Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ναι αλλα παντα ενας νεος ειναι δολοφονος για να το παιξει αθωος οτι και καλα δεν ξερω εγω ακομα τι γινεται εδω μεσα κτλ :P

ωστοσο, εγω ειχα την εντυπωση οτι ο lorien ειχε ξαναπαιξει.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Καλημερούδια !!! :)


Σορρυ για το οφφ τόπικ, αλλά μ' αρέσει ρε κοριτσούδια που ψάχνετε να βρείτε λογική σ' όσα λένε οι άντρες! :P (Να σας θυμίσω το αυτονόητο.. είναι άντρες!! :P)

+1 (ΛΟΛΛΛΛ:D)


Όσο για το παιχνίδι, πολλές μπηχτές ακούω μεταξύ συγκεκριμένων ατόμων εδώ μέσα κ δεν μου αρέσει καθόλου αυτό... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Θα τους πάρω με την σειρά τους δολοφόνους... misslittledevil for today, μιας και απο κάποια στιγμή κ μετά δεν θα έχω πρόσβαση σε νετ...

ps. Σε αυτό το παιχνίδι θα μαθαίνουμε ιδιότητα ? To αδεσποτο ας πούμε, θα μάθουμε τελικά τι ήταν... (να επιβεβαιώσουμε δλδ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σήμερα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
λες και υπήρχε περίπτωση να ήταν δολοφόνος ο δολοφονηθέντας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε πως δεν υπάρχει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ναι βέβαια. απλά είναι τόσο μικρή που θέλει μικροσκόπιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εφυγε το adespotaki. Λογικά, όλο και κάποιοι από τους δολοφόνους θα την ψήφισαν (μην πω όλοι...). Από αυτούς λοιπόν που την ψήφισαν, οι μόνοι που στο παρελθόν ΔΕΝ ήταν δολοφόνοι (και άρα κατά τη γνώμη μου έχουν περισσότερες πιθανότητες να είναι τώρα) είναι η Angie και ο Bill_slayer.

Bill-slayer για σήμερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θα τους πάρω με την σειρά τους δολοφόνους... misslittledevil for today, μιας και απο κάποια στιγμή κ μετά δεν θα έχω πρόσβαση σε νετ...

ps. Σε αυτό το παιχνίδι θα μαθαίνουμε ιδιότητα ? To αδεσποτο ας πούμε, θα μάθουμε τελικά τι ήταν... (να επιβεβαιώσουμε δλδ!)


:ropalo::mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
η Angie_Ann ήταν [και(??:P)] στον πρώτο γύρο δολοφόνα πάντως ...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σορρυ για το οφφ τόπικ, αλλά μ' αρέσει ρε κοριτσούδια που ψάχνετε να βρείτε λογική σ' όσα λένε οι άντρες! :P (Να σας θυμίσω το αυτονόητο.. είναι άντρες!! :P)

Ναι αλλα μπορεί να είναι και δολοφόνοι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι αλλα μπορεί να είναι και δολοφόνοι...:hmm:
Η αλήθεια είναι πως έχω μια αδυναμία στο αντρικό φύλο, αλλά όχι κι έτσι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
η Angie_Ann ήταν [και(??:P)] στον πρώτο γύρο δολοφόνα πάντως ...:worry:
ναι ε...? Ε τότες την ξανακάναν!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos:
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1:
  10. Founes: misslittledevil
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien:
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ:
  23. Youki: Bill_Slayer
Lorien: 3
shaman: 2
faithplus1: 1
misslittledevil: 1
Bill_Slayer: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
faith και απο μένα...

πλησιάζει 1 και δεν ξέρω αν θα είμαι εδώ.

Η επιλογή είναι τυχαία [ανάμεσα σε αυτούς που δεν έχουν ψηφίσει] απλά για να προλάβω να ψηφίσω...

Βλέπουμε μετά τη δολοφονία [αν είμαι εδώ] ξανά μετά τη 1 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω kajira γιατί με απέλυσε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Αχ, έχω καταμπερδευτεί... :/:
Πάω να κάνω ένα review στα ποστς μπας κ βγάλω καμιά άκρη κ θα επανέλθω να αποφανθώ
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos:
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1:
  10. Founes: misslittledevil
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien:
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ: faithplus1
  23. Youki: Bill_Slayer
Lorien: 3
shaman: 2
faithplus1: 2
misslittledevil: 1
Bill_Slayer: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


Καλημέρα κορίτσια! :D





Μικροδιαβολίνα, παίζουμε!! :jumpy: (κρουασανάκι; :teasing:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με τον ενα ή τον άλλο τρόπο δεν μου τη γλυτώνεις... Το πολύ να σε φάει το vampire!!! :devil::devil::devil:


Τωρα εγω αυτο, πως να το παρω? :hmm:
Με εχετε μπερδεψει! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top