

κανε μια μικρη ερευνα και στα δυο προηγουμενα παιχνιδια και θα δεις οτι ανεξαρτητου ιδιοτητας φανατιζομαι και ποσταρω αβερτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer: shaman
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos: Sleepyhead
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1:
  10. Founes: misslittledevil
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien:
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia: shaman
  18. Phoebe: Bill_Slayer
  19. shaman: Lorien
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ: faithplus1
  23. Youki: Bill_Slayer
shaman: 4
Lorien: 4
faithplus1: 2
Bill_Slayer: 2
misslittledevil: 1
Sleepyhead: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γιατι σε αποσυντονιζω ρε κοπελια;

Εσυ δεν μετρας. Ετσι κι αλλιως περαστικος εισαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλημέρα... Λοριεν από μένα, για να σώσω το τομάρι μου ξανά (σόρρυ ντιούντ)
:( μπαμπεσικα....:P

κανε μια μικρη ερευνα και στα δυο προηγουμενα παιχνιδια και θα δεις οτι ανεξαρτητου ιδιοτητας φανατιζομαι και ποσταρω αβερτα
Δε λεει κατι αυτο. θα ηταν κουτο να αλλαζεις καθε φορα. Ειπαμε, εισαι ξανθια , αλλα οχι κι ετσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Δε λεει κατι αυτο. θα ηταν κουτο να αλλαζεις καθε φορα. Ειπαμε, εισαι ξανθια , αλλα οχι κι ετσι :P

εαν οντως δεν λεει κατι, τοτε εσυ γιατι το χρησιμοποιεις;
τεσπα, δεν μπορω να επιμεινω αλλο γιατι θα μας παρει το βραδυ.. για μενα εισαι καμμενος παντως και η τοση εμμονη σου μαζι μου δεν μπορει παρα να αποδεικνυει αυτα που υποστηριζω.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Μου αρέσει που ξεκίνησα να διαβάζω τι γράψατε από εχθές που έλειπα και ήμουν και σίγουρη ότι η Doooo ήταν δολοφόνος... μέχρι που είδα ότι τη φάγανε μπαμπέσικα :/:

Σταματάω λοιπόν το ψαχτήρι και πάω στα κουτουρού τώρα που είναι αρχή ακόμα.

Ψηφίζω τον shaman, του την πεσατε όλοι (σχεδόν) και ή που κάτι έχετε καταλάβει ή που θα τον φάμε άδικα!!!

Πάω να φτιάξω τα μαλλάκια μου...σε περίπτωση που φάτε εμένα αύριο να είμαι έτοιμη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέ Ευούλι μου χαλάρωσε. Παιχνίδι είναι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καλε χαλαρη ειμαι :P απλα προσπαθω πολυ εντονα να αποδειξω την αληθεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ανακοίνωση: Σε περίπτωση ισοψηφίας, δεν θα αποφασίζει πλέον η ΣΕ, αλλά θα αναρτάται ψηφοφορία με διάρκεια μισής ώρας, στην οποία δεν θα επιτρέπονται ποστ (θα διαγράφονται αμέσως) και όποιος μαζέψει πιο πολλές ψήφους θα αποχωρεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ανακοίνωση: Σε περίπτωση ισοψηφίας, δεν θα αποφασίζει πλέον η ΣΕ, αλλά θα αναρτάται ψηφοφορία με διάρκεια μισής ώρας, στην οποία δεν θα επιτρέπονται ποστ (θα διαγράφονται αμέσως) και όποιος μαζέψει πιο πολλές ψήφους θα αποχωρεί.


i like that! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer: shaman
  3. Bugs Bunny: shaman
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos: Sleepyhead
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1:
  10. Founes: misslittledevil
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien:
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia: shaman
  18. Phoebe: Bill_Slayer
  19. shaman: Lorien
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ: faithplus1
  23. Youki: Bill_Slayer
shaman: 5
Lorien: 4
faithplus1: 2
Bill_Slayer: 2
misslittledevil: 1
Sleepyhead: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Το αστείο είναι ότι ο Λοριεν δεν έχει ψηφίσει ακόμα, οπότε μάλλον είμαι καταδικασμένος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε, ναι, για να μη λετε πως διώχνουμε στάνταρ πολίτη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το αστείο είναι ότι ο Λοριεν δεν έχει ψηφίσει ακόμα, οπότε μάλλον είμαι καταδικασμένος :P

Μην εισαι τοσο σιγουρος...

Λεω να βαλω λιγη φωτια στο παιχνιδι... Αλλαζω σε lorien! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ναιιι! Πάμε ρε Κρόνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer: shaman
  3. Bugs Bunny: shaman
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos: Lorien
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1:
  10. Founes: misslittledevil
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien:
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia: shaman
  18. Phoebe: Bill_Slayer
  19. shaman: Lorien
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ: faithplus1
  23. Youki: Bill_Slayer
shaman: 5
Lorien: 5
faithplus1: 2
Bill_Slayer: 2
misslittledevil: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
εαν οντως δεν λεει κατι, τοτε εσυ γιατι το χρησιμοποιεις;
τεσπα, δεν μπορω να επιμεινω αλλο γιατι θα μας παρει το βραδυ.. για μενα εισαι καμμενος παντως και η τοση εμμονη σου μαζι μου δεν μπορει παρα να αποδεικνυει αυτα που υποστηριζω.-
Μα...δε χρησημοποιησα εγω αυτο το δεδομενο, you did.:hmm:Οσο για εμμονη, δε θα το λεγα. Εσυ απο την αρχη ασχολεισαι επιμονα με μενα :P Εγω απλά αμυνομαι ο αμοιρος. Μια φορα δολοφονησα και ηταν κοτουλα για να φαμε 5 ατομα καλε κυρια ! :P
-------------

Κι εσυ τεκνον Κρονε ; :P
Ετσι γεννιουνται οι δολοφονοι ομως. Κατηγορουμε αναν αθωο, μπαινει φυλακη...και μετα βγαινει και θελει να τους εκδικηθει ολους ! Ατιμη κενωνιιαααα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μα...δε χρησημοποιησα εγω αυτο το δεδομενο, you did.:hmm:Οσο για εμμονη, δε θα το λεγα. Εσυ απο την αρχη ασχολεισαι επιμονα με μενα :P Εγω απλά αμυνομαι ο αμοιρος. Μια φορα δολοφονησα και ηταν κοτουλα για να φαμε 5 ατομα καλε κυρια ! :P

ναι και αλλη μια φορα μια εγγυουλα.. :P

τεσπα, αν και δεν ασχοληθηκα εντονως μαζι σου απο την αρχη-παρ'οτι σε ψηφισα-, ισα ισα που ειπα ας περιμενουμε να μπει και ο λοριεν να δουμε τι θα μας πει θα κανω τουμπεκι ψιλοκομμενο γιατι η παρεουλα σου αρχιζει να μου κλεινει το ματι.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι παίζει...αλλά γράφω για να γράφω :P

Οκ κλασσικά θα είμαι μεταξύ Λόρι και Shaman...αλλά ακόμα δεν ξέρω :hmm:
































P/s: Μην γράφεται τόσα πολλά!
α) γυρίζω αργά σπίτι
β) δεν έχω adsl εδώ καρδιά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top